audi 100

Audi 100 - Samochód klasy wyższej produkowany przez Audi w latach 1968 - 1994

... czytaj więcej o audi 100 na pl.wikipedia.org

Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Sprzedam felgi aluminiowe do AUDI 15" 5x100

Witam Do sprzedania oryginalne felgi AUDI 15" 5x100 6J15H2 ET38 Numer części AUDI: 8L0 601 025 P Felgi posiadają normalne ślady użytkowania, stan dobry+ Nie naprawiane, nie malowanie, nie prostowane ORYGINALNE FELGI AUDI 15"

Może kotoś wie? szyba tylna do Audi A6 lub 100

Mam pytanie, może ktoś z Was orientuję się czy szyba tylna do modelu A6, 2,5 TDI, kombi , rocznik 95 to to samo co do Audi 100 z lat 91-94? słyszałam, ze podobno tak ale nie jestem tego pewna. Pliss pomocy bo ta oryginalna do A6 kosztuje całą moja pensje.

Audi 100 i V8

pytanko: czym sie różni audi V8 od audi 100 (poza paletą silników i wyposażeniem)

Czy warto kupić audi 100 C4?

Witam wszystkich,może ktoś ma lub miał doczynienia z audi 100c4? mam zamiar go kupić z silnikiem 2.3 ale nie wiem czy warto? będę wdzięczny za każdą info,pozdrawiam.

Warte ponad 100 tys. zł audi z Niemiec było w K...

Te chłopaki z Koszalina to jacyś po lobotomii chyba... Myśleli - przepraszam - CZULI, że długo można takim kradzionym Q7 jeździć?

Re: Audi 100 i V8

www.autka.net/audi_v8-265a.html V8 jest bardzo mocno powiazany z Audi 100/200 pozniej wprowadzono wersje przedluzona -fantastyczny samochod

Blokowanie hamulcow Audi 100

Samochod ze specyficznym ukl.hamulcowym bez serwa.Rok 1989 Audi 100,100KW,5- cylindrow wtrysk mechaniczny.Blokuja sie hamulce po krutkotrwalej jezdzie.

youngdriver napisał: > pytanko: > czym sie różni audi V8 od audi 100 (poza paletą silników i wyposażeniem) Prawie wszystko jest inne :) Większość zawieszenia, skrzynie, inne quattro, hamulce... z budy to inne drzwi, zderzaki, gril... inne fotele, kierownica,... W praktyce mało co da

prosze o opinie Audi 100 C4

prosze o pinie audi 100 c4 91 r mam zamiar taki nabyc tylko nie wiem czy jest godne uwagi i jak z ekonomicznascia w tym wozie? z gory dziekuje

Sprzedam Audi 100 C4

Audi 100 C4 czarne 1994r. 2600i przeb -227 tys. benzyna centralny zamek,szyberdach,elektryczne lusterka i szyby, klimatronik, jedna poduszka,radio, od roku zarejestrowany w Polsce, 17500,00 0501-687-460

youngdriver napisał: > czyli te auta mają całkiem inne nadwozia/podwozia?? V8 nie jest "lepszą" > wersją 100?? Oba są niby na tej samej platformie ale to o niczym nie świadczy. V8 nie jest "lepszą" wersją setki :) Dlatego właśnie jest taki kwas z odrestaurowaniem

audi100 1981

czy ktoś wie gdzie w krakowie bądż okolicach dostane w miare tanie części do AUDI100 z 1981 roku. wgmajster@wp.pl czu ewentualnie ktoś użytkuje akie autko i od czasu do czasu mogłby udzielić mi paru cennych rad (autko mam od niedawna i chciałbym je doprowadzić do fajnego stanu)

audi100 1981 - gdzie części

czy ktoś wie gdzie w krakowie bądż okolicach dostane w miare tanie części do AUDI100 z 1981 roku. wgmajster@wp.pl

Re: piękny klasyk - Audi 100 - zapraszam

www.audi-100-coupe-s.de/schweiz_02/image/36.jpg a taki był kilka miesięcy temu na Allegro, na oko śliczn - po remoncie i oryginalny. Facet chciał za niego 22kpln. -- www.chorzow.schronisko.com/ Dla Leppera Cała prawda o rządach Kaczyńskiego w Warszawie

Re: Dla uspokojenia - Jakie auto za 75-100tys PLN

marke... > Ale jak juz sie wydaje te 100tys PLN to wolalbym miec pewne nowe auto... > Ale nie mowie nie... Audi mają bardzo dobre silniki. Czy przepłacone? Niewiem, za Skodę wyposażoną dobrze również zapłacisz prawie tyle co za Audi. Tak sobie teraz myślę że kupując auto za 100 000 zł to może

jak załozyć tarczę sprzęgłową audi 100 2,4 D ??

Mam pytanie jak można założyć tarczę sprzęgłową w audi 100 2,4 D ?? Ciągnie sprzęgło, nie można wrzucić biegu, sprzęgło bierze dopiero przy połowie pedału jaka może być tego przyczyna? wysprzęglik nowy, pompka działa.... Czy jest mozliwość założenia odwrotnie tarczy ?? Proszę o szybką odpowiedź. Z

Re: Ile gazu spala Audi 100?

frax1 napisał: > P.S Waskes ty chyba masz inny silnik niż AAH, ACK z tego co mi się wydaje. Co > nie zmienia faktu że spalanie powinno być podobne. > Pozdrawiam Tak ja mam ACK , to troche inny niz w audi 100 ale pali mi w miescie sporo za to w trasie znowu malo.Mam automat

Re: Dla uspokojenia - Jakie auto za 75-100tys PLN

Zastanawialem sie nad takim: www2.audi.pl/samochody-uzywane/958600-switon-paczkowski,lubin,audi,a4,1394811,a.html Jakby byl te 10-15tys tanszy... To bylby uklon w strone zony, bo ona jest AUDI-filka, bo ja mam jednak wrazenie, ze sie przeplaca za marke... Ale jak juz sie wydaje te 100tys PLN to

2.8 coprawda w A4 ale za to z napędem Quattro, silnik tak samo AAH, pali mi po mieście 10,8 - 12,5, tak naprawde za średnią można przyjąć 11,5 w zimie. Audi 100 będzie paliło więcej bo jest cięższe. Podaje spalanie na benzynie, gazu w aucie nie mam bo mi się nie opłaca przy moich przebiegach. P

Część do Audi 100 C4

Szukam kolektora ssącego metalowego do Audi 100 C4 - pojemność 2,6 rok. produkcji 1993. Błagam pomóżcie!!!

audi100 1981 - prośba o pomoc

czy ktoś wie gdzie w krakowie bądż okolicach dostane w miare tanie części do AUDI100 z 1981 roku. wgmajster@wp.pl czu ewentualnie ktoś użytkuje akie autko i od czasu do czasu mogłby udzielić mi paru cennych rad (autko mam od niedawna i chciałbym je doprowadzić do fajnego stanu)

Iwan i Wiera jadą do Europy - czyli sukces małe...

Autor nawet nie pofatygował się na granicę. Nie audi 100 a VW Passat!

Re: Wrazenia , przemyslenia, refleksje..w pigulce

holenderskim. Kewerka kupiłem w Rotterdamie, był po technicznym przeglądzie i nigdy nas nie zawiódł. Produkcja na rynek holenderski. W tym samym "garażu" kolega kupił simkę 1100 a pasażer audi 100. Dawne czasy, takie samochody były rarytasami, kto to jeszcze pamięta? .

Re: Część do Audi 100 C4

Gość portalu: kkard napisał(a): > Szukam kolektora ssącego metalowego do Audi 100 C4 - pojemność 2,6 rok. > produkcji 1993. Błagam pomóżcie!!! www.forum.tuning.info.pl wejdz na forum audi tam napewno cos sie dowiesz a tak swoja droga to w 2,6 byl plastykowy ale ponoc pasuje od 2,8

Re: Wasze pierwsze auto

fiat 126 P potem audi 100..jezu jakbym wygrala w lotto to bym zakupila wyremontowala. to byla limuzyna! -- http://30.media.tumblr.com/tumblr_lsvm6zAg0s1qlnzg0o4_250.gif

AUDI 100/2600cm kłopoty z oświetleniem

Wysiadło mi oświetlenie w AUDI 100 / 2600 cm2 - 128 KW - benzynowy 6 cylindrów 1. blinda (tzw. światło ostrzegawcze) 2. oświetlenie tablicy rejestracyjnej 3. światła cofania 4. światła mgłowe (tylne) 5. oświetlenie bagażnika 6. oświetlenie komory silnika żarówki są OK. brak dopływu prądu

Re: Getin Leasing Nie ma gorszych!!!!!!!!!!

Tez dałem się nabrać. Warunki leasingu całkiem przyzwoite a później płacisz za wszystko. Za rejestrację ok 100zl za zmianę nazwy firmy 125 zł, za pozwolenie na naprawe w serwisie audi 88 zł około. Złodzieje, nie dajcie się nabrać. Siedzę troszkę w branży finansowej i maja piękne limity w koncie

Re: Czy warto kupić audi 100 C4?

Jako auto do wszystkiego.rocznik 1993-1994 to zawsze audi,parę lat jeszcze pośmiga.

Re: patriotyzm

Wolałabym być Niemką 100x bardziej, niż mieszkać w tym zakompleksionym kraju, którego toczy katolicka choroba. W Niemczech "ordnung", czyste ulice, przyjaźni sympatyczni ludzie, autostrady, SIEMENS, AUDI - a tutaj Kościoły....

Re: Co nalezy robic ze starymi autami

Ja akurat zaczynam być na etapie (za późno to robię) kupowania starych aut typu Audi 80 B2 najlepiej coupe Audi 100 C2 BMW E21,E30,E28,E12 Citroen CX,2CV Ford Granada,Taunus,Capri Golf I i II MB 115,123 ewentualnie 124,201 z bardzo małym przebiegiem ale to już ma wysokie ceny itd. Dlaczego

Re: Wołga

Dla informacji - średnia krajowa to było wtedy ok. 2000 zł brutto (www.stat.gov.pl/gus/5840_1630_PLK_HTML.htm). Nie wiem ile wtedy czerwone pijawy z tego zostawiały na rękę, ale załóżmy, że ok. 1200. Więc cena Warszawy to było kur*a 100 pensji!!! Czyli dzisiaj taka kwota to 270 000 zł, czyli nowe

Jezeli do celow kolekcjonerskich to napewno warto. Jezeli chcesz tym jezdzic na codzien to policz sobie zanim kupisz ile to audi ma lat.

Re: Philipiak opinie

Jak w kazdych innych porzadnych garnkach. Inna sprawa ze w zyciu nie kupiłbym garnkow Philipiaka. Firma ktora powstala znikad i do nikad zmierza. Sa producenci grankow ktorzy doswiadczenia nabierali przez 100 lat , a z garnkami to tak jak z samochodami niestety. Dlatego Hyundai zeby nie wiem jaki

sprzedam audi 100 (cygaro)

rok produkcji 1988, pojemnosc 2,3, instalacja gazowa, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewane lusterka, hak, alarm z pilotem, centralny zamek, alu felgi, zarejestrowana w kraju, cena 5200 zł, kontakt 888-52-31-41

Re: Wot, logika

do.ki napisał: > Ale jest przecież A3. To bzdura, że to tylko upudrowany Golf. Poziom wykończ > enia jest inny, na korzyść Audi oczywiście. Przecież dokładnie to twierdziłem jeszcze wczoraj. A3 to nie Golf. To ilość miejsca podobna tej z Golfa, ale dużo lepiej urządzonego. > Prius

Re: AS testuje wielosezonówki

3.5 dmc, spisuje się znakomicie latem i zimą, w śniegu nawet głębokim i deszczu również ulewnym. Fakem jest natomiast że, ani to konstrukcja, ani potrzeba, nie przekraczam zazwyczaj 90-100. Ale rozważałem zastosowanie w Audi i tu mam obawy czy faktycznie przy wyższych prędkościach nie zawiodą. Do

..zeby nie dosadnie to powiem bardzo oglednie.Wedlug samych niemcow audi jest bardzo dobrym autem dwa lata..pierwsze dwa lata od dnia sprzedazy.Wiec lepiej daruj sobie te 93-94' -- charlie_x : ..?

Człowieku, piszesz o samochodzie, który ma 14-15 lat. To, czy jeszcze parę lat pośmiga, zależy mniej od tego, czy to Audi, a bardziej od historii danego egzemplarza. -- Jorn van der Ar --------------------------- Balcerowicz musi wrócić!

to wiec można powiedzieć że V8 powstało na bazie 100 i dzieli z nim podwozie, niektóre elementy nadwozia??

czyli te auta mają całkiem inne nadwozia/podwozia?? V8 nie jest "lepszą" wersją 100??

Re: chcę prosić o radę:Honda ,Hunday

-zarejestrowanastan-bd-polecam-C33658977.html To po 1.Po 2 np.Audi 100,Audi 80 coupe miały ocynk w ...1983 roku więc bredzisz (jak zwykle zresztą) Po 3. Nowe Fordy od dawna mają ocynk i popatrz kutfa rudy wpierdziela i Focusy i Mondeo,ciekawe nie? Mercedesy też chrupie.Kilka innych marek też,więc co ..."zepsuty ocynk

Re: Konferencja wesoły Romek

Te nieudaczniki,matoły z warszawki wykonczyły Lekkerlanda.Jeden z poprzednich prezesow nieumiał posługiwać sie meilem a drugiego prezia AUDI paliło 30l na100km.ZENADA

No to chwalcie się chłopaki ile wasze wózki mają lat! Bo z powyższej tezy wynika, że jeśli są starsze niż dwa lata to mają taki sam problem w jeżdżeniu jak ten 15-letni 100 C4. Sam mam Nissana z 92 roku, który właśnie przeszedł śpiewająco badania tech. To chyba one, w świetle przepisów, są

O różnice 100/V8 pytam bo z qmplem na ten temat rozmawialiśmy, a że zaden z nas nie miał styczności z V8 to pojawiły sie wątpliwości.... za pomoc w rozwiązaniu problemu DZIEKI:) -- ...bo prowadzić to przyjemność...

youngdriver napisał: > to wiec można powiedzieć że V8 powstało na bazie 100 i dzieli z nim podwozie, > niektóre elementy nadwozia?? Nie. Dzieli z nim "platforme". Co znaczy niewiele więcej niz "dzieli z nim linię produkcyjną".

Re: Co po iZi Combi x3? Może ktoś pomoże? :)

Wiek dziecka - 2 lata 8 miesięcy, wzrost ok 100 cm, waga ok 16,5. Audi 2006, Golf 1996, Octavia 2007, Mitsubishi 2012.

Re: Wasze pierwsze auto

Mój tata miał Audi 100, CUDEŃKO, ale mnie za kółko nie wpuścił :D Setką przejechałam się z pięć lat temu. Moje pierwsze własne, to był Polonez Caro, 1,6, bez wspomagania. Jak się później przesiadłam na Lanosa, to musiałam się na nowo uczyć brania zakrętów :D

Ile gazu spala Audi 100?

Witam serdecznie. Mam prośbę. Proszę o orientacyjną odpowiedź czy możliwe jest aby taksówkarz zarabiający ok.3600 brutto co miesiąc wydawal na gaz ok. 2200 zł. Chodzi o Audii 100 c4 o pojemności silnika 2,8. Pozdrawiam wszystkich.

wujaszek_joe napisał: > zajmujesz sie takim autem? Jeszcze (mam nadzieje że jeszcze) nie. Wszystko jak zwykle rozbija sie o kasę. No i trochę czas. > co to jet ufo? to są takie hamulce które maja tą podstawową właściwość że są inne niz wszystkie pozostałe :) I są __bardzo__ drogie. W 94 w

Re: Blokowanie hamulcow Audi 100

Jak samochod z 1989 roku moze nie miec serva? i to jeszcze AUDI 2.3 Co sie blokuje przod tyl opisz cos wiecej?

Blokoje wszystko, ten typ ma wspomaganie, ale bez typowego serwa,wspomaganie jest zasilane z napedu wspomagania kierownicy taka podwojna pompa.

Re: Że co, zmarnowane pieniądze?

> dla Sherlocków Holmesów. Czy jakieś inne samochody spełniają > dość osobliwy wymóg "silnik benzynowy o pojemności 1150-1300 cc. i mocy > minimum 100 KM"? Audi A3, Dacia Lodgy, Dacia Duster, Nissan Qashqai, Renault Clio, Renault Megane, Renault Scenic, Renault Captur, SEAT

Re: ja pierdzielę, jak ludzie mają krótką pamięć

otóż to. 24 mld USD to jakieś 5 milionów audi 100. Gdyby dziś chcieć kupić 5 mln audi, trzeba by wydać 1 bln złotych . jaki mam dziś dług zewnętrzny?

Re: a teraz o skodzie

takie auto nadaje się tylko na złom, a nie do naprawy, zaś ci, którz > y nim jeżdżą to idioci bez wyobraźni. > > Muszę przyznać, że wolałbym, by na polskich drogach jeździłyby skody z salonu n > iż zdrapane z niemieckich drzew audi. > 100% racji. Wiesz...gdy kupowałem Polo miałem do

audi 100 tdi

Potrzebnay napinacz paska wielorowkowego (A/C, alternator i coś tam jeszcze). Nie udało mi się dotrzeć do zamienników. Może można go jakoś podratowac??

Mozna dostac oczoplasu. Piekne te audi, genialne sa kolory - ten zielony szczegolnie.

Re: Top 5 - Niezniszczalne

NO.....A AUDI ?????? 100 CZY 80 TO DOPIERO TRWAŁE I W OCYNKU......

Re: Radio-taxi w Ciechanowie

Zgadza się ale nikt tego nie zrozumie ze jak stoję całą dobę na słupku i zarobie 100 zl przy dobrym bardzo dobrym dniu,a gdzie umyć się zjeść to co mi die zostanie ,20 zl ,,pan z audi,,,,

kosa1-1 napisał: > Blokoje wszystko, ten typ ma wspomaganie, ale bez typowego serwa,wspomaganie > jest zasilane z napedu wspomagania kierownicy taka podwojna pompa. To tez jest serwo tylko hydrauliczne ,a przyczyna blokowania wszystkich kol moze byc uszkodzona pompa hamulcowa bo nie sa

Re: Prostactwo i głupota ciechanowskich kierowców

Wiem o które Audi Ci chodzi i jaki to warsztat...swoją drogą był już gwiazdą programu "Uwaga pirat" na TVN...Pan ten nie zwraca na nic uwagi i jeździ po Ciechanowie jak wariat po 100 km/h...Człowiek bez wyobraźni...prostota...

Re: Skradziono alufelgi 15 audi z oponami zimowym

moto.allegro.pl/4-oryginalne-alufelgi-audi-15-cali-5x100-i2299671811.html taki miały wzór

No nie wyglada mi to na Audi Coupe - szerokie błotniki każą przypuszczać, że to autentyczne Quattro. -- www.chorzow.schronisko.com/ Dla Leppera Cała prawda o rządach Kaczyńskiego w Warszawie

Audi 100 1994r 2.6- akumulator

Witam. Mam bardzo głupi problem z moim autem. Chce zmienic w nim akumulator lecz jest on ukryty. Napewno nie ma go pod maską. Jesli ktoś kto posiada to auto lub wie gdzie akumulator jest ukryty niech opdpowie bede wdzieczny?

Re: Czy teraz prawico docenisz gen Jaruzelskiego?

pies_na_czarnych napisała: > Gowno wiesz o tych czasach. Po czym wnosisz? > Dla twoich rodziców gorzała, a ja śmigłem sobie Audi 100. No i? -- Homofobia - "To postawa rażąco nieetyczna, amoralna. Nie choroba. Ale też na pewno nie coś, co można by uznać za normę. Nie jest normą

A jednak, wedle mojej wiedzy Audi Coupe i Audi Quattro (cywilne) to były dwa odrębne modele - oczywiście w niemal tej samej budzie i zbliżone technicznie, ale jednak przez firmę przedstawiane jako odrębne :) -- www.chorzow.schronisko.com/ Dla Leppera Cała prawda o rządach Kaczyńskiego w

swoboda_t napisał: > A jednak, wedle mojej wiedzy Audi Coupe i Audi Quattro (cywilne) to były dwa > odrębne modele - oczywiście w niemal tej samej budzie i zbliżone technicznie, > ale jednak przez firmę przedstawiane jako odrębne :) No i masz racje Audi Quattro byl m.in sporo

dzięki za pozdrowienia :)) youngtimery to jest to!!!!! a w międzyczasie zapraszam na www.vwgolf.pl

Re: Po czym poznać Polaka?

Najpierw skoczylam na ten zalinkowany watek i cos w tym jest - moj maz tez potrafi przewidziec, kto kieruje samochodem "od tylu". Czasem po stylu jazdy, czasem po marce - np jest jeden typ Audi, zapomnialam ktory, chyba A4, jak czarne Audi i ten model to na 100% bedzie kierowal mlody

Re: Wydarzenia z kraju i ze świata 19.11

1968: Premiera modelu Audi 100. Przyjęta przez Organizację Narodów Zjednoczonych na wniosek Polski konwencja wykluczyła przedawnienie zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludzkości. -- MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

Re: patriotyzm

szary_kolor napisał: > Wolałabym być Niemką 100x bardziej, niż mieszkać w tym zakompleksionym kraju, k > tórego toczy katolicka choroba. > > W Niemczech "ordnung", czyste ulice, przyjaźni sympatyczni ludzie, autostrady, > SIEMENS, AUDI - a tutaj Kościoły.... Granice są

Rosjanie w Trójmieście. "Bo u was wszystko jest...

Małe sprostowanie: do wożenia paliwa używa się nie Audi 100 tylko Passata B4 (1993-94) koniecznie kombi! A w zasadzie używało się bo przy obecnych obostrzeniach na granicy ten biznes już się nie opłaca.

Witam!uwazam ,ze audi w latach 80 miało niesamowita stylistyke.ostre linie -to jest to. najfajniejsze w tym wszystim jest to ,ze widac maske auta z wnetrza kabiny. tez kocham youngtimery,a juz szczególnie marze o Alfa Romeo 75. to jest dopiero techniczny rodzyneczek. Pozdrawiam Łukasz

Re: Audi 100 C4 2.3

SPrawdz pompe paliwa ,filtr paliwa ,wtryski rozruchowy , rozdzielacz paliwa (ale to juz wyzsza szkola jazdy). Warto mozliwie czesto jezdzic na paliwie aby unikac pozniej takich problemow. -- -------------------------------------------------------

swoboda_t napisał: > No nie wyglada mi to na Audi Coupe - szerokie błotniki każą przypuszczać, że to > > autentyczne Quattro. hehe nadal coupe ouattro (choć niekoniecznie było poszeżone na sprzedaż zwykłe) to napęd nie buda a były B2 sedany 4 drzwiowe w quattro.Kolejna sprawa

Jeśli nawet przejeżdza dziennie 200 km z klientami to napewno nie zarabia na tych kursach 3600 brutto.

Bez względu na polemizacje:))) super auto i co najgorsze (dla mnie jako maniaka tego auta) jest do kupienia właśnie turbo quattro ( nie poszerzana:)) w niemczech.Cudo.Cena coś między 4-5 tys euro o ile pamiętam.Pzdr. P/S kocham maniaków którzy kochają stare auta lub nie aż tak stare ale klasyki

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - audi 100