Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Karcher sc 1.020 - ktoś ma?

Ja właśnie kupuję Karcher 1020 parownica + dysza do okien allegro.pl/karcher-sc-1020-sc1020-parownica-dysza-gratis-lux-i3654114088.html sprzedawca firmawojcik ************ nie jest to reklama sprzedawcy **** jestem osoboą chcącą kupić i jest to najkorzystniejsza jak dla mnie oferta *** jest

Re: Karcher sc 1.020 - ktoś ma?

Nie mam tego modelu tylko odkurzacz z funkcja parowania, i jest świetny, zwłaszcza do mycia okien. Nie trzeba czyścić tylko przejechać z góry na dół i okna są lśniące. Mam zwyczajne panele i też je myję, według mnie nie zdążą się namoczyć, bo para jest od razu zbierana.

Karcher sc 1.020 - ktoś ma?

Planuję kupić do domu i do auta. Wiem, że samo to to na błysk mi mieszkania nie wyczyści, ale chodzi mi o dezynfekcję podłóg i mebli (małe dzieci) oraz do sprzątania łazienki, kuchni i mycia okien. Traktować to mam zamiar jako pomoc przy sprzątaniu, a nie remedium na wszystko :) Ma ktoś takie cudo?

Re: Parownica - warto Karcher czy tańsze marki?

plastelllina napisała: > Chcę kupić parownicę w postaci "odkurzacza" (nie dzbanek). Myślę nad Karcher SC 1.020 (www.morele.net/karcher-sc-1-020-1-512-227-0-381912/ ) Przyjaciółka ma dokładnie ten model, kilka razy pożyczałam od niej tę parownicę i przyznaję, że jest rewelacyjna

Parownica - warto Karcher czy tańsze marki?

Chcę kupić parownicę w postaci "odkurzacza" (nie dzbanek). Myślę nad Karcher SC 1.020 (www.morele.net/karcher-sc-1-020-1-512-227-0-381912/ ), ale są też tańsze marki, które dodatkowo mają więcej akcesoriów i lepsze parametry - większy zbiornik na wodę(1,5 l zamiast 1l), większe ciśnienie

Re: poszłam po Karcher wróciłam z suszarką

no więc wróciłam jeszcze do tych karcherów.. okazuje się, że chyba trzeba dokupić przystawki, bo podstawa to trochę może być właśnie niewystarczająca ale już np dokupując. to allegro.pl/karcher-dysza-turbo-do-parownica-sc-1-020-sc-2500-i4134272641.html http://image.ceneo.pl/data/products/27334342/i-karcher

Don't buys

No to jeszcze te, których wg whicha kupować nie należy (najdroższy ponad 300 kosztuje!): Cimex - 2000S Montiss - CSC5375M Karcher - SC 1020 Polti - Vaporetto Evolution (Plus Iron Kit)

Re: poszłam po Karcher wróciłam z suszarką

opium, serio używasz tego karchera??? www.euro.com.pl/czysciki-parowe/karcher-sc1-020.bhtml no i kuźwa zdrożała..:/ kurde bo ja nadal się zastanawiam, nic straconego... jak myjesz okna-czyscisz szmatką do sucha??? jak długo myje się fugi?? najbardziej właśnie rozchodzi mi sięo te pieprzone fugi i

Re: Czyszczenie fug

Ja stosuję parownice SC 1.020 Karcher , którą nabyłem jakiś czas temu za namową znajomego z Kar-Matt ( Mogilska 123, Kraków ) do mycia okiem. Ale jak się okazuje i do sprzątanie łazienki, czyszczenia fug nadaje się znakomicie.

Re: Prasowanie na parę urządzeniem jak odkurzacz

allegro.pl/parownica-zelazko-sc-1020-b-karcher-1020b-new-i2029842531.html -- (*) Aniołek 10tc (*) Aniołek 8tc (*) Aniołek Synek Wacuś 17tc http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/2331

poszłam po Karcher wróciłam z suszarką

,- wcisną wszystko, w autoryzowanym serwisie i pan mi odradził zakup....no jak mógł??!?!?!?!? byłam w szoku, bo raczej chyba powinno mu zależeć na sprzedaży prawda??? no i nie wiem, bo laski zachwalają a on nie... chodzi o myjke parową www.euro.com.pl/czysciki-parowe/karcher-sc1-020.bhtml allleeee, mogę

warto kupic parownice?

Marzy mi się parownica:-) np karcher sc 1020, a ponieważ to jednak spory wydatek dla mnie, to sie zastanawiam czy warto. Macie jakieś doświadczenia z takim urządzeniem? Jesteście zadowolone z jego użytkowania/posiadania? Może są tańsze a równie dobre odpowiedniki innych firm? Dodam, że mam 3 małych

parownica - warto?

Marzy mi się parownica:-) np karcher sc 1020, a ponieważ to jednak spory wydatek dla mnie, to sie zastanawiam czy warto. Macie jakieś doświadczenia z takim urządzeniem? Jesteście zadowolone z jego użytkowania/posiadania? Może są tańsze a równie dobre odpowiedniki innych firm? Dodam, że mam 3 małych

Re: jak sprzątać żeby było posprzątane?

moze glupie pytanie czy moge miec jedno i drugie tj. oczyszczacz parowy do czyszczenia np. okien, kabiny www.megamedia.pl/oczyszczacz-parowy-karcher-sc-1122.php i taki przeznaczony do podłóg www.megamedia.pl/oczyszczacz-parowy-karcher-sc-1.020.php czy za duzo bym chciala? -- szczęśliwa żona

Karcher-macie?używacie?Proszę o opinie :)

Dostałam takowe cudo : -- www.neo24.pl/parownica-karcher-sc-1020-%281512-2110%29.html?gclid=CLDZvuOrzKsCFQTwzAodimul1A http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgft71vg6n.png i zastanawiam czy to użyteczne?A i czy wode można dolewać na bierząco czy trzeba czekac az urzadzenie wystygnie?? http

Re: mop parowy -wasze opinie

wypowiem. moj model parownicy to karcher sc 1.020

Re: mop parowy-używacie? warto?

Ostatnio miałam podobny dylemat....Zastanawiałams ie nad takim mopem a parownicą z Karchera. Zdecydowałam się w końcu na : allegro.zumi.pl/parownica-karcher-sc-1020-dysza-do-okien-raty-i1850425974.html tyle ze mam bez tej dyszy do okien. Urządzenie może droższe od tego co pokazywałaś ale jest

jesi nie mop parowy, to co? karcher?

, w tym parownica: allegro.pl/item758017219_sc_1020_karcher_parownica_sc1020_1122_1402_1030.html która sprawia wrazenie lekko lepszego mopa parowego. a potem zaczelismy sie zastanawiac, ze i odkurzac by moglo, i czyscic tapicerke.. allegro.pl/item756835508_karcher_se_4001_odkurzacz

Re: sprzątanie - wspomóżcie

km. > Z góry dzięki Ja firanki pakuję do worka i piorę już po leczeniu i wieszam. Parujemy całe mieszkanie, parkiet, wózek, fotelik, sofę z eko skóry też;) Czymś takim: allegro.pl/karcher-parownica-sc-1-020-odkurzacz-parowy-i2178529525.html

parownica karcher a wykladziny

Kiedys w jakims watku czytalam, ze ktos parownica doczyszczal plamy z wykladziny karcherem sc 1122. Moja ciocia chciala parownice, wyszperalam na allegro model 1020 - wydaje mi sie fajny, ale nie ma tam opcji czyszczenia/odswiezenia wykladzin :( Da sie jakos? Bede bardzo wdzieczna z aopinie. -- W

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - karcher sc 1020