Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Nadciśnienie?

Witam, mam taki problem: w środę źle się czułam, w przychodni zmierzono mi ciśnienie, wyszlo 166/110. Dostalam zastrzyk ale nie spadało więc po dwóch godzinach dostalam captopril 25mg pod jezyk. spadło do 140/100. Pani doktor wysłała mnie do domu i kazała mierzyć ciśnienie. w czwartek było na

Monopolizacja zdrowia

blogrysunkowy.neon24.pl/post/105270,rockefeller-rak-chemioterapia-gdzie-tu-zwiazek Monopolizacji uległy także wszelkie normy medyczne. Dla przykładu, według tak zwanej starej szkoły przyjmowano dość luźno, że skurczowe ciśnienie krwi mieszące się poniżej 100 + wiek badanego nie wymaga leczenia

Re: Dopegyt w ciązy i po ciąży???

. Ja mam zazwyczaj normalne, ale miałam 2 razy skoki- nieduże, bo tak własnie na te 140/90-100 ale z atrakcjami jak mdłości, ból brzucha, duszności, kołatanie serca i wymioty :/ no i też kazał mi lekarz brać...a ja jakoś zapomniałam :> a tak to mam dobre ciśnienie- 117/70, 125/76 no tak w tych

Re: Wczesna ciąża a TSH - pomóżcie

Dziewczyny... nie mam gestozy - tzn nie, bo pomimo podwyższonego ciśnienia nie stwierdzono białka w moczu. Jedynie te uciążliwe opuchnięcia, nieustępujące po nocy o tym świadczyły, w połączeniu z podwyższonym ciśnieniem. Ale brak białka w moczu wyklucza (chyba). Za to coś się dzieje i nie wiem o

Re: drętwienia i bóle nerek podczas leczenia ILAD

Ciśnienie nie powinno być wyższe niż 140/90. Pieczenie w klatce piersiowej może być spowodowane tym właśnie nadciśnieniem 150-160 /100. Ciśnienie dolne 100 lub wyższe grozi zawałem. Nie wiem, czy możesz brać jakąś polopirynę, żeby zmniejszyć lepkość krwi (zmniejszy to ryzyko zawału). Bez recepty

Wysoki poziom androgenów, tarczyca, poronienie

tylko się zestresuję od razu skacze mi ciśnienie na 155/100, a normalnie mam 130-140/85-90. Do ciąży przez 1,5 roku brałam Bisocard 10 mg 1/2 tabletki rano łykałam i Diuresin SR 1,5 mg co drugi dzień, też rano w ciąży odstawiłam na Dopegyt 250 mg, a po poronieniu wróciłam z powrotem do wcześniejszych

Wysoki poziom androgenów, TSH, glukozy, poronienie

tylko się zestresuję od razu skacze mi ciśnienie na 155/100, a normalnie mam 130-140/85-90. Do ciąży przez 1,5 roku brałam Bisocard 10 mg 1/2 tabletki rano łykałam i Diuresin SR 1,5 mg co drugi dzień, też rano w ciąży odstawiłam na Dopegyt 250 mg, a po poronieniu wróciłam z powrotem do wcześniejszych

Wysoki poziom androgenów, TSH, glukoza, poronienie

Re: Sarkoidoza, tarczyca, bałagan hormonalny - pr

- sarkoidoza się tam rozgościła. Zdaniem dr od sarkoidozy to "niemożliwe, bo sarkoidoza w głowie się rzadko zdarza". Morfologia krwi Leukocyty 8,5 tys/µl 4,0 10,0 N Erytrocyty 4,4 mln/µl 3,7 5,1 N Hemoglobina 14,0 g/dl 12,0 16,0 N Hematokryt 40 % 37

Re: Ciśnienie u 18-latki

zdarzył mi się wynik na poziomie 160/100, są to raczej wyniki 130-140/90. I żaden lekarz nie zwrócił na to większej uwagi, parę razy tylko zwrócili uwagę, że to wysokie ciśnienie, ale nic więcej. Dodam, że od paru lat choruje na niedoczynność tarczycy i biorę leki - Euthyrox 100. Jednak wszystkie wyniki

Wyniki

80 - 99 W normie MCH 29 pg 27 - 35 W normie MCHC 32,2 g/dl 32 - 37 W normie płytki krwi 322 tys/µl 140 - 440 W normie RDW-CV 15,1 % 11,6 - 14,8 Higher than norm PDW 12,2 fl 9 - 17 W normie MPV 10,8 fl 9 - 13 W normie P-LCR 30,8 % 13 - 43 W normie neutrofile % 54,8 % 40 - 70 W normie limfocyty

Re: wysoki androstendion

rośnie ciśnienie i czerwienię się jak burak... Wracając do tematu jedynie ufam mojemu ginekologowi i on też mi powiedział po obejrzeniu wyników i po USG jajników, że te podwyższone andorogeny to wina nadnerczy... A z nimi po USG ok, sama nie wiem co dalej z tym zrobić. Co do diety to też mi to lekarz

Moje wyniki... i co dalej.

Od 5 lat choruje na Hashimoto. Zakładałam już wątek odnośnie mojej walki o b12, ale nie było tam mowy o wynikach tarczycy. Postanowiłam prosić o pomoc w ustaleniu dawki, czuje się kiepsko, mam niskie ciśnienie krwi max. 110/60 puls nie przekraczający 60, czuję się osłabiona, mam mdłości, problemy

Wzrost ciśnienia krwi - 31tc

Witam, Od jakiegoś czasu obserwuję wzrost ciśnienia krwi. Wcześniej wynosiło 90-100/60, teraz zdarza się nawet 130/75. Białka w moczu nie ma. Czytałam że o zatruciu ciążowym świadczy nie tylko wzrost powyżej 140/90, ale jak się wcześniej miało niskie, to nawet to moje 130/75 jest nieprawidłowe

Re: Co mam zrobić? Proszę o radę

skłoniło do przeprowadzenia szeregu badań - bardzo obniżyło mi się ciśnienie. Z e 120/80 do utrzymującego się od paru miesięcy 80/40, 90/50 ok. Wykluczono tarczycę, nerki, EKG prawidłowe. Wysokie tętno (normalnie ok. 90-100, skaczące czasami do 130-140 i wtedy złe samopoczucie). Czy to może mieć związek z

zawroty głowy

od jakiegoś czasu miewam co kilka dni (średnio raz na tydzień) zawroty głowy zrobiłam badanie krwi - wyniki ok, trochę podwyższone leukocyty (11,3) ciśnienie rano miałam 140/100 a teraz 120/80 (z reguły mam niskie) pewnie muszę się z tym wybrać do lekarza (ale to najwcześniej w środę) więc

Re: Mój osobisty wątek założony z bezsilności :(

pulsu podniosło mi się ciśn > ienie do ok 140 na 90 czułam ucisk w klatce przy wydechu i duszności - normalni > e mam ok 115/75 na siedząco ( mam ortostatyczne spadki ciśnienia i chyba nadner > cza do zbadania? ) eeeee, nadnercza masz dobre bo wcześniejsze poziomy hormonów to potw. właśnie

Re: Wyniki maj 2012

wysnuć taki wniosek. Aby to potw. możesz zmierzyć temp. spoczynkową. Zmierz też ciśnienie. Obstawiam, że puls będzie wysoki. aby odnieść się do poniższych wyników muszę trochę poczytać n/t. > morfologia- pażdziernik 2011 > Leukocyty -4,5 tys/µl 3,8 10,0 N > > Erytrocyty- 4

Re: EKG, Holter-EKG, i Echo Serca

zbadać wszystkich elektrolitów - koszt ok.12 zł, to badanie na czczo z krwi, nie trzeba skierowania. Brak potasu powoduje np. szybką męczliwość. Aha, każdy z nas ma epizody arytmii i nie jest to objaw chorobowy, ot, tak może się zdarzać. Co do Twojego ciśnienia sprzed schudnięcia, to o ile 140 nie

Re: depresja maskowana objawami somatycznymi

Depresja jest maskowana objawami somatycznymi szczególnie wtedy gdy nie ma się jeszcze 18 lat. Ja zaczęłam chorować na to świństwo jak miałam 17 lat i na początku miałam wysokie ciśnienie krwi (140/150 na 100/110), straszliwe bóle głowy takie że myślałam że mam guza mózgu, bóle karku do tej

Wysokie ciśnienie w ciąży!?

Jestem w 21 tyg ciąży. Od samego począku mam ciążę zagrożoną i leżę w domu. Kilka razy szpital bo krwawiłam. Wczoraj byłam u lekarza. Mierzył mi ciśnienie kilka razy. Miałam 140/100. Od kilku tygodni mam ataki duszności i nie mogę oddychać. Do tego 2-4 razy dziennie leci mi krew z nosa

Co mu dolega?

Od pół roku syna co kilka dni boli brzuch, głowa i ma wysokie ciśnienie 150/100 - 140/90 (raz spadek, raz skok w górę). Syn ma 12 lat, waga 60kg, wzrost 130cm - jest na diecie od kilku miesięcy. Ostatnio był w szpitalu na badaniach - wykryto drożdżyce. Brał Fluconazole przez 3 tygodnie. Objawy

Pytanie o ciśnienie w II trym.

Pani Kasiu, jestem w 25t drugiej ciąży. Na dzisiejszej wizycie miałam ciśnienie 140/90. Ginekolog powiedziała, że powinnam badać je w domu 2 x dziennie przez tydzień, przyjść z wynikami, i jakby co da mi leki (Dopegyt?) Kilka dni temu (przy okazji pobierania krwi) miałam 130/70. Jak spojrzeć na

bardzo wysokie cisnienie po Euthyrox n 50

mi powtórzyc pomiar po pół godzinie i przy braku poprawy dzwonić po pogotowie... następny pomiar maiłem 160/88/100, a po trzech godzinach 140/84/80....... Strsznie mnie to ten skok cisnienia zmartwił, bo generalnie nie miałem żadnych objawów ze mam chorą tarczyce a lek który mi ma pomóc w

Re: Nadciśnienie w młodym wieku

poszukiwań(oczywiście z przerwami no i inne były czasy).Przez długi czas zażywałem różne leki. I przy regularnym zażywaniu ciśnienie mojej krwi było zwykle takie same -140/100 i podobnie.bardzo rzadko dolna wartość spadala poniżej 100. Natomiast bardzo często miewałem ciśnienie wokolicach od 160-180 / na

Re: Skaczące ciśnienie- pomóżcie!

nie przekraczało tego 140/90 (to 90-rozkurczowe jest ważne, aby nie wzrosło za bardzo) no i to białko w moczu, ewentualnie abyś nie miała dużych obrzęków stóp, rąk oraz twarzy. Zatrucie ciążowe, to przeważnie bardzo duże ciśnienie 160/100 i wyższe.

Re: Ciśnienie skrajnie niskie!

, żeby świadek wstrząsu nie zareagował wezwaniem pogotowia ratunkowego, każdy wyczuwa intuicyjnie grozę sytuacji. Zbyt niskie ciśnienie tętnicze krwi nazywamy hipotonią tętniczą i rozpoznajemy, jeżeli średnie ciśnienie tętnicze osiąga wartości poniżej 100/70 mm Hg. Jeżeli hipotonii nie towarzyszą żadne

Re: zespół Hellp

Witajcie ja też miałam zespół HELLP. Całą ciążę przeszłam bardzo dobrze. W 32 tygodniu ciąży zmierzyłam sobie profilaktycznie ciśnienie krwi, wyszło mi 140/90, od razu udałam się do lekarza. W międzyczasie zrobilam sobie morfologię i badanie moczu, wyszło jedynie że miałam śladowe ilości białka

Re: Choroba Graves-Basedowa

powinnam przybierać) trzyma mi się na tym samym poziomie 62 kg(168 cm wzrostu), brak jakiejkolwiek ochoty na sex.Nie wiem czy to ważne ale w ciąży miałam wysokie ciśnienie (140/100 - 170/120)i mimo że się nie objadałam przytyłam 23 kg.a jakis rok po urodzeniu dziecka wciągu 2 mies (bez diety i sporu

Hashimoto czy nowotwór? - brak antyTPO

adama. Takie jakby sekundowe zatkanie - uczucie bardzo podobne do tego, jak człowiek się przestraszy (skok ciśnienia itp) - od lipca (2012) -niskie tętno ok 55 - prawdopodobnie wiele lat -niskie ciśnienie: 100/60 - prawdopodobnie wiele lat -pykanie w uchu (kilka sekund po przełknięciu śliny / kasłaniu

Re: nadcisnienie tętnicze

140, ale mój ojciec wcześnie zachorował na nadciśnienie i w młodości miał ciężkie. To chyba mi nie pomoże? Teraz - środek nocy, powinnam ciśnienie już mieć w normie, a mam 120/100. Widzę, że muszę się poleczyć i zrobię to. Bardzo dziękuję Melin za odpowiedź. Mam tylko nadzieję, że to nie na całe

witam

szpitala na neurologię. W szpitalu na izbie przyjęć neurolog mnie zbadał i zrobili mi TK głowy i wszystko było OK, ale puls miałem 120 i ciśnienie 150/100, więc wezwali internistę, pobrali krew, i podłączyli pod kroplówkę KIG(potas, insulina, glukoza)+ magnez. Jak to wszystko powiedziałem interniście, to

Re: wysoki puls, niskie ciśnienie krwi

Miałam takie ciśnienie w upały (puls ponad 100, a górne ciśnienie poniżej 100). U lekarza mi natomiast skakało, górne nawet do 160. W ciąży puls zawsze jest wysoki. Z tego co mówił mi lekarz to zagrażające jest ciśnienie wysokie a nie niskie więc nie masz czym się martwić. Ja z moim skaczącym

Podejrzenie nadczynności tarczycy

obwodowej: WBC 6.7 (4.0-10) RBC 4.40 (4.50-5.90) HGB 15.4 (13.5-18.0) HCT 47.9% (40-54.0) MCV 88.7 (78.0-100.0) MCH 28.5 (27.0-34.0) MCHC 32.2 (29.0-36.5) PLT 223 (140-440) LYM% 42.4% (20.0-45.0) MXD% 13.3% (1.0-14.0) NEU% 44.3% (45.0-70.0) LYM# 2.8 MXD# 0.9 NEU 3.0 RDW 13.6% (11.0-15.0) PDW 17.4 (6

Nadczynność tarczycy

-145) Potas w surowicy 4.1 (3.6-5.0) Morfologia krwi obwodowej: WBC 6.7 (4.0-10) RBC 4.40 (4.50-5.90) HGB 15.4 (13.5-18.0) HCT 47.9% (40-54.0) MCV 88.7 (78.0-100.0) MCH 28.5 (27.0-34.0) MCHC 32.2 (29.0-36.5) PLT 223 (140-440) LYM% 42.4% (20.0-45.0) MXD% 13.3% (1.0-14.0) NEU% 44.3% (45.0-70.0) LYM# 2.8 MXD# 0

pilne - stan przedzawałowy???

, chciał wyjsc na świeże powietrze ale zawrócił, położył się i poprosił o zmierzenie ciśnienia(!). Miał ok.150/90, puls ok.72. Po +- 20 minutach cisnienie dalej miał takie samo, ale ustąpiły mdłości i słabośc. Jak po godzinie zmierzyłam mu ponownie miał 135/101! Po następnych 45 minutach dalej 135/100

Re: Mój przypadek

chyba nie ma związku z lekiem. Byłam do tej pory niskociśnieniowcem 90/100/107 góra 115/78 a tu naraz 140/83 Moje samopoczucie było i jest mało komfortowe:oszołomienie,ucisk w okolicy serca ale i większa chęć do pracy,jedyny plus... Byłam u lekarza domowego,prawie wcale go to nie obeszło a 3tygodnie

Objawy nadczyności i niedoczyności równocześnie???

podgorączkowe, miesiączki zaczęły wariować (2 dni potopu, potem jakieś mikroskopijne ilości), nic mi się nie chce, puls przyspiesza z byle powodu, mam palpitacje serca, szybko się męczę, ciśnienie 140/100(na przykład),miewam wilczy apetyt, więc chyba dlatego się tak szybko zaokrągliłam... No i wyniki

jakie ja mam cisnienie?

ciśnienie i wyszlo mu ze mam wysokie (140 bylo to wyzsze, tego drugiego nie pamietam) ale ja w trakcie mierzenia cisnienia czulam sie jak na egzaminie, dokladnie czulam adrenaline w krwi i bylam strasznie zdenerwowana, wogole zawsze tak reaguje na jakiekolwiek badanie. przyszlam do domu i zmierzylam sobie

Wieczór sylwestrowy spędziłam na izbie przyjęć

zaczęłam się uspokajać bo pojawiły się pojedyncze ruchy - pomyślałam, że to moje nerwy pewnie ją rozbudziły. Poczułam się spokojna, przyszedł lekarz, zobaczył KTG i mówi, że zapis świetny, jeszcze tylko ciśnienie mi zmierzą i tu niespodzianka! 140/110 - razem z położną spojrzeli wymownie na siebie i

Re: czy doksycyklina i contril moga podwyzszac

Gość portalu: Mariusz napisał(a): > Nie powinny podwyższać. Napisz jakie są wartości ciśnienia tętniczego krwi, > czy wczesniej były prawidłowe? Osoby w jakim wieku to dotyczczy? Pamiętaj, że > pomiaru ciśnienia tętniczego trzeba dokonywać w spoczynku, po min. 5 minutowym >

Rzadkie ale wysokie skoki ciśnienia.Ma tak ktos?

Jestem w 34tg ciąży.Półtora miesiąca temu miałam jeden nagły skok ciśnienia z 90/60 na 160/100.(jestem niskocisnieniowcem) wyladowałam na ostrym dyżurze,kazali wziąc dopegyt,a za 10 minut wszystko wróciło do nmormy.Mmój gin na wizycie zalecił mierzyć 4 razy dziennie ciśnienie i nie brać nic

Re: ...zatrucie ciążowe???

Ja też z tego powodu trafiłam na patologię w 36 tyg. Ale ciśnienie 140/100 juz pojawiło miesiąc wcześniej i białko w moczu też, ale mój gin jakoś to zbagatelizował i jak byłam w 35 tyg, to skoczyło mi na 170/120, kazał wrócić następnego dna i znowu to samo- bo myślał, że może jestem zdenerwowana

Re: GUZ CHROMOCHŁONNY diagnostyka

momencie. Czasami mierzyłam ciśnienie i było wyższe niz moje normalne. Mogło wynosic ok 140/85 a zwykle mam ok. 100/60. No i na pewno tętno mocno dla mnie przyspieszone bo ok. 90-100, a zwykle mam ok.60. Teraz gdy cos takiego mi się zdarzy, to muszę usiąść, staram sie spokojnie, glęboko oddychać

czy dieta może mieć wpływ na poziom TSH?

tym mam niskie ciśnienie krwi 95/60 i tętno ok.100. Zawsze mnie zastanowiało to tętno, które jest powyżej normy. Nie czuję się źle, choć bywa mi czasem za duszno (czasem za zimno - śpię w dresie) Do tego wagę mam dużą, ale to chyba za sprawą objadania się. Czy mimo że nie chudnę, mogę mieć

Re-start

., osłabieniem, spadkiem ciśnienia (95/55), tachykardią (120-140/min), bólem głowy, totalnym rozbiciem i rozchwianiem emocjonalnym. Bałam się bardzo o niego i myśli o SORze nie były mi obce. Na szczęście stan się ustabilizował i nastepnego dnia było już lepiej, choć osłabienie utzrymywało się jeszcze przez

Re: ...no wlasnie kim?:)

chorobei to a to ma przekazac lekarzowi.Poza tym,umyka Ci jeden fakt-ta osoba ROWNIEZ POBIERALABY ZA TO PIENIADZE-dlatego,pomysl totalnie do bani. > W dużym procencie wyeliminowałbym lekarzy z nieinwazyjnej diagnostyki medycznej 1)To nie lekarz,a pielegniarka pobiera krew,to pielegniarka robi ekg

Akcja.

Sopot, parking przy Grand Hotelu 02–03.07.2005, sobota-niedziela Gdańsk, Targ Węglowy W godzinach od 11.00 do 20.00 będzie można wykonać bezpłatnie następujące badania profilaktyczne: USG piersi dla kobiet w wieku 20-48 lat, pomiar ciśnienia tętniczego krwi, pomiar poziomu cukru

Re: Cukrzyca ciężarnych-proszę o radę

diabetologicznej na Karowej w Warszawie, zalecono dietę, jedzenie posiłków w regularnych odstępach czasu, no i oczywiście mierzenie poziomu glukozy we krwi za pomocą glukometru (na czczo i każdorazowo godzinę po głównym posiłku). Wg informacji podanych mi na Karowej prawidłowy poziom glukozy na czczo powinien

Re: Ciśnienie krwi 151/140

tu jest tabela z cisnieniem: systolisch (mm Hg) diastolisch (mm Hg) optymalne cisnienie < 120 < 80 normalne cisnienie 120-129 80-84 wartosc graniczna 130-139 85-89 nadcisnienia slabe 140-159 90-99 nadcisnienie srednie 160-179 100

a mnie zapuszkowali!!!

140/100 i kazał jednak jechać. heh I musze powiedzieć że w szpitalu wcale tak mi źle nie było. Personel miły, lekarze życzliwi i chcący pomóc - wiadomo, że nie tacy 'gadulscy' jak się chodzi prywatnie - co się dziwić, szpital to miejsce gdzie są chorzy ludzie, więc jakby chcieli każdej

Re: Ciśnienie krwi

wzorcowe to 120/80. Jeżeli ciśnienie schodzi poniżej 100-90/60 mówimy o niedociśnieniu. Lekkie nadciśnienie nastaje wówczas kiedy ciśnienie przekracza 140/90-100

Dieta bogata w magnez.

uspokajający -korzystnie wpływa na pracę serca, odgrywa pozytywną rolę w zapobieganiu chorób serca, zwłaszcza zaburzeń rytmu -zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy i chorób nowotworowych -pomaga w obniżeniu podwyższonego ciśnienia krwi -chroni przed odkładaniem złogów wapniowych w układzie moczowym i

Mój poród- opis wreszcie nadchodzi

moim ciele, nic nie zwiastowało porodu, wyobraźnia pracowała, i z każdym dniem denerwowałam się coraz bardziej. W czwartek skoczyło mi ciśnienie, co nie byłoby dziwne, gdybym miewała takie skoki wcześniej, ale z natury ciśnienie mam bardzo niskie, a tu nagle 141/90, 138/91, 140/88. I tak cały

UE wprowadza Dyrektywę 2003/10/WE

, którym przeszkadzały odgłosy płynące z otoczenia (ruch uliczny, maszyny przemysłowe, odgłosy budowy), miały o 50 proc. większe ryzyko zawału. U mężczyzn niesprzyjające warunki zwiększały ryzyko zawału serca o 30 proc. Długotrwała ekspozycja na hałas wywołuje stres, który zwiększa ciśnienie krwi i

Re: Drogi Chris13

, owoce, a tłuszcz tylko do surówki).Byłam na permanentnym głodzie i im więcej kilogramów zrzuciłam tym wiecej przybywało po zaprzestaniu katorgi. Przy spożywaniu 1500 kcal na dobę waga "szła" w górę. W badaniach kontrolnych wyszło że mam podwyższony poziom cukru we krwi (160), podwyższony

Dziwne uczucie leku.

tłuszczaki a pod brodą stwierdził że jest to cysta ale dla pewności kazał zrobić badania, jakiś rozmaz krwi. Wyniki wyszły bardzo dobre, powtórzył cisnienie (140/100) i zapisał antybiotyk na powiekszone wezly chlonne. Trzy dni po tym, czyli dzis zauważyłem ze mam chrypkę i boli mnie w okolicy krtani. Od

Re: Ciśnienie krwi - migrena

Ból z tyłu głowy jest charakterystyczny dla nadciśnienia. Ja z czystej ciekawości zawsze mierzę sobie ciśnienie w czasie migreny i mam zazwyczaj w normie(80/140). Ale podczas ostatniego "odlotu" miałam 50/100 i puls 99, serducho waliło mi jak oszalałe, miałam wrażenie, że wyskoczy mi

Re: Ciśnienie krwi

Cisnienie za niskie to ponizej 100/60 a za wysokie to powyzej 140/100 (mniej wiecej) czyli jesli twoje cisnienie zazwyczaj jest w tych granicach to nie masz sie czym martwic.

Re: Wysokie ciśnienie- boje się!!!!!!!

tez wtedy okropnie bolala glowa, ale i bylam okropnie zdenerwowana. Zwiazane to jest ze zwiekszonym przeplywem krwi w organizmie matki. Tak mi wytlumaczyla lekarka. Wiem ze najwyzsze dopuszczalne cisnienie w ciazy to 140/90. Bedzie dobrze, trzymam kciukasy i informuj co sie dzieje... -- Olenka ma juz

tarczyca a cisnienie krwi

Czy ktoś z was ma przy niedoczynności tarczycy podwyższone ciśnienie?Bo ja niestety mam.Tylko tak naprawde nie wiem, czy powinnam to laczyc własnie z tarczycą.Od czasu, gdy po dwumiesięcznej przerwie znów zaczełam brać Letrox 50 odczułam skok cisnienia(140/95-100).Może to zbieg okoliczności

Re: Jakie jest prawidłowe cisnienie krwi??

Na razie jest ok, nie martw się - norma to 140/90, ale ja u lekarza zawsze mam jeszcze wyższe - a potem w domu, spada do 110/75. W 2 trymestrze ciśnienie z reguły rośnie, dlatego kobiety lepiej się czują. ja przed ciażą nie miałam wyższego niz 100/60, a teraz mam w granicach 120/80. Ważne, zeby

Re: Jak obnizyc cisnienie krwi?

Jeśli pomiar wskazuje 140/90 warto zastosowac kuracje ziołowa,jeśli 160/100 jak najszybciej udaj sie do lekarza. Jest wiele mieszanek ziołowych nie wiem jednak czy lubisz je pić?szkoda wiec czasu na wywody.Srodki homeopatyczne tez stosuje sie w zaleznosci od innych objawów.Bardzo dobrym srodkiem

My Blood Pressure

My Blood Pressure to aplikacja, która została zaprojektowana z myślą o wszystkich osobach regularnie mierzących ciśnienie krwi.

My Blood Pressure bardzo szybko przygotowuje przejrzyste raporty z wynikami w skali kilku miesięcy, tygodni czy dni. Gotowy arkusz można

My Blood Pressure

My Blood Pressure to aplikacja, która została zaprojektowana z myślą o wszystkich osobach regularnie mierzących ciśnienie krwi.

My Blood Pressure bardzo szybko przygotowuje przejrzyste raporty z wynikami w skali kilku miesięcy, tygodni czy dni. Gotowy arkusz można

Health Monitor

Monitor pozwala na wpisanie między innymi danych dotyczących ciśnienia i pulsu, wagi, poziomu cholesterolu, wyników badań krwi, moczu oraz wielu innych.

My Daily Metric Readings

Metric Readings to przede wszystkim bardzo prosty interfejs, który jest prosty w użytkowaniu i uzupełnianiu informacji. Aplikacja daje możliwość zapisania takich parametrów zdrowotnych jak: ilość cukru we krwi (mmol/l), ciśnienie krwi skurczowe i rozkurczowe, puls i waga opisywanej osoby.

My Daily Metric Readings

Metric Readings to przede wszystkim bardzo prosty interfejs, który jest prosty w użytkowaniu i uzupełnianiu informacji. Aplikacja daje możliwość zapisania takich parametrów zdrowotnych jak: ilość cukru we krwi (mmol/l), ciśnienie krwi skurczowe i rozkurczowe, puls i waga opisywanej osoby.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - ciśnienie krwi 140 na 100