Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Karcher sc 1.020 - ktoś ma?

Ja właśnie kupuję Karcher 1020 parownica + dysza do okien allegro.pl/karcher-sc-1020-sc1020-parownica-dysza-gratis-lux-i3654114088.html sprzedawca firmawojcik ************ nie jest to reklama sprzedawcy **** jestem osoboą chcącą kupić i jest to najkorzystniejsza jak dla mnie oferta *** jest

Re: Karcher sc 1.020 - ktoś ma?

Nie mam tego modelu tylko odkurzacz z funkcja parowania, i jest świetny, zwłaszcza do mycia okien. Nie trzeba czyścić tylko przejechać z góry na dół i okna są lśniące. Mam zwyczajne panele i też je myję, według mnie nie zdążą się namoczyć, bo para jest od razu zbierana.

Karcher sc 1.020 - ktoś ma?

Planuję kupić do domu i do auta. Wiem, że samo to to na błysk mi mieszkania nie wyczyści, ale chodzi mi o dezynfekcję podłóg i mebli (małe dzieci) oraz do sprzątania łazienki, kuchni i mycia okien. Traktować to mam zamiar jako pomoc przy sprzątaniu, a nie remedium na wszystko :) Ma ktoś takie cudo?

Re: Parownica - warto Karcher czy tańsze marki?

plastelllina napisała: > Chcę kupić parownicę w postaci "odkurzacza" (nie dzbanek). Myślę nad Karcher SC 1.020 (www.morele.net/karcher-sc-1-020-1-512-227-0-381912/ ) Przyjaciółka ma dokładnie ten model, kilka razy pożyczałam od niej tę parownicę i przyznaję, że jest rewelacyjna

myjki karcher

mam dużego, ale małe dzieci często robią dodatkowy bałagan (ślady na oknach i takie tam). Patrze na dwa rodzaje myjek, które cenowo wchodzą w grę - sc 1020 i sc 1030B (już z żelazkiem). Czy oprócz tego, ze ta druga ma żelazko, czymkolwiek się różnią? I czy warto kupić takie żelazko w ogóle - do tej

Parownica - warto Karcher czy tańsze marki?

Chcę kupić parownicę w postaci "odkurzacza" (nie dzbanek). Myślę nad Karcher SC 1.020 (www.morele.net/karcher-sc-1-020-1-512-227-0-381912/ ), ale są też tańsze marki, które dodatkowo mają więcej akcesoriów i lepsze parametry - większy zbiornik na wodę(1,5 l zamiast 1l), większe ciśnienie

Re: poszłam po Karcher wróciłam z suszarką

no więc wróciłam jeszcze do tych karcherów.. okazuje się, że chyba trzeba dokupić przystawki, bo podstawa to trochę może być właśnie niewystarczająca ale już np dokupując. to allegro.pl/karcher-dysza-turbo-do-parownica-sc

Don't buys

No to jeszcze te, których wg whicha kupować nie należy (najdroższy ponad 300 kosztuje!): Cimex - 2000S Montiss - CSC5375M Karcher - SC 1020 Polti - Vaporetto Evolution (Plus Iron Kit)

Re: poszłam po Karcher wróciłam z suszarką

opium, serio używasz tego karchera??? www.euro.com.pl/czysciki-parowe/karcher-sc1-020.bhtml no i kuźwa zdrożała..:/ kurde bo ja nadal się zastanawiam, nic straconego... jak myjesz okna

Re: Czyszczenie fug

Ja stosuję parownice SC 1.020 Karcher , którą nabyłem jakiś czas temu za namową znajomego z Kar-Matt ( Mogilska 123, Kraków ) do mycia okiem. Ale jak się okazuje i do sprzątanie łazienki, czyszczenia fug nadaje się znakomicie.

poszłam po Karcher wróciłam z suszarką

,- wcisną wszystko, w autoryzowanym serwisie i pan mi odradził zakup....no jak mógł??!?!?!?!? byłam w szoku, bo raczej chyba powinno mu zależeć na sprzedaży prawda??? no i nie wiem, bo laski zachwalają a on nie... chodzi o myjke parową Cz, 10-04-2014 Forum: Wolny Magiel - poszłam po Karcher wróciłam z suszarką

Olinka - stacja parowa po raz 1001

myjkę parową czy takie 2 w1 http://allegro.pl/sc-5-800-cb-parownica-zelazko-i-karcher-1020-2500-i3950591178.html O czymś takim myślę Jakoś tak nie mogę się zdecydować :) -- Idioci i ge­niu­sze są wol­ni od obo­wiązku ro­zumienia dowcipów

Re: Prasowanie na parę urządzeniem jak odkurzacz

allegro.pl/parownica-zelazko-sc-1020-b-karcher-1020b-new-i2029842531.html -- (*) Aniołek 10tc (*) Aniołek 8tc (*) Aniołek Synek Wacuś 17tc http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/2331

warto kupic parownice?

Marzy mi się parownica:-) np karcher sc 1020, a ponieważ to jednak spory wydatek dla mnie, to sie zastanawiam czy warto. Macie jakieś doświadczenia z takim urządzeniem? Jesteście zadowolone z jego użytkowania/posiadania? Może są tańsze a równie dobre odpowiedniki innych firm? Dodam, że mam 3 małych

parownica - warto?

Marzy mi się parownica:-) np karcher sc 1020, a ponieważ to jednak spory wydatek dla mnie, to sie zastanawiam czy warto. Macie jakieś doświadczenia z takim urządzeniem? Jesteście zadowolone z jego użytkowania/posiadania? Może są tańsze a równie dobre odpowiedniki innych firm? Dodam, że mam 3 małych

Re: jak sprzątać żeby było posprzątane?

moze glupie pytanie czy moge miec jedno i drugie tj. oczyszczacz parowy do czyszczenia np. okien, kabiny www.megamedia.pl/oczyszczacz-parowy-karcher-sc-1122.php i taki przeznaczony do podłóg www.megamedia.pl/oczyszczacz-parowy-karcher-sc-1.020.php czy za duzo bym chciala? -- szczęśliwa żona

Karcher-macie?używacie?Proszę o opinie :)

Dostałam takowe cudo : -- www.neo24.pl/parownica-karcher-sc-1020-%281512-2110%29.html?gclid=CLDZvuOrzKsCFQTwzAodimul1A http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqgft71vg6n.png i zastanawiam czy to użyteczne?A i czy wode można dolewać na bierząco czy trzeba czekac az urzadzenie wystygnie?? http

Re: mop parowy -wasze opinie

wypowiem. moj model parownicy to karcher sc 1.020

jesi nie mop parowy, to co? karcher?

, w tym parownica: allegro.pl/item758017219_sc_1020_karcher_parownica_sc1020_1122_1402_1030.html która sprawia wrazenie lekko lepszego mopa parowego. a potem zaczelismy sie zastanawiac, ze i odkurzac by moglo, i czyscic tapicerke.. allegro.pl/item756835508_karcher_se_4001_odkurzacz

Re: mop parowy-używacie? warto?

Ostatnio miałam podobny dylemat....Zastanawiałams ie nad takim mopem a parownicą z Karchera. Zdecydowałam się w końcu na : allegro.zumi.pl/parownica-karcher-sc-1020-dysza-do-okien-raty-i1850425974.html tyle ze mam bez tej dyszy do okien. Urządzenie może droższe od tego co pokazywałaś ale jest

myjki karcher najmniejsza czy większa

Witam pisałam jeden post jakiś czas temu, ale został bez odpowiedzi, proszę mi napisać, czy wystarczy myjka sc 1 (najmniejsza do ręki) czy pokusić się o sc 2 lub sc 1.020 (starszy model). Cenowo podobnie, kusi mnie mniejszy rozmiar 9ze względu na przechowywanie), ale już zastanawia mniejsza moc. No

Re: sprzątanie - wspomóżcie

km. > Z góry dzięki Ja firanki pakuję do worka i piorę już po leczeniu i wieszam. Parujemy całe mieszkanie, parkiet, wózek, fotelik, sofę z eko skóry też;) Czymś takim: allegro.pl/karcher-parownica-sc-1-020-odkurzacz-parowy-i2178529525.html

parownica karcher a wykladziny

Kiedys w jakims watku czytalam, ze ktos parownica doczyszczal plamy z wykladziny karcherem sc 1122. Moja ciocia chciala parownice, wyszperalam na allegro model 1020 - wydaje mi sie fajny, ale nie ma tam opcji czyszczenia/odswiezenia wykladzin :( Da sie jakos? Bede bardzo wdzieczna z aopinie. -- W

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - karcher sc 1020

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin