Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: SP 137

Kończyłem tę szkołę 7 lat temu i zawsze ta szkoła należa do najlepszych w Łodzi, chodziłem do klasy z sportowej, wiadomo czasu było mniej ale zawsze miałem pilnujących mnie rodziców, którzy opiekowali się mną i pokazywali dobry autorytet i zachowanie. Pamiętam, że zraziłem się na początku do lekcji

Re: 137 SP a 41SP - wybór szkoły na Retkinii

Dziekuje za wpis. Juz zdecydowalam2 tygodnie temu i zlozylam podanie do 41 SP. Mam podobne odczucia po dwoch wizytach w tej szkole, rozmowach z nauczycielami i z informacje z roznych stron od rodzicow. Pani wpis tylko utwierdza mnie w podjetej decyzji. Po drzwiach otwartych w 137 SP mialam

137 SP a 41SP - wybór szkoły na Retkinii

Witam, zostało mi max 1,5 miesiąca na podjecie decyzji w sprawie wybrania podstawówki dla szesciolatka. Nasza rejonowka to 137 SP (dosłownie pod nosem) - opinie o niej sa podzielone, dość blisko (okolo10 minut spacerem) jest tez cieszaca się bardzo dobra opinia 41 SP. Bylabym wdzieczna za opinie

Re: 137 SP a 41SP - wybór szkoły na Retkinii

Mam dziecko w I klasie SP137. Posłałam je tam ponieważ słyszałam dobre opinie o szkole. Ale teraz żałuję, złapałam się na obiecanki-cacanki. Dzieci miały być prowadzane na obiad poza przerwami, w ogóle pierwszaków przez pierwsze miesiące miały nie obowiązywać dzwonki. I owszem-ale było to tylko

SP 137

SP nr 137 na Florecistów, oraz cały okoliczny kwartał osiedla Retkinia - brak jakiekolwiek boiska nadającego się do uprawiania sportu, przy samej szkole kawałek pofałdowanego, dziurawego asfaltu z... niczym więcej! Szkoła ma dobrze powyżej 600 uczniów i uczennic (wg moich szacunków). W efekcie mamy

SP 137 na Retkini?

Poproszę o opinie, bo wszyscy chwalą te najlepsze, a jak się nie ma wyjścia i dziecko musi pójść do innej bo do SP 11 lub 19 juz nie ma miejsc???-- "Czyń to co możesz za pomocą tego co masz"

Cassus sowieckiego S-363 w latach 80-tych...

compunews.com/s139/sp1.htm www.emmitsburg.net/archive_list/articles/misc/cww/2011/whiskey.htm sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=2103&artikel=4768312 en.wikipedia.org/wiki/Soviet_submarine_S-363 sv.wikipedia.org/wiki/U_137 ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1-363

jest odp Scana na 137 sp.PKP i autostrady??

-- Pewnie nie ma nic ponad to, co było już pan.scan 29.12.10, 12:07 Odpowiedz opisywane, stwierdzone i potwierdzone. Ciekawym, jakie byłyby głosy Prawdziwych Polaków gdyby Żydzi grzebali w mogiłach katolickich, np. w Palmirach czy w Sztutowie. "Chodzimy po treblińskim lesie. Doły faktycz

Re: Reflektory bi-ksenonowe Opel a VW

Hallo !!!!! No moze w normalnych godzinach pracy Auto-Salonu to byly by problemy , ale u nich to ja dostane auto do jazdy probnej na noc : opel.auta.pro/salony-samochodowe-dealerzy/janus-i-rusnak-auto-salon-sp--z-o-o--opole-wroclawska-137,2233.html I w nocy sprawdze sobie te cudenka .

Pierdu pierdu zapraszam na Florecistów przy SP137

Tam też się tłumaczyli strażnicy i policja że to droga wewnętrzna. Teraz jest już strefa zamieszkania. I co? I nic! Auta jak stały na chodniku tak stoją, jak jeździły przeganiając pieszych tak jeżdżą. A tam też dzieci chodzą do podstawówki. Bo nie wszystkie są odwożone przez tych pirackich rodziców.

Wybór szkoły podstawowej, Retkinia - 137 czy 41?

Witam, zostało mi max 1,5 miesiąca na podjecie decyzji w sprawie wybrania podstawówki dla szesciolatka. Nasza rejonowka to 137 SP (dosłownie pod nosem) - opinie o niej sa podzielone, dość blisko (okolo10 minut spacerem) jest tez cieszaca się bardzo dobra opinia 41 SP. Bylabym wdzieczna za opinie

Do buractwa co do SP 137 (Florecistów) przyjeżdza.

Uprzejmie proszę szanownych kmiotków, żeby nie parkowali swoich aut na trawnikach. Jak już musicie być burakami i łamać dodatkowo przepisy to róbcie to może w swoim miejscu zamieszkania chociaż.

Witam, Opek Opinie

Cześć, Podpisałem umowę z opekiem jakoś bez zastanowienia... Znalazłem kilka opinii : www.wybieramy.eu/OPEK_Sp__z_o_o____Przesylki_kurierskie,f137.html Powiedźcie mi czy zmieniać przewoźnika jak tak to na jakiego?

Re: szkoła podstawowa na Retkini-zerówka

SP 137 przy Florecistow to prawdziwy moloch.Odradzam.Moje dziecko kończyło zerówke w SP 6.

Re: Kurs tańca w Przechowie

1 stopień-8 zajęć kosztuje 137zł, a kurs odbywa się w SP nr 5 w auli szkoły.

Re: Drugi "drugi" fotelik

Na takie sporadyczne jazdy, po mieście, do samochodu babci, kupiliśmy fotelik Nania I-Max SP www.nania.com/produit.php?id_produit=137&groupe=0 fotelik.info/pl/testy/grupa:9-36/producent/rosnaco/index.html -- http://www.suwaczki.com/tickers/zem3wn15wot8it6d.png

Re: Mazda 3 - uśmiechniętym jest łatwiej

Mazda ma tez inne silniki - ja jezdze SP25 - 2.5l 227 Nm i 137KM - sama frajda.

Oby tak dalej

Jedna z komisji w SP137 zakończyła już pracę: TAK - 387 (97,7%) NIE - 9 (2,27%) nieważne - brak frekwencja 23,5% (396/1685)

Bezrobocie- naturalny eksperyment demograficzny

maleje czy wzrasta w tych krajach w latach tzw. kryzysu. Można to zestawić np. przy pomocy użytecznej dla takiego celu witryny dostępnej pod .: www.indexmundi.com/ www.indexmundi.com/g/g.aspx?v=31&c=sp&l=en Przytaczm poniżej dane o TFR dla Polski, Czech, Hiszpanmi, Włoch i Grecji. 2009

Re: jak pojemny dysk widzi Winda XP

XP bez SP do 137GB, a reszta pewnie tyle co wszystko z 48 bitowym adresowaniem lba tzn 144PB.

Aerobik- SP 4

Zapraszamy na aerobik do SP 4 ulica Duża 3. Zajęcia będą się odbywać we: wtorki, czwartki godzina 16.00 poniedziałki, środy godzina 20.00 Informacje i zapisy pod nr tel. 508 137 728 Instruktor Pani Agnieszka Kasprzak SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Re: do Pani Dyrektor Przybyłek...

Szczerze współczuję nauczycielom i uczniom 137 SP.! Czekają Was trudne lata!!!

Toruń to już nie tylko piernik i Kopernik

Neuca i Opatrunki utrzymują dobrą pozycję w czołówce polskich firm, ThyssenKrupp awansuje ze 168. na 137. miejsce, Apator odbiera nagrodę - Toruń to już nie tylko piernik i Kopernik, ale i znane marki.W opublikowanej we wczorajszej „Rzeczpospolitej” Liście 2000 najlepszych polskich firm

Re: XP-PAdł-partycje też

Zainstalowalas XP bez SP2 na 137GB i dziwisz sie, ze pozostale partycje zniknely? Na przyszlosc pamietaj zeby instalowac system TYLKO z plyty XP z SP2.

Re: Uszkodzona kanalizacja?

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Ząbkach Sp. z o.o. tel. 022 781-68-18 wew. 137, 138 tel./fax: 022 781-68-18 wew. 157 Telefony alarmowe: kom. 512-103-145, 606-275-536

Hanba, wstyd i niewolnictwo dla Polakow

indywidualne Klub/Koło Liczba czł. Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało PO 206 197 196 - 1 9 PiS 137 123 - 123 - 14 RP 39 37 1 27 9 2 PSL 29 26 26 - - 3 SLD 25 24 - 24 - 1 SP 17 13 - 13 - 4 niez. 7 7 4 3 - - www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=7&nrposiedzenia=43

Re: Proszę po raz któryś! Jeden przykład afery wy

ovolupte napisał: > Nie wystarczy ci, że CBA odzyskalo dla SP 486 mln z afery hazardowej? ;-) Dokładnie 486.577.137 złoty groszy 86. Tak tak, nie w kij dmuchał !

Re: nierozpoznawana partycja pod winxp

Windows XP "widzi" dyski <137GB dopiero od SP1, więc musisz użyć instalki ze zintegrowanym SP1 (a najlepiej SP2).

Re: Bunt w szkole: nie oddamy dyrektora!

Skończyłam SP 137 10 lat temu, panią dyr. wspominam b. miło, podobnie zresztą jak całą szkołę i grono pedagogiczne.

Re: Sterowniki do Seagate Barracuda 7200.10 ST325

XP obsługę dysków większych niż 137GB. Musisz na innym komputerze zintegrować instalkę Windowsa XP z co najmniej SP1 (najlepiej z ostatnim SP3), co może być problemem, jeśli twój system jest nielicencjonowany. W innym wypadku użyj nLite lub Autostreamera.

Re: Nania 9-36 jako dodatkowy?

Oczywiście pokierowałam swoje kroki na All, Dziec.Aryst. oraz na stronę Nani i mam mętlik w głowie. Czy chodzi o te modele? I-MAX SP: www.nania.com/produit.php?id_produit=137&groupe=0 czy I-MAX SP PLUS? www.nania.com/produit.php?id_produit=135&groupe=0 czy Plus jest juz w naszym przypadku zbędne

Re: czy ta płyta będzie widzieć dysk 400giga

Nawet jezeli podczas instalacji wykryje tylko 137GB to po zainstlaowaniu XP z SP2 bedziesz mogl utowrzyc partycje na pozostalej powierzchni dysku.

A, nie ma sprawy:)

Czytałam i niedowierzałam, no bo jak to? To mój brat chodził do SP137. Ur. w 1975 r. Pozdr.

Re: Bunt w szkole: nie oddamy dyrektora!

Zgadzam się! Pani dyrektor Irena Przybyłek zrobiła dla nas dużo dobrego! Gdyby nie ona nie osiągalibyśmy takich sukcesów! Bez pani Przybyłek SP 137 przestanie istnieć!!!

Pierwsza prawdziwa drukarnia wielkoformatowa w Tbg

machów). Do Państwa dyspozycji udostępniamy park maszynowy w skład którego wchodzi: 1. Ploter wielkoformatowy o szerokości zadruku 3,2m 2. Ploter wielkoformatowy o szerokości zadruku 1,37m 3. Plotery rysująco-tnące 4. Ploter termiczny (litery przestrzenne - styrodur) 5. Frezarka CNC Drukujemy oraz

Jak nie ma SP2 to nie wykrywa wiecej niz 137GB, a facet w sklepie wprowadzil Cie w blad i dlatego dane zniknely. Instalowac na 137GB mozna jezeli dysk jest pusty ale nie kiedy masz juz jakies dane i partycje przekraczajace 137GB. Jezeli chcesz sprobowac odzyskac dane to radze Ci napisac tutaj

Re: 137 czy 41 która szkoła lepsza dla 7 latka?

Może to trochę pomoże: scholaris.pl/cke_2007.jsp?id=110321_sp oraz scholaris.pl/cke_2007.jsp?id=110320_sp 17 lat temu 137 była bardzo dobrą szkołą. NAjlepiej żeby się wypowiedziały mamy dzieci tam chodzące, ale sama osatnio pytałam o szkołe, odzew był znikomy. Małgosia --

Re: Jak dobrze podzielic dysk?

Masz co najmniej SP1 do XP? Jeśli nie, to zainstaluj - "goły" XP nie zobaczy dysków powyżej 137GB.

Re: prośba o info: Pani Lidia Wilk

Jakaś pani Wilk to dawno temu uczyła w SP 137, ale nie pamiętam, jak miała na imię, bo miałam wtedy 7 lat.

Re: Dysk twardy

Chipset nie jest wazny, liczy sie system operacyjny. W przypadku starszych plyt bez obslugi 48bitowe LBA bios wykryje 137GB ale system np. XP z SP2 wykryje calosc.

....doczytalem do konca...

"Nic podobnego. Bohater napisanej ledwie 137 lat temu powieści podróżuje nie z chęci samego okrążenia Ziemi lecz by udowodnić, że jest to możliwe w określonym czasie (jest to przedmiot zakładu)." Podobne, podobne .... Bohater Verne'a podrozuje dla celu innego niz zobaczenie swiata, do

Re: Proszę po raz któryś! Jeden przykład afery wy

gdzie?Link?topielica.latawica napisała: > ovolupte napisał: > > > Nie wystarczy ci, że CBA odzyskalo dla SP 486 mln z afery > hazardowej? ;-) > > KIedy i > Dokładnie 486.577.137 złoty groszy 86. Tak tak, nie w kij dmuchał ! -- "Palikot pyta się Jarosława

Re: Dysk twardy

Gość portalu: Kolobos napisał(a): > Chipset nie jest wazny, liczy sie system operacyjny. > W przypadku starszych plyt bez obslugi 48bitowe LBA bios wykryje 137GB ale syst > em np. XP z SP2 wykryje calosc. no wlasnie ja mam sp2 no i wykryl calosc

Re: Nie ma gdzie tankować CNG w Łodzi - wstyd

Myślę, że najawięcej informacji możesz uzyskać u źródłą, czyli dystrybutora gazu ziemnego: Oddział Zakład Gazowniczy Łódź Mazowiecka Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Łódź ul. Uniwersytecka 2/4 90-137 Łódź Włodzimierz Tomczak dyrektor Oddziału sekretariat tel. 042 678

Re: kredyt w MultiBanku

Robi w ciągu 3 dni (podobno, bo dopiero ma mi zrobić:). Cena 550 brutto. Zakup mieszkania na rynku wtórnym - zabezpieczenie kredytu. Robert Marć ----------------------------------- Warsawflats Sp. z o.o. ul. Elektoralna 13/15 00-137 Warszawa tel. + 48 22 890 03 48 fax. + 48 22 624 93 74 GSM

Re: Podstawówka, liceum, studia

A wiec w kolejnosci: -137 SP -XXIII LO -obecnie UŁ pozdrawiam WSzystkich i Wesolych Swiat :)))))

Re: Gdzie w Łodzi na basen?

SP 149 na Tatrzańskiej, SP 137 Florecistów 3b na Retkini. Na każdej poczcie jest książka telefoniczna więc numerów telefonów nie zamieszczam.

Pan Cs137 odpowie na ten post pozniej.

Gość portalu: sp;lit , Ps. napisał(a): > Prawda ze trafniej , co chciales przekazac ? Pan Cs137 odpowie na ten post po godzinach pracy. Poniewaz godziny pracy Pana Cs137 nie sa sprecyzowane w jego kontrakcie o prace, nie mozna dokladnie przewidziec, kiedy dla Pana Cs137 bedzie "

Chiny doganiają Brazylię. Ciekawostki PKB per capi

ta. http://www.imf.org/external/pubs/ft/weo/2013/02/weodata/weorept.aspx?sy=2010&ey=2013&scsm=1&ssd=1&sort=country&ds=.&br=1&pr1.x=91&pr1.y=5&c=512%2C668%2C914%2C672%2C612%2C946%2C614%2C137%2C311%2C962%2C213%2C674%2C911%2C676%2C193%2C548%2C122%2C556%2C912%2C678%2C313%2C181%2C419%2C867%2C513%2C682

Re: Gdzie w Łodzi na basen?

> SP 137 Florecistów 3b na Retkini. Ten to nawet niedawno remontowali. Całkiem tam przyjemnie :) pzdr. jezyk7

Re: proponuję dyskutować z Alsorem

petrucchio napisał: > dum10 napisał: > > > > > To jest czas *lokalny* układu, w którym dany atom danego izotopu sp > oczywa > > > Tak, w ukladzie srodka masy Wszechswiata,ktory jest tam gdzie byl BB. > > A gdzie to jest? Gdzie we Wszechświecie masz

Rada Dzielnicy Wrzosowiak - Dyżury

Szanowni Mieszkańcy! Informujemy że dyżury Rady Dzielnicy Wrzosowiak odbywają się w co drugi wtorek miesiąca w godzinach od 17 do 18:00 w SP Nr 53 ul. Orkana 95/109. Bądź też pod adresem email: wrzosowiak@op.pl Obszar Rady Dzielnicy Wrzosowiak to ulice:AL. 11 LISTOPADA, AL. NIEPODLEGŁOŚCI nr

Bunt w szkole: nie oddamy dyrektora!

Jestem absolwentką tej szkoły. Odkąd sięgam pamięcią... 137SP to Pani Irena Przybyłek. Kiedyś, kiedy obowiązywała rejonizacja, chciano, abym zmieniła szkołę. To dzięki Pani Irenie udało mi się pozostać w 137SP. Była i jest kobitą otwartą, pogodną, zwasze skorą do pomocy. Jej odejście ze szkoły

Powiem tak: pracuję w szkolnictwie (nie w tej szkole) i od jakiegoś czasu słychać było o pewnej pani Możyszek, Możeszek czy jakoś tam z kuratorium, która nie potrafi się dogadać ze współpracownikami i dlatego postanowiono się jej z kuratorium pozbyć oferując posadę dyrektorki w SP 137. Konkurs

Pamiętam to!!!!!!.

Pamiętam to!!!!Na Retkini mieszkałem od 75r,koło tego wierzowca przechodziłem z rodzicami i bratem po wypadku kilka razy,chodziliśmy na basen do SP 137.Wygładało to tak jakby jakiś potwór wygryzł kawałek bloku.Blok 214 wyglądał strasznie ze szkoły pobiegliśmy go zobaczyć ale nas milicja

Re: Jednostki specjalne - te znane i mniej znane

%BD%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D0%9C%D0%92%D0%94_%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8 Wojsk WDW: ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%94%D0%92 - 45.Oddzielny Pułk Specnazu Rosyjskiego MON (czyli SpN) a żebyś Zrozumiał lepiej GRU: - w skład wchodzi 7 oddzielnych brygad

W miarę dobry opis jak to biega cz 1

Produkcyjny Studio Besta wykorzystywany jest jako studio filmowe. Stanisław K. posiada też większościowy pakiet udziałów (80 proc.) w działającej od lat 90. w branży filmowej spółce Studio Besta sp. z o.o. o kapitale własnym 100 tys. zł (i kilku innych, które w tym wypadku nas nie interesują). Spółki Studio

No to widze ze sie ze mna ....

.... w zasadzie zgadzasz. W koncu 137 lat to prawie dwa wieki :) Ciekawy opis; moze i pomocny dla zalozycielki watku. Napewno na temat. Ale widze ze Ci jednak troche "bialych plam" zostalo. Jak bys je jeszcze wypelnial to daj znac co i jak, moge Ci zaoferowac prysznic, nocleg, i kolacje

Re: Pan Cs137 odpowie na ten post pozniej.

sekretariat_pana_cs137 napisała: > Gość portalu: sp;lit , Ps. napisał(a): > > > Prawda ze trafniej , co chciales przekazac ? > > Pan Cs137 odpowie na ten post po godzinach pracy. Poniewaz godziny pracy Pana > Cs137 nie sa sprecyzowane w jego kontrakcie o prace, nie

Re: Człowiek popełnił błąd, człowiek ponosi konse

wypadku sprawa się rozwiązała?!?!? Nie sprawne bramki zdemontowano, jak by nie mozna było tego zrobić wcześniej!!! Co do pieniędzy. Wszystkim brakuje. Tyle że w SP137 ważniejsze są dywany na korytarzach, firanki w oknach a nie sprzęt do uprawiania sportu. I jolka nie zganiaj na ministerstwo. Wszystkie

Z p. Wizytator do niedawna! bylam na kursie... Hmm... Drodzy Koledzy z SP 137, "Czy Państwo rozumiecie, o czym mówię?". Mam słowniczek p. Możyszek - może komus przesłać? Poproszę o jakiś adres, to prześlę z radością... Współczuję. I ten nerwowy usmieszek, czyt. grymas na twarzy p

kandydowanie tej pani byłoby niezgodne z prawem

Kuratoria-siedliska biurokratów notorycznie łamiących prawo administracyjne. Z powodu głupich lub urojonych uchybień hamują awans zawodowy nauczycielom. Kto podskoczy, ma kłopoty. Zadarcie z kuratorium to nie przelewki. Przypadek p. dyrektor SP 137 pokazuje z jakimi typami z Kafki rodem nauczyciele

Service Pack 1 dla Windows Xp

Czesc. Mam system Windows Xp Professional. Kupilam dysk 250 GB no i pojawil sie problem. System widzi jedynie 137 GB. Dowiedzialam sie ze musze zainstalowac Service Pack 1 i wtedy bedzie widac cale 250 GB. Nie moge go nigdzie znalezc. Moze ktos podac mi linka bezposrednio do pliku ? Mam tez

Re: IMMUNOLOGA WE WROCŁAWIU poszukuję...

Jedyna poradnia imunologiczna dla dzieci znajduje się tu: 1. DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM PEDIATRYCZNE IM.JANUSZA KORCZAKA (SP ZOZ) ul. al.Kasprowicza 64/66 51-137 WROCŁAW tel.: 32-36-466 Mam jeszcze pytanie jak udało się dostac skierowanie na badania?

Windows nie widzi calej pojemnosci dysku.

800 Deluxe z najauktualniejszym BIOSem, mostek polnocny Intel 82865PE a poludniowy Intel ICH5R. Podobno te service packi maja zaimplementowany standard LBA-48, zeby obslugiwac dyski o pojemnosci wiekszej niz 137 GB. Dlaczego zatem moj system z zainstalowanym SP2 nie rozpoznaje dyskow wiekszych

ciekawostka wyborcza nr 13

administracji w 2009 roku: Zastępca Burmistrza Zenon Popławski – 157 tys., skarbnik Bożena Gruszczyńska – 142 tys., Sekretarz Krzysztof Słomka – 144 tys., Prezes PGK Sp. z o.o. Ryszard Czubak – 109 tys., Prezes PWiK Sp. z o.o. Zdzisław Krajewski 110 tys., razem daje to 841 tysięcy zł

Re: <3

;tbnh=137&tbnw=131&ei=hGobTui1G4GcOqLJpfYI&prev=/search%3Fq%3Dbuty%2Bna%2Bszpilce%2B20cm%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26rlz%3D1R2ACAW_plPL360%26biw%3D1366%26bih%3D603%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=494&page=9&ndsp=21&ved=1t:429,r:1,s:165&tx=85&ty=114

Jarek wie co mowi

w koncu jego ojciec,sp.Rajmund Kaczynski byl kawalerem Virtuti Militari za odwage podczas Powstania Warszawskiego.A Niesiolowski- kapus,ktory na pierwszym przesluchaniu zes..sie ze strachu i zakapowal wszystkich kolegow.W zwiazku z tym idealnie nadaje sie na bochatera dla "

do aaa202

Swego czasu troszkę pożarłyśmy się na forum, nie wiem, czy pamiętasz. Ale nieważne. Teraz przeczytałam w jednym poście, że do 137 SP chodziłaś. A który rocznik jesteś, że z ciekawości spytam? Bo ja też tam chodziłam i wspominam te czasy z pewnym sentymentem... Ja urodziłam się w 1982r.

Trzeba przyznac,ze nieciekawa sytuacja sie wydarzyla...Mialam sposobnosc byc w klasie z chlopakiem,ktory zginal 5 lat temu...i pamietam jak w tamtym okresie traktowalismy Pania Dyrektor...Ale uwazam,ze ta wspaniala kobieta podniosla SP 137 z ruiny! Zapoczatkowala wiele nowych tradyscji

Re: Jak dobrze podzielic dysk?

Gość portalu: Greg napisał(a): > Masz co najmniej SP1 do XP? Jeśli nie, to zainstaluj - "goły" XP nie zobaczy > dysków powyżej 137GB. Posiadam "golego" Windows XP Professional (jedna z pierwszych wersji, jakie w ogole wyszly). Po ukazaniu sie SP2, dostalem plyte CD z

Re: pytanko o ASUSA

Problem jest raczej nie w płycie ale w Windows, jeśli chcesz poprawnie widzieć dyski o pojemności powyżej 137 GB to musisz mieć dla Widnows XP zainstalowany minimum SP1 a dla Windows 2000 minimum SP4 (dodatkowo należy wykonać modyfikacje rejestru). Bios płyty poprawnie rozpozna dysk 160GB. www

Re: Jarek wie co mowi

Odpowiadasz na: lidek_syn_ubeka napisał: > w koncu jego ojciec,sp.Rajmund Kaczynski byl kawalerem Virtuti > Militari za odwage podczas Powstania Warszawskiego.A Niesiolowski- > kapus,ktory na pierwszym przesluchaniu zes..sie ze strachu i > zakapowal wszystkich kolegow.W zwiazku z

Re: baseny

po raz pierwszy. Tak wiec Szanowna Autorko dowiedz się, że basen który wymieniłaś przy SP173 na Sienkiewicza (Trójka) jest tak samo nieczynny w wakacje jak i kilka kolejnych szkolnych pływalni - np. SP19, SP137, ZSO1. Nie wiem czy czynny jest UŁ, UMed? Od pół roku nie czynna jest YMCA.

Re: Mieszkańców Poznania rower specjalnie nie jar

&ndsp=30&tx=137&ty=84 www.google.pl/imgres?client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1388&bih=935&tbm=isch&tbnid=C_oCTSrRNAgWbM:&imgrefurl=http://historiajednejfotografii.blogspot.com/2012_06_01_archive.html&docid=WLDqcTHku_w52M&imgurl=http://1.bp.blogspot.com/-gnRmku3_97w/T-YeYdwt7n

Re: ?Neostrada bez_ochrony? od 1.6.08

Wyjaśniło się, ale kilka godzin po moim poście: "Ta usługa polega na blokowaniu na downstreamie: 135UDP/TCP 137UDP 138UDP 139TCP 445UDP" > Tpsa powinna od dawien dawna zblokowac owe porty, bez opcji 'bez wyjątku' Nie życzę sobie żadnych blokad! Nie mają prawa mi "

Re: Pytanie

Jeżeli masz przynajmniej Windows XP SP1 z włączoną obsługą dużych dysków, a BIOS płyty głównej obsługuje 48 bitowe adresowanie LBA, to możesz kupić dysk większy, niż 137 GB. -- Pozdrawiam serdecznie, AmonRa. kontakt: amon-ra(at)gazeta(kropka)pl Myśl przewodnia: zanim zapytasz - poGoogluj ;)

Zainstalowałam XP (tj. nie do końca bo bałam się że zniszczę dane - ale i tak wyparowały) na dysku 400 GB - ale był on podzielony na cztery partycje. TYlko Windows XP nie czyta tych partycji - on na niebieskim ekranie instalatora pokazywał tylko partycję C: 137 GB - ALE facet ze sklepu (dzwoniłam

Re: Przetarg na węzeł - rozstrzygnięcie

Według informacji opublikowanej na stronie ZMID www.zmid.waw.pl/index.php?id=24&tx_ttnews =137&tx_ttnews =1&cHash=7538606d66 do budowy przystąpi jednak "żelazny" Strabag. "Pomimo aż ośmiu ofert, które wpłynęły w przetargu na budowę węzła Al. Jerozolimskich z ul

Re: Pełnomocnictwo

NIE. Zgodnie z aktualną linią orzeczniczą (wyroki SO w Krakowie Sygn. akt II Ca 137/07 oraz SO w Warszawie Sygn. akt V Ca 85/07) pełnomocnictwo składane w ofercie powinno mieć postać oryginału albo uwierzytelnionej notarialnie kopii. Pełnomocnictwo nie jest dokumentem wymienionym w

Re: RSM Hutnik - trochę historii (nowo)Żytniej

.ktokogo.pl/Kazimierz_Jarosz#0983e0cd99a882d48ad137b6fb933bf4 I cała ekipa kręci lody za nasze pieniądze, aż miło: Andrzej Bieńkowski, Andrzej Błaszczyk, Jerzy Cesarz, Andrzej Cygan, Karol Kowalski, Witold Krawczyk, Urszula Ogrodniczek, Jan Piekacz, Kazimiera Połtorzycka, Ryszard Radkowski, Józef Rogala, Teodozja Rozumek

Re: Pytanie o HDD-jakiego twardzielca zakupić? PI

> Pytanie - czy wszystko będzie działać? Tak, ale bios nie wykryje wiecej niz 137GB za to XP z SP1/2 wykryje reszte miejsca, wiec nie bedzie problemu. > PS Mógłby któs napisać jaki RAM bym mógł dokupić by był on > kompatybilny? Ten chipset obsluguje tylko 512MB ramu, a wiec mozesz

Łódź ZAPRASZA

domu 3 razy w każdym katalogu. W razie większej ilości pytań, pozostaję do dyspozycji. Na życzenie wysyłam katalog. Pozdrawiam Marta (konsultantka.avon137@gmail.com) AVON Cosmetics Polska Sp. z o.o.

Re: mój łup ;D

disa napisała: > Wracałam do domu i jak zwykłe okazało się, że jako jedna z nielicznych nie wiem > , że jest gdzieś w Wawie remont i tramwaje nie jeżdżą. Z nudy i w przypływie we > ny weszłam do sh :D > > oto mój ŁUP!!! nie prany i nie prasowany :D Koszt 5zł :D > i137

mój łup ;D

Wracałam do domu i jak zwykłe okazało się, że jako jedna z nielicznych nie wiem, że jest gdzieś w Wawie remont i tramwaje nie jeżdżą. Z nudy i w przypływie weny weszłam do sh :D oto mój ŁUP!!! nie prany i nie prasowany :D Koszt 5zł :D i137.photobucket.com/albums/q201/marqo_photos/sp.jpg brakuje w

Jadąc do Trójmiasta skręćcie do Białegostoku....

http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.bialystok.pl/files/projekt_rynek/skeczapy1.gif&imgrefurl=http://www.bialystok.pl/site.php%3Fs%3DMDAwMTg3%26a%3DMDQwNzIy&h=480&w=640&sz=310&hl=pl&start=49&um=1&usg=__bjrSt-8HNw9A6zqkfTo6LcSP910=&tbnid=CEo87_zVuT1w

Re: Milciu Droga,

cs137 napisał: ...A Ty, oczywiście, nie należysz do niewiast sp-OLEG-liwych, więc zrobisz, jak > zechcesz (nie-sp-OLEG-liwośc to w moich oczach zaleta, zaznaczę -- chyba, że > rozdętado absurdu, but this is not the case w Twoim przypadku, oczywiście). Każdy przeciętny absolwent technikum

Re: Odchudzanie - Massive Dynamic Sp. z o.o. z wa

Szanse na zwrot pieniędzy są. Ja odzyskałam 137 zł. Odesłałam puste opakowanie po zielonej kawie z krótką informacją o braku efektów. Kasa wpłynęła na moje konto.

Re: Zakup samochodu specjalnego

rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 27 września 2003 r. w sprawie szczegółowych czynności organów w sprawach związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu oraz wzorów dokumentów w tych sprawach (tj. Dz.U. 2007 nr 137 poz. 968 ze zm.), zwanego dalej "rozporządzeniem w sprawie szczegółowych czynności

Re: Ubierajcie choinki w lipcu i dajcie spokoj

.Tym razem mowa o świeckiej szkole. www.sp137.edu.lodz.pl/html/bo_e_narodzenie.html

A kuku, spliciaszku-spryciaszku

Gość portalu: sp;lit napisał(a): =============================================================================== > > A nasz szanowny adresat znowu zabral wiaderka i lopatke z piaskownicy , > poplakal troche i tylko patrzec jak "wyskoczy" (jak wanka-wstanka) na nowym >

Re: Nowe BMW serii 1 z bliska

www.y2kers.com/tag/bmw-m1-prototype/ 7 series prototype, była jeszcze lepsza wersja, znaczniej bardziej dynamiczna, ale nie mogę znaleźć zdjęcia na google http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.autospies.com/images/users/Agent001/SP32-20060916-082829.jpg&imgrefurl=http://my.is/forums/f104

Lepiej piszcie o swoich długach

czwartym kwartale 2012 r., w jednej ze spółek zależnych, Agora Poligrafia Sp. z o.o., rozpoczęto zwolnienie grupowe, którego koszty obciążyły wynik Grupy Agora kwotą 0,3 mln zł. "Spółka szacuje, że oszczędności z tego tytułu, w skali całego roku, mogą wynieść około 18 mln zł" - podano w raporcie

Re: Nie dla Niemiec,kościoła i NATO !!!

Wyrobów Metalowych(m.in.produkcja łożysk tocznych) 35 642 mieszkańców(+22,5%) Główne zakłady przemysłowe zlokalizowane w Kraśniku: * Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A. - produkcja łożysk tocznych * TSUBAKI-HOOVER POLSKA Sp. z o.o. - produkcja wyrobów metalowych * Nabor - produkcja

BA! H(g)ańba , zganić za nierozumienie wymowy "ł"?

;pŁŁŁŁomiennie" tego teatralnego dziś "Ł" pszysŁŁŁuchiwano się ze zdziwieniem. SpUUUoszona ta młodzież dziś językowo... . Kumpel na studiach, Panamczyk, też mi sprawozdawał, że się swej hiszpańskiej wymowy tego swego staropolsko brzmiącego "ł" musiał wręcz mówiąc po polsku oduczyć... Nie ma

Re: Odpowiedzialni za Holokaust ,...

cs137 napisała: > Spliciuchna na Forum zawsze wielki kozak. > Jakze by mu pomoc?... Moze dac mu Prozac? =============================================================================== Nie musisz sie przepraszac , ja nigdy sie nie gniewalem na Ciebie i po cichu nawet tesknilem

Re: Człowiek popełnił błąd, człowiek ponosi konse

Szkolnego 2007/2008. Oby zdrowy rozsądek zwyciężył, a nauczyciele (szczególnie SP137) oprócz stosownej wiedzy wpajali młodzieży idee tolerancji i poszanowania prawa, a „rządowa” atmosfera podejrzeń, przecieków i „podcinania stołków” nie zapanowała w polskich szkołach.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - 137 sp

Zdjęcia - 137 sp