Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Peugeot 307 1.6 HDI na miasto?

Witam! Proszę o Wasze zdanie na temat: czy warto kupić Puga 307 sw 2008 rok 1.6 HDI 110 KM jeśli rocznie żona robi 7 tys km tylko po mieście . Szukam silnika benzynowego ale jest straszna bieda na rynku wtórnym. Pozdrawiam

Sprzęgło koło zamachowe peugeot 307 2.0 hdi 110

Nowy Zestaw sprzęgła komplet (z łożyskiem, z kołem zamachowym) Peugeot 307 2.0HDI 110 LUK 601 0021 00 Najlepsza cena w Polsce - 898zł Kraj poch.:NIEMCY PRODUKT NOWY ORYGINALNY ! GWARANCJA:2 LATA Cena Brutto za komplet Części zestawu: - Sztywne koło zamachowe - Tarcza sprzęgła - Tarcza

Re: Peugeot 307 1.6 HDI na miasto?

A jeżeli raz na tydzień/dwa wezmę auto i przegonię kilkadziesiąt km na S-ce? Oferta Puga nęcąca bo nie od handlarza, doinwestowane auto i bardzo zadbane?! Pzdr

Ale dlaczego koniecznie Pug? W tej klasie aut z silnikami benzynowymi jest sporo. Zeby ten Pug to jeszcze bya super marka (a model jakis ekstra) - ale to zwykly dupowoz jak Ford, Opel, VW, Skoda, itd... -- Pozdrawiam, galtom Bóg kazał Abrahamowi zabić syna - paradoks...

Bez sensu. Na paliwie nie zdazysz nic zaoszczedzic a potencjlane wydatki na serwisowanie auta wyzsze. Kupno takiego auta do takiej jazdy nie ma ani jednego plusu. -- Pozdrawiam, galtom Bóg kazał Abrahamowi zabić syna - paradoks...

szukaj wersji 90 KM, jest ich kupa na rynku a to swietny silnik, wiekszosć bez filtra, bez dwumasy i bez turbo o zmiennej geometrii. 110 w miescie to proszenie sie o kłopoty -- Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbac

To tylko odroczysz problemy. Ale problemy będą. -- "Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge'.” Isaac Asimov

Nie warto. Na krótkich odcinkach bardzo dostaje osprzęt (turbina, dwumasa, FAP, etc.), a są to kosztowne zabawki. Przegonienie po trasie może w niektórych kwestiach pomóc (FAP), w innych nie (pozostałe), ale nie jest to warte kosztów (paliwo), ani czasu.

Sukaj dowolnego innego auta z silnikiem beznynowym. Ten Pug to nie jest nic specjalnego pod zadnym wzgledem - sa ladniejsze, wygodniejsze, tansze, szybsze, drozsze, mniej awaryjne. Lepiej sie nie upierac przy mrace/modelu - skoro nie ma z silnikiem bezynowym I w ramach kompromisu kupowac innego die

Nie wie czy ma fap ale w mieście szybko się będzie zapychal. Niby i w mieście może wypalac ale lepiej raz na jakiś czas przejechać się że stała prędkością żeby na spokojnie się wyczyścił. I przed zakupem trzeba go sprawdzić bo w tym silniku jest kilka kosztownych zabawek. Jak to w dieslu. Choć ten

Moim skromnym zdaniem nie warto. Koszt wymiany filtra cząstek stałych (a w 2008 roku te samochody miały już DPF) czyni zabawę niezbyt opłacalną. -- "Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy

Re: Tuning peugeot 307 2.0 HDI - czy warto

Witam ja w swoim Peugeocie podniosłem moc silnika do 150 KM, i jestem bardzo zadowolony. Fabrycznie miał 2.0 HDI 110 KM.

Peugeot 307 SW - taki model OK

www.milanuncios.com/peugeot-de-segunda-mano/peugeot-307-sw-1-6-hdi-110-cv-168120752.htm 1.6 HDI 110KM z 2005 r. - 50kkm Czy ten silnik chorowal na jakies

peugeot 307 hdi

proszę o podpowiedż czy warto kupić peugota 307hdi 2oo3r jakie ma wady i zalety

Peugeot 307 HDI

Witam. Mam pytanie do użytkowników peugotów z silnikami HDI.Który silnik wybrac kupując 307 2.0 (90KM), 2.0 (110KM),czy moze 1,4 (70KM) Dużo jeżdze po mieście i zależy mi na ekonomicznym silniku.Jakie jest spalanie ON na 100KM .Lub może wybrac silnik benzynowy .Proszę o pomoc w tym temacie od

HDi w 307.

Czy ktoś może mi napisać o odczekaniu na wolnych obrotach przed wyłaczeniem silnika (307 HDi). Czy tylko po dłuzszej trasie, czy zawsze. dzięki za rady.Pozdro.

Re: peugeot 307 sw 2.0 hdi 11o km

Byla w domu przedliftingowa 307 2.0 hdi 90, poliftingowe 1.6 90. Jest 308. Kierowca tyran, przebiegi przy zmianie auta okolo 160 tysiecy. Co do pierwszego: przyjemne auto, ale przekomplikowane. Luzy na przekladni kierowniczej, dobijanie na dziurach, odpadajace plastiki z podwozia itp. Jak kupisz

wystarczająco). Dużo lepsze i lepiej wykończone są of koz wersje droższe. Co do silnika, to 2.0 HDi okazuje się w praktyce dobrym wyborem. To udany silnik i jako napęd 307 okazuje się wystarczający (osobiście to szukałbym czegoś szybszego). Poza tym jego praca nie jest natarczywa, a spalanie w optymalnych

Peugeot 307 1,4 HDI

Łukasz mam prośbę, czy mógłbyś coś napisać mi o 307 z rocznika 2003 z silnikiem 1,4 HDI? Czy warto, jak z częściami. -- Szymonek ma dziś...

Re: Peugeot 307 HDi 110 KM XT

kompa)w P307 kombi (1.6 HDI) robi różnicę.Co do średniej to z ostatnich 3tyś wynosi ona 4,9l.Więc krytyka silnika 1.6 jest w tym przypadku nie na miejscu. Pozdrawiam.

też miałem 307 HDI

syf kiła i mogiła, po 2 latach sprzedałem bo za biedny jestem żeby szastać pieniędzmi, teraz mam audi a4 (salonowe) bo nie stać mnie sponsorowanie mechaników

Re: Peugeot 307 (2001 - 2007) - opinie Moto.pl

Witam! Mam peugota 307 HDI 2.0 i mam problem ponieważ ciężko pali. Czy ktoś ma podobnie?

Re: Peugeot 307 1,4 HDI

smiało brac auto .inne uwagi odnosnie zawieszenia bezposrednio przenosimy z opisywanego wyzej 307 HDI ,bo tutaj nie zmieniono po liftingu nic(czyli trwałe tylne zawieszenie ,z przodu czesto padaja łaczniki stabilizatora i silentbloki wahaczy)oprócz tego warto jedynie wyjasnic kwestie samozaopłonów

Wymiana oleji i filtrów

Gdzie w Przemyślu wymienię olej silnikowy oraz wszystkie filtry - oleju, paliwa,powietrza, w samochodzie peugeot 307 z silnikiem 1,6 Hdi , dobrze byłoby aby mechanik posiadał w/w

Re: Peugeot 307 HDI

Ja od 4 lat użytkuję 1,6 110 KM. Silnik "zrywny", eleastyczny. Spalanie średnie 5-6. Bardzo ekonomiczny.

Re: Peugeot 307 HDI

Witam, Silniki 2.0 które wymieniłaś są już trochę przestarzałe.Proponuję 1.6 hdi (90 lub 110 KM), zdecydowanie lepsza elastyczność, kultura pracy i oczywiście mniejsze spalanie. Osobiście posiadam wersję 90 konną i w zupelności mi wystarcza. Spalanie w mieście wychodzi ok 6 l (w zimie 6

Re: Auto poflotowe czy warto kupic?

Obecnie wożę się 3 autem poflotowym. Wcześniej miałem 307 SW full wypas z tym niby złym silnikiem (1.6 hdi 109 KM). Kupowałem ją jak miał 120 kkm (w 2 lata) i sprzedawałem jak miała prawie 200 kkm. I jeśli idzie o samochód to nic się specjalnie nie psuło. Oczywiście musiałem wymienić w między

rozczarowanie P-307 HDI

w styczniu tego roku kupiłem P-307 HDI i od tego momentu zaczęły się problemy samochód był naprawiany już X razy włącznie z naprawą skrzyni biegów / po 10 tyś km /, wymianą akumulatora, tarcz hamulcowych, zamka tylnej pokrywy, podsufitki, tapicerki fotela kierowcy ponadto jest wiele innych

Re: peugeot 307 hdi

konrad022 napisał: > Przełącznik kierunkowskazów. to jakas wada peugeotów, bo w pratnerze po 15 tys. km nie dzialal, psiknalem pare razy preparatem do stykow i juz dziala. :-)

Re: peugeot 307 hdi

Przełącznik kierunkowskazów. Chyba ze naprawiony to moze byc z nim spokoj. Laczenie tlumikow przedniego ze srodkowym skrzypi (smarowanie smarem co jakis czas). Jezeli ostro jezdzisz to czesciej bedziesz wymienial drobne el zawieszenia. Chlodnica na laczeniu plastiku z aluminium przecieka (w niek

Re: 307 sw 2.0 HDI chce kupic ...nowe.....

kosztuje od 44000zł. Oczywiście obniżki są na wszystkie modele nowej 307. Samochód z silnikem HDI 90KM już od 54000zł. A jeśli chodzi o 307SW ;-), jeździłem tym na jeździe próbnej... Fajny efekt szklanego dachu. I chyba też już jest wersja po fl.

Re: HDi w 307.

RTFM. i zastosuj się. gość który skonstruował ten samochód chyba wie lepiej niż forumowi spece. w moim peugeotowskim 1.6 TDCi każą poczekać "aż prędkość obrotowa silnika spadnie do wolnych obrotów, a następnie wyłącz silnik." Czyli praktycznie chodzi o to żeby nie mieć nogi na gazie w mom

Re: Peugeot 307 1.4 Hdi

. Chciałbym zauważyć, że 1.4 HDI to najsłabszy silnik w gamie 307, więc nie wiem, skąd to rozczarowanie osiągami. Różnica między 1.4 HDI 68 KM a 2.0 HDI 90 KM to 4000 zł. To częste zjawisko, gdy ktoś żałuje, że nie kupił mocnijeszego motoru, choć dopłata była stosunkowo nieduża. Skąpy traci podwójnie

Re: HDi w 307.

> Czy tylko po dłuzszej trasie, czy zawsze Są dwie sytuacje. Pierwsza to dłuższa jazda z dużym obciażeniem silnika np ostra jazda po autostradzie. Turbina rozgrzewa sie wtedy do wysokiej temperatury i przed wyłaczeniem silnika trzeba jej pozwolić ostygnąć. Kilka sekund tu nie wystarczy, raczej

jest to wóz z 2004 r., kupuje samochod od znajomej z belgii dla ktorej jest to 3 samochod w rodzinie i posiada go od 4 lat , ma niski przebieg okolo 90 000 km

Tuning peugeot 307 2.0 HDI - czy warto

Chciałem Was prosić, drodzy internauci o pomoc w podjęciu decyzji czy poddać mojego Peugeota 307 2.0 HDI tuningowi chip-owemu silnika. Jak jest z trwałością, osiągami, itd.

Nie miałem ale dobry kolega miał to "cudo",siłą rzeczy jezdziłem i słyszałem sporo na temat tego "samochodu".Z tym,ze kolega posiadał wersję 136km kupioną w salonie a nie takie starzywo.Fabryczny zawias wytrzymał 40kkm,drugi remont nastapił przy 70kkm,filtr cząstek padł po 70

A ja zdecydowanie polecam. Przeprogramowałem swój komputer serwisie Boscha (taki wtrysk ma 307 2.0 HDI 110 KM) u Tuchołki w Chwaszczynie. Rewelacja!!! Mało nie wyrywa asfaltu, spalanie spadło o ok. 0,5 l/100km, elastyczność świetna. POLECAM!!!

Re: PEUGEOT 307 HDI 110KM

O 307 nie napiszę bo nie jechałem nigdy :-( Natomiast mogę napisać o silniku (znam go w słabszej wersji w Partnerze) - jest extra. To chyba najcichszy i najpłynniej chodzący diesel jakim kiedykolwiek jechałem. VW Tdi to młockarnia w porównaniu do Hdi PSA. pozdrawiam Mikołaj

Re: Różnice komfortu między klasami B, C i D

Astry ten przedział spada o jakieś 30 km:(. Pewnie to wynika z tego, że Opel poskąpił na wyciszeniu komory silnika. Zreszta nawet przyspieszanie z butem w podłodze w mondku wygląda dużo przyjemniej - mniej uciążliwego wycia. Z kolei 307 SW z silnikiem HDi było moim zdaniem dużo lepiej wyciszone niż

Stary sraj na jakiegoś frajera który jeździ sobie swoim osranym rekinkiem i żuje dużo gumy hubba bubba .Olo sie qrwa znalazł -palant. co do chipa to mam tez 307 hdi ,nie mam chipa ale sie dowiadywałem w groblewskim i zwieksza moc do 115 koni i zmniejsza(podobno)spalanie o jakis piard.napewno nie

Re: Megane II 1.5 dci 04' czy 307 2.0 hdi 03'

bez namyslu 307 ktos powyzej napisal ze silnik 2,0 hdi 110km jest mulowaty jezdzilem pare tysiecy kilometrow 206 z 2,0 hdi 90km i to byl samochod wrecz zrywny (oczywiscie 307 jest ciezszy) watpie zeby 1,5dci jakiekolwiek mial szanse przeciwko 2,0hdi jak chcesz miec prawdziwego mula to kup toyote

Kupno auta z obcą rejestracją

witajcie zainteresowały mnie takie dwa ogłoszenia. Samochody sprowadzone ale nie wiem z jakiego kraju, czy na tych tablicach po zakupie można wyjechać na drogę. Jakie są dalej formalności z rejestracją auta i czego wymagać od sprzedającego. Cz, 20-03-2014 Forum: Auto-Moto - Kupno auta z obcą rejestracją

Re: PEUGEOT 307 HDI 110KM

Gość portalu: turysta napisał(a): > proszę o opinie na temat eksploatacji zwłaszcza zawieszenia Jezdze 307 2.0 138KM. Zawieszenie jest bardzo dobre, ale na naszych drogach troche za malo komfortowe (to juz nie jest takie zawieszenie jak drzewiej w peugeotach bywalo). W zakrety wchodzi sie

Re: Peugeot 307 1,6HDI Bardzo proszę o opinie, uw

Peugeota 307 SW 1.6 HDI (90KM) posiadam od maja br.Kupiłem go jako nowy, po kilku jazdach próbnych m.in. Astrą 3, FF 2,Megane 3, Leon 2. W toyocie i hondzie olali mnie, gdyż obsługa nie okazała zainteresowania moją osobą (chyba mają za dużą sprzedaż:) Odnośnie auta to na razie (po 9 tyś

Re: Peugeot 407 sw zakupie

moto.allegro.pl/peugeot-307-sw-03r-2-0-hdi-klima-navi-solar-i3018479246.html

Re: Peugeot 307 HDi 110 KM XT

Zgadzam się w całej rozciągłości, spalanie 6.0 l/100 km poza miastem to rzeczywiście szok - auta benzynowe tyle spalają więc po co kupować takie auto w dieslu? Nonsens. Widać jakiś 'specjalista' jest autorem tekstu...

Re: Megane II 1.5 dci 04' czy 307 2.0 hdi 03'

czesc Serdecznie dziekuje za podpowiedzi, powiem szczerze ze sie nimi takze sugerowalem. Wybralem znizkowego z 2003 307, ale 110KM HDi z wyposazeniem jak megane (autom. klima, 6xPP)jednak +ESP, 16" alufelgi. cena jak megane 66tys. (po barbacie 8 tys zl) zyczcie mi szerokiej drogi, bo nieco

Re: HDi koncernu PSA w Peugeot'ie 307 SW

Peugeot 307 SW 2,0 HDi Silnik rzedowy, czterocylidrowy, umieszczony poprzecznie, pojemnosc skokowa 1997 ccm, moc 79 kW (107 KM) przy 4 000 obr./min., maks.moment obrotowy 250 Nm przy 1750 obr/min. Zrodlo: AutoMotor i Sport nr 5/2002, art. "Panoramique" Tomasz Jazwinski, str. 22

HDi koncernu PSA w Peugeot'ie 307 SW

Co tam oni napisali: "Jednostki silnikowe Trzy silniki benzynowe i trzy silniki diesel, wyposażone w technologię HDi. Model 307 oferuje trzy silniki benzynowe (1,4 l, 1,6 l 16 zaworów i 2,0 l 16 zaworów) oraz trzy diesla HDi (1,4 l, 2,0 l 90 KM i 2,0 l 110 KM). Silniki te są wyposażone w

Re: Chcę kupić Peugeot 307 SW 108 km 2002 rok.

zapomnialem o dowodach allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-peugeot-307-2-0hdi-110km-i2613200539.html allegro.pl/nowa-turbosprezarka-peugeot-307-308-2-0-hdi-136km-i2601181064.html

Re: HDi koncernu PSA w Peugeot'ie 307 SW

Pewne nowości w 307-ce: "Do już sprzedawanych wersji nadwozia trafią nowości, a są to: turbodiesel HDi o mocy 110 KM (81 kW) z filtrem cząstek stałych, automatyczna 4-biegowa przekładnia i system stabilizacji toru jazdy ESP. Nowy motor bazuje na znanym z innych modeli Peugeota silniku HDi

Re: Peugeot 307 1,4 HDI

Hmm, jechalem chwile tym 1.4 HDI i ten silnik na prawde nie daje rady przy tej masie... Jak sie przyspieszalo, to mialem wrazenie, ze jedyne co wzrasta to poziom glosnosci. Silnik wydawal z siebie takie dzwieki, jakby juz mial dosc... Kolosalna przepasc miedzy tym a 2.0 90ps...

2,0 HDi koncernu PSA w Peugeot 307

;Pod maską Peugeota 307 (...) znajduje się dobrze znany motor HDi w mocniejszej 110-konnej wersji, wyposażony w turbosprężarkę, bezpośredni wtrysk common rail, a także w filtr, który dodatkowo oczyszcza spaliny z sadzy. Jeśli wierzyć danym fabrycznym, silnik Peugeota nie jest mistrzem sprintu. Jego

P307 Hdi - Koło Zamachowe?

zdaniem (w tej klasie gdzie jest 307) - jeśli chodzi o ergonomie. Ale z jakością niestety jest na bakier... Nie wiem dlaczego, ale potwierdzam obiegowe opinie o P307... Następna będzie Toyotka być może albo Honda ... -- Michał

Peugeot 307 HDi 110 KM XT

przy 90 km/h 4,5l ON. Pisanie więc że 307 tak super spala z silnikiem 1.6 jest po prostu smieszne. Widzę też wiele innych błędów, ale nie będę złośliwy, po co.

Re: Jaki jest wasz rekord spalania?

Mój rekord jak w załączonym linku. Ogólnie całość trasy (170 km) wyszła 3,7 (komp.) Auto to P307 1.6 HDI. Trasę z Rzeszowa do Splitu zrobiłem na jednym baku (ponad 1300 km) w 2 osoby i na full zapakowanym bagażnikiem. http://i1309.photobucket.com/albums/s622/kasiamalpa/spalanie1_zps6a6dad9b

Peugeot 307 1.4 Hdi

Juz nie mam nerwow na to auto, jezdzi jak autobus , zero przyspieszenia a i wcale tak malo nie spala jak mowil dealer..........chyba go sprzedam. Uzytkownicy tego silnika a jak wasze odczucia???

Re: P307 Hdi - Koło Zamachowe?

mała poprawka: Gwarancja roczna oczywiście skończyła mi się we wrześniu 2004... -- Pozdrawiam :) Michał

1. Wystepuje taki (lub podobny) problem w egzemplarzach silnika HDI, dokladnie chodzi chyba o kolo pasowe z jakims tlumikiem drgan. Potrafi sie rozpasc przy roznych przebiegach. 2.Sorry ale za 6000PLN to mozesz silnik kupic. Utnij jedno zero, jedz do serwisu w 2-3h powinni ci to zrobic. 3

Bez przegięć z tą ceną koła zamachowego, koło plus wymiana to ok. 600-700 złotych, co do przypadłości to faktycznie te koła są felerne.Radzę zajrzeć na tdi-tuning.pl lub streeracing.pl tam w kącikach o dieslach jest ten problem dośc szeroko opisany.

Peugeot 307 SW 2.0 HDi

Moj znajomy wymienil 3 raz kolo zamachowe skrzyni biegow (od silnika), przy przebiegu 40.000 km - czy podobne problemy zdarzaja sie tez i u innych Forumowiczow w tym modelu? Dodam tylko, ze jest to silnik 2 litry HDI (diesel). Czy te kola leca, czy facet ma pecha? Pozdrawiam - Nibelung777

Peugeot 307 (2001 - 2007) - opinie Moto.pl

Ale jesteście poje.ani.Piszecie takie głupoty o tych peugeotach że się czytać nie chce.Pewnie macie jakieś ustrojstwo typu vw golf itp i się nie znacie.Mam peugeota 307 2.0 hdi 90Km z 2003 r.Przejechalem nim już 70 tys km przez 3 lata użytkowania i nie ma z nim większych problemów.Silnik poprostu

mam peugeot 206 2.0 hdi i mam te same odczucia - jezdzi jak traktor pije jak pijak

glupota/estetyka w najnowszym peugocie 307 HDI

wrazenia raczej mierne jak zobaczycie jak sie cokolwiek pod maska wymienia a poza tym silnik wyglada jakby byl z plastiku, nawet akumulator jest w osobnej plastikowej skrzynce.

Wiem...ale stalo sie dealer mowi ze mozna zrobic chip tuning........ale jakos temu nie ufam wiec musze jezdzic tym co mam, a 2.0 Hdi byl za drogi.....

Ej no sorry,ale to chyba bylo do przewidzenia-ile ten silnik ma koni?68?Do takiego auta jak 307?Ja rozumiem do 206 dla repa,ale nie tu!

Re: peugeot 307 kombi i problem z dwójką dzieci

www.autotrader.pl/peugeot_307_2_0_hdi_klimatyzacja_2_0_2003_r/124461675/pg/9 jeżeli taka kanapa to king pasuje i prawie każdy 15-36kg powinien pasować jeżeli na zamkach nie będzie siedział.

P307 2.0 HDI 110KM ???

Peugeocik z mały przebiegiem-6000 km, rocznik 2003, pełne wyposażenie, cena niezła, ale... Nigdy nie miałem diesla. Czytałem wątek o nowych dieslach, ale tam prezentuje się bardziej część techniczną...jak jest natomiast w praktyce? Czy w zimie mogę mieć problem z odpaleniem? Inne opinie na tema

Wszystko kwestia wyboru wlasciwego tunera. Wybierz sie do znanej, renomowanej firmy w Polsce (jest z czego wybierac) - wydasz okolo 2000 zl i stosunek do auta na pewno sie zmieni.

opinia jest taka, że jeśli kupisz ten samochód to od razu skorzystaj z poniżeszgo sklepu internetowego: www.gasnice.pl :)

Re: Czy zakup uzywanego diesla w PL ma sens?

Czy najchętniej - raczej nie. Dużo ludzi ma irracjonalne uprzedzenia do samochodów francuskich, a i wiedza o tym, że niektóre modele mają silniki bez tego całego tałatajstwa, raczej nie jest powszechna. Ale fakt faktem, że 6-8 letni 307 czy Partner/Berlingo można kupić za raptem kilkanaście tysięcy

Nikt nie krył, że ten silniczek ma zastąpić wysłużony i niezawodny wolnossący silniczek 1,9 D o mocy 68/71 KM. Z założenia nie należało oczekiwać osiągów lepszych od wolnossącego. 1,4 HDi o mocy 90 KM (jeszcze nie oferowany) powinien się sprawdzić, a silnik o mocy 68 KM dobrze będzie się

Re: Samochód dla serwisu 50000 km rocznie, diesel

Niestety, według cenników 307 2.0 HDI zostały tylko w najlepszych wersjach wyposażenia - trochę za drogie.

Gość portalu: Henio napisał(a): > Co to jest tuner? Ostatnio jak sprawdzalem, to bylo odbiornik radiowy bez > wzmacniacza (amplyfajera), hehe. Billing przyszedl od dealera, ale potem > developer sie wnerwil i nie przyslal mi listingu ... co jest grane? Target inny - bardziej cool, yo.

Co to jest tuner? Ostatnio jak sprawdzalem, to bylo odbiornik radiowy bez wzmacniacza (amplyfajera), hehe. Billing przyszedl od dealera, ale potem developer sie wnerwil i nie przyslal mi listingu ... co jest grane?

witam Mój przyjaciel ma 307 kombi,powiem szczerze ze auto się normalnie rozsypuje. Lista awarii jest bardzo dluga np zawieszenie przód rozlecialo sie po 60 tyś od łozysk po swożnie i itp światła z tyłu sie non stop palą i nikt nie może nic poradzić ,zamkek w tylnej klapie sie zacina w najmniej

radioaktywny napisał: > Lepiej zapytaj na forum tutaj: > www.peugeot.triger.com.pl/njews/ ja nie mam nic do peugeotow ale to jakby zapytac kibicow legi co mysla o swoim klubie przypuszczam ze ok 90% ludzi chwali to czym jezdzi wiec trudno bedzie sie tam tez dowiedziec czegos obiektywnego

Chyba jednak: Daihatsu, Wiem bo miałem to coś:DD! Rzeczywiście miało taką pojemność , ale za to bardzo mało palił! wizyta na stacji za pełen bak w 99r. - średnio około 50 złociszy! osiągoi cóż nie najlepsze ale coś za coś, choć wyoprzedzałem czasem niezgorsze fury!!!!! PZDR Teraz pomykam 306 z siln

Peugeot 307 HDI limuzyna (08.2003) - jak...

napelnic zbiorniczek spryskiwacza tylniej szyby - gdzie on jest. Jaka pojemnosc (w litrach) ma zbiornik spryskiwacza przedniej szyby(wiem gdzie on jest). Zgubilem instrukcje obslugi - na zamowiona nowa czekam juz poltora miesiaca. -- pozdrawiam news-man

Peugeot 307 SW HDi: wrazenia z jazdy

Wybralem sie na jazdke probna ta maszyna. Wnetrze przestronne, nie powiem. Siedzi sie jak w osobowym. Szklany dach fajny. Przekrecam kluczyk i pierwsze, co rzuca sie w uszy to szum dmuchawy klimatyzacji. Glosno! Jesli tak ma byc caly czas... Szklany dach jest fajny, podoba nam sie od razu. Wnetrze d

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - 307 hdi

Zdjęcia - 307 hdi

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin