Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: no sorry, zwrot podatku dla niepracujących

Polsce 1000 zl becikowego zapewne bylaby zachwycona ze jej kasa z nieba spadla... Bo kupilaby za to na Ukrainie wozek, lozeczko i jeszcze starczyloby na 2 mce czynszu. Podobnie jest z zasilkiem na dziecko - 970 koron (niezalezne od dochodow) - tyle, ze w Norwegii 970 koron ma zdecydowanie mniejsza

Re: Pytanie o alimenty, pomóżcie i poradźcie, pro

chociazby zlobek nie wspomne (najtanszy, panstwowy to koszt 320 zl miesiecznie... a miejsc tam jak na lekarstwo...) Nianie u mnie w miescie to koszt 10 zl/h Jak sie ponegocjuje za caly etat wezma 1500 zl... Prywatne zlobki to koszt ok 1000 zl Nie wspominam o transporcie do lekarza (chyba ze uwazasz, ze z

Re: przyszłas się tu pożalić ????

(jego czesc) zostaje mu wiec 1000 zl na ubranie, na jedzenie, na dodatkowe, niespodziewane wydatki. Tak ten czlowiek ma zyc przez nastepne 20 lat. Prawda jest taka, ze gdyby mnie nie poznal musialby mieszkac katem u rodzicow bo nie stac by go bylo na wynajecie mieszkana i finansowanie go (nikt mi nie

Re: TO jest nienormalne żeby zyc za 1000 zl

> No to dalej! Na co czekacie? Co, tchorz was oblecial? Każdy kto jest choć trochę rozgarnięty znajdzie dobrze płatną prace w Polsce i nie musi iść na łatwizne stąd uciekać.

monikate napisała: > Wszystko prawda, doki, tylko jeszcze weź pod uwagę nasż "rozwijającą się > gospodarkę", gdzie tej pracy jest jak na lekarstwo. E tam. Praca jest, w wielu miejscach praca czeka na ludzi. > Pozostaje tylko emigracja. No to dalej! Na co czekacie? Co, tchorz

Ta gospodarka jeszcze przez 40 lat sie bedzie rozwijac i bedzie sie tyle zarabiac miedzy 800 a 1200 zeta i nie ma co liczyc na poprawe sam sie rozgladam za tym zeby jak najszybciej stad wyjebac

Wszystko prawda, doki, tylko jeszcze weź pod uwagę nasż "rozwijającą się gospodarkę", gdzie tej pracy jest jak na lekarstwo. Pozostaje tylko emigracja. -- jak nie wiesz, co powiedzieć, mów o pogodzie

Doki! Nie wszyscy mogą być lekarzami. Gdyby tak było, to u kogo kupowałbyś bułki albo gazetę? A Ty nie miałeś czasem wsparcia kogoś w tym "urządzaniu się"? Opowiadasz tu takie dyrdymały,że głowa puchnie. Dlaczego wyjechałeś, skoro w naszym pieknym kraju mogłeś wykazać swoje zdolności i d

> Każdy kto jest choć trochę rozgarnięty znajdzie dobrze płatną prace w Polsce i > nie musi iść na łatwizne stąd uciekać. Z pierwsza czescia sie zgadzam- mozna znalezc w Polsce dobrze platna prace. Trzeba tylko ruszyc glowa i ruszyc dupe. Z druga czescia jednak zgodzic sie nie moge. Emigracj

I nikt z zarabiajacych 1000-1200 zl za tyle nie zyje. Wy sami sobie mydlicie oczy. Albo dorabiacie na czarno/lewo, albo ktos was wspiera. Ale jesli 30- latek z wyzszym wyksztalceniem za tyle pracuje i zyje, to powinien popatrzec w lustro i powiedziec sobie: jestem jedna wielka zyciowa porazka. Bo

Praca przyjechała do nich

i oni sie dziwia ze 1000 euro to za malo???To pojedz sobie babo do francji np i sprobuj zyc za 1000 euro!!mieszkanie,zywnosc,ubrania,dojazd do pracy-to wszystko kosztuje!W Paryzu np 1000euro to za malo zeby zyc!Mam kolegow we Francji to wiem dokladnie ile co kosztuje.Oni mowia ze jakby nie

Majątki płockich radnych. Kto jest najbogatszy?

Moje zeznanie roczne - Oszczednosci 0 zl debet -1000 zl w PKO BP - Nieruchomosci 29 m2 kawalerka wlasnosc MTBS wartosc 15 tys kaucja - Samochod Ford Mondeo 1997 r 3 tys zl Dochod umowa o prace 28 tys zl Brutto za caly rok Jakies pytania ???/ Wiec zadam pytanie JAK Zyc ???/ i

W co zainwestowac 2 mln zl

powiechrzmi z basenem i duzym ogrodem(1000 m2). Gdzie kupilibyscie dom swoich marzen? Zamierzamy zyc na zmiane we Francji, albo w Limousin, albo w Paryzu i gdzies za granica, moze w Polsce. Pozdrawiam serdecznie bioderma

Re: Dlaczego sie nie przeprowadza?

olowkiem w reku, zaraz odzywaja sie oburzone glosy tych, co maja 1000 zl i "jakos za to musza zyc".

Re: Obrzydliwe matki 50+? czyli granice rodziciel

oczywiscie co tam, ze dziecko majac 15 lat ma rodzicow w wieku 65. co tam, ze nie ma dziadkow. gneneralnie da sie z tym zyc. mozna miec rodzicow uposledzonych, mieszkac w 8 osob w jednym pokoju przy pensji 1000 zl itp a i tak bedziecie udowadniac, ze da sie tak zyc. tylko po co ?

Re: chory populizm

miejsca pracy, dostepne zlobki i przedszkola, godne warunki zycia... tyle wystarczy . Ja nie chce 1000 zl za nicnierobienie i siedzenie w domu, chce po roku siedzenia w domu z dzieckiem miec mozliwosc do powrotu do pracy ( zgodnie z moim wyksztalceniem i dosw. zawod.), nie byc postrzegana jak "

Re: W USA pensje

No tak z czegos zyc musza, a kasa z mszy odprawianych codziennie. sluby, pogrzeby i inne wypominki, katecheza w szkolach. Moj bratanek chwilowo bezrobotny za slub musial zaplacic 1000,- zl, bo ksiadz sobie tyle zazyczyl!!!

Przekręt

jak zyc? kiedykolwiek bank kontaktuje sie ze mna to ciagle oferuja mi kredyt taki lub siaki. Wtedy zadaje im pytanie czy raty beda 0% wtedy slysze po drugiej stronie sluchawki jak im szczeka opada. tylko nank potrafi robic cuda jak w jezus w Kkanie Galilejskiej wystarczy , ze maja 100 zl wtedy

Re: Katastrofa ?

obowiazku wiecej lozyc na kraj,to nie tylko pobozne zyczenie,to koniecznosc, ---jak biedny fillip chce kupic garniture za 100 $ czy zlotych to zaplaci w polsce ok 20zl podatku,ale jak bogaty amityr chce kupic za 1000 czemy ma nie zaplacic 200,to samo z domami,mieszkaniami,nieruchomosciami ogolnie

Re: Czy przy moim dochodzie mogę oszczędzać ???

czyli budzet wzrosnie Was o 1400 zl (2000-600 dla niani), brakowalo wam srednio 400, czyli zostanie 1000 do odlozenia jak dlugojuz tak zyjecie - bez kupowania ubran, bez przyjemnosci? i czy chcecie tak nadal zyc po zwiekszeniu dochodow? twoj telefon jest drogi, gdzie indziej nie widze miejsc do

Re: Zalosne

liczby ida w tysiace. Mimo tego wedlug statystyk mezczyzna zarabia o okolo 1000 zl wiecej niz kobiety. Jednak tylko statystycznie bo prezesow roznych firm jest wiecej mezczyzn i kolo sie zamyka. Mezczyzna dostaje mniej pieniedzy niz kobieta i nikt nie podnosi alarmu bo kilku prezesow naciaga statystyki

Re: Kasy fiskalne u lekarzy i prawników 2013.

... 1000zl dziennie - na czysto, nieopodatkowane... 5 dni w tygodniu - 5tys. 4 tygodnie - 20tys. na czysto, bez podatku... plus oczywiscie to co przejdzie przez podatek.... zyc nie umierac - tutaj zaden lekarz tak nie zarabia.... -- http://www.bilder-hochladen.net/files/itqm-ly-288c.gif

Re: Mieszkania

400-600 za 2 pokoje w kamienicy 600-800 za 2 pokoje w bloku to sa po prostu kpiny.. + oplaty i ewentualne ogrzewanie.. 1000-1200 zl miesiecznie za utrzymanie chaty..a z czego zyc?

Płace minimalne wzrosły do 1386 zł brutto

minimalna placa 1317 nareke 1000 jak zyc? smieszne jest zeby po ponad 30 latach pracy zarabiac 1000 zl a jaka emerytura? jaka polityka zeby pracowac i zyc w biedzie smieszne jest tez to ze bedziemy dluzej pracowac i wieksze emerytury jacy ludzie zadza w rzadzie brak slow

Re: kasa- alimenty ile?

No to dobrze pisalem.. 2.500Zl. 1.000 dziecko.. 1.000 Ty.. (rodzic powinien zyc na takim samym poziomie) i.. 500 dla mamy:) -- (pracuje)"w sadzie,jestem sedzia" "ostatnio tu czytalam,ze sond kazal ojcu dorobic" zawszeolga111

Re: co mi grozi ? niezapłacone rachunki przez 3 m

OD PRACODAWCY BEZPOSREDNIO SCIAGA MI 50% WYPŁATY ,A NIE Z KONTA ,ZOSTAJE MI 1000 ZŁ NIECALE I JAK MAM ZYC DO PRACY DOJECHAC ZA CO? 145 ZL NA JEDZENIE A NA RACHUNKI BRAKUJE ,NIECH KTOS WRESCIE POJMIE ZE MAM WYBOR TAKI ZE ALBO ZJEM ,ALBO WYKITUJE ,A JA CHCE PRACOWAC I SPLACAC DLUG -TYLKO BRAKUJE MI

Re: czy odczuwacie recesje?

aha, w przeliczniku 1 do 1 wychodzi ze w polsce jest drozej. przyklad; worki na smieci duze w OBI 17,99zl w londynie w funciaku kupywalam, 4 spinki dla corki 9zl, w uk za 1 funta. Polska jest bardzo droga, tydzien zycia trzeba miec 1000zl zeby zyc na normalnym poziomie (bez restauracji

Biedni czy nedzarze?

emeryt na Zachodzie otrzymuje kwote pozwalajaca jakos wegetowac (600-1000 € miesiecznie w zaleznosci od kraju), natomiast zyjacy za 733 zl polski emeryt jest NEDZARZEM. Wspomnianie 14% emerytow to sa nedzarze, a nie biedni ludzie, ktorzy tylko musza sie troche ograniczac zeby zwiazac koniec z

Re: Niektóre rodziny ofiar bez środków do życia

> A co ma powiedziec rodzina w ktorej jedno z malzonkow pracuje i zarabia 1000 zl > i maja dzieci. jak oni maja zyc? Nie poślubiać zarabiającego 1000 zł... -- Chłop jest tyle wart, do ilu ukończonych miast przylega

Re: Jak dobrze zreformować emerytury.

kraju ... kwestia wyboru politycznego . jesli jako spoleczenstwo nie chcemy do tego dopuscic , - zamozny bedzie wplacac do wspolnej kasy w wysokosci zaleznej od jego zarobkow by ... wyszlo " te 1000 -1200 " zl na statystyczna emerytalna glowe . i .... ten zamoznieszszy bedzie w

Re: ''Gazeta'': Pierścień prymasa został przetopi

a jak tu zyc w tym kraju skoro to kraj tylko dla bogatych a biedny niech zdycha a najwiecej kradnie ten co ma i takich nie zamkna a biedaka za bochenek chleba zamkna kaza dzieci robic i dadza 1000 zl a potem martw sie sam i nie dziwie sie ze ukradli i niech dalej kradna bo panstwo sie dupa od

Ja Bruno nie Grzesiu

Ma 1000 renty i wyciagnie 1200 dolarow za hotdogi i ma 2200 dolarow.Calkiem niezle.Za mieszkanie placi 180 dolarow na miesiac jest rzadowe.Zyc nie umierac.5 godzin po 5 dni w tygodniu.Zycie ma jalk w erMadrycie .Ty glupi h...u Czosnku myslisz ze tu z nieba leci manna.W Polsce maja o wiele gorzej i

Re: ustawa dla głupich

z perspektywy kogos, kto planuje zyc wiecznie albo majacego dzieci/spadkobiercow - masz racje. tylko, ze jak ktos nie ma spadkobiercow, to przeciez do grobu nie zabierze - rezultat bedzie taki, ze nie dostanie nawet tych 500-1000zl za zycia, a potem, to przeciez i tak nie bedzie mu juz potrzebne.

Re: Czytanie ksiazek a etyka

dosyć sporą powieść, tak mi wyszło, że ok. 15 arkuszy. Krakowskie ceny to od 450 zł do 1500." Czyli, mnozac 15 arkuszy przez 450 zl albo 1500, wychodzi na to, ze mowa tu od 6750 do 22500 zl. Za to da sie chyba zyc?

Re: czy dochody 2400 zl

wydawalam ok. 600 zl musialam spalcac mieszaknie i odkladalam te 1000 zl mies. bylo ok ale wszsystkp zalezy od tego jakie sie ma potrzeby, przyzwyczajenia i priorytety spokojnie da sie zyc we 2 za te 2400

Z czegos musza zyc

¨Przypominam, ze ksieza nie maja w Polsce pensji panstwowych, wiec z czegos musza zyc. Ofiara 100 zl za pogrzeb, gdzie trzeba oplacic tez swiecki personel koscielny, to kpina gdy zus daje rodzinie pona 6 tys na pogrzeb, chyba ze chca cos uzczkanc dla siebie. Ciekawe ile 1000 szl stanowi procent

Re: szukam pomocy!!!!!

juz tak bardzo chcesz odejsc to idz do sadu zalatw alimenty.Jesli zarabiasz tylko 1000zl to wynajmij pokoj.Zaplacisz 500zl a za reszte bedziesz zyc.Jesli chodzi o przedszkole to niby mops moze troche doplacac.Tak czy siak pamietaj ze trzeba dziecko zaprowadzic i odebrac max do 17 wiec prace musisz

Re: u kogo leczyłyście niepłodność

dzieci nie sa potrzebne, potrzebny jest mozg, ale nie za 50 lat, tylko tu i teraz. A z czego odlozy w ogole na ta emeryture, jak zarabia takie marne grosze? Dziecko nie kosztuje 1000zl? Moje kosztuje wiecej, bo chyba nie wystarczy, ze dasz bulke z maslem? Musi gdzis mieszkac? Musi chodzic do przedszkola

Re: H&M zatrudni tysiąc osób

1000 osob za 1000zl. Jakie to wszystko jest w tym kraju bajecznie proste. Zyc nie umierac.

Re: Czego nie może zając komornik

sytuacja jest taka: kredyty na kwote 72000 zl, rencista, renta 1000 zl, zonaty, zona pracuje, wynagrodzenie 1100 zl, raty 1700 zl razem, nie maja za co zyc. Mam pytanie czy w razie nie splacanie przez nich dlugow komornik zajmie ich "majatek" w postaci tv, mikrofalowki, sprzetu agd

Re: czy odczuwacie recesje?

czarny_uk_anka napisała: > aha, w przeliczniku 1 do 1 wychodzi ze w polsce jest drozej. przyklad; worki na > smieci duze w OBI 17,99zl w londynie w funciaku kupywalam, 4 spinki dla corki > 9zl, w uk za 1 funta. Polska jest bardzo droga, tydzien zycia trzeba miec 1000 > zl zeby zyc

Re: Proszę pilnie o pomoc !

Wiesz co, tutaj gdzie mieszkam to ludzie najpierw lokum zmieniaja, zeby nie zyc "ponad stan". Ciebie de facto nie stac na mieszkanie za 1000 zl! Nie widzisz tego? Teraz pomysl, gdybys pracowala i tez zarobila 1200 zl (i nie przyslugiwalby ci sie dodatek mieszkaniowy), tez wynajelabys

Re: pensje az tak zle?

studiach i mam marne pojecie o polskim rynku pracy, moze dlatego mnie tak dziwi to wszystko. Polska jest w UE i ma europejskie ceny, wszystko jest tam drogie jak cholera, nie wiem, jak ludzie moga zyc za 2000 zl. Wynajecie mieszkania, ktos tu pisal, 1000 zl. Zostaje 1000, a trzeba preciez zaplacic prad

Re: Niektóre rodziny ofiar bez środków do życia

A co ma powiedziec rodzina w ktorej jedno z malzonkow pracuje i zarabia 1000 zl i maja dzieci. jak oni maja zyc? a posel chyba malo nie zarabia to i renta tez nie bedzie mala.

Re: EXIsport Polska-złodzieje za pozwoleniem

a czy kocowicz, skrobanek, licznerski, jakisch i reszta bandy z "gory" obciela sobie wyplaty ?? tak jak tna pracownikom.... Ludzie nie dajcie sie dymac. robicie po 168-174h za 1000-1200zl Zeby normalnie zyc musielibyscie dostawac za tyle godzin min. 2000zl. Ludzie poodchodzili, poszli

Re: pomoc powodzianom. sytuacja jest tragiczna!

stracili dom dostali od panstwa pomoc w wysokosci 1000zl.Kwota smieszna bo czlowiek ktory nie ma zupelnie nic nie bedzie wiedzial w co ten 1000 zainwestowac.. Wkazdym razie moja mama jes zalamana i to w najgorszym znaczeniu tego slowa.Zobojetniala na wszystko, obawiam sie depresjii.Mowi ze nie ma juz po

Re: praca, placa Krakow 7 tys brutto

Masz rodzine? Mieszkanie ? Napisz jak chcesz zyc i co rozumiesz przez godne zycie. W palacu za 7k nie zamieszkasz. Tu wiele ludzie egzystuje za 1000 zl i dla nich 2000 zl wystarczy na godnie...

Re: Za tysiaka nie robię, idę w szarą strefę

i maja racje! jak za 1000zl zyc samemu??!!! uczycie sie jezykow i wyjezdzajcie. lepiej robic tam na zmywaku, ale za normalne pieniadze niz tu robic jak wol za "kieszonkowe"!!

Re: spoko

facet podal przyklad zarobku 1000 a wydatku na zarcie 200. Ty podalas, ze Twoja mama wydaje na jedzenie 800 zl - a ile ma pensji - emerytury? 4000? Widzisz te roznice? Facet probuje wytlumaczyc, ze za pensje 1000 euro, minimalna, da sie duzo lepiej zyc niz za 1000 zl (czy 960 minimalna). bo

Czytam i nie wiem, smiac sie czy plakac

reszta normalnych wydatkow tak aby godnie zyc to 1000zl/tydzien. A gdzie urlop? A gdzie wyjscie do restauracji? A gdzie zakup np. nowych nart albo komputera? Nie wspominajac o np. nowym samochodzie lub chociaz uzywanym ale tak max 3 letnim? I najwazniejsze pytanie: W JAKI SPOSOB MAM ODLOZYC NA WKLAD

Re: wyjazd do USA-pytania techniczne

tys zl) bilety - pewnie z 1000dol na osobe, wiec dla 4 os rodziny to ok 4tys dol - 14 tys zl mieszkanie = wynajem (zwykle pierwszy, ostatni i depozyt, czyli 3x czynsz, powiedzmy ze 1,5 tys dol czynsz/my mamy wiekszy, ale im lepsze miasto/miejsce tym drozej, ale tym bezpieczniej i zwykle lepsze szkoly

Re: problemy z 20-latką - oceńcie i pomóżcie

czarny lakier do paznokci! I ta mama sama musi poczuc pewniej w tym, co dotad jako rodzic zdzialala. Skoro dziewczyna jest sklonna sprobowac zyc za tych 1000 zl, skoro potrafi werbalizowac swoje chcenia i pragnienia tudziez realizowac swoje plany to wtglada na to, ze ta mama nie podzialala az tak kiepsko

Re: Dorosłość

Alez ten czlowiek ma prawo o sobie decydowac: moze sie wyprowadzic i zyc na swoim. Wybiera jednak zycie na garnuszku rodzicow pod warunkiem, ze sie uczy. Skoro rodzic przeznacza powidzmy 1000 tys zl na nauke dziecka, to ma prawo wiedziec. Jakbym miala dziecko - tak mysle - to postawilabym sprawe

Kolejne premie za Stadion Narodowy. Po milion z...

drugi ma tysiackrotnie wieksze kwalifikacje i tysiackrotnie wiecej pracuje. Polak zwykly: 1000zl wyplaty, Polak urzednik 1 milion zl wyplaty. Zyc nie umierac, warto sie lokciami poobijac. A takich cwaniaczych rodzin przybywa(znam juz trzy, ktore nie ukrywaja swoich marzen co do urzedniczych karier

Re: Przyznać się, która/który mieszka w Deutschla

Ludzie ok, ale dosc specyficzni. Mieszkania ok. 1000 € (ok. 4 tys. zl) na miesiac (w samym miescie, pod Monachium oczywiscie taniej). Na dwie osoby przydaloby sie ok. 3 tys. € netto na miesiac (ok. 12 tys zl), by zyc w miare na poziomie. O prace strasznie trudno, jak sie nie jest z rejonu

Re: chyba skopalam negocjacje wynagrodzenia

Ja mialam podobna wpadke na rozmowie. Bylam jakis czas bezrobotna, oferowane przez inne firmy stawki byly tak smiesznie niskie, ze wolalam dalej zyc z oszczednosci. No i jak w koncu trafilam do porzadnej firmy, to walnelam kwote o 1000zl brutto za niska. A wybrnelam z tego tak: -ile chcialaby pani

prośba o pomysł radę...

prace za 2000 zl 1000 zaplace za zlobek prywatny bo w panstwowym nie ma miejsca 1000 przy dobrych wiatrach za wynajem... a z czego zyc? pokoju przeciez tez nikt mi nie wynajmie bo z dzieckiem ktore czasem placze, krzyczy, balagani..to dla innych wspollokatorow klopot nie szukam wspolczucia ale pomocy

Czy nedza dopadla tez i Was w miescie Szczecinie?

Nie daje sie normalnie zyc przy obecnych cenach, skladkach wszelkiego rodzaju, cenach produktow spozywczych, cenach uslug ,cenach nosnikow energi (paliwo gaz) cenach za wynajem mieszkan i lokali, cenach biletow komunikacji etc itd itp. Moj bdzet rodzinny to ok 3500/3800 zl miesiecznie

DLUGIE I TRUDNE

+ kazdemu z nich daje kieszonkowe w wysokosci ok200zl m-cznie , laduje im karty do telefonow , placi za mieszkanie 1000 zł, oraz teraz rozwniez pomaga finansowo w utrzymaniu sie corki w wawie, dajac jej 1000zl , ale juz teraz nie placi alimentow na nia matce tylko do rak wlasnych corki. reasumujac , bo

Re: Rząd: Waloryzacja rent i emerytur na poziomie

Dlaczego tym majacym wyzsze emerytury niezaleznie od stazu pracy tylko sytuacji podwyzsza sie automatycznie wiecej ,a moze nalezaloby odwrotnie to zrobic aby cos wiecej zyskac.Najnizsza emerytura w wieku 60 lat kobiet netto 1000zl czy to za duzo zeby zyc?

Re: mlodzi emigrujcie!

a co polska ci da sama sciema chcesz pracaowac za 1000 zl na miesiac i jak ty zalozyc rodzine i jak ja utrzymnac zyc wegetujac to nie zycie

Re: Pomoc dla mlodej matki

Po porodze ma wrocic 17latka do domu gdzie jak sama piszesz- alkohol, przemoc, zaniedbanie ze strony matka i ojciec z postawa macie 1000zl zyjcie z tego i od kwietnia do tego twoj brat ze swoja przeszloscia..czyli za 1000zl plus 2 rodzinne- 4 osoby dorosle i dzieciatko ma zyc??? W ktorym

Re: Oszczędnościowa dieta polskich emigrantów

lepiej wyjechac w poszukiwaniu eldorado i zyc jak czlowiek niz narzekac na wszytsko, taka juz polaka natura(nie kazdego ale polaka-nieudacznika pracujacego za 1000 zl miesiecznie nie szanujac sie wogole)

Re: Ja jestem pracowity i guzik z tego mam.

A ja mam dosc tej ciaglej nagonki na "panie w garsonkach", na tych, co nie musza zapieprzac za 1000 zl albo na tasmie w UK, tej zawisci, ze to na pewno przez znajomosci, albo przez bogatych rodzicow. Ja pracuje od 19 rz., w tym w ciagu ostatnich osiemnastu miesiecy rok fizycznie

Re: Nie wiem co robic?

. > A na kredyt nas niestac, bo nie damy rady płacić raty 1000 zl, spłacając najpierw bankowe odsetki, a potem pożyczona sumę i utrzmywac 3 os. rodzinę. No, ale przeciez skoro macie juz odlozona spora sume, to i kredyt bedzie zdecydowanie mniejszy i splaty jego tak samo, czyli nie 100zl, tylko moze

samodzielna inaczej

Mam 27 lat, jestem po studiach, wykonuje marne zlecenia za 1000 zl, 2 miesiące temu moi rodzice "zrzucili sie" na 2pok. kwalerke dla mnie, celem usamodzielnienia sie. MAM40 metrów, dostaje nadal przelewy za oplaty, żarcie kupujemy raz w tyg., jak do mnie przychodzą wychodzimy do Lidla

Będą podwyżki dla lekarzy? Spór trwa

1000zl nam sie juz godne zycie nie nalezy my powinnismy juz dzisiaj skadac na lapowki dla lekarzy?

Re: niemożnośc płacenia alimentów

Nie zamierzam byc bez pracy uwazam to za przejsciowy okres i nie zamierzam nie brac alimentow od meza na dzieci nic takiego nie napisalam.Ale uwazam ze rozwod to nie koniec swiata i skoro ojciec da 1000 zl matka drugie 1000 to juz jest niemalo na dwojke dzieci.Ja oczywiscie tez wezme alimenty ale

ile musze wplacic do banku aby co miesiac 1.000zl

ile musze pieniedzy wpladzic do banku(do jakiego najlepiej)ing slaski np?, aby co miesiac wzrastalo mi na koncie o 1000 zl?chodzi o to zeby zyc z procentow , a wysatrczy mi tylko 1000zl miesiecznie

Sędzia radzi niepełnosprawnej: "Wyślij syna do ...

.ten sedzia ani chwili nie powinien byc sedzia.Dyscyplinarka i do roboty w markecie za 1000 zl.Od razu zobaczy jak wyglada prawdziwe zycie.

a czy czerwone giraty nie postawily sprawy jasno?

--przeciez nigdzie nie wspomnieli, ze graja za darmo? 20 tys, charytatywnie? no to damy po 200 zl od osoby w zespole, czyli wezmiemy 1000 zl mniej. :-) czy ktos z was zgodzilby sie, zeby jego tygodniowke przekazac Marcie? -Ci ludzie tez musza z czegos zyc. p

Re: jak przeżyc za tys. w msc?

tylkona na Forum Oszczedzamy dowiesz sie ,jak przezyc za 750 zl.miesiecznie.Forum Gotowanie (chyba jest) nauczy Cie gotowac.Jesli bedziesz potrzebowala tanich przepisow ,na zdrowe potrawy obiecuje podeslac:))Naprawde.Jezeli po zrobieniu oplat zostaje wam 1000 zl.to macie wspaniala sytuacje

Rodzice czekają na Enrique. Dlaczego sąd zabrał...

opieki gdzie na utrzymanie takie wydaje mi sie ze srednio wylicza sie na okolo 1000 zl,to dlaczego panstwo nie moze dofinansowac takich mlodych ludzi aby mogli godnie wychowac swoje potomstwo. Moze wreszcie ktos zajalby sie polityka prorodzinna aby mlodzi ludzie mogli zakladac rodziny ,bo niedlugo to

Re: Czy tego singla stać na kredyt ??

miala okolo 700-750, oplaty za mieszkanie to okolo 320 zl/mies - kawalerka. I tak przeraza mnie laczna wielkosc oplat na pewno >1000 zl + internet, bilet, komorka. Przy mniejszym dochodzie na pewno bym sie nie zdecydowala na kredyt, bo nie potrafie zyc odmawiajac sobie wszystkiego, no ale na

Re: Wykształcenie i zarobki kobiet a małżeństwo!

, ze nie beda mialy innego pomyslu na zycie to zarobki tej czesci budzetowki beda niezmienione. W UK nauczyciel w szkole zarabia wiecej niz nauczyciel akademicki. Co to znaczy "zyc godniie"? Wydawac co miesiac 1000 zl na przyjemnosci (jak to wynikalo z ktoregos watku)?

Weterani proszą o pomoc

Dla rannego zolnierza 1000 zl,a dla ministrow,poslow i innych nierobow ile placa i za co? za to ze maja wieksze mozliwosci i dostep do publiczych pieniedzy i majatku zktorego tak szczodrze korzystaja. A jak poszedl Jas na wojne.... A jak jada politycy do chlopakow na wojenke....wydaja tyle na 1

Re: godna pensja - ile chcielibyscie dostawac?

hmm 1000 funtow to wiecej niz 4000 zl... wiec o co ci chodzi? zeby zyc na tym samym poziomie w warszawie, co londynie, musialbys zarabiac... mniej... a tak sie glupio sklada, ze u nas place sa nizsze jak w uk... wiec sie wszystko zgadza, oplaca sie wrocic ;) zarabiac zamiast 1000 funtow te

Życie za dwie fabryczne pensje

40 lat czyli 480miesiecy po nieco wiecej niz 1000zl czyli ok 500 000 za kredyt mniej niz 200 - SUPER, zyc nei umierac -- Nie jestem Rydzykiem i pomogę innym za friko! Ty też możesz.

Re: Mamy dość wydawania całej pensji na wynajecie

w stosunku do zarobkow w Angli JEST taniej zyc. Zarabiajac 1000 funtow stac mnie na skorzane buty za 30 funtow, zarabiajac 1000zl w Polsce nie stac mnie na skorzane buty za 300zl... proste. Sam sobie policz ile % zarobku gdzie wydam na te buty... Pracuje w General Motors i widze ceny ich

''Prześwietlamy reklamy'' - odc.1: Kredyt konso...

Ale w sumie o co chodzi? Kredyt konsolidacyjny to produkt dla tych osob, ktore nabrały kredytow ile wlezie i miesieczna wysokosc rat zaczyna ich przerastac,ewentualnie ich status materialny sie pogorszył w zwiazku z nizszymi zarobkami.Albo ktos bedzie splacal 1000 zl miesiecznie i nie bedzie

Dom Samotnej Matki-jak tam jest?

Jestem mama 2 cudownych chlopczykow.Pracuje,studiuje...i nie daje rady!Wynajmuje mieszkanie od 4 lat.Teraz czynsz wynajmu podrosl na 1000 zl.Zarabiam(lacznie z alimentami)1400zl!Brak mi juz pomyslow na nasza sytuacje.Nie spalam cala noc!Nie chce mi sie zyc!!!

Premierze jak żyć?

gigantyczny dług to jeszcze ich rodziców w bandycki sposób łupimy z pieniędzy co oczywiście będzie miało wpływ na ich zdrowie i przyszłą kondycję psychiczną i fizyczną. www.fakt.pl/Dramat-rodzicow-1000-zl-za-przedszkole-i-jak-tu-zyc-,artykuly,114526,1.html Za to nie szkoda wydawać pieniędzy z tv publicznej

do mlodych !!!odezwa

sprobujcie z zagranica,teraz jest ciezej ale i to minie, ja pracowalem w pl za 1000 na reke i uchodzilem za szczesciarza ze mam prace,jak samodzielnie za to zyc????wyjechalem do irlandii, poczatki nie lekkie ale nawet wtedy przy minimalnym wynagrodzeniu samodzielnie moglem wynajac dom

Re: a ile was wynosi czynsz

Kamienica, mieszkanie gminne ok 80m2, ok 500zl, od stycznia bedzie 1000zl. Emerytura mieszkanca 1500zl, pracuje na pol etatu, zeby miec za co zyc. W razie czego bedzie wspierac sie z oszczednosci. Mieszkania nie mozna wykupic z powodu roszczen do ziemi pod budynkiem. Czesc mieszkan w budynku

Re: Ksiądz strzela gola

kosztowal okolo 1000 zl) i zaczalem przesluchiwac wlasne archiwa. I nawet nie chodzilo o to, aby je ratowac i digitalizowac do formatu MP3, a raczej zeby sobie przypomniec niektore dziwne rzeczy (szczegolnie, ze mialem zwyczaj nagrywania calych audycji ze "starej" Radiostacji). Mam wiec magnetofon

Re: miesięcznie 9500 brutto, programista, Warszaw

marna prowokacja, jzu byly artykuly na te magabzdury z wyborczej i komentarze 3tys brutto, wawa, na reke 2.5 6 lat doswiadczenia korporacje, specjalista z rekomendacjami. praca ciezka i niepewna koszt wynajmu lokum w wawie >1000zl zyc nie umierac?

Niemcy kuszą naszych fachowców. Zabraknie pieka...

Studiowalem w Niemczech i naprawde nie oszczedzajac wydawalem max 1000 euro miesiecznie. W Niemczech Zachodnich, mieszkanie w centrum miasta, knajpy, czasem wyjazd w weekend itp...normalne zycie zachodniego studenta.... Za 1500 netto mozna fajnie zyc. Ja nie rozumiem tych narzekaczy z PL. Do

Re: Podwyżką cen chcą rozładować kolejki do żłobk

PREDZEJ!!!!!!!!!!!!!!!BO TO NIE LUDZKIE!!!!1000ZL ZA ZLOBEK!!CZY TA PANI SIE ZASTANOWILA NAD TYM ILE ZARABIAJA LUDZIE W POLSCE????MYSLE ZE NIE !!!!!!!!!!!!ILE MLODYCH MALZENSTW MUSI WYNAJMOWAC PRYWATNE MIESZKANIA ZEBY GODNIE ZYC I ILE ZAPLACIC;JAKIE TO SA KOSZTA!!!!!!!!!A CO DALEJ ??PANI CABAN MYSLE ZE

Za ILE ZL mozna w PL dobrze zyc?

tak na osobe? Przyklad Kobieta, lat 30 Duze miasto Wlasne male M i male auto Pasja- podroze, restauracje, ksiazka, zakupy (niewiele ale dobrej jakosci) Lubi oszczedzac, co miesiac jakies 1000 zl odlozyc Za 4 000 pln mozna juz godnie i komfortowo zyc? Jak Wy pojmujecie dogodne zycie? Raz do roku

super

jak tylko masz chwile i nie stanowi to dla Ciebie problemu,bede wdzieczna!! Tylko by niebyly to rzeczy drogasne bo niestety moje miesieczne zarobki nie przekraczaja 1000zl w tej chwili a jeszcze trzeba za cos zyc ;)

żłobki

to jest jakas kpina z tymi zlobkami!! jestem matka w trakcie rozwodu i nie mam mozliwosci pracowac ze wzgledu na dziecko a tu jeszcze sie okazuje ze kolejny rok mam z glowy bo moje dziecko nie zostalo przyjete!! to sa chyba jakies zarty!! mam isc do pracy za 1000zl i 650zl placic za zlobek! nie

Re: Ile jest Krzyków w Krzykach, czyli sztuczki d

kosztuje ma wartosc wlasnie ok 300k, to 40m2 10 minut spaceru od rynku w standardzie powyzej przecietnej (troche wynajmowalem wiec wiem co mozna trafic), na wynajem przeznaczam 1500zl ale w tym mam czynsz i liczniki, ktore w wlasnym mieszkaniu kosztowalyby mnie ok 500zl, stad 1000zl to realna kwota jaka

list ten porusza bardzo istotne kwestie,ktore nie

autor listu,ze ustroj sie zmienil tak dalece,ze panstwu bedzie naprawde obojetne jak ktos bedzie zyc za 1000 zl (250 euro) na miesiac przy cenach dobr,uslug i oplatach domowych prawie rownym poziomem Zachodowi.Przepracowalem 32 lata latem w RFN i wiem jakie to poziomy cen,przy przejsciu w Polsce na euro

Re: 1700 zł to mało

zabawki za 1000zl miesiecznie to czemu ma ich nie kupowac. sadze ,ze nie ma powodu nikogo rozliczac z jego wlasnych pieniedzy,i wysmiewac czy za duzo czy za malo, jasne da sie i za 500zl miesiecznie na dziecko skoro nie ma innego wyjscia ,ale skoro jest to czemu nie korzystac.

Re: Poszerzam grono :/

czytam te wasze wpiy i troche mi lzej,ale... W polsce max bede zyc za 1000 zl,z czego wiadomo trzeba bedzie uiscic oplaty... Gdybym tu zostala jako samotna matka zylo by mi sie o wiele lepiej ... i jestem na rozdrozu i nie wiem w ktora strone isc... Pochodze spod Poznania! -- Przystojny Gnojek

Re: :(

Na rok mozesz wrocic do pracy i byc chroniona. Nie majac zasilku rodzinnego nie dostaniesz wychowawczego - bo przekraczacie prog dochodowy 503zl na osobe. mieszkajac nawet z mama mozesz miec dodatek mieszkaniowy jesli sie wkalifikujesz. Sorry ale do 0 czy 1 klasy wyprawka to nie koszt 1000zl a

Re: :(

Nz rok mozesz wrocic do prayc i byc chroniona. Nie majac zasilku rodzinnego nie dostaniesz wychowawczego - bo przekraczacie prog dochodowy 503zl na osobe. mieszkajac nawet z mama mozesz miec dodatek mieszkaniowy jesli sie wkalifikujesz. Sorry ale do 0 czy 1 klasy wyprawka to nie koszt 1000zl a

Re: Premierze jak żyć?

dość > , że pokoleniu dzisiejszych dzieciaków zostawimy w spadku gigantyczny dług to j > eszcze ich rodziców w bandycki sposób łupimy z pieniędzy co oczywiście będzie m > iało wpływ na ich zdrowie i przyszłą kondycję psychiczną i fizyczną. > > www.fakt.pl/Dramat-rodzicow-1000-zl-za-przedszkole-i-jak-tu-zyc

Re: prof. Balcerowicz ma rację!!!!!!!!!!

cloclo80 napisał: > Twoje prawnuki przerzucą długi na swoje prawnuki, więc bez paniki. Robiac z siebie idiote, nie pomagasz prezesowi...;DDDDDDDDDDDDDDDD Pozycz mi wiec 1000 zl, a moje pra pra wnuki ci moze te pieniadze splaca debilu, ale musisz pamietac, ze w miedzyczasie musisz z czegos zyc

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - jak zyc za 1000 zl