Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ratunku jestem mamą!!!!

jadzi-a441 napisała: a mężowi ozna > jmiłam, że sam robi kolacje ;-)))) No patrz i nadal zyje nie umarl z przemeczenia.

jadzia441 napisał(a): muszę poskładać wczorajsze, wyprasować, poukładać zabawki, ogarnąć łazienkę po kąpieli maluchów... Witam, Ale po co ty to robisz po nocy? Jak rano znowu chałupę ogarniasz? Diagnoza brzmi: za dużo sprzątasz;-D Pzdr. Ing

Re: imię dla brata Mikołaja

jadzi-a441 napisała: > Mikołaj i Nikodem hmmm Ja tam nie przepadam za Nikodemem, ale połączenie jest faktycznie ciekawe. Z pozostałych propozycji wybrałabym Wiktora lub ewentualnie Antoniego. A może Witold? -- trzeba się najpierw zgubić, żeby się odnaleźć?

Re: jakie studia aby pracować w przedszkolu?

jadzi-a441 napisała: > ukończyłam studia I stopnia-licencjat- na kierunku psychologia zarządzania. Nie ma takiego kierunku, Ty piszesz o specjalności jak już.

Re: jak to jest mieć dwoje dzieci??

jadzi-a441 napisała: > Teraz mam jedno dziecko i ledwo daje radę. No to jak dla mnie, to koniec tematu. -- -------------------- Si vis pacem, para bellum

Re: słowa wypowiedziane na pogrzebie Taty :(

Witaj jadzi-a441... Światełko pamięci dla Twojego taty Tato napewno cieszy się z słów wypowiedzianych przez Ciebie... Pozdrawiam Ciepło. Beata-mama Marcina.

Re: prawa autorskie do zdjęć

jadzi-a441 napisała: > Mój mąż jest właścicielem firmy remontowej, z wykonanych prac zawsze robi zdjęc > ia i pokazuję/przesyła je ewentualnym klientom Mam pytanie-jak udalo sie twojemu mezowi uzyskac zgode na robienie zdjec u inwestorow?Bo skoro jak napisalas ,robi to zawsze,to chyba musi

jadzia441 napisał(a): > zapędziłam się w kierat bo mam dwójkę dzieci? Bo są rzeczy które się same nie z > robią? zakupy, pranie, gotowanie, sprzątanie. Zapędziłam się w kierat bo dzieci > same nic koło siebie nie zrobią??? Bo mąż jak wraca o 22 do domu po pracy i po > kilku

Re: PESTO Restaurant co to takiego?

jadzi-a441 napisała: > czytając te wypowiedzi jestem w 100% przekonana, że ten watek założył właściciel lokalu...... oj...chciałabym byc właścicielem takiego lokalu ;-)) Czytam co piszecie, niestety nie miałam jeszcze przyjemności tam być, ten ciągły brak czasu.......A te gnocchi może miało

Re: kiedy podać jogurcik-serek niemowlakowi?

jadzi-a441, możesz prowadzić jogurt naturalny, albo serek Bieluch. Hipp ma też jogurty i serki dla dziaci w słoiczkach (wszystko po 6 miesiącu). Danonków nie radzę, bo sam producent przyznaje, że są dla dzieci ale od 3 roku życia, pomijam fakt że są słodzone i pewnie koloryzowane, ale zawierają doda

Re: ukradła nam imię!!!???

jadzi-a441 napisała: > Jestem na nią wkurzona, i jeszcze jej komentarz "ja i tak urodzę pierwsza, > więc chyba Wy musicie zmienić imię". Nie mogę się pozbyć złości na nią. rozumiem cie, tez bym to na twoim miejscu tak odebrała, zwłaszcza po tym komentarzu. Uważam, że nie po

jadzi-a441 napisała: > chłopcom to zapewne nie będzie przeszkadzało, ale szlak mnie trafia jak kolejna > osoba z rodziny mówi właśnie " to wy też macie Mikołaja, a co to już innych > imion nie ma". Przecież nie będę każdemu tłumaczyła jaka była sytuacja. Dlaczego nie będzie

Re: co to znaczy gdy facet mówi "nie wiem"

jadzia441 napisał(a): > stanu wolnego udzielają mi mase rad typu: " pierwsza nie dzwoń", "nie pokazuj, > że ci zalezy", "broń boże niech on nie poczuje sie zapewnie".... Chce mi sie z > tego smiać, skoro mi zależy dlaczego mam tego nie okazać, jeżeli mam

29.07.2011 r.

ZAKUPY Ma któraś ?? Czy warto?? Autor: soft69 co na prezent dla 7 latka? Autor: mamusiapiotrusia_pl Jaki wózek dla dziecka? Autor: odcienie.szarosci Chcę kupić turystyczną kuchenkę gazową Autor: lelija05 nudny wątek ale poradźcie Autor: anilanka26 szampon koloryzujący-kolor K.Glinki Autor: ona

Re: Odwiedziny po porodzie w domu...........kiedy

jadzi-a441 napisała: > odwiedziny bo ten czas należy spędzić z dzieckiem? ok ale noworodek przesypia > większość dnia, a rodzice co siedzą i sie na niego patrzą?? No ja przez pierwszy tydzień walczyłam z anemią i walczyłam o mleko w piersiach. W przerwach próbowałam robić cokolwiek, aby s

jadzia441 napisał(a): > ale jak myślisz są szanse?? czy faceta "nie wiem" to jest bardziej "nie"?? odpowiem jako facet: w takim przypadku jak opisujesz moje nie wiem znaczyloby raczej nie (w tym asekuracyjne "zastanowie sie jeszcze") choc jesli sam znalazlbym

jadzi-a441 napisała: > chłopcom to zapewne nie będzie przeszkadzało, ale szlak mnie trafia jak kolejna > osoba z rodziny mówi właśnie " to wy też macie Mikołaja, a co to już innych > imion nie ma". Przecież nie będę każdemu tłumaczyła jaka była sytuacja. > Strasznie mnie to

Aleksander - Alex czy Olek?

zastanawiam się nad imieniem Aleksander, jednak jak mówić Alex czy Olek? Czy jest to popularne imię dla chłopców?

I najbardziej mnie wkurza to jak ktoś mówi "co siedzisz w domu z dziećmi, to pewnie masz czas na wszystko"..... Jezu.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no tak "siedze" w domu.....

szukam dla siebie nowego zapachu

używam Miracle Lancome oraz Moschino I Love Love. Szukam nowego zapachu dla siebie, możecie coś zaproponować?

imię dla brata Mikołaja

zastanawiam się nad ; Miłosz, Antoni, Aleksander, Bartosz, wiktor, Mateusz, Szymon, wszystkie mi się podobają, które wybrać... ? a może jakieś inne...?

Bartosz, Wiktor, które wybrać?

Po długich dyskusjach zostały te dwa imiona. Jednak, które wybrać? Wiktor jest chyba teraz mniej popularny niż Bartosz? W domu mamy 3 letniego Mikołaja.

wracam do pracy - zgoda pracodawcy na karmienie

Wracam po urlopie macierzyńskim do pracy, wystosowałam do pracodawcy pismo z prośbą o połączenie dwóch przerw na karmienie piersią i wcześniejsze wychodzenie z pracy. Pracodawca wyraził zgodę ale na późniejsze przychodzenie do pracy!! Bardzo mnie to zdziwiło! Czy tak może??

zapędziłam się w kierat bo mam dwójkę dzieci? Bo są rzeczy które się same nie zrobią? zakupy, pranie, gotowanie, sprzątanie. Zapędziłam się w kierat bo dzieci same nic koło siebie nie zrobią??? Bo mąż jak wraca o 22 do domu po pracy i po kilku godzinach noszenia cegieł na budowie ledwo żyje??? Ja si

Mieszko

oj chodzi mi po głowie to imię ;-) bardzo mi się podoba. Ale nie wiem czy mam na tyle odwagi aby wybrać to imię dla mojego synka. Mam w domu 3- letniego Mikołaja i już przy tym imieniu spotykałam się z pytaniami typu "mikołaj co to za imię", "święty mikołaj" itp. A przy Mieszku j

prawa autorskie do zdjęć

Mój mąż jest właścicielem firmy remontowej, z wykonanych prac zawsze robi zdjęcia i pokazuję/przesyła je ewentualnym klientom w celach reklamy swojej firmy. Okazało się, iż jeden z potencjalnych klientów jest "konkurencją" męża w branży budowlanej, a przesłane mu zdjęcia wykorzystał w cela

Re: dobry fotograf slubny

www.rafal-klosowski.ksu.pl/portfolio-menu.html polecam, są tam też nasze zdjęcia ślubne ;-)) a cena za fotografowanie przystępna

Re: Akademia Maluszka na Norwida- ma ktoś telefon

czy możecie podać więcej informacji na temat tej Akademii Maluszka, co to dokładnie jest (przedszkole, żłobek), jak cenowo się kształtuje itp.

Re: klub malucha

czy w Kubusiowym Zakątku są lekcje angielskiego dla maluszków? Byłby to bardzo dobry pomysł szczególnie dla dzieci z osiedla. Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających Kubusiowy Zakątek, świetne miejsce dla dzieci ;-))

podatek od sprzedaży akcji

witam, czy możecie mi podpowiedzieć w jaki sposób wylicza się podatek od sprzedanych akcji? Akcje były zakupione przez mojego Tatę w 2008 roku za kwotę ok 61 tyś, sprzedane w 2010 roku za ok 65 tyś, w kwietniu w 2010 roku Tato zmarł. W jaki sposób teraz wyliczyć podatek od tych akcji?

jakie studia aby pracować w przedszkolu?

ukończyłam studia I stopnia-licencjat- na kierunku psychologia zarządzania. Teraz bardzo bym chciała się "przebranżowić" i zacząć pracę w przedszkolu, ale nie wiem jakie powinnam teraz zrobić studia?? I czy II stopnia?? Nie mam przygotowanie pedagogicznego, podpowiedzcie jakie zacząć studi

Re: Prośba o polecenie-gładzie

hej mogę ci polecić Pana, ja byłam zadowolona z remontu który u mnie zrobił Pan Stanisław 601 805 769

28 tydzień ciąży i przeziębienie od 8 tygodni!!!!

jestem w 28 tygodniu ciąży od 8 tygodni jestem chora, kaszel, katar, chrypka, szmery w oskrzelach. Brałam augmentin nic nie przeszło teraz kończę już 3 opakowanie Rovamycine i nic żadnej poprawy. Jestem załamana w czwartek idę na kolejną wizytę do internisty ale nie czuję żadnej poprawy. Jestem już

Re: ksiądz po kolędzie- ślub cywilny- już mam dre

można by i tak, ale znowu cała ta "gadka" spadnie na rodziców bo ksiądz sobie nie odpuści, chciałabym być na tej kolędzie, ale jak sobie pomyśle .....

kubek ze zdjęciem

gdzie w Lubinie można zamówić kubek ze zdjęciem, jak długo się czeka na wykonanie i jaki jest koszt, dziękuje z góry za wszystkie namiary

TAXI - Wrocław

którą z sieci taksówek możecie polić?? Gdzie są uczciwy taksówkrze i nie przewoża ludzi nie znających wrocław po okrężnych drogach ;-)

kiedy podać jogurcik-serek niemowlakowi?

Mój synek ma 4,5 miesiąca podaje mu już jabłuszka, bananki, marchewkę, ale kiedy zacząć podawać mu jogurciki typu danonki itp?? dałam mu do spróbowania niedawno serek truskawkowy i bardzo mu smakował.

godny polecenia pediatra w Lubinie

czy możecie mi polecić sprawdzonego pediatrę przyjmującego w Lubinie, może być to prywatny gabinet. Chciałabym wiedzieć gdzie pzyjmuje, nr telefonu i cenę. Z góry dziękuje za pomoc

jakie wynagrodzenie dla kobiety w ciąży na L4?

czy możecie mi podpowiedzieć w jaki sposób będzie naliczane moje wynagrodzenie kiedy jestem w ciąży i jestem na L4? Pierwsze zwolnienie miałam od 2.06 do 4.07, drugie od 5.07 do 10.08, czytałam że wylicza się średnią z 12 m-cy. Ja mam wynagrodzenie zmienne stawka podstawowa + premia. Z tego co sobi

Re: mam mrowki w palcach pomóżcie:)

nie chcę cię martwić, ale ja takie mrowienie i drętwienie palców mam prawie przez całą ciąże (obecnie 40 tydzień). Jest to denerwujące, ale cóż taki urok ciąży ;-)

Miracle Lancome, Moschino i Love Love

Uwielbiam zapach Miracle Lancome, Moschino I Love Love i Dolce Gabbana LB, jednak szukam nowych perfum na jesień-zimę. Coś w podobnej nucie zapachowej czyli świeży, kwiatowe, delikatne - nie mocne. Możecie mi coś polecić?

makijaż ślubny i fryzura ślubna

witam, niedługo wychodzę za mąż i pewnie jak każda panna młoda mam dylemat gdzie w Lubinie można zrobić ładny makijaż ślubny i fryzurę ślubną. Może ktoś poleci sprawdzone salony ;-)

wesele w restauracji Maharaja w lubinie

czy ktoś z Was organizował tam wesele lub bawił sie jako gość? Jestem ciekawa Waszych opinii na temat tego lokalu

Re: Sklep Piotruś -Porażka!!!!!!!!!!!!!

a czy nikt z Was nie zauważył że w tym sklepie czuć alkohol?? Byłam tam kilka razy oglądać wózki i poprostu czułam od tych sprzedawców alkohol od tego Pana to już w szczególności... I faktycznie obsługa jest bardzo niemiła, omijam ten sklep szerokim łukiem, wolę jechać do Legnicy i tak kupić spaceró

Re: Ginekolodzy w szpitalu na Bema

z tego co wiem (bo ostatnio leżałam w szpitalu na ginekologi) są tam lekarze: ALICJA OBARA, DRążEK, GAWORCZYK, HłUSZIJ i odrynator chyba sie nazywa WIESIOŁEK ale nie jestem pewna

Re: wracam do pracy - zgoda pracodawcy na karmien

Pracuje w banku, jest to niewielka placówka, nie ma lodówki, pokój socjalny jest bez drzwi, więc gdzie mam odciągać mleko??? w ubikacji!!! Tak apropo odciąganie mleka nie trwa 5 minut ale ok 10 minut na jedną pierś. Nawet gdyby udało się osobie która będzie pilnowała moje dziecko jakimś cudem dotrz

jak dalej żyć?!

w ciągu miesiąca straciłam trzech znajomych... Koleżanka 30 latka szła do pracy, potkneła się, upadła.... zmarła. Kolega 33-latek położył się wieczorem spać... rano już nie żył (została żona i 4 letnie dziecko). Mąż koleżanki... powikłania po grypie... zmarł 15 stycznia (została żona w 5 miesiącu c

fryzjer dla kobietki

proszę poradzcie gdzie jest jakas super fajna fryzjerka z pomyslem na fryzurkę, które doardzi jakiś fajny kolorek, albo coś ;-))

kto z was mi pomoże ?

Czy na tym forum znajduja sie osoby, które mogłby by specjalnie dla mnie rozłożyć swoje runy? Pomóc mi w otrzymaniu odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie?

szukam nowego zapachu

szukam nowego zapachu perfum, lubię i używamnp. Dolce Gabbana Light Blue, J Del Pozo Halloween, Miracle, czyli coś delikatnego, świeżego, ale długo się utrzymującego i wyczuwalnego dla otoczenia. Chciałabym teraz jakieś nowe perfumy, Możecie polecić jakieś sprawdzonę??

jasne ;-) a potem bym pisała na forum "chciał sie ze mną spotkać- a sie nie spotkał co to znaczy" ;-))))

Przeczytałam uważnie wszystkie komentarze, jedne mnie rozbawiły inne wkurzyły a jeszcze inne dały mi dużo do myślenia. Komentarze typu"chciałaś dwójkę dzieci to masz, myślałaś że będzie łatwo" - fakt chciałam dwójkę dzieci i szczerze to myślałam że będzie łatwiej ale jest naprawdę ciężko.

szukam nowego zapachu

szukam nowego zapachu perfum, lubię i używamnp. Dolce Gabbana Light Blue, J Del Pozo Halloween, Miracle, czyli coś delikatnego, świeżego, ale długo się utrzymującego i wyczuwalnego dla otoczenia. Chciałabym teraz jakieś nowe perfumy, Możecie polecić jakieś sprawdzonę??

instruktor nauki jazdy- kat.B

pilnie potrzebuje numeru telefonu do instruktora jazdy u którego w miarę szybko można wykupić kilka godzin jazdy. Będę wdzięczna za wszelkie namiary, dodam że oczywiście wolałabym jeżdzić z jakiś "cierpliwym" instruktorem ;-)

Re: kiedy podać jogurcik-serek niemowlakowi?

zdecyduję się na jogurt naturalny bez cukru, to będzie chyba najlepsze dla dziecka, ewentualnie do tego jakiś zmiksowany banan ;-) Na jogurty typu "danonki" chyba ma jeszcze czas, tym bardziej że ostatnio poczytałam sobie skład takich jogurcików, chyba zbyt dużo składników jak na takie mał

czy mam zdolność kredytową - kredyt na 100 tys

czy posiadam zdolność kredytową na kredyt hipoteczny na kw. w granicach 100-130 tys. Mój dochód miesięczny w granicach 2000 zł netto - mąż prowadzi działalność gospodarczą, nie wykazuje dochodu. Mam możliwość połączenia dochodu z tatą jest na emeryturze dochód ok 2400 zł. Jaka wychodzi rata miesięc

chłopcom to zapewne nie będzie przeszkadzało, ale szlak mnie trafia jak kolejna osoba z rodziny mówi właśnie " to wy też macie Mikołaja, a co to już innych imion nie ma". Przecież nie będę każdemu tłumaczyła jaka była sytuacja. Strasznie mnie to wkurza!!!!

Re: cesarskie cięcie a wypłata świadczenia z pzu

za urodzenie dziecka już dostałam świadczenie, zastanawiam się tylko jak traktują pobyt w szpitalu po cc, bo jeżeli tak samo jak za poród naturalny to zgodnie z ogólnymi warunkami ubezpieczenia świadczenie się nie należy

jak to jest mieć dwoje dzieci??

Mam 2 letniego syna i pomału zaczynam myśleć o rodzeństwie dla niego. Ale pojawiają się obawy, jak dam sobie radę z dwójką? Jeden do przedszkola, drugi do żłobka ja do pracy... Teraz mam jedno dziecko i ledwo daje radę. Jak to jest mieć dwoje dzieci? Dajecie sobie z tym wszystkim radę? Czy nie myśl

Re: W czym pierzecie i płuczecie rzeczy dla dziec

szczerze polecam proszek do prania Dzidziuś + płyn do płukania Lenor Sensitive. Ja w tym prałam całą wyprawkę i teraz też piorę ciuszki synka. Jeżeli chodzi o płyn do płukania Lenor Sensitive to kupowałam sprowadzany niemiecki- o niebo lepszy niż taki dostępny w naszych sklepach.

Re: Jakie imię wybrać dla dziecka

moim zdaniem takie imiona jak wanessa itp nadają ludzie bardzo podatni na modę albo na seriale telewizyjne ;-)) Nasz synek ma na imię Mikołaj, takie imię wybrał dla niego tatuś a to dlatego, że zaręczyliśmy się 6 grudnia a o tym, że zostaniemy rodzicami również dowie...iśmy się 6 grudnia ;-))

Re: Dziewczyny pomóżcie!!

jeszcze z własnego doświadczenia ci podpowiem, może Twoja mała jest poprostu głodna? Mój synek się podobnie zachowywał nie wiedzieliśmy co jest i pomogła dodatkowa porcja mleka, zjadł i zasnął ;-)) Teraz jak się tak zachowuje to wiem że sobie poprostu nie dojadł ;-) Spróbuj podać jej butelkę i zobac

Re: Co myślicie o imieniu Mikołaj?

jeżeli macie synków Mikołajów, powiedzcie jacy są to chłopcy? Ciekawa jestem czy mają ze sobą coś wspólnego oprócz imienia ;-)) Powiedzcie na jakich chłopców wyrośli, czy często spotykacie się z dziećmi o takim imieniu?

Re: Dziewczyny pomóżcie!!

mój synek zachowywał się podobnie ale w ciągu dnia, prężył się, płakał i puszczał bąki. Miał poprostu za duża gazów w brzuszku, przeszło mu po zawiesinie INFACOL ( bez recepty, kosztuje ok 20 zł), podaje się ją przed każdym karmieniem, jest bardzo poręczna bo ma super zakraplacz i bardzo łatwo podać

Re: Odwiedziny po porodzie w domu...........kiedy

szczerze powiem to nie wiem, kto idąc w odwiedziny do szpitala do kobiety która dopiero co urodziła, spodziewa sie spotkać ją elegancko ubraną, w pełnym makijażu i super fryzurze ;-))To by chyba było troszkę dziwne ;-)) Ja nadal uważam, że jak ktoś chcę to zawsze znajdzie dziurę w całym ;-))

Re: imiona!!

u nas będzie Mikołaj, ponieważ miło nam się kojarzy ;-) Jesteśmy parą od 6 grudnia, test ciążowy zrobiłam też 6 grudnia. Więc dla Nas Mikołajki to dzień pełen cudownych wspomnień, a teraz będzie to również dzień imienin naszego maleństwa. A ponieważ urodzi się synek będzie MIKOŁAJ ;-)) Bardzo się c

Re: Tort urodzinowy dla dzieci

szczerze polecam cukiernie koło szkoły nr 1 i salonu Plusa. Zamawiałam tam tort na wesele i był przepyszny, goście zachwalali jego smak i do tej pory wspominają ;-)) To jest dla mnie cukiernia nr 1 w Lubinie, ceny w tej cukierni są niższe niż w innych cukierniach, a wyroby o wiele smaczniejsze. Szcz

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - jadzia441