Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

agnes123

Słupsk we dziedzinie ludzie.gazeta.pl/agnes123/0,0.html Tom Agom słynie. -- Ruda Śląska - stolica fraszki

Re: agnes123

Agnes123 ja tez poproszę!!!! Wyslij mi info na priv. Z góry wielkie dzieki

Agnes123

nooo czymś nadrabiać musimy, humor też jest git ;)))) -- E,F,G,H... ZUS - Zlikwidujmy Uśmiechniętych Staruszków

agnes123

Powiem ci,ze jakos skakanka mi najłatwiej przychodzi:))) gorzej już z brzuszkami:( moja mama też nie mogła uwierzyć,ze az 200zrobie,ale przyszła i zobaczyła,wtedy uwierzyła:))) spróbuj na pewno dasz radę:))

agnes123

a co sądzisz o takich zestawach? czy wogóle warto? bo jeśli się zdecyduję to wiadomo że trzeba często uzupełniać więc może warto się samemu o to postarać? www.allegro.pl/item123381446_naturalne_paznokcie_zel_lampa_diamancik_tipsy.html www.allegro.pl/item123381691_el_xl_zestaw_lampa_zele_tipsy_piln

agnes123

Zanim założysz wątek sprawdź, czy temat już nie był omawiany. Użyj wyszukiwarki. NETYKIETA -- "Mama szczęśliwa, to mama trochę leniwa" Koni i Kornelka Pijpulkowo

Agnes 123

A czy Twój bank pozwala Ci napędzac sobie potencjalnych klientów w ten sposób? Rozgłaszając na publicznym forum ? Co na to etyka zawodowa ? -

agnes123

a fora Z Dala od Polski i Polki w Anglii znasz? -- Jagienka i Dominik (29.11.2002) Who discovered America? Colombo.

Re: do agnes123

zaraz napisze na GG :) -- "Klasę człowieka rozpoznaje sie po tym ,ze przestrzega zasad morlanych i lekceważy konwenanse"

Podziwiam WAS kobiitki :)) - nauczycielki :)) -- "Klasę człowieka rozpoznaje sie po tym ,ze przestrzega zasad morlanych i lekceważy konwenanse"

Podaj jakiś namiarek do Ciebie,to skontaktuje się z Tobą i wszystko opowiem :)) -- "Klasę człowieka rozpoznaje sie po tym ,ze przestrzega zasad morlanych i lekceważy konwenanse"

Re: Agnes123

ależ oczywiście - 100 % racji !!! Mnie mój humor poważnie nie opuszcza ... znajomi śmią sugerować,że nie mam w życiu żadnych kłopotów patrząc na moja osobę .... a i niech tak myslą,a co .... :)) -- Moje ukochane córeczki

Do Agnes 123

Agnieszka od kiedy jestes kosmetyczką? Mam w rodzinie kosmetyczkę i nic o tym nie wiem ?? :) -- Nie, nie czuję się winna, nie byłabym sobą, gdybym była inna... moje SŁODKIE życie

Re: agnes123 dzięki

Oczywiście - chętnie służę radą :)) Pozdrowionka... -- Tak..skrzydełka chowam,aureolkę gaszę..istne niewiniątko ze mnie :)

do agnes123

O ile pamietam jestes ze słupska. Gdzie masz gabinet? bo własnie chcialabym sie wybrac do kosmetyczki, juz pól roku mija jak byłam ostatnio i czas najwyzszy. -- Mój Damianek forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=22518571

Re: Agnes123

bj32 ... hmm.. ujął mnie swoim uśmiechem - spojrzeniem - sylwetką.Bardzo lubię wysporowanych mężczyzn.Podobnie do Ciebie jesteśmy razem mnóstwo czasu ( 14 lat ) i wydaje mi się,że dobraliśmy się.Wiadomo są wzloty i upadki,aczkolwiek podsumowując całe życie - jestem szczęśliwa :)) -- Moje ukochan

Agnes123 pomyliła wątki?

Przecież ten jest ze zdjęciami ślicznoty Anki? No Ania jest najładniejszą dziewczynką na tym forum jakby ktoś nie wiedział! :) Aniu - buziaczki od cioci Zony :*** -- - Świetny team! - Co to jest team? - No coś ty, mamo, nie znasz angielskiego... czy jakiegoś tam?

Twój zestaw jest lepszy zdecydowanie od zestawu gorgolki - zatem polecałabym ten,który przedstawia yenna_m :)) -- Tak..skrzydełka chowam,aureolkę gaszę..istne niewiniątko ze mnie :)

Re: Agnes123......

Katarina-siostrzyczka właśnie dzwoniła.Umówiłyśmy się tak jak było mówione - heh :) Buziaczki ... -- Tak..skrzydełka chowam,aureolkę gaszę..istne niewiniątko ze mnie :)

kupilam :) plus bialuski zel do frenchu :) za jakies 2 godziny bede miec zestaw w domu :)))))))))))) -- Blog o moich dzieciach Przepraszam za ewentualne literówki.

normalnie nie wierze, mam 7 latka i 10 miesięcy, ten starszy jest bardzo żywy, biega jeździ autami, mały w nocy 2 a czasem 4 razy budzi sie z rykiem, sąsiedzi czasem sie poskarża, co robie?- mówie no widzi pani pan jak ja mam przesrane, odwracam kota ogonem i milkną, oczywiście nie wszyscy, po wiz

gorgolka - Słoneczko ja za lampę swoją dawałam 249 zł a za sam pędzelek 99 zł.Żel kosztował mnie 253 zł słoiczek o pojemności jak tamten - mam sprawdzone materiały - stąd może i klientki są zadowolone :) Dużo zależy od jakości lampy i żelu.Gorgolka - nie wydaje mi się aby te zestawy były rewelacy

Re: Agnes123......

dziekuje za wyczerpujace info-przekazalam wszystko siostrze.powinna jutro skontaktowac sie z toba.jestes kochana!

Re: Do agnes123

Słoneczko - wysłałam przed chwilą na adres: elasz@zapishw.com.pl Nie wiem dlaczego nie dochodzą nieraz wiadomości :( -- Tak..skrzydełka chowam,aureolkę gaszę..istne niewiniątko ze mnie :)

nie kupilabym na allegro, bo nie wiadomo, jakiej jakosci jest ta lampa i ten zel i czy rzeczywiscie zel utwardzi i czy zel sie nie "zleje" gdzies po bokach mysle za to o takim zestawie powaznie mysle :) activeshop.pl/sklep/zestawuvzlamp36w-p-510.html -- Blog o moich dzieciach Przeprasz

kochana nie doszła do mnie żadna twoja odpowiedz.spróbuj na maila mojego męża dariuszkowalewski10@wp.pl pozdrawiam.

Do agnes123

A ja nadal nie dostałam na żaden adres, więc proszę ponownie o przesłanie informacji kjeśli oczywiście można: elasz4@gazeta.pl lub elasz@zapishw.com.pl -- Ela

agnes123 dzięki

chodzi o to że ja nigdy nie robiłam i jestem niezorientowana. Więc chciałam nabyć to wyłącznie na własny użytek, moze się skuszę na ten yenny_m zestaw. tylko nie wiem czy ja jako początkująca wogóle mam próbować sama czy iść od razu do fachowca. Bo wiadomo że jak pójdę raz to będę musiała chodzić

agnes123- NIE POLECAM

chciałam od niej kupic zabawkę, od razu napisałam, że jestem zdecydowana na kupno. lecz agnes napisała, że koszty przesyłki wyniosą 20 zł i koszt pudełka kupionego na poczcie 7,50. ja jej napisałam, że koszty wysyłki to 5 zł lub 6,50 do 2 kg paczki, która tyle nawet nie waży i skoro ja mam to wszys

Od Agnes123 do agakowalewska4

Uffff - buziaczki Słoneczko :) -- Tak..skrzydełka chowam,aureolkę gaszę..istne niewiniątko ze mnie :)

Re: Do Agnes123!

Hej Aga! Już zapisałam Twój adres w notesie:-) Piszę na priva. Pozdrawiam! purzyki@poczta.onet.pl -- Agunia - mama Marlenki (28.05.2003) Można obejrzeć to moje cudo na tej stronie. Zapraszam! forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=8787978

Re: Niespokojny sen roczniaka....- AGNES 123

A tej melisy, to w jakiej postaci? Zioła zaparzone czy jakaś insza inszość? Moja Julka od ukończenia 4 tygodnia życia przesypiała całe noce, nieraz po dwanaście godzin. Teraz skończyła rok i od tygodnia budzi się koło 3.00 rano i przez dwie do trzech godzin nie może zasnąć. Ani herbatki, ani smoc

Re: Przeprowadziłam się i czuję się do agnes123

Agunia...my juz kiedys zdaje sie kiedys mialysmy kontakt,ale jakos ucieklas mi :)My mieszkamy na Niemcewicza-Agus,podaje Ci mój numer komórki-daj znac sms- em kiedy bedziesz dysponowała czasem..POZDRAWIAMY WAS SERDECZNIE!!! -- Aga-Słupsk,mama 5-letniej Oliwki i 5-miesięcznej Natki :-))

Witam!! Nie podałaś mi swojej komórki. Teraz wyjeżdżam na szkolenie, na cały weekend. Może jak zrobi się cieplej spotkamy się?? Ja myślałam o parku przy Netto?? Lubię chodzić tam z Zuzią, bo może fajnie pobawić się. Może masz inne propozycje gdzie dzieci mogłyby się spokojnie pobawić, a My pogada

Witaj!! Cieszę się że napisałaś. Obecnie jestem troszkę zabiegana, ale chętnie się spotkam z Tobą i Córeczkami. Napisz gdzie mieszkasz, na jakim osiedlu, bo ja na Niepodległości. Nie mogę na razie korzystać z poczty, bo Mąż coś tam zmienia i od nowa ustawia. Jednym słowem mam szlaban na maile i g

Re: Jakie efekty po Meridii?

agnes 123 jaki tańszy odpowiednik daj znać na gazetowy. Pozdrawiam

Re: Do mam z Anglii ....

Tak.. piszcie na maila gazetowego - agnes123@gazeta.pl *** Aga ***

Re: Torebka + buty ....

Ja też lubię dopasować.... Agnes123 - wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Słoneczko :) Dla pozostałych forumowiczek również wszystkiego NAJJJJJ ...........

Praca w Anglii....

Mam do zaoferowania prace w sprzedazy perfum..Zainteresowanych proszę o kontakt na malia: agnes123@gazeta.pl ... -- *** Aga ***

a to do mnie?

czy do agnes123? -- Jagienka i Dominik (29.11.2002) Who discovered America? Colombo.

Re: To już ROCZEK!!!!!!!!!!!!!!!!

agnes123 robilas juz przyjecie urodzinowe ? podziej sie doswiadczeniami, bo to jeszcze przede mna ;)

ANGLIA....

Mam do zaoferowania prace w sprzedazy perfum - FIRMA mieści sie w Londynie..Zainteresowanych proszę o kontakt na malia: agnes123@gazeta.pl ... -- *** Aga ***

Re: paznokcie u stóp

agnes123 napisała: > U mnie w salonie koszt pedicur to 35 zł. W cenę wliczony jest też oczywiście > masaż i pomalowanie - wedle zyczenia klientki :) Sądzę iż nie biorę zbyt > wygórowanej kwoty ... Agnes123 a gdzie masz salon? Bo jak w Łodzi to chyba skorzystam :)

Re: Mamy spod znaku-BYKA......

Zapomniałam dodać, że jestem o 16 dni starsza od agnes123 czyli 27.05.1979.

Re: MAMY 79?

Cześć. Dorota, rownież rocznik '79. Mam córke Martynę, która 26 stycznia skończy rok. Pozdrawiam. Do Agnes 123. Ja też jestem ze Słupska. Pozdrowienia! gg 6166579

Re: Przyżeczenia noworoczne.....

agnes123 napisała: > Macie jakieś .... ???? Jakie co ??????????????????????????????????? p R Z y r z e c z e n i a!!! ===== Moim przyrzeczeniem jest... tępić analfabetów :P

Re: Klinika chirurgi plastyczej w Czestochowie

agnes123.3 napisała: > Czy ktoś robił jakis zabieg włanie w klinice na ul Meliorantów w > Czestochowie jakie sa wasze opinie o niej i lekarzach tam > pracujacych? Też jestem zainteresowana.Byłam tam tylko u chirurga szczękowego

Re: kobiety, co sie niesie na wieczor panienski?

agnes123 napisała: > Ja też z kumpelami kupowałyśmy wibratorek - heh czarny :) no dobra, to wiem jak wygląda :P ale bez zyjątka? -- nic na siłę

Re: czy w drugiej ciąży można przytyć znacznie mn

agnes123 - a czy wiesz czemu tak się stało, że w drugiej ciąży przytylaś "znacznieeee mniej"? -- pomóż Kubusiowi www.dzieciom.pl/modules.php?name=Lista&show=3867

Re: Ani jednego .-(((((

Zapomniałaś agnes123, że masz jeszcze chrześnicę o której kompletnie nie pamiętasza, no cóż, gdybym mogła z chęcią zmieniłabym matkę chrzestną...współczuję kolejnemu twojemu chrześniakowi...... -- ...Spieszmy się kochać ludzi...tak szybko odchodzą...

Re: Torebka + buty ....

agnes123 napisała: > Witam Świątecznie :) Mam pytanko - czy zawsze nosicie torebki pod kolor butów > bądź odwrotnie? nigdy, w idealnie dopasowanych czuję się jak ciotka-klotka > Dopasowujecie kolorystycznie? raczej ogólnie stylowo, kolory czasem są zupełnie od czapy

Re: Karty kredytowe....Hmm...??

agnes123 napisała: > Pytanko: co sądzicie na temat kart kredytowych - czy posiadacie takie?Jakie > jest Wasze zdanie?Chciałabym wiedzieć,ponieważ zaczęłam pracować w podobnym > charakterze i chcę poznać Waszą opinię? tzn. będziesz pracowała w charakterze karty kredytowej?

Re: ja swoją baaardzo lubię :)

agnes123 napisała: > Do niedawna pracowałam w banku - rzeczywiście fajna praca :) Coraz bardziej mnie zadziwiasz... Same niespodzianki dzisiaj... Usmiałam sie po pachy :), a ten bank...to chyba korespondencyjnie jakoś...jak i szkoła kosmetyczna? -- Nic nie trwa wiecznie, to

Re: Tęsknisz za kimś .... ?

agnes123 napisała: > Dokładnie jak w pytaniu ... Jest osoba za którą tęsknisz? > Tak....są dwie osoby.... To moje dwa nienarodzone aniołki.... Wciąż zadaję sobie pytanie: gdzie/z kim teraz są i co porabiają! Tesknię za nimi najbardziej na świecie

Re: Grubasy do kanałów

agnes123 napisała: > > Niestety muszę zgodzić się z Tobą,że pewien " % " naszego społeczeństwa nie ma > szacunku dla osób " puszystych " I jest to przykre,nawet bardzo ... Jak wynika z powyższych postów ten % jest dość spory...:/ -- Gdyby kózka nie skakała

Re: maria_rosa

agnes123 napisała: > zawsze samochody były rejstrowane na męża...a teraz w końcu chcę mieć na > mnie ;)) zrób męża współwłaścicielem, automatycznie przynają Ci wszystkie znizki męża... tylko wtedy odpowiadacie solidarnie również za szkody, jeżeli szkodę spowoduje jeden z Was, obydwoje

Re: choinka ma juz ktoś?????

agnes123 napisała: > My jutro jedziemy po Świąteczne zakupki na choinkę...w tym roku widzi mi się > żywa choineczka w kolorze złoto-czerwonym :)) Ja właśnie mam złoto-czerwoną :) JEST PIĘKNA !!! Tylko sztuczną, kupiłam 1,8 piękną sosnę :) Nigdy nie mialam prawdziwej, mieszkam w bloku

Re: gia.m2

agnes123 napisała: > Na rzrzrzartach siemmmm nie znaszzz ? Na żartach się się znam, ale za to Ty nie znasz się na ortografii, i 'udawanie głupiego', i obracanie w żart niewiele Ci pomoże... > Sama sie wytęęęp :P:P A po co? Nie jestem analfabetką, tak jak Ty !!!!!

Re: Ceny opiekunek......

agnes123, przeczytaj sobie wątek z tej samej strony. Temat tak już przewałkowany, że nie chce mi się pisać a pewnie innym mamom także.J. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=566&w=12590761

sebaga, semida

słuchajcie dziewczyny, jestem z zamiłowania ćmą barową, więc nie widzę problemu, zapraszam na kawę i ciacho tudzież na piffo + orzeszki w jednej z moich knajpek ulubionych. ja poznam was równie chętnie ;))) a do wspólnych bla bla zaprosiłabym całą masę dziewczyn z foruma: morgen stern, agnes123

Re: Szukam przyjaciółki od serca

witaj agnes 123,a to sie zdziwisz,bo razem z mezem jestesmy rodowitymi slupszczanami:).moj maz w gdansku studiowal,ja wlasnie koncze nauke no i tak tu juz osiedlismy. Niestety moj maluszek ma 4miesiae i nie nadaje sie jeszcze do piaskiwnicy,ale obok niej chetnie sobie pospi w wozeczku(haha)/pozdrowionka/aga

Re: ZAPOMNIALAM O PIGULCE.......WOW!!!!!!

agnes123 napisała: > MYSIA.8.....Kuzwa jakie ja bzdury wypisuje i dlaczego niby wprowadzam Cie w > blad??????????????????Gdybym wiedziala co zrobic nie pytalabym na forum o Wasze > > zdanie!!!!!!!!Jesli nie masz zyczenia odpowiadac-nie pisz.....!!!!Kurcze no.... kobieto na litośc

Re: mamusie z Ustki - czy są?

cześć Agnes123, dziękuję że odpisałaś. Widzę że nie ma nas tu zbyt dużo. Mam synka 7 miesięcznego (prawie),myślę że możemy się kiedyś spotkać,ja mieszkałam wcześniej w Słupsku,dopiero w Ustce od 2,5 roku, napisz ile masz lat i coś więcej o córciach,pozdrawiam,kowasia

Re: Galeria TWARZY.......

Moja Weronika zakwalifikowała się do dalszej części castingu w czwartek w Ustce. Koszty, które potem się pokrywa są identyczne jak u agnes123. Miałam duży dylemat czy podpisać tą umowę czy nie. No i teraz dzięki wam już wiem, że nie, bo to zwykłe naciągactwo.!!!!1

Re: Plastry odchudzające....

Ale wyszło nieporozumienie tutaj...ale moim zdaniem racje ma AGNES123-poniewaz rzeczywiscie OLAJ10 głupio postąpiła wobec niej!!!!To OLEJ10- jest tą bezczelną osobą.Agnes po prostu chciala i grzecznie pytala o te plastry a ta od razu z takimi tekstami!!!Nie fer!!!! BLEEEEE HURTEM JAK CHCESZ

Re: Przeniesione wątki

na Warszawę: "Przeprowadzka" autor: superkachna forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=611&w=27525904 na gry i zabawy: "Znacie te gierkę?" autor: ptak_kiwi forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=576&w=27531205 na zdrowie kobiety: "tabletki anty" autor: agnes123 forum

Re: Mamy-Agnieszki....

Witam Ciekawa jestem Agnes 123 czy jeszcze tutaj zagladasz.. Kamil nadal jest chory jesli mu katar nie przejdzie do jutra to musimy isc do lekarza.. a tak mamy siedziec tydzien w domu.. -- A to moj synek: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10070776&a

Re: ;)

agnes123 napisała: > wow ... to ładnie opłatę mi jeszcze doliczą :P różnie to bywa... niektóre firmy mają zwyżki za wiek ponizej 30 lat, lub/i prawo jazdy posiadane krócej niz 3 lata (jako ze niby te osoby sprawiają większe zagrożenie na drodze ;P)... są tez firmy, które bazują na tych

Re: Nasi mężczyźni ....

agnes123 napisała: > Kobietki, mam pytanie dotyczące naszych mężczyzn - mianowicie,co Was > zauroczyło w tym mężczyźnie,na co zwróciłyście szczególną uwagę,co miał ( a > może nadal ma ) tak wyjątkowego w sobie,że zawrócił Wam w głowie? > Piszcie kobiitki :)) przede wszystkim jego

Re: Mamy-Agnieszki....

Hej Agnes 123! Dzięki za pochwalne teksty na temat naszego małego szkraba! Czy twoja Natalka jest gdzieś na Zobaczcie? Szukałam po twoim nicku, ale nie znalazłam. A strasznie rozbudziłaś moja ciekawość :-) -- Agunia - mama Marlenki (28.05.2003) Można obejrzeć to moje cudo na tej stronie

Re: Podziwiam wszystkie obserwatorki stóp cudzych

agnes123 napisała: > Allo - nie ma co się kłócić kochane ..... każdy ma jakiegoś bzika - ja mam na > tym punkcie - ktoś inny ma inne bziki :)))) ale czy trzeba miec? ja nie mam a mimo to bardzo lubie miec ladne stopy - moj ostatni krem do stop byl drozszy od tego pod oczy :P cieszy

Re: Grudzien 2003

Tak agnes123 to bylo do Ciebie.. nasze chrzciny sa na Arciszewskiego.. ale wiesz co jest zabawne ja tez kiedys mieszkalam na Niemcewicza ale bardzo krotko... chodzilam do szkoly podst. nr 9 a Ty? Ile masz lat...? Ja tez mysle ze spotkamy sie po swietach... a jakie masz plany na sylwestra

Re: Plastry odchudzające....

agnes123 napisała: > Witajcie kobietki..to ja jestem autorem tegi tematu i muszę się pochwalić,że po > > plastrach zrzuciałam 5-kg!!!!Nie stosowałam do tego zadnej diety cud-jedynie > ograniczałam słodycze i starałam się ograniczać liczbę kalorii do 1000,choć nie > >

Re: Nasi mężczyźni ....

agnes123 napisała: na co zwróciłyście szczególną uwagę,co miał ( a > może nadal ma ) tak wyjątkowego w sobie,że zawrócił Wam w głowie? że był i jest zajebiście przystojny :) to pierwsze co mnie powaliło , kiedy już byliśmy razem ...eh poczatek był koszmarem serio , a później dolina miodem

Najbardziej pozytywna Kotokowiczka - runda I!

, które są wymienione na liście - według kolejności alfabetycznej - niżej. ^^ 1. 2468 2. agnes_123 3. alice.... 4. anahi_loveyou 5. anahirdb 6. black_pearl 7. blanus 8. blondzia 9. brona 10. chocolatex 11. ciapek 12. coco. 13. coldprincess 14. crezyyy 15. cullen_ka 16. decode 17. diamond

Re: Co myślicie o parówkach dla 11 miesięczniaka?

Agnes123napisała: >Ja nie podaję mojej Natce-podobnie do Ciebie słyszałam,że to najgorsze mięsko >trafia właśnie do paróweczek Dokładnie tak!Do parówek trafia najgorsze mięso, tyle tylko że nie widzisz co jesz, bowszystko jest przemielone... Takiemu brzdacowi najlepiej kupić jakijś chudej

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - agnes123