Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Co Moze Mi Dolegac POMOCY

natychmiast w poszukiwaniu przyczyny prywatnie do neurologa ktory stwierdzil ze wszystko ze strony neurologicznej jest jak najbardziej wporzadku i powiedzial ze moze to byc zwyczajna nerwica. I przepisal lek Asertin 25mg na dobe. Lecz nie chcialem sie sugerowac jednym lekarzem wiec udalem sie dalej

Pomoc w zdiagnozowaniu choroby/

zaklopotany) -sennosc Udalem sie natychmiast w poszukiwaniu przyczyny prywatnie do neurologa ktory stwierdzil ze wszystko ze strony neurologicznej jest jak najbardziej wporzadku i powiedzial ze moze to byc zwyczajna nerwica. I przepisal lek Asertin 25mg na dobe. Lecz nie chcialem sie sugerowac jednym lekarzem

Re: Agnieszka Jamroży - psychiatra Warszawa

jest ten lek co zapisała? mój Asertin jest zdaje sie na 30%, na pewno nie na 100%, wyjątek? serio pytam

Re: Asentra!!!

place 12 zl za opakowanie asertinu 50 mg 30 szt gdzie asentra kosztuje grubo ponad 40 zl za op. dla mnie to jest 3-4 razy tanszy lek mam panu wyslac rachunki by pan mial dowod ze jest to faktem ? Asertin 100 (sertralina), tabl. powl. 0,1 g 30 tabl. 22,12zł Asertin 50 (sertralina), tabl. powl. 0

Re: asertin 100 a tycie

gonia301 napisała: > nie miały być sposobem bynajmniej na odchudzenie się, miła pani asertin 100 a tycie Autor: gonia301 03.09.09, 21:30 czy ktoś z Was miał doświadczenie z tym lekiem, że jednak po nim nie tył, a schudł; a nie interesuje, czy podziałało? tak jakoś antydepresyjnie, czy

Moje leczenie - doradźcie coś...

na zmianę z Bioracefem. Od 4 m-cy: Dni nieparzyste: Rifampicyna 600 i Doxy 200x2 Dni parzyste: Tinidazol 1000 Do tego staram się w miarę możliwości brać wapń, magnez, witaminy b complex i wit. b 12, tran, czosnek, wczesniej candidę clear a teraz olejek z oregano. Piję sporo ziół. Biorę też Asertin

Re: po wizycie u endokrynologa

za leki "od jutra"? Eufyrox: pierwszy tydzień 50 ng raz dziennie drugi tydzień 75 ng nastepne 3 tygodnie 100 ng >Dlaczego ekg? Domyślam się, że z powodu wysokiego cholesterolu, możliwości zmian w budowie serca spowodowanych niedoczynnością, długiego trwania nieleczonej choroby. Poza

Jak się czujecie po lekach przeciwdepresyjnych?

Hej.Osobiście zaczynam powątpiewać w działanie leków przeciwdepresyjnych.Stosuję bowiem "Asertin" w maksymalnej dawce 200 mg na dobę od dwóch miesięcy i nie widzę efektu, tj. nadal czuję się źle, nadal mam depresję.Mój lekarz mówi, że na pełny efekt terapeutyczny trzeba czekać 16

Re: asertin, bezsennosc,prosze o porade

Po włączeniu każdego leku mogą pojawić się objawy uboczne. Powinny one ustąpić w ciągu pierwszego tygodnia, maksymalnie do dwóch tygodni po włączeniu leku. Niektóre objawy uboczne mogą się utrzymywać dłużej. Jeśli nie są zbyt dokuczliwe warto poczekać jeszcze z wprowadzaniem zmian, ponieważ

Re: po wizycie u endokrynologa

historia, krótko mówiąc dla niektórych tsh może być nawet blisko zera (np. 0,1- 0,5), jeśli dobrze się z tym czują... > Ma kontynuować leczenie. Bierze Asertin i jakiś środek przeciw lękowy zaczynają > cy się na Xy? Inne objawy (depresja itd) cofają się z reguły po rozpoczęciu leczenia. Czyli leki

Każdy na dany lek reaguje indywidualnie. Asertin niby ma zmniejszać apetyt, co równałoby się przynajmniej nie-tyciu, ale czy schudnięciu - nie wiem. Żadna reguła, musisz przetestować na sobie ;)

asertin 100 a tycie

czy ktoś z Was miał doświadczenie z tym lekiem, że jednak po nim nie tył, a schudł;

Borelioza.

;mam padaczkę objawowa przezborelioze.W szpitalu byłam kilka dni dostawałam antybiotyk Augmentil i inne leki.Po powrocie do domu -Rolicyn 150mg-2x1 -Bactrim forte-2x1 -Depakine 300-2x1 -Asertin-1x1 -Afobam 2x1 Później -Apo am

lucyna_n napisała: > jak przytyje to pewnie poczuje się gorzej. Z pewnością. Tylko skąd będzie wiedziała, czy przytyje od tego leku a od innego już nie?

> jak brzuszek rośnie > to ćwiczyć - ćwiczyć > > a na leki liczyć w ostateczności > tym bardziej, że różnie na różnych działają nie miały być sposobem bynajmniej na odchudzenie się, miła pani

Przecież wiadomo, że każdy tutaj chce dobrze się czuć. Ostatnio przytyłam 10 kg po seroxacie i tego przez 2 lata nie zgubiłam. Oczywiście nie żałuję tamtego wyboru, bo lek postawił mnie na nogi, jednak wolę już nie tyć, a przynajmniej wiedzieć czego się spodziewać i w miarę możliwości to

Niby nie powionno śie najpierw myśleć o wyglądzie tylko o samopoczucieu i zdrowiu, ale ogólnie 20 kilogramów nadwagi też zdrowiu nie służy. Uważam że jeżeli ktoś ma z tm problem to ma prawo szukać informacji na temat tendencji tycia po leku. Inna sprawa że często osoby z zaburzeniami odżywiania

pytał rzeczywiście nie wiem. trochę dystansu, miła pani. jak brzuszek rośnie to ćwiczyć - ćwiczyć a na leki liczyć w ostateczności tym bardziej, że różnie na różnych działają i efekt przyzwyczajania się do leku z mdłościami, jadłowstrętem i biegunką może zostać po kilku miesiącach zniesiony powrotem

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - asertin 100 lek