Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Polaki-cebulaki :/

Tu masz rozłożoną na drobne cenę maliny: wyborcza.biz/biznes/1,101716,14422856,Ile_to_kosztuje_i_dlaczego_tak_drogo__Maliny.html

Re: Zbiory truskawek

kiedy kosztował dychę. Czereśnie są znacznie droższe więc większa szaansa na dobry zarobek potem maliny.

czy warto?

takie zdrowe? O tych z własnej działki nie napiszę - bo to wiem, że warto jeść. Pytam o te kupne. Wydaję w warzywniaku (osiedlowym, nie w zadnych marketach) około 30 zł dziennie (same maliny, które uwielbiaja moje dzieci kosztują około 10 zł.) i powoli przestaję widzieć w tym sens.

W koncu cos sensownego

wojciech.2349 napisał(a): > To kiedyś wyjaśniał na forum niejaki Mongoł. > Możesz w Syberii łowić tonami ryby, ale ich transport kosztuje więcej niż one warte. > > Rzecz w tym by te np. łososie dostarczyć za sensowną cenę do Moskwy. W sezon lososiowy na Kamczatce lososia karmia

Orly 40074 Terra Mauve

Kupiłam go z trzech powodów: kosztował 16 zł (TKMaxx), mam buty w tym samym kolorze i szukam (na razie bez sukcesów) zamiennika wycofanego już Rimmel 306 Velvet Rose. Taka przydymiono-rozbielona malina. Świetnie kryje (nie wiem, to typowe dla Orly? to mój pierwszy). Ale od mojego wymarzonego

Re: Pasja/hobby

Zbieranie grzybów/jagód/malin. Relaksuje, nie kosztuje i jeszcze można zarobić :D Czytanie-są darmowe biblioteki i bywają darmowe e-książki (zakładam że komputer już na stanie jest). Gry on-line (niech będzie że jakieś rozwijające). Jak już jesteśmy przy komputerze to projektowanie - ubrań, mebli

Re: słoiczki jakich firm polecacie?

> Miesieczny koszt przy zywieniu sloikowym latwo obliczyc. 15-20 zl x 30 = 450-60 > 0 zl > W zyciu tyle nie zaplacisz gotujac w domu. Nawet doliczajac zuzycie pradu, wody > , oplate za kanalizacje i wywoz smieci. Też zależy co się je. Jagody i maliny, które my jemy codziennie (jabłek i

Re: nie ma?

Witam, Ja mam Renie II w kombiku 1,9 DCI 2005r. juz prawie 5 lat. Powiem Ci tak, jak dbasz to masz. Ja o auto generalnie dbam, co roku jestem na przeglądzie w Reno...i z tym jest różnie. Rekord to 3.000 pln a tak średnio to płacę około 1000pln. Owszem, auto mam cud- malina. Ani razu mi się nie

Re: oszczędniejsze wydatki, a wydatki na dzieci.

no wlasnie padlas ofiara przemyslu niemowlęcego. owoce teraz- maliny, borowki, banan, porzeczka, pokrojona brzoskwinia-kładziesz na talerz i dziecko wsuwa. jogurt- naturalny bakomy, bez mleka w proszku ok 1zł kosztuje. obiad- wrzucasz do garnka obranego ziemniaka, marchewke, brokuł lub kalafior (ja

Re: 5 parówek,2 kilo ziemniaków-ile zaplaciłam-za

I trzeba też pamiętać, że cena często zależy od tego, jak w danym roku obrodzą owoce/warzywa. Zdarzają się lata, że nie ma prawie w ogóle jabłek, a zdarzają też takie, że jabłek jest tyle, że drzewa się od nich łamią. W tamtym roku był taki urodzaj na maliny, że kosztowały naprawdę bardzo mało. W

Re: Wydatki 4 osobowej rodziny

Jedzenie trochę kosztuje, jesli chce się kupić lepsze mięso, owoce typu borówki czy maliny, lody, itd. Ale na jedzenie mi wystarcza. Chemia - nie bardzo mogę ograniczyć, ponieważ kombinowanie kończy się u mnie alergią, więc zostaję przy tym co kupuję... kosmetyki - tu przyznaję, przegrywam

Re: Jak patrze na ludzi grubych...

Dobrze napisałaś - zdrowe kosztuje więcej. Ale niezdrowe nie zawsze musi oznaczą wysokokaloryczne, a o tym tutaj mowa. Jak powiedziałam generalnie warzywa są tanie, polskie owoce w szczycie sezonu również. Ale jak ktoś wybiera w warzywniaku to na co ma ochotę to o każdej porze roku może zostawić

Pieniądze z unii na reklamy i pieszego

pieszemu;" a polityczne gadanie: "Najbardziej dotkliwe dla portfela kierowcy jest wyprzedzenie pojazdu jadącego w tym samym kierunku, który zatrzymał się w celu przepuszczenia pieszego - manewr ten kosztuje 500 zł." O czym mówić, gdy fachowcy nie rozróżniają ustępowania pierwszeństwa

Ksylitol, stewia i lody....

mineralnych. Alternatywą dla zwykłego cukru jest też cukier trzcinowy nierafinowany (czyli nieoczyszczony z melasy), albo miód (pomijając maluchy). > Ja też mam patent na lody: zamrażam truskawki lub maliny z jogurtem, bez cukru, > a dzieci z upodobaniem to jedzą, choć dobre to nie jest. Ja polecam

Re: wzorce piękna

mnie na to nie zawsze stać, a dwie rączki mam i póki co zdrowe :) Ale to, że w eko-sklepach jest drogo, to dla mnie normalne. No jakość kosztuje, nie ma siły. Mój chleb też nie kosztowałby 2 zł, jak biedronkowy, bo same składniki są znacznie droższe. Słoiczka moich malin nie kupiłoby się za 3 zł bo

Re: wydatki na jedzenie w październiku

solejrolia napisała: > Anno-sla, przepraszam, ale nie rozumiem. > Banany, nawet w promocji, kosztują około 4zł,a w Biedronce widziałam ostatnio p > o 4,50 czy jakoś tak. Dobrze jest kupić raz na jakiś czas, ale 10-12 kg? Skoro > wychodzą wam takie ilości, to nie lepsze byłyby śliwki

Re: Piramidy finansowe na świecie

było profesor - i daje się tak wpuścic w maliny. Zauwazcie jakie kwoty wpłacili. Już pierwsza wpadka powinna cos dać do myślenia. Nieumiejętność wyciągania konsekwencji? Lub potwierdzenie prawdziwości porzekadła że chytry dwa razy traci. Pan profesor pewnie kiedyś też chciał abysmy byli wolni i

Re: Pukanka do wolosw ze skrzypu.

generalnie skrzyp polny to jeden ze składników poprawiających kondycję włosów i pomaga im "szybciej" rosnąć. ja polecam Ci również płukankę z Marion z octem z malin. Kosztuje ok 7-8 złotych a jest niesamowita. Włosy są miękkie, lepiej się układają. Poza tym płukanka nie zawiera SLS i

tu nie ma dobrych rozwiazań

sawa.com napisała: > Pomysł o obowiązku posiadania w samochodzie alkomatu, który ma miec moc trzeźwi > ącą dla pijanego kierowcy... to wzorcowy przykład głupoty i wielki wstyd dla rz > adu w łonie którego ten potworek został powity. >> Ktoś wpuścił rząd w maliny i "

Re: Suplementy, witaminy, tran itp

, owoce jagodowe (maliny, jeżny, borówki) i warzywa z regionu. Podoba mi się i pasuje do pory roku. > Wlasnie z wit D to jest ciekawe, bo wyglada na to, ze potrzeba jej calkiem spor > o. A nowoczesny tryb zycia nie sprzyja produkcji witaminy D.. Powiedzmy tak, im jaśniejsza skóra, tym lepsza

Re: Myslicie, ze truskawki stanieją?

U nas kosztują od 9 do max. 12 zł. Są ładne, smaczne. Kupuję w zasadzie codziennie po kilogramie, bo truskawki, jak i wszelkiego rodzaju maliny i jagody, moge jeść codziennie. -- Nie uronię za nich ani jednej łzy ''Gesetz zur Verhütung erbkranken Nachwuchses''

Re: kto ma termin na kwiecień 2014 ?

coneco jest bardzo ładny głęboki+spacerówka kosztuje 500 zl nowy. Jasna sprawa jeśli kogoś stać na droższe no to nie ma tematu. Jestem w szoku w poniedziałek przeziębiłam się. Załamało mnie to, bo ciężarnym ciężko wyjść z choroby. Kupiłam taki syrop dla ciężarówek z maliną, czarną porzeczką i czosnkiem i

Re: Kto zna Centrum Koordynacji Biznesu

Mnie tylko zastanawia, jakim trzeba być naiwnym, żeby dać się wpuścić w takie maliny. Niestety, nauka kosztuje. Biznesmeni z przedszkola.

Re: kto ile wydaje

Tak, dokładnie, tak jak napisałam- duży kalafior (nie gigant- po prostu duży) kosztuje u mnie 4 zł, mały 2. Na obiad w zupełności nam wystarczy 1 duży, albo 2 małe. Z fasolką i tak się przeliczyłam bo cena z dzisiaj- 4,90/kg. Kupiłam 40dkg dla 8 osób które jedzą obiad. I przeliczyłam-specjalnie dla

Re: oszczędzanie-nie oszczędzanie

No niestety - w sezonie owoce robią swoje w budżecie domowym. Staram się wyważyć ilość i raczej kupować jabłka czy śliwki a nie małe pudełeczko malin czy borówek, ale z dziećmi wiadomo, jest to trudne. Ostatnio miałam rozmowę ze znajomą - najpierw stwierdziła, że tygodniowy budżet na jedzenie 300

Re: otyłość a ubóstwo

No dokladnie. Maz wczoraj kupil pudelko malin w nizesze, promnocyjnej cenie 2$, a jogurt kosztuje ok 50 centow. Czyli 4 jogurty za pudelko malin. Mrozona duza pizza ok 5$; w podobnej cenie jest pol kilo piersi kurczaka. Silownia jest droga, wiec wielu na to nie stac. Abonament meza to 400 dolarow

Re: jak myjecie owoce?

eee... yyyy... ja tak robię :/ bo przy okazji sprawdzam, czy nie ma zgniłków - brzydzę się. za to malin, jagód i borówek amerykańskich nie myję, tylko przebieram (się bierze ok. pół garści na raz i ogląda czy nie ma robali, zgniłków czy śmieci typu liście). -- A ja wdycham Londynu grypogenne

Uniwersytetowi szykuje się wielka przeprowadzka...

Architektura śliczota mniód i malina godna Cebrzykowa,przepraszam pomyliłem się Mojrzeszowa.Ile będzie kosztowało utrzymanie i eksploatacja tego monstrum,ładne na dzień otwarcia a jak z funkcjonalnością.Gdzie na świecie stare uczelnie istniejące od daaawwwwwna mają taki wygląd?Komuś się na klepki

Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie

nerwy hojnie zaproponował - 150 PLN rabatu + mleczko do skóry... Wybrakowany narożnik kosztował 3 000 PLN. MIÓD, MALINA, REWELACJA!!! WYSMARUJĘ KRZYWY NAROŻNIK MLECZKIEM DO SKÓRY, BUTELECZKĘ WŁOŻĘ W TA PRZESTRZEŃ NA PRECYZYJNYM ŁĄCZENIU DWÓCH ELEMENTÓW WADLIWEGO NAROŻNIKA I 150 PLN... NO WŁAŚNIE A

Re: nasze menu do oceny

napisać! To,że ktoś ma zapas ze swojej działki,nie oznacza przecież,że nie kosztowało to nic. Też uprawiam swoje zioła,pietruszki,maliny,truskawki i wiem ,że nasiona,sadzonki,itd.swoje kosztują,do tego nawożenie,podlewanie,itp. Albo,gdy ktoś kupuje pół tuszy świniaka,to przecież 100 zł nie kosztuje. Inną

Re: Ktokolwiek wynalazł e-papierosa, rządzi

Zwykle na początku się pali na zmianę. Starter dla palacza e-fajek kosztuje jakieś 200zł chyba. Z olejkami kilkoma do wyboru, ładowarką, wymiennymi ustnikami i zapasową baterią. dla mnie cud, miód, malina.

Re: Robicie dużo przetworów? Pomagają w oszczędza

maliny na soczek malinowy. Zatem jak podliczyłam ile powinnam kupić warzyw i owoców, żeby porobić przetwory, i zobaczyłam ile kosztują w tym roku, to zbladłam. Dlatego robię absolutne minimum: zakisiłam ogórki, i trochę zrobiłam jako curry, buraczki, kilka słoików kompotu wisniowego i kilka malutkich

Re: Kiedy 70% w Tesco?

-to jest wpuszczanie klientow w maliny. -- "Mniej nerwów mnie kosztuje izolacja od ludzi niż akceptowalne społecznie funkcjonowanie z nimi"( by Triss)

Re: Na co ludzie wydają tyle pieniędzy?

Nie liczysz oleju na ktorym smazysz, zadnych przypraw, czegos na czym smazysz. Nie spytam tez, w jaki sposob twarozek kosztowal cie 6 zl skoro: sama smietana kosztuje 1.30 - 1.50, szczypiorek kolejne 1.20, rzodkiewka 1.30 Mozna zjesc na obiad surowke z polowy marchwi, a mozna zjesc

Re: pierwszy

Bo to czasami takie podejście po-PGR-owskie, państwo mi nie dało.. Ciężki to kawałek chleba tak czy siak ale myślę, że warto mieć chociażby taki kawałek pola, żeby starczyło dla siebie i troszeczkę więcej:) Mieszkając w Radzyminie a pracując w Warszawie widzę ceny, ile kosztuje marchewka, ile

Re: propozycja nie za granicą

Malina ile Cię kosztował pobyt w Krynicy jeżeli mogłabym wiedzieć?

Przełom w sprawie szybkiego tramwaju. Miasto mó...

Mam przeczucie że możemy zostać wpuszczeni w jakies drogie maliny; nigdzie nie ma mowy o specyfikacjach, cóż to własciwie pod tą nazwą SST; ja tu widzę po prostu przedłużenie torów tramwajowych od Basenu Górniczego do Zdrojów po których jeździłyby tramwaje typu Swing; czy to musi tyle kosztować

Re: Panie Tusk, a wiesz pan ile kosztuje chleb ?

ja tez nie wiem ile kosztuje chleb:/ a rzodkiewka, czy maliny to juz wogole:/ -- http://www.suwaczek.pl/cache/12a17810fd.png filipeknowakowski.pamietajmy.com.pl/index.php

Re: na czym tak naprawdę oszczędzacie?

Owce i warzywa niestety nie są tanie. Biorąc pod uwagę, że kilogram sezonowych owoców kosztuje 7-14 zł (kupuję około pół kilograma na dzień i nie kupuję kubeczka malin za 12 zł), do tego na obiad np kalafior 5 zł, ziemniaki, do tego na śniadanie pomidor i rzodkiewki to już jest około 10-15 zł na

Re: kto ile wydaje

Ewcia... oczywiście że za mniejsze pieniądze da się bardzo urozmaicone jedzenie jeść. Urozmaicenie nie kończy się na kupowaniu łososia za 50 zł i robieniu go na różne sposoby. Dla przykładu u mnie na targu dorsz bez glazury kosztuje 23zł/kg i uwierz mi można z niego również wykombinować pyszne

Re: A znacie DanHen?

z wiskozy prawie w tym odcieniu maliny, którego szukam, bardzo przyjemna w dotyku, ale miała ten wiskozowy syndrom podkreślania każdej fałdki, więc się nie zdecydowałam, kosztowała 99 bez przeceny. -- Stanikomania! Stanikomaniaczki na Facebooku

Re: Czytam i oczom nie wierze.

.Pełna rozwałka tego co polskie.To firmuje rząd z nazwy polski,ale na usługach obcej finansjery.Za poklepanie po pleckach rudego,ewentualnie strzelenie patelni u pobratymców kaszubów.A wy się rozglądnijcie!To nic nie kosztuje!To ciągle do wynajęcia lokale,bankructwa,puszczanie w maliny.To ten nierząd.To te

Re: Mity nt. wysokich kosztów utrzymania dziecka?

I jakie owoce i warzywa trzeba kupować, żeby się zmieścić w 8zł dziennie?! Chyba, że jabłka i marchew, ale ile można jeść to samo? Kilogram truskawek w sezonie kosztował u nas chyba 6zł, jeśli nie więcej. Maliny małe pudełeczko-5zł. Jagody-12zł kilogram,morele kilogram 8zł, brzoskwinie kilogram 5

Re: kto ile wydaje

anna.1112 napisała: > Ewcia... oczywiście że za mniejsze pieniądze da się bardzo urozmaicone jedzenie > jeść. Urozmaicenie nie kończy się na kupowaniu łososia za 50 zł i robieniu go > na różne sposoby. Dla przykładu u mnie na targu dorsz bez glazury kosztuje 23zł > /kg i uwierz mi można

Re: kurator, RODK i znów kurator :(

im takie dzieciństwo . Zawsze powtarzam,ze trzeba liczyc tylko na siebie,więc musi sie uczyc i zdobyć dobry zawód,a to niestety kosztuje. Dlaczego w szkołach podstawowych w obecnych czasach panuje wszawica? Bo dzieci nie maja ,czy mają nieodpowiedzialnych rodziców,ktorzy zwyczajnie o nie niedbają

DO KTOSKI

Ktoś musiał nieźle Ciebie wpuścić w maliny... podsumowując, na trasie Katowice - Radom są na dobę 2 pociągi : TLK i IR zaden z nich nie ma miejscówek, 2 klasa w TLK kosztuje 46,50 / osoba pełnopłatna, 1 klasa - 69,40 w IR jest taniej nijak nie wychodzi mi tu Twoje 300 PLN

Re: a dlaczego ibufen zamiast paracetamol?

budzik11 napisała: I TO jest ważniejsze niż to, czy lek smakuje jak cola, > pomarańcza czy coś tam. Dlatego własnie nawet nie pytałam o smak syropu,dla mnie jest to wszystko jedno czy smakuje jak cola czy malina ale niespodziewałam się,że może być aż tak paskudny. Już nie musi być pyszny

dla smakoszy: test win mszalnych:-)

, 47 zł/1 l)W nosie ślady owoców (maliny, suszone jagody leśne). Usta dość słodkie, jednak nie tak mdłe, jak w białej wersji. Wino od biedy do przyjęcia, jednak powinno kosztować 15, a nie 47 zł. ** 2/3 Skala ocen: * trucizna! antidotum jest nieznane nauce ** oczko wyżej niż „Łza Komsomołki

Re: Odporność dziecka - wspomagacze

Polecam Immunaron C - niedrogi syropek dla dzieci wzmacniający odporność. Kosztuje niecałe 10 zł, jest pyszny, no i ma same naturalne składniki - maliny, aronia, aloes... Pijemy go od jakiegoś czasu i naprawdę mały nie choruje tak często. Ja zresztą też nie bo popijam razem z nim :)

Re: Szef "Elektrowni" odpowiada Agacie Morgan

Nigdy nie uwierzę, że tak ogromny obiekt mógłby kosztować tylko 10mln. Byle kamieniczka na starówce kosztuje kilka mln! Kto tu kogo w maliny wpuszcza? -- - Forum Radomskich Inwestycji - .: Nasz Region :.

...pokrywają się na 90 proc. trasy...

inteligentnie, a jest głupawo. Jeśli system rzeczywiście kosztował tyle ile podawała niegdyś GW, ktoś kogoś ewidentnie wpuścił w maliny. Nie różni się bowiem zasadniczo od taniego rozwiązania prostej automatyki sterowanej stycznikami w torach lub trakcji. Gazeta pisała, że system się podobno uczy. Hm... może

Re: Bułgaria czy Chorwacja ???

W Bułgarii kiepski żarcie???? Nie rozwalaj mnie. Różnica pomiędzy Bułgarią i Chorwacją jeśli chodzi o kuchnię jest ogromna na plus dla Bułgarii. Przeciętny Polak w Cro nie ma co zjeść a w Bułgarii jedzenie miód malina. Zresztą powiem krótko, większość naszych rodaków w Cro wcina tylko pizzę bo jest

Re: tanie przetwory na zime- pomysł

uzmysłowienia najlepiej pokaże przykład. Kupiłem 15 kilo malin za 42 ( 2,8 zł za kg) do tego cukier i razem wyszło ok 60 zł za wszystko. Z tego zrobiliśmy 24 dżemy po 300 g i 27 buteleczek soków-330 ml. Sprzedajemy swój miód,więc słoiki kosztują ok 48 gr/szt. Koszty wyprodukowania wyniosły ok 80 zł, sprzedając

Re: renowacja drzwi- cena

pol dnia, nie 8h) i sa miod malina. Trezba tylko uwazac, zeby nie poprzypalac drewna :) Ile kosztuje taka praca? pozdr

Re: renowacja drzwi- cena

pol dnia, nie 8h) i sa miod malina. Trezba tylko uwazac, zeby nie poprzypalac drewna :) Ile kosztuje taka praca? pozdr

Re: Ceny transakcyjne a ceny wywoławcze aut używa

i ogniska korozji to faktycznie delikates ;-) cud - miód - malina hehe ;-) > Po trzecie - naprawa ogniska (jednego!) korozji kosztowała o rząd wielkości mni > ej. 5. To że w 14 letniej Mazdzie były ogniska ale ich brak to nie znaczy że za pół roku znowu coś nie wyjdzie...a jak nie ogniska

Re: Polska rajem taniej zywnosci?

linn_linn napisała: Przy okazji, we Wloszech sloiczek konfitur malinowych / 220 g / kosztuje 4,5 eu > ro. Bez pektyn: maliny, cukier i sok cytrynowy. Szkoda, ze takich prokuktow rod > em z Polski na europejskich polkach nie widac. Latwiej jest sprzedac produkt mr > ozony, inni przerobia

Re: Dodatek do mleka dla dzieci

jest też Kaba (truskawka, malina, banan, wanilia) do kupienia w delikatesach (piotr i paweł/alma/delima) na allegro też jest (kosztuje ok. 13 zł za 400 g. Mój nie bardzo chciał to pić bo dodane do mleka mod (słodkiego już) robi się podwójnie słodkie, choć mniej słodkie niż Krugera.

Re: kolorowa kuchnia

wiem że kran nie pasuje, ale kosztował 800 zł. Kupiłam go, bo wszystko, co metalowe, w tej kuchni (4 lata temu) miało byc miedziane: uchwyty, okap, piekarnik, lampy, kran. styl rustykalny. Dziś uchwyty byłyby srebrne lub czarne, piekarnik i okap biały lub czarny, a lampy srebrne. Jedyne z tego

Re: wydatki na jedzenie w październiku

Anno-sla, przepraszam, ale nie rozumiem. Banany, nawet w promocji, kosztują około 4zł,a w Biedronce widziałam ostatnio po 4,50 czy jakoś tak. Dobrze jest kupić raz na jakiś czas, ale 10-12 kg? Skoro wychodzą wam takie ilości, to nie lepsze byłyby śliwki? jabłka? maliny? Na logikę- teraz takie owoce

Re: Zebro12 !

W domku jest WC i zimna woda. Natryski są w oddzielnym budynku. Obiady kosztują 13 zł za cały i 7 za dziecięcy. Śniadania i obiady są, ale my robimy sobie sami. Domki są dwu lub trzypokojowe, wyposażone w lodówkę, talerze, kubki, sztućce, czajnik bezprzewodowy i garnki. Nie ma luksusów, ale są

Re: Bydgoski przedsiebiorca w areszcie za łapówki

To ci Maciej ! Mienie wojskowe jest pod szczególną lupą i kontrolą. Dał się wpuścic w maliny, a to kosztuje.

Re: Damy radę, wątek pocieszający :)

okolicznościowych książek dla dzieci...), uwielbiam patrzeć na dzikie zwierzęta i wielką radość mi sprawia, jak je spotykam, lubię chodzić na grzyby, jagody, maliny, jeżyny, dzikie jabłka... takie pyszne rzeczy z nich się robi i to też gratis! Podoba mi się hasło "pieniądze są przereklamowane" - popieram

Re: jaką herbatkę dajecie?

ja daje hippa dziką różę z malinami, pyszna , a cena w kaufflandzie za 400g 11,50zł (a zwykle 10zł kosztuje 200g)

Stadion w barwach Śląska za 70 tys. euro

Panie Gorzelik , nie daj się pan wypuścić w maliny z tym oszacowaniem. Wierzę w pana wielką inteligencję i wiem , że tak łatwo nie odpuści pan tym głupotom. Jeśli aż 280 tyś. zł. kosztuje tylko niewiele naprawdę znacząca zmiana kolorystyki krzesełek , to jak to się ma procentowo do ceny globalnej

Re: Kosmetyki CIEN i Produkty W5

Z CIENa polecam zielony szampon do włosów tłustych. Ma dużo świetnych ekstraktów ziołowych i aloes. Jest naprawdę gęsty i tani, bardzo dobrze radzi sobie z moimi włosami, kosztuje tylko 4 zł. Kolejny hit, to pojawiający się co jaki czas (gdy są tygodnie z rzeczami dla dzieci) fioletowy płyn do

Re: Avril Lavigne, Celine Dion <33

U mnie w mieście nie ma Avrilki , ale w mieście obok jest. Są strasznie drogie. Nie mam ich i nie mam zamiaru kupywać ich. Moja mama kupiła perfumy o zapachu malin i ślicznie pachną. Moje najdroższe perfumy kosztowały 60 zł i nie mam zamiaru kupować ich więcej dostałam uczulenia przez nie ;/

Re: Strasznie się napinasz, tylko nie wiadomo po

> i o co? Kogokolwiek by nie posadzić na tym stołku, będzie zbierał cięgi. I być > może było tak, że specjalnie nikt oprócz Muchy nie rwał się do tej "fuchy". Bab > ka pokończyła fakultety, ale ma za mało praktyki w kierowaniu ludźmi i daje się > wpuszczać w maliny

Re: Czy znacie jakiś przepis na dżemy niskosłodzo

Ja kupuję dżemy Owocowa Rapsodia St.Dalfour. Kosztują ok. 10-12zł, ale są bez cukru, bez konserwantów. Jedynie owoce, pektyny i sok z winogron. http://img2.frisco.pl/products/full/5014271330426_f.jpg?748232df90bb1662baa29a8140e8448d Są z jagód, malin, jeżyn, porzeczek, wisni, gruszek, pomarańczy.

Re: Barcelo La Galea Lanzarote

. Pokój trzeba opuścić o 12. Wtedy zdejmujesz opaskę "All". Można oczywiście dokupić pokój i jedzenie ( jedzenie i picie w kwietniu kosztowało 15E od osoby , z pokoju nie korzystaliśmy ). Można za darmo zapisać się na 1/2 h w pokoju - wtedy można wziąć prysznic. 3. Czy jest możliwość wyboru

Re: jedzenie u babci maliny i inne...:)

Zainteresuj sie barami mlecznymi, a nie Babcią Maliną, bo tam to raczej nie na studencką kieszeń ;) www.kuchniaubabcimaliny.pl/startowa.html Niezłe są lanczowiska, gdzie kilo jedzenia kosztuje ok 23 zł. Ogólnie najlepiej gotować samemu, a na pewno najtaniej.

Re: Patyczaki

zamiast patyczakow kupilabym straszyki australijskie, najlepiej jajeczka. plus jest taki, ze wylegna sie za jakies pol roku, a 10 jajeczek kosztuje 2zl;) no i jaka radosc jesli sie samemu wyhoduje zwierzaki:) straszyki sa duzo ladniejsze i ciekawsze od patyczakow, jedza liscie malin, jezyn itp

Nowy sondaż OBOP. Najgorszy wynik w historii rz...

Co wtym dziwnego. Takiego burdelu w służbie zdrowia chyba nie było. W każdym razie ja nie pamiętam. Leki, które miały być tańsze są droższe. Matka płacze musząc kupować dziecku lek za ponad 200zl., który do tej pory kosztował grosze. Lek, bez którego dziecko nie będzie się prawidłowo rozwijać

Festiwal Smaku w Grucznie: Tłumy już pierwszego...

, słownie dwa a wieprzowiny mi poszczęściło gdyż znalazłem 3 kawałki - razem z 30g, Później było na poziomie, pieróg z malinami za 5zł - więcej malin niż farszu w poprzednich, no i fantastyczne tradycyjne lody Pana z Koronowa. Dramat rozegrał się przy stoisku z grillem, zauważyłem złociste ziemniaczki

Re: Przystawka w postaci napędu Blu-Ray do Xboxa

kolejny drogi nagytek do klocka- jak się wszysko nakupi co jest w ps3 to klocek z 2 tys zł będzie kosztował:) buehehehehehehehehe Polecam Bd, film w full Hd, kino domowe - malina. Tommi nie bredż bo masz arcade i filmy ściągasz chyba z torrenta na pcta:)

Absolwentka będzie walczyć o doszkodowanie od U...

Tak to się pisze artykuły w Polsce. Latam do USA co trzy miesiące i nigdy nie zapłaciłam więcej za bilet niż 2,5 tysiąca ale złotych! Wynika z tego, że Pan redaktor się pomylił lub dał się wpuścić w przysłowiowe maliny. Taką informację łatwo sprawdzić. Ile kosztuje bilet do USA można sprawdzić w 2

Re: No prosze,

mysiulek08 napisała: > swieze maliny, jagody... a mnie sie od sadystek wyzywa... Maliny były z mrożonki. A ile kosztowały jagody (a raczej borówki amerykańskie) to Ci napiszę na priva, bo mogłoby się konsumentom coś cofnąć.

Re: wzięłam się do roboty: opłacalność

U mnie maliny to kosztują 4kt, podobnie jest z opłacalnością innych długo rosnacych warzyw. Jedynie te jabłka i dynie zostają jako tako opłacalne. Ale z kolei u mnie mało osób ma tyle punktów i jest mały zbyt na te rzeczy. -- http://supergify.pl/images/stories/Animki/03.gif

Re: prostownica

Też nigdy nie wiedziałam jaką dobrać prostownice do swoich włosów. Jak byłam ostatnio u fryzjerki, uświadomiła mnie, że profesjonalna prostownica wcale nie musi kosztować 300 zł. Pokazała mi prostownice turmalinową (niestety nie ma nic wspólnego z malinami :) ). Jej głównymi zaletami jest to, że

Re: Oszczędzamy i jemy wodę?

czesto mają wspólny tylko obrazek. Kupiłam niedawno herbatę malinową herbapolu ma 50% suszu malin w składzie i jest b smaczna, ale kosztuje 7 zł za 20 saszetek więc tanio nie jest. Ogólnie tanio i zdrowo to znaczy - robimy co sie da sami - sami pieczemy chleb, robimy wędlinę soki i przetwory, tylko jak

Re: Jak uchronić dziecko od grypy?

unikać miejsc publicznych typu galerie handlowe, urzędy, kina, restauracje, po prostu wszędzie tam gdzie mogą być obcy ludzie zarażający nie należy zabierać dziecka. za to dużo spacerować bez względu na pogodę - hartować siebie i dziecko, pić sok z malin, jeść potrawy z czosnkiem i cebulą, wit

Re: Grube dzieci

(odniose sie do USA) powiedziec ze sa to ludzie ubodzy ktorzy kupuja najtansze, przetworzone zarcie i rozne zapychacze ktore sa tansze niz dobre jedzenie. Paczka czipsow rozmiar XXL kosztuje 2.50 $; dla porownania paczka pomaranczy ok 5; opakowanie malin 2-4$ zaleznie od pory roku, z jagoda amerykanska

Re: Przekąski do Beaujolais Nouveau

Ty z tych dla ktorych polska kuchnia najlepsza na swiecie? Zwlaszcza flaki o swojskim zapachu g... i pyry pod kazda postacia?? Prawdziwa kuchnia francuska jest wspaniala, wymysla i subtelna. Niestety taka kosztuje, w zwiazku z czym wiekszosc ludzi dzis zadowala sie jedynie jej namiastka. Co nie

Re: Minimalizm??

Ty wiesz Kobieto ile taki sok z malin kosztuje? :-) A moze On sam go robil? Z wlasnorecznie zebranych owockow. Myslac o Tobie zrywal te maliny, po chaszczach najwiekszych spodnie darl i do krwi sie ranil w tych chaszczach... :-) pozdrawiam

Re: orrisa

Maliny przesypuję cukrem i odstawiam na trochę (godzina, dwie - zależy jak mi pasuje), wrzucam maliny do sokownika, dodaję wodę, sokownik stawiam na kuchenkę , po czym maliny parują sobie z godzinę. Zlewam gorące do słoików albo butelek (wyparzonych) i zakręcam na gorąco. Owoce kupuję w szczycie

Re: Polska rajem taniej zywnosci?

Wloszech sloiczek konfitur malinowych / 220 g / kosztuje 4,5 euro. Bez pektyn: maliny, cukier i sok cytrynowy. Szkoda, ze takich prokuktow rodem z Polski na europejskich polkach nie widac. Latwiej jest sprzedac produkt mrozony, inni przerobia i zarobia.

Re: a nie moga byc mrozone?

Mogą być! Bardzo dobry pomysł. Ja byłam dziś w hali Banacha poszłam na bazarek i malutkie filiżaneczki malin kosztowały 15 zł. Kupiłam na próbe mrożone i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za pomysł, czemu ja o tym wcześniej nie pomyślałam? Pozdrawiam.

Re: Polacy zimą szturmują tropiki! Egipt na pierw

siłę nabywczą w Stanach jaką mają Polacy. Kilogram ziemniaków rzadko kiedy kosztuje więcej niż 2 zł, a w sezonie są po 1 zeta. Jabłka podobnie. Czereśnie, maliny, wiśnie, truskawki, jagody, grzyby ... ten badziew z Kalifornii zbierany przez Meksyków jest zwyczajnie odrażający!

Re: potrzebuję ok. 5 taczek piasku.

Do Uli od Jacka. Jeżeli masz czym ten piasek przewieść, to jedz do Opola - Maliny. Tam jest legalnie działająca żwirownia + sortownia. Mozesz tam zakupić wszelakiego rodzaju piasek, kamienie, kamyczki ozdobne itp. 5 taczek, to by cię wiele nie kosztowało.

Re: gdzie sklep zielarski i jak dojechac?

witaj ja liście z malin kupowałam w Hali Kopińskiej (na piętrze) tam jest niewielki sklep zielarski. Kosztowały ok. 2 zł. Jeżeli to ma związek z przygotowaniem do porodu to mi osobiście niewiele pomogło.

Re: jesli chcecie ratowac podlogi

jaguar, a ile kosztowała Twoja podłoga? malina, zrób podłogę taką, jak ma jaguar, ahhh, wiem, że nie chcesz desek, ale wciąż to przeżywam :( -- Pozdrawiamy serdecznie :) Marianna z Józefiną Julianną (26.03.2007)

jedzenie u babci maliny i inne...:)

Można u Babci Maliny wykupić sobie codzienne obiadki? Jeżeli tak, to ile to kosztuje? Jeśli nie, to jaka jest cena poszczególnych dań? A może znacie jakąś inną jadłodaJNIĘ W kRAKOWIE, GDZIE MOŻNA WYKUPIĆ MIESIĘCZNE OBIADKI I ILE TO WYNOSI??

Re: LECZO

.Potem zakrywam i sie dusi.Sol, pieprz i nic wiecej.Potem smakuje i zwykle trzeba cukier(bo pomidory)krotko to sie gotuje, ok 15 min,wrzuycam tą kielbaske obsmazona i miod malina palce lizac:)starcza na 4 osoby na dwa dni.Acha.Nie zagęszczam mąka bo nie lubimy. Co do pasteryzacji to powiem tak:jest dziwne takie

ale chwileczkę

aaaniula napisała: > Owce i warzywa niestety nie są tanie. Biorąc pod uwagę, że kilogram sezonowych > owoców kosztuje 7-14 zł (kupuję około pół kilograma na dzień i nie kupuję kubec > zka malin za 12 zł), do tego na obiad np kalafior 5 zł, ziemniaki, do tego na ś > niadanie pomidor

Re: jak sie zyje w Polsce?

(wybierz sobie odpowiedź, która ci się spodoba) lub jak ta twoja koleżanka, której tak bardzo "szczerze" współczujesz(aż mi się zimno robi jak pomyślę, że mogłabyś być moją koleżanką)u siebie ale z kredytem do końca życia. Jemy tylko raz w tygodniu(no i oczywiście nie maliny bo to są dla nas

dziewczynkowo

wymiar, ale to, co nam zaoferowali nijak na wymiar nie jest, bo polega na zalozeniu blendy na wolna przestrzen:D, a kosztuje, ze ho ho. Stolarz tez odpadl, bo tylko jeden zaoferowal taka szafe, jaka bysmy chcieli, ale znowu powalila nas cena, i nie stac nas obecnie. Tymczasowo stanela wiec zolta

Re: Co najczęściej uczula

u mojego dziecka (19 miesięcy) alergia zaczęła się od skazy białkowej. Oprócz mleka krowiego uczula go też marchew, pietruszka, wywar mięsny (więc rosołki i zupki na rosołkach nam odpadają), malina, truskawka. Teraz jesteśmy na etapie glutenu - ten też prawdopodobnie go uczula. Życzę Ci

Re: Jakaś paranoja...

Zdziwila mnie ta kwota za rtg Nawet jakby calego kregoslupa (choc nie wiem czy robia)to tyle by nie wyszlo? Cos klamiesz ? Wpuszczasz w maliny? CT jednego odcinka kosztuje 350zl z kontastem i po sprawie. Niestety tak jest teraz okres grypowy ludzi w przychodni

Re: kocham ten stan...

m_alina napisała: > I jeszcze zbroję trzeba przekuwać, bo nowa kosztuje milion pieniędzy:) a jakby tą po Zagłobie? chyba dobra nie :)

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - ile kosztują maliny