Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Chudnie się w kuchni, a nie na bieżni...

całym pudełkiem ptasiego mleczka. Też wiem co to znaczy przytycie hormonalne - tak jak milionom kobiet letrox i euthyrox pomaga, tak mi nie pomógł ani trochę, za to rozwinęło się u mnie 100% skutków ubocznych. Jednym z nich było przejście z rozmiary 34 na 38 w ciągu kilku miesięcy. Teraz powoli

Re: Przywitaj się! O nas (wątki osobiste)

porodzie, leczyłam się prawie rok sterydami). Odchudzająca się całe życie, zawsze z efektem spektakularnego jojo (obecnie moja waga mocno przekracza 100 kg). Biorę letrox 50 (euthyrox musiałam odstawic ze wzgledu na koszmarne skutki uboczne, ale to chyba glownie zasługa laktozy - a mam alergię na "krowę

Re: Prośba o pomoc - złe wyniki, bezsenność, lęki

3) Spożywan eprodukty, tabletki nei moga mieć jodu, sól mogę jeść 4)mam za niski sód wg niego tak btw :) przez nadnercza 4) miniumium 2 litry wody pić, 1/2 rano do 1h przed jedzeniem leki: 1)zmiana z euthyroxu na letrox raz barc 75 raz 100, aj jednak chce brac stała dawkę, śrenia tego wszystkiego

Re: Wyrównanie hormonów bez leków - możliwe?

. Co do hormonów ja odstawiłam letrox po około 2 tygodniach, 2,5. Miałam tsh na poziome 7,56 FT3 na pozimie 100% a FT4 na poziomie około 50 niecałych. Po 5 miesiacach bez letroxu TSH spadło do 3 A hormony były cudownie wyrównanie na poziomie 40% i 50% czyłam sie cudonie ale ponieważ wiedziałam że to

Re: euthyrox - komu pomógł? w jaki sposób?

lekarze i osoby z forum a leczenie czegoś co jest skutkiem lewotyroxyny/ reakcji organizmu na ten preparat i co jest brane za inną jednostke chorobową dostarcza kolejnych 50 problemów. O hasi i jej leczeniu/wyciuszaniu/ wiadomo bardzo niewiele wiec jak ktoś mi z 100% pewnością zaczyna twierdzić że coś

Novothyral i duszności po 2 m-cach - możliwe?

Witajcie Hashimotki, bardzo proszę o pomoc: od 2 miesięcy biorę Novothyral 75, Letrox nie dawał rady w pojedynkę i w tej chwili jestem na dawce: 1/2 Letrox 100 + 1/2 Novothyral 75 Po wprowadzeniu Novo od razu poczułam się lepiej. Ale teraz, po dwóch miesiącach takiego dawkowania zaczęłam

Re: Hashimoto-przyczyna stanów lękowych

wiecznie zmęczona, styrana życiem, co noc mam koszmary. Ciągle jestem smutna, czuje się winna i bezwartościowa. Mogłabym tak wymieniać. Byłam leczona wenlafaksyną na depresję, jednak skutki uboczne zbyt utrudniały mi życie. Zamiast poprawy stanu psychicznego czułam piękne nic, ale czy to faktycznie była

po Letroksie

Od piątku zażywam Letrox, 50mg. Od soboty mam podwyższoną temperaturę, waha się w ciągu dnia od 37 do 37,8. Do tego czasami podstakuje mi ciśnienie i tętno (w krytycznych momentach sięga nawet do 100 uderzeń na sekundę). Czyto tylko przypadek, czy może skutki uboczne Letroksu? Aga

Re: Pani Moniko - leki na tarczycę a karmienie ?

Przed ciążą jadłam Letrox 100 teraz jadę na Euthyroksie 75. Tak na prawdę to ten lek kompensuje za niski poziom hormonu we krwi, a nie "leczy" coś tam. Więc jak tu mówić o skutkach ubocznych leczenia, jeśli za pomocą odpowiednio dobranej dawki równamy do normy, której nasze leniwe

Odstawienie abxów-laktoza w lekach! Zioła - cito!

w pulsach co 3 dni wg zaleceń dr O. nie mają żadnych skutków poza metalicznym posmakiem w ustach. suplementy: *rano: r/1(przed): letrox - hormon 25mg (30 min) (nie)levoxa 500mg (nie)unidox/minocyklina 100mg (nie trzeba - 15-30 minut) liv52 ds x1 ala nac witc 1g r/2(w trakcie): arthrostop rapid

Re: dzielenie tabletki euthyroxu - pomocy

niedoczynności), te straszne objawy uboczne po 1/8 już mnie nie nękały, ale niedoczynność - jak się można domyślić - owszem. Niemniej jednak wciąz jakieś dziwne poty miałam. Po prostu nie tolerowałam tego Euthyroxu chyba. Gdy TSH wynosiło 30 inny lekarz zlitował się i zapisał Letrox i kazał brać go NIE na czczo

Re: Letrox a inne leki

Hej Asiu, Ja grzecznie biorę to co przepisał mi pierwszy endokrynolog na którego trafiłam....dopiero od 8-miu miesięcy łykam letrox, ale zaczęłam od 50 mg, jestem teraz na 100mg a wg badań sprzed kilku dni TSH mam 4,3 więc lekarz coś przebąkiwał, że chyba powinnam spróbować 125mg

Re: Subkliniczna niedoczynność tarczycy. Hashimot

- wykonywałam tylko te ćwiczenia, na > które zezwolił ortopeda) > Letrox biorę od 1, 5 tygodnia i przeszło mi zmęczenie, opulizny > nie przeszły, Na to potrzeba czasu i to nie tygodnie a czasem kilka miesiecy. > ale mam straszne myśli i jestem bardzo nerwowa. To moze byc skutkiem szybkiego

Klematis7 - epilog

, może błąd jest w którymś miejscu szklaku metabolicznego. Nie wiadomo. Jeśli zaburzenie jest nietypowe, nie wykryją go podstawowe badania stężenia hormonów. Leczenie prostego zaburzenia pracy tarczycy to np tabletki Letrox, 7 zł 20 gr / miesiąc. Kompletnie nie posiadają skutków ubocznych, o ile

Re: Eltroxin - skutki uboczne

StDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=2&ved=0CBgQ7gEwAQ&prev=/search%3Fq%3Deltroxin%2Bproblems%26hl%3Dpl%26client%3Dsafari%26tbo%3Dd Kazdy z nas jest inny i inaczej reaguje na hormony, lekarstwa itd ale wydaje mi sie ze takie rzeczy warto wiedziec zeby miec mozliwosc zmiany. Mi osobiscie po zwieszkszeniu dawki eltroxinu ze 100 na 150

Re: Letrox 25 profilaktycznie i skutki uboczne?

Tylko spokojnie. Brałam Letrox przed operacją tarczycy i biorę teraz, po usunięciu jednego płata. Czuję się dobrze, nie tyję . Biorę dawkę 100. Mam zaufanie do mojej endokrynolog, bezgraniczne. Dwa lata po operacji i wszystko ok. Zaufaj lekarzowi. Na forum nikt nie udzieli Ci lekarskiej porady

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - letrox 100 skutki uboczne

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin