Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Kenia od 15.03.2014r.

Kenia 15.03.2014r. Mam wykupiony wyjazd do Kenii z biura TUI na wybrzeże Mombasy w terminie 15.03. do 22.03.2014r. wylot z Warszawy, hotel REEF. Czy może ktoś jedzie do tego hotelu w tym terminie? Elżbieta, Poznań. Proszę o kontakt na mail: elaelaela@tlen.pl

Kenia styczeń 2014

Lecę na 15 dni z Itaką od 19 stycznia 2014 do hotelu Sandies Tropical Village. Mam plan organizacji safari 3 dniowego.Poszukuję pary do wspólnego wyjazdu żeby obniżyć koszt wypadu. obecnie negocjuję cenę z miejscowym biurem. gzieba4@wp.pl

Kenia styczeń 2014

Lecę na 15 dni z Itaką od 19 stycznia 2014 do hotelu Sandies Tropical Village. Mam plan organizacji safari 3 dniowego.Poszukuję pary do wspólnego wyjazdu żeby obniżyć koszt wypadu. obecnie negocjuję cenę z miejscowym biurem. gzieba4@wp.pl

Re: Kenia z Rainbow

oczywiście,że się odezwę... a wyjazd już zaklepany, zaliczka wpłacona termin 01-16 listopad 2014 - Kenia Classic + tydzień w hotelu Neptune Paradise Resort...hotel chyba nie najgorszy..

Re: Mauritius czy Kenia

(już był taki atak) czy obiektach turystycznych. Ale jeżeli ktoś ograniczy swój pobyt jedynie do hotelu to można zaryzykować na własną odpowiedzialność. Zresztą jest ostrzeżenie MSZ przed wyjazdami do Kenii: "30 czerwca 2014 Kenia – ostrzeżenie dla podróżujących W związku z wysokim ryzykiem

Re: Szczepienia ochronne przed wyjazdem na urlop

Wybieram się do Kenii ( 2+2) w terminie 01-16 listopad 2014. Lecę z biura Rainbow Tours - wycieczka Kenia Classic + wypoczynek.

Re: Kenia z Rainbow

W listopadzie 2014 wybieram się z rodzinką do Kenii z Rainbow Tours. Mam do wyboru "Powitanie z Afryką " lub "Kenia Classic". Nie wiem na jaką opcję się zdecydować, Kenia Classic ma bardziej intensywny program i jest sporo droższa. Czy dużo stracę odnoście safari wybierając

Egzotyka w Rainbow Tours

Rainbow Tours rusza z egzotyką na 2014 rok. Jest już Kenia pobytowa bez safari. Ceny nie powalają, więc trzeba poczekac na Itakę, aby je porównac. Pozdrawiam.

Manipulacja z uzyciem prawdziwych faktow

nach Saudi-Arabien. Die Terroristen in Syrien erhielten für 7 Millionen ukrainisches Korn und dreimal kaufte der Iran, jeweils für 325.000, 7, 2 und 10.4 Millionen Weizen aus der Ukraine. ​​24 Millionen gab es aus Kenia, 11.Millionen aus den Philippinen, 1.5 von der Schweiz, zweimal bekam

Re: in vitro czerwiec 2014

gdzieś polecieć. Marzy mi sie Kenia ale ze względu na leki antymalaryczne itp musimy odpuścić bo nie mogę faszerowac się niczym dziwnym. Nie wiemy jak będzie w te wakacje bo w firmie dużo się dzieje, ważny okres przede mną więc lipiec/sierpień muszę być na miejscu. Może na jesieni znajdziemy czas. A

Re: z zupełnie innej beczki 1

; Gdańsk odbyło się 24 lipca. ( 2014 r ) oraz „Zaprezentowano również zarys potencjału współpracy polsko-holenderskiej na rzecz rozwoju drogi wodnej E40 w ramach projektu pn. „Wisła – cooperating towards solutions”. Widać więc, że jedynie zaprezentowano zarys możliwości

Re: Kenia z 7-latkiem-ryzyko?

Tsavo w Sentrim Lodge Tsavo East + całodniowe safari blu+ ruiny Gede) Myślę że cena jest dobra. Pobyt połowa stycznia 2014. Tu namiary na Richiego na FB : www.facebook.com/richard.karisa Link do strony: www.safari-kenia.pl/ Link do filmu zrobionego przeze mnie: www.youtube

Polska gnije

2014-11-17 12:21 Ostania afera, której bohaterami jest trzech cwaniaczków z PiS, którzy postanowili wraz z małżonkami wybrać się do Madrytu na koszt podatnika mówi nam bardzo dużo o jakości całej polskiej klasy politycznej ze szczególnym uwzględnieniem parlamentarzystów. Przecież wiadomo, że i

Re: Kielce w 2050 roku

(I.03.1287) Polonia w liczbach: 2015 rok Główne ośrodki polonijne Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2014-12-29 W Polsce mieszka ok. 39 milionów mieszkańców, z czego ok. 0,5% to przedstawiciele regularnych mniejszości narodowych/etnicznych oraz cudzoziemcy. Faktem oczywistym

Re: 2014-konkurs lutowy "Tam, gdzie rosną palmy".

1 Kenia - Malindi plaża 2 Kenia - Malindi w hotelu 3 Tajlandia - Wycieczka do dżungil

Re: Kenia - co robić ? :-)

Tubylcy wiedzą więcej i pokażą wiele fajnych miejsc, była i wiem dokładnie choć akurat ja we własnym zakresie nawiązałam kontakt z biurem kenijskim na miejscu przy Diani Beach ale poznałam wielu tubylców czyli Beach Boysów - polecam naprawdę kilku z nich. Mam świeże dane - bo właśnie 29.12.2014

Re: 2014 Konkurs lipcowy: jednostki pływajace

temat podoba mi sie ;) znalazlam ciekawe fotki 1. Powodz, Wietnam 2. Zawody, Kenia 3. w delcie Mekongu, Wietnam -- *...chciał go tylko poklepać po ramieniu, ale samochodem rzuciło i trafił w szczękę :)))

Re: Kenia Classic z RT

Ja wybieram sie z Rainbow na styczen 2014, safarii i pobyt. Pobyt hotel Reef, czy ktos byl ?

Re: 2014 Konkurs styczniowy- 'Domy w kwiatach'

1. Kolorowy Londyn 2.Egzotyczna Kenia 3. Swojskie Gilowice. ( to moja ukochana odskocznia):) -- http://emotikona.pl/gify/ http://emotikona.pl/gify/pic/diablica.gif

Mombasa(Kenia)

Population (2014) Total 1,200,000 www.youtube.com/watch?v=jAtdkp85Kjw www.youtube.com/watch?v=g2pDcK4g0_U www.youtube.com/watch?v=DEol1AK9GzE

Znowu miałam duży problem z wyborem i trzy razy zmieniałam decyzję. Ostatecznie wybrałam: 1. aga-foto ? zdjęcie nr 2 ? Malindi, Kenia 2. 77-bah ? zdjęcie nr 1 ? Grecja, Kafalonia 3. anianasadach- zdjęcie nr 3 ? Przed domem

oto moje domy tonace w kwiatach/zieleni: 1. W cichej uliczce - Meksyk 2. Malindi, Kenia 3. ... caly w zieleni, Meksyk, Playa del Carmen -- *...chciał go tylko poklepać po ramieniu, ale samochodem rzuciło i trafił w szczękę :)))

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - kenia 2014

Zdjęcia - kenia 2014

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin