Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Becikowe 2010

istotne. biznes.onet.pl/becikowe-2010,18490,3047979,1,news-detal --

Re: Becikowe 2010

E tam, zaraz na oślep ... gdyby nie tematy "okołodziecięce", to forum dla bezdzietnych umarłoby śmiercią naturalną.

pijaczka nie dostanie becikowego w formie kasy: kupią jej wózek, pieluchy, wyprawkę - słowem dostanie deputat dla noworodka, żeby nie przepiła tysiaka z konkubentem. -- www.berbela.com/

gazeta_mi_placi napisała: > Nie rozumiem po co informacja o becikowym na forum dla Bezdzietnych. Może dlatego, że nadal uważam opłatę za poród za nonsens? --

Nie rozumiem po co informacja o becikowym na forum dla Bezdzietnych. Równie dobrze mógłbyś umieścić tekst o prezerwatywach na forum dla impotentów. Nie wklejaj artykulików na oślep,gdzie popadnie.

łe no oczywiście. wszystko można przepić. ojciec kolegi przepił kurnik, a kolega dom ale kesz łatwiej się wydaje, a sprzedać pieluchy, wanienkę i ciuchy trochę trudniej, a i sumienie może kogoś ruszyć. pieniądze są bezduszne, a śpioszek dla noworodka nie. -- www.berbela.com/

Nie łażę-nie moja wina że na 123 forach gazety udzielasz się na 119 .... Widać nie masz własnego życia,można i tak,nie wtrącam się, -- http://www.suwaczek.pl/cache/bdd386db61.png

Uważam, że zamiast becikowego przy narodzinach taka sama (albo większa) kwota powinna być wypłacana rodzicom siedmiolatków. Takim na pewno przyda się zastrzyk gotówki na te potwornie drogie podręczniki i zeszyty. Byłaby pomoc rodzinom dzietnym, byłoby uznanie za trud itd, a ukróciłoby patologię i ro

gazeta_mi_placi napisała: > On wkleja jak leci-byle tylko wszystkie 50 "swoich for" dziennie oblecieć.Już nawet nie patrzy na tematykę a często nawet i na odpowiedzi.Cóż każdy ma jakieś hobby... > Cóż za błyskotliwa riposta, tylko jakoś łazisz za mną po wszystkich 50 forach wp

ma_maja napisała: > E tam, zaraz na oślep ... gdyby nie tematy "okołodziecięce", to forum dla > bezdzietnych umarłoby śmiercią naturalną. Co prawda to prawda... Może drogi Sibeliussie daj jeszcze następnym temat na to forum na przykład o wyższości pieluszek jednorazowych nad tet

Re: Udane in vitro wątek ciążowy

O nie! Teraz to już mnie podłamałaś. Nie wiem czemu myślałam, że należy się każdemu becikowe, jak i dziecko może odliczyć od PIT-a. Dzięki za linka! Zabieram się za czytanie! -- http://www.enceinte.com/F,mariage,2010-02-15,,,,,,annees,frisefleurviolette,14,4,2011-08-27,.png

Re: PESEL

My becikowe dostaliśmy. Złożyliśmy dokumenty i po trzech tygodniach przyszła decyzja pozytywna. Jeśli adopcja była w 2010 albo później, to becikowe się należy (jeśli wniosek składa się nie później niż rok po postanowieniu sądu, a dziecko nie osiągnęło pełnoletności.)

Re: Zabiorą ząbkowskie becikowe

Z tego co powiedziała mi Pani w Ośrodku Społ. to dzieci urodzone jeszcze w 2010 roku otrzymają becikowe bez względu na to czy złoży się podanie już po zmianach.

Re: Podanie o becikowe. Gdzie są granice bezmyśln

Zdrowia z dnia 14 września 2010 r. w sprawie formy opieki medycznej nad kobietą w ciąży, uprawniającej do dodatku z tytułu urodzenia dziecka oraz wzoru zaświadczenia potwierdzającego pozostawanie pod tą opieką (Dz. U. z 2010 r. Nr 183 poz. 1234). Co robię w takiej sytuacji? Sciągam druk zaświadczenia

Re: Nie podoba mi się projekt ustawy o urlopach

U nas w kraju najłatwiej się karmi tzw. "kiełbasą wyborczą". Wiele z wcielanych w życie ustaw nie jest do końca przemyślanych. Ale wszyscy się cieszą bo i becikowe jest i ulga na dziecko i wspomniany roczny urlop... i na tym kończy się niestety polityka prorodzinna w naszym kraju. Młoda

Re: Równe prawa i możliwości wszystkich dzieci 20

A ja się zgadzam z postulującymi - i nie dlatego, że mam rodzić początkiem stycznia ;) bo równie dobrze mogę w grudniu jeszcze :P Wszelkie ustawy dotyczące dzieci wprowadzane są dla CAŁEGO rocznika - obowiązek szkolny choćby, becikowe... Zmiany dotyczące dodatkowych tygodni urlopu (te wprowadzane

Re: W jaki sposób prezes chce wygrać wybory?

jola.iza1 napisała: > Wodo, serio serio, ja rządził, nikt nie myślał o prywatyzacji służby zdrowia( > tylko mi nie tłumacz , im tłumacz) Dodaj te becikowe" pożal się boże nad pomysłem". Becikowe występuje niemal we wszystkich krajach europejskich. -- Smoleńsk 2010

Re: czytajcie ze rozumieniem

, byleby tylko papiery się zgadzały i dostała becikowe. PS. Poziom dyskusji w tym wątku czasami przekroczył dno, najbardziej zaskoczyła mnie postawa forumki kochającej zwierzęta, bardzo zaangażowanej w pomoc Danielowi i jego mamie, która jednocześnie nazywa niepełnosprawne dziecko niedorozwiniętym i w

Re: Szczepienia przeciw grypie

Ja podobnie, starszą na ROTA nie zaszczepiłam bo jeszcze tej szczepionki nie było wtedy.Młodszą juz szczepiłam.Efekt: w październiku 2010 ja padłam na jelitówkę, dzien po mnie starsza, przechodziłyśmy okropnie! 6 dni! Młodsza skakała nam po łóżku(nie było możliwości jej odizolować),nie złapała nic

becikowe!

formalurza można znaleźć w Internecie jako załącznik do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 września 2010 w sprawie formy opieki medycznej nad kobietą w ciąży. Pamiętaj, że na złożenie wniosku o becikowe masz 12 miesięcy od chwili urodzin malucha.

Re: Dodatek do świadczenia pielęgnacyjnego

dzięki za info. Co do zasiłku rodzinnego to nie wiem jakim cudem mi przyznali bo w 2010 pracowałam w 2 szkołach i mąż tez nieźle zarabiał. Ale złożyłam wniosek z masa dokumentów i dostałam i dodatek na kształcenie i rehabilitacje córki mimo ze już nie jest rehabilitowana, ale pani powiedziała

Re: zapomoga

Oj, to się musisz chyba u źródła zapytać. Becikowe 1000zł jest na pewno i to z tego co wiem bez względu na dochód, drugi 1000zł jest jako "dodatek do zasiłku rodzinnego" jeśli dobrze pamiętam. Jednak spytaj w MOPS-ie. -- Krzyś-1.02.2001, Paweł-10.05.2002, Wojtuś-4.07.2005, Olga-25

Re: Becikowe

to pierwsze becikowe, czeka się na nie ok1,5 miesiąca, bo musi przyjść do domu decyzja itd. Na to drugie składa się dokumenty z poprzedniego roku podatkowego, także za 2010 r, bo rodzisz chyba w grudniu tak? Skoro nie dostałyście rodzinnego to podejrzewam, że ten drugi dodatek nie będzie się należał.

Świadczenie na macierzyńskimjak oni to wyliczają ?

roku na wychowawczym(od maja)to obniżą się nam dochody(będę miała 400 zł zamiast niecałych 900 które mam teraz)i becikowe można uzyskać.Ale wymagane zaświadczenie z US będzie za bieżący,2010 r z większymi dochodami,więc z czego im"wyniknie" że dochody nie przekraczają 504 zł?

Re: Becikowe....

witam, chcialabym sie dowiedziec czy aby starac sie o "becikowe" z tytuły niskich dochodów a dziecko urodzi sie np w marcu 2010 to czy zaswiadczeniez US o wysokosci zarobków powinno byc z 2009 czy 2008 roku?

Re: proszę o poradę

będą wymagali doch > odów za który rok?dzidzia będzie w 2012 , Dochód za 2010 rok jeżeli złożysz wniosek na okres zasiłkowy zaczynajacy sie w listopadzie 2011 it trwający do końca października 2012. Jeżeli na kolejny okres zasiłkowy za 2011 rok. zy mogę zrobić tak że do mopsu zgłoszę się

proszę o poradę

dochodów za który rok?dzidzia będzie w 2012 , w 2011 pracujemy ja od czerwca maz od maja w 2010 tylko ja pracowałam caly rok na pół etatu wynagr,532zł... czy mogę zrobić tak że do mopsu zgłoszę się dopiero po macierzyńskim i po url,wypoczynkowym bo wiem że jesli dochod nie przekracza to należy mi się

Re: Becikowe a umowa najmu na czas określony

www.becikowe.com/ i tamże: "Jedynym warunkiem jest posiadanie aktu urodzenia. Jest to właściwe becikowe, dla wszystkich " Nie daj się wpuścić w kanał. Już możesz mieć problem z pozbyciem się ich, a jak zameldujesz, to leżysz. Spryciarze... Poproś ich grzecznie, żeby przed końcem 2010

Wybory 2010

Oj będzie sie działo!Ja tam nie wiem ale wg mnie to ktos ubiera owczą skórę.Tym bardziej ze p.Kaczyński stał na czele rządu i nie mogę sobie przypomniec jakichs wielkopomnych dokonań.Aha - bezsensowna koalicja z LPR-em i Samoobroną,Giertych,seksafery...No,było becikowe ale tez Teletubisie i

Re: Jeśli chodzi o mops to

mamakarolla becikowe dostaliśmy na początku listopada, ale kiedy składaliśmy wniosek o dożywienie i jednorazową zapomogę była już decyzja o przyznaniu becikowego. Wtedy z becikowym i pensją wypadało ponad 600zł na głowę, więc nam się nie należało żadne dożywienie czy zapomoga. Nic im były

Re: czy można coś jeszcze zrobić?

maja. Tym bardziej, ze mowa tu o benefitach z tytulu pojawienia sie dziecka. Becikowe kazda w Polsce by wziela bez mrugniecia okiem, a tutaj wyciagnac lapki po benefity-jak ktos to napisal-to juz ponizenie, porazka i jak tak w ogole mozna? Trzymaj sie. Bedzie dobrze. -- Kacperek 02/04/2008 Adrianek

Becikowe a umowa najmu na czas określony

Witam, czy ktoś z Forumowiczów może mi pomóc/poinformować: wynajmuję mieszkanie małżeństwu, któremu niedawno urodziło się dziecko. Umowa najmu jest na czas określony do końca 2010. Państwo zwrócili się do mnie z prośbą o zamianę umowy na czas nieokreślony, bo tylko taka umowa pozwoli im

nie becikowe ,a co ?

prywatyzacja miala byc panaceum, 3x15 % mialo byc panaceum, EURO mialo byc panaceum, urząd PREZYDENTA mial byc panaceum, TERAZ okazuje sie ze BECIKOWE POmoże,a za 20 lat bedzie trzeba sprowadzic azjo/afrykanów do pracy. Srednia placa za kaczora $1500 a w 2010r za TUSKA $1000.Pytam gdzie ten

Niemiecki spór o zasiłek "za stanie przy garach"

ich na wszystko, mogą za przeciętną wypłatę kupić np. trzy razy więcej benzyny niż Polacy itd. "Na same becikowe rząd wydaje rocznie 3,5 mld euro." - GW nie stać na korektorów? Powinno być "na SAMO becikowe". "W mentalności konserwatywnych polityków z zachodnich Niemiec nie

Re: witam i opory finansowe przed kolejnym

półproduktów, garmażerki, proste potrawy, ograniczenie słodyczy i słonych przekąsek, alkoholu, kupowanie w dyskontach i w promocjach. Planowanie wydatków - mój mąż pracuje w budżetówce, więc ma trzynastkę, są zwroty podatków, było becikowe, z tego planujemy wakacje, prezenty (a w ich ramach dzieci dostają

Re: Super wiadomość

Masz rację, zgadzam się z tobą. Tych dzieci to jest o wiele za dużo. Jeżeli w Polsce w 2010 r. na 413 300 urodzonych dzieci 85 085 urodziło się poza małżeństwem. Co daje 20,6% wszystkich dzieci jest urodzone przez pannę z dzieckiem. www.stat.gov

Re: Zrzutka na fundusz PO to złoty interes

towary codziennego użytku 7. Ulgę podatkową za korzystanie z Internetu 8. Becikowe na dzieci średniozarabiających 9. Tanie podręczniki, ksiązki i czasopisma 10. Ulgę na pierwsze i drugie dziecko /gazeta Fakt z dn. 04-04-2012 r. cytaty/ Dodać jeszcze należy jeszcze : 11. Emerytom zabrano należna

Re: świadczenie pielegnacyjne a ciąża

Swiadczenie pielegnacyjne jest bez granicy docodowej od 2010 roku. Raczej zadne swiadczenie macierzyskie nie wczhodzi w gre, bo nie pracujesz, a prawo raczej sie nie zmienilo w tym temacie. Becikowe, jesli nie zlikwiduja, ale po okazaniu waszych dochodow-twojego i partnera. -- 1% dla Rodgera

Re: becikowa rewolucja

Albo jak by było takie razwiazanie jak jest ponoc we Francji. Jedno dziecko - ulga w podatkach, dójka dzieci jeszcze większa ulga, troje dzieci - nie płaci się podatków. Tak to ja bym chciała, a nie te ich becikowe smiechu warte. Wychowanie i wykszatłcenie dziecka kosztuje a to jest przecież

Re: Dodatek do świadczenia pielęgnacyjnego

ewa-mamazosi napisała: > dzięki za info. Co do zasiłku rodzinnego to nie wiem jakim cudem mi przyznali b > o w 2010 pracowałam w 2 szkołach i mąż tez nieźle zarabiał. Ale złożyłam wniose > k z masa dokumentów i dostałam i dodatek na kształcenie i rehabilitacje cór > ki mimo ze

Re: Odwołujemy PO

- 2013. ( za które obecnie sa budowane m.in. drogi ). Wprowadzil w ramach polityki prorodzinnej nieznane w Polsce a powszechne w Europie Zachodniej odpisy od podatku na kazde dziecko, wydluzyl urlopy macierzynskie, wprowadzil tez krytykowane przez opozycje tzw. becikowe, czyli zapomoge z tytulu urodzenia

Tusk

tanie zlobki i przedszkola. Wprowadzil bezplatne leki dla dzieci i obnizyl VAT na odziez dziecieca. Wydatnie zwiekszyl becikowe i zasilki rodzinne. Gospodarz. Zmniejszyl ilosc urzedników i obnizyl nasze daniny na rzecz Panstwa. Zbudowal na Euro ponad 3 tys. km autostrad. Przyspieszyl wzrost gospodarczy

Re: Ciąża podczas urlopu wychowawczego

korekta - m_o_k_o oczywiście miała na myśli zasiłek macierzyński jeśli pobierasz zasiłek "wychowawczy" to w czasie pobierania zasiłku macierzyńskiego będzie on zawieszony coś jeszcze to dadzą drugie becikowe, jeśli oczywiście będziesz miała prawo do rodzinnego w sierpniu 2010 urlop

Re: doczytałam

alergia nawróciła byłoby bardzo ciężko. Synek to mleczny potwór potrafi czasem prawie sam wypić litr mleka lub kilka serków homogenizowanych. Co do MOPRu złożyliśmy wniosek, ale został odrzucony gdyż dostaliśmy na ten miesiąc becikowe, więc uznali, że jesteśmy bogaci... tak samo odrzucili wniosek o

Re: sierpień 2010

ktoś ma jak ja? dziś bylam z 2jką u pediatry- z juniorem bilans 4 latka, z filipem kontrola i skierowania jutro odbieramy becikowe... w srode- junior ma okuliste w czwartek obaj ortopeda w piątek filip okulista... ach ale tydzien... do tego jeszcxze w piątek M ma dentyste a w czwartek wraca do

Re:

tydzien). Jesli jednak dochody beda nizsze niz w 2010, zadzwon i ją podaj. Dostaniesz aktualizacje i wtedy jest wieksza szansa na dostanie becikowego. Z wyslaniem papierow na becikowe nie musisz sie spieszyc, masz 3 miesiace, z tym ze liczy sie data kiedy dostana list, a nie data wysylki na poczcie

Re: becikowe

MINISTERSTWO ZDROWIA Warszawa, 3 lutego 2010 r. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w porozumieniu z Ministerstwem Zdrowia postanowiły zmienić przepisy dotyczące wypłacania tzw. becikowego: kobiety które po 1 listopada 2009 roku wystąpiły lub wystąpią o wypłatę becikowego nie będą musiały

wniosek o zasiłek rodzinny - pomocy!

gospodarczą, w tej chwili ma zadłużenie w US oraz minimalne dochody, spłaca też kredyt na samochód który mu służy do pracy, ja od 2,5 roku nie pracuję, mamy jedno dziecko, drugie urodzi się na początku kwietnia 2011, chcialabym złożyć wniosek o zasiłek rodzinny oraz to dodatkowe becikowe, natomiast nie wiem

Re: chów ryb

Jeśli coś manipulowałem w latach 2002 - 2010 to proszę przekazać to do prokuratora a nie wypisywać bzdury na mój temat. P. Mias czy ktoś inny obojętnie o kim pisze to nazwisko należy pisać z dużej litery . Natomiast z wykształcenia jestem mgr inż. Ukończyłem uczciwie i ciężką pracą Akademię

Donald

bezpłatne leki dla dzieci i obniżył VAT na odzież dziecięcą. Wydatnie zwiększył becikowe i zasiłki rodzinne. Gospodarz i Przywódca Narodu na trudne czasy. Zmniejszył ilość urzędników i obniżył nasze daniny na rzecz Państwa. Zbudował na Euro ponad 3 tys. km autostrad. Przyśpieszył wzrost gospodarczy i

Lewica w skarpetkach?

Mam nadzieję że PO posunie się dalej, będzie to kolejna nauczka dla wyborców i wszystkich tych którzy bez smarowania weszli w du.ę PO. wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/,1,3317074,aktualnosc.html Chociaż wybory wygrało PSL ((P)orozumienie (S)ocjalistyczno (L)iberalne to tak na prawdę

Podaj dalej

na lata 2007 - 2013. ( za które obecnie są budowane m.in. drogi ). Wprowadził w ramach polityki prorodzinnej nieznane w Polsce a powszechne w Europie Zachodniej odpisy od podatku na każde dziecko, wydłużył urlopy macierzyńskie, wprowadził też krytykowane przez opozycje tzw. becikowe, czyli zapomogę z

Re: Jak to jest z tym becikowym

Oczywiście, że są zmiany w Kodekcie Pracy dotyczące m.in. becikowego. By je dostać kobieta musi być pod opieką lekarza od 10 tc (nie od 8 jak tu pisano). Z resztą tutaj można o tym (i nie tylko) poczytać: www.tvn24.pl/0,1574083,0,4,becikowe-za- wzorowa-ciaze-tacierzynski-od-2010-roku

Re: W czasie rządów Kaczora był najmniejszy defic

mniej niż zakładano. Do tych pieniędzy dorwał się pisowski rząd i wydał je na becikowe itd. Zasługą tego rządu jest to, że nic nie zepsuł oraz to, że się nie wycofał z obniżania podatków. Projekt obniżenia zgłosiła PO i miał obowiązywać od 1 stycznia 2007 roku. www.senat.gov.pl/k6/dok/sejm/021

Krakowa nie stać na takiego prezydenta

mają taki sam problem. I jakoś sobie radzą. Wystarczy po prostu szacować ryzyka i zostawiać odpowiedni bufor. 2. "Jakoś łatwiej przychodzi nam pogodzenie się z informacją, że braknie pieniędzy na zadania finansowane z budżetu państwa - na służbę zdrowia, na becikowe, na policję" - chyba

do p.Rokitki00 i nie tylko!!!

temu, miasto opłaciło także przez pierwszy rok pielęgniarkę, a teraz płaci także za ich obiady w przedszkolu. Zabrze W 2009 roku na świat przyszły tam trojaczki: Amelka, Emilka i Xawery. Na początku ich rodzice dostali becikowe i po 1000 zł zasiłku na dziecko. Teraz otrzymują zasiłek rodzinny

Re: Nie masz zaświadczenia? Nie będzie becikowego

Po to, żeby nakleić sobie na telewizorze i podziwiać. Na odebranie becikowego jest 12 miesięcy. Więc jeśli dziecko urodziło się np. 1 maja 2009 roku, to do końca kwietnia 2010 można odebrać becikowe. Teoretycznie. Bo praktycznie, to od 1 listopada 2009 potrzebujesz zaświadczenie, które 1 maja 2009

Rewolucja w becikowym. Za szóste dziecko kilka ...

"Zależy nam, by w Polsce rodziło się jak najwięcej dzieci w każdej rodzinie, a nie tylko w najuboższych - mówi minister Fedak." Pomysł z tym becikowym akurat osiągnie odwrotny skutek. Nikt w Ministerstwie tego nie zauważył?! A samo becikowe, to mydlenie oczu ludziom - że niby rząd

Re: Zasiłek rodzinny po powrocie z UK

Jeśli nie masz jeszcze dziecka, to dopiero po porodzie przysługuje Ci zasiłek rodzinny w wys. aktualnie 48zł., jeśli nie przekroczycie dochodu za ostatni pełen rok licząc na osobę po 504zl(np. jeśli staracie sie o rodzinne we wrzesniu 2009 brane są pod uwagę dochody z 2008, w lutym 2010 dalej

Re: ile zapłacisz?

haen2010 napisał: > Na pewno przedstawił dobrą koncepcję tzw pośredniaków dla bezrobotnych, które k > osztują słono, ale niczym się nie róznią od tych za Gierka. Chce to sprywatyzow > ać i dotować za faktycznie znalezione i sfinalizowane miejsca pracy. > > No i becikowe też

Re: jestem znowu w ciązy-poradzcie

, chciałaś go to masz, jak urodzisz to dostaniesz macierzyńskie, becikowe. Na kombinowane l-4 płacimy my wszyscy - podatnicy. I nie tłumacz od razu, ze sobie zapracowałaś - nie, nie zapracowałaś... -- Młody - 03.2010

Tragiczny budżet Polski !

przekroczyć w 2010r. 60% a zewnętrzne ponad 200 mld. euro. WG. Balcerowicza należy ciąć wydatki przede wszystkim na polskie biedne matki samotnie wychowujące dzieci =likwidacja programu Solidarność , zabrać becikowe ,zeby Polki nie rodziły w konsekwencji zniszczyć pomoc prorodzinną. Strefa Euro w której

Re: OK.Ale co proponujesz zamiast Tuska i jego wa

wodzowi zależało wuc wcielił w życie. Nierzadko z pomocą tuskowatych. Psuć się zaczęło dopiero - jak pomnisz - jak tuskowaci zaczęli na złość przegłosowywać razem s SLD idiotyczne ustawy, jak becikowe. Wyglądało na to, że forsowali buble prawne z czystej złośliwości. Trzy klata ich rządów dowiodły jednak

Re: Okradanie nieboszczyków ....i seniorów.

przepijają ten dodatek pielęgnacyjny, bo przecież w wieku 75 lat za rządów rerującego PO się nie choruje.. Staruszkowie kochając PO zapominają o chorobach, bo mają końskie zdrowie. Teraz kolej na młodych. Małzeństwom rozwojowym zabiera PO tzw. " becikowe ". PO cholerę Polsce dzieci?. Chcesz

Re: jak to becikowe bokiem mi wyszło..

toto czyścisz monitor :D:D:D: -- Mati UP i UL -110dB, Nucleus Freedom 2010,MPD "Kilka lat temu (...) bez specjalnego nagłaśniania i raczej od tyłu wprowadzono prawo przenoszące gwałty z kategorii zbrodni (jak np. morderstwo) do kategorii zwykłych przestępstw (jak np. zniszczenie mienia

Re: OK.Ale co proponujesz zamiast Tuska i jego wa

zdążył wcielić. Przypominam ich soczysty program. >Psuć się zaczęło dopiero - jak pomnisz - jak tuskowa > ci zaczęli na złość przegłosowywać razem s SLD idiotyczne ustawy, jak becikowe. Psuć się zaczęło jak się miało zostać rządem mniejszościowym i się wydawało, że się wygra wybory i będzie

Milionowe zmiany w poznańskim budżecie

PROPONUJE RADNYM OD RAZU PRZYSTAPIC (BEZ OWIJANIA W BAWELNE) DO PROGRAMU: SWIETY BUDZET 2010 i tak jako priorytety do roku 2010 w finansowaniu ustanowic: -BUDOWE MEGAHIPERKATEDRY z bursztynowo-platynowo-diamentowym wystrjem -ZBUDOWANIE NOWEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO -Finansowanie Kosciolow

taki przepis jest po prostu sprzeczny z prawem

czyli jeżeli rodzice kupią mieszkanie we wrocławiu w styczniu 2010 roku i od razu zameldują siebie i dziecko, to oznacza, że ich dziecko nie dostanie w 2010 roku miejsca w przedszkolu? No co za kretyn to wymyślił. Psim obowiązkiem gminy jest zapewnić miejsce w przedszkolu dzieciom mieszkańców

red. Wacław po raz kolejny dał plamę

państwa zwane kapitałem macierzyńskim szczodre becikowe - 350 tys. rubli, czyli około 35 tys. zł." --- Chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, że takie wypowiedzi red. Wacława traktuję jak dywersję idoelogiczną wymierzoną w Dziarskie Wolne Narody nie-dysponujące podobnymi sumami! W nowym 2010 roku

Znalezione w necie

Nie ma pieniędzy na lecznictwo i szkoły, ale są na: Trudno sie z podanymi faktami nie zgodzić. Mnie najbardziej jednak wkurza to, ze rzad chce oszczędzać w sumie śmieszne kwoty ograniczając np becikowe. To śmieszne!, i niepoważne w przypadku gdy mamy w POlsce jeden z najniższych przyrostów

Re: Na co może liczyć samotna matka

ogó > le jak on śmie dzielić becikowe na pół." Becikowe jest przeznaczone na wydatki związane z dzieckiem, nie sądzę by pan z tego wątku miał je na nie przeznaczyć. " Jestem samotnym ojcem. Nade mną nikt się nie ulituje. Bo ja jestem facet. Ja mu > szę sobie radzić, ja muszę zarabiać

Re: OBOP: Polacy zaniepokojeni sytuacją w kraju

przyrost faktycznie nastąpił za rządów Millera, ale Marcinkiewicz go przebił... dług wzrasta, bo Polski nie stać na różne gesty w stylu wcześniejsze emerytury dla górników (do 2010r. będą one kosztować budżet państwa blisko 3 mld zł, natomiast do 2020 - już ponad 10 mld), becikowe, biopaliwa

Re: Bogatsi bez becikowego

państwa. I nie obrażaj singli i małżeństw bezdzietnych, bo życie się różnie układa, a jeśli ktoś nie ma dzieci z wyboru, to jego sprawa, lepiej nie mieć, niż być złym rodzicem, bo na tym cierpią tylko dzieci. A bezdzietni i single też się składają na becikowe, wbrew temu co Ci się wydaje. Z Twoich

Re: jak to becikowe bokiem mi wyszło..

guzik tam jedna zaświadczenia srenia i duperele tak samo były -- Mati UP i UL -110dB, Nucleus Freedom 2010,MPD "Kilka lat temu (...) bez specjalnego nagłaśniania i raczej od tyłu wprowadzono prawo przenoszące gwałty z kategorii zbrodni (jak np. morderstwo) do kategorii zwykłych przestępstw

Re: Goło i wesoło

między bajki. > > > Czy w 2010 negocjowano ceny? Tak czy siak PiS zrobił nam taki sam syf w 2 > 006. > > Tak, negocjowano ceny, wielkość zakupu, okres zakupów (rząd PO chciał nas uzale > żnić do 2037 r., ale zaprotestowała Komisja Europejska). > > Cały czas cytuję Wam

Re: To samo co z budżetem na 2009.

l.o.r.t.e.a napisał: > Weźmie się dane i cyferki z sufitu, a potem Jacenty zobaczy. =============================================================== Gazeta Finansowa ma obawy,ja uważam,że będzie jeszcze gorzej niż na 2009. "...Wiemy jedynie, że budżet na 2010 r. raczej nie będzie łatwy

Re: Kto przeputał Polskę ?

samochody jako propozycje na rynek Polnocno Amerykanski..oto artykol; "Chinese firms face tough start" ( Cinskie firmy stawiaja na mocny start)...wyprodukowaly 100.000 samochodow w 06...a do 2010 roku produkcja osiagnie 300.000 pojazdow....za dwa lata ich samochody beda do nabycia w calej

Zgłaszam protest :(

się na zapowiadane wydłużanie urlopów macierzyńskich. Z roku na rok odwlekano decyzje dotyczące wydłużania urlopów, samorządowe becikowe w większości przypadków odwoływano jednocześnie w żaden dodatkowy sposób nie wspomagając rodziców. Wreszcie w ubiegłym roku nadeszła pora, zaszłam w ciążę, termin

Re: Zanim stworzysz czlowieka - (dlugie ale)

Nazywam się Daniel Mackler i jestem filmowcem i muzykiem z Nowego Jorku. Przez dziesięć lat pracowałem jako psychoterapeuta w Nowym Jorku, lecz zarzuciłem swoją praktykę terapeutyczną 1 marca 2010 roku. Moje pisarstwo koncentruje się na przyczynach, konsekwencjach i fundamentalnym znaczeniu traum z

Byle biadolić

” Dlaczego nannek przezywa oponenta "tubą"? Nie mnie odgadnąć! DZIECI www.becikowe.com/?sr=demografia/umieralnosc.htm "Nadal zmniejsza się liczba zgonów niemowlat. Wedlug szacunków - w 2004 r. zmarlo ok. 2,4 tyś. dzieci w wieku poniżej 1 roku, czyli o około 0,1 tyś. mniej niż w 2003 r. i

Re: Proszę eMamy o pomoc...

jeszcze zasiłku chorobowego. Becikowe dostaliśmy na początku listopada. Prawie caluteńkie poszło na zaległe spłaty rachunków, które porobiły się w ciągu trzech miesięcy kiedy mąż był na wypowiedzeniu. O dofinansowanie zaczęliśmy się starać w listopadzie, ale ze względu że mieliśmy zadłużenia odrzucono

Re: Becikowe a wiztyty u lekarza?

WAŻNE od 01.01.2009 roku : zmiany dotyczą warunkowego wypłacania tzw. "becikowego". Jego wypłacenie będzie uzależnione od przedstawienia przez osobę ubiegającą się o te pieniądze zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego objęcie odpowiednią opieką lekarską. Aby otrzymać becikowe

Re: becikowe zabrane?

WAŻNE od 01.01.2009 roku : zmiany dotyczą warunkowego wypłacania tzw. "becikowego". Jego wypłacenie będzie uzależnione od przedstawienia przez osobę ubiegającą się o te pieniądze zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego objęcie odpowiednią opieką lekarską. Aby otrzymać becikowe

Bezprzykładny atak Szewczaka na partię i rząd

85 miliardów złotych. - Ta obietnica jest kompletnie nierealna. Chyba że po wyborach Platforma podniesie znacząco podatki, skasuje wszystkie ulgi, zlikwiduje becikowe, podniesie składkę rentową, zlikwiduje zasiłek pogrzebowy. Byłaby to terapia szokowa, która przyniosłaby efekty na bardzo krótką

Re: zaświadczenie lekarskie- becikowe

na razie nie weszlo, z tego, co wiem nadal obowiazuje rozporzadzenie z 14 wrezsnia 2010, ktore weszlo w zycie z dniem 1 stycznia 2012, kks

CBOS: połowa Polaków uważa, że rząd Tuska jest ..

dzieci głodnych w szkołach..Wydłlużenie urlopów macierzyńskich.Przywrócenie funduszu alimentacyjnego.Ulgi na dziecko.Podwójne becikowe.Ustawa o biopaliwach,dopłaty do niego dla rolników. Zwiększenie pomocy socjalnej dla wsi-ustawa mleczna i mniejsze kary za ich przekroczenie.Składka rentowa- .Bronili

Re: przyjechał rabin „Sztyme” z Loży

Wolnomularski, od swego założenia 29 sierpnia 2005 r. zanotował ok. 4,6 mln odwiedzin. Czcionka szeryfowa Podobna tematyka na: Masoni w Brukseli (Gazeta Wyborcza) * # 04-10-2010 13:00 tala: to jest realizowane na naszych oczach i przy naszym zezwoleniu - wyniszczyć kraj finansowo; - pozbawić 5

A to sie narobilo... :O)

dziadek z Wermachtu. Z Giertychem było inaczej. Oddał się Jarosławowi Kaczyńskiemu za fotel wicepremiera i ministra edukacji, telewizję, becikowe. Myślał, że na dobre. Okazało się, że na złe. Choć ślubu udzielał sam ojdyr Rydzyk, małżeństwo okazało się nietrwałe. Roman, rozsmakowany w konfiturach

Wszystko jest możliwe, jeżeli...

...nie wiemy, o czym właściwie rozmawiamy. marianna18 napisała: > ROzwiązania systemowe, a nie gry pod wybory typu becikowe-idiotyczny pomysł. To prawda. Ale jak ktoś ma problem z wydatkami okołoporodowymi teraz, to nic mu z tego, że zostaną opracowane i wprowadzone (za jakie pieniądze

Re: Przekręty Partii O...PO

) pozbawiają wiele nieświadomych matek becikowego. Nie wszystkie matki wiedzą że są w ciąży do 10 tygodnia! Nie dość tego, tu prawo działa wstecz! Platforma nieudaczników. www.tvn24.pl/0,1626778,0,1,chcesz-becikowe-udowodnij--ze-bylas-u-lekarza,wiadomosc.html 180. Zemsta PO na funkcjonariuszach CBA wiadomosci

Re: Becikowe- proszę jeszcze raz o wyjaśnienie

hm, ja zasiłki mam od 2010 roku i już wtedy mówiono mi, że samotną matką jestem, jeśli spełniam któreś z tych trzech kryteriów... hm hm... a przy dopłatach do mieszkania nic o samotnym rodzicielstwie nie było, może to zależy od miasta/ gminy? nie wiem... -- http://lb3m.lilypie.com/pTFfp2.png http

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - becikowe w 2010