Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

kody na howrse luty 2014

kody na howrse luty 2014 http://dysker.pl/pobierz.png kody na howrse luty 2014 do pobrania, kody na howrse luty 2014 pobierz, PDF pobieranie kody na howrse luty 2014, kody na howrse luty 2014 do sciagniecia

kody do battlefield play4free 2014 luty

kody do battlefield play4free 2014 luty http://dysker.pl/pobierz.png kody do battlefield play4free 2014 luty do pobrania, kody do battlefield play4free 2014 luty pobierz, PDF pobieranie kody do battlefield play4free 2014 luty, kody do battlefield play4free 2014 luty do sciagniecia

Luty 2014- koniec leczenia

posłuszeństwa. Od 10 grudnia do około 20 lutego brał od poniedziałku do piątku po 2 gr Biotraksonu. Patrząc globalnie na cały czasokres jego leczenia czyli 2 lat przyjął łącznie około 200 kroplówek. Bogu dziękuję że daliśmy radę to wszystko wytrzymać. W lutym zakończyliśmy jego leczenie. W między czasie

LUTY - 2014

Kochane, wiem że luty jest jeszcze daleko i przed nami emocje związane z testowaniem styczniowym, ale ja już jestem myślami w kolejnym miesiącu i dlatego pozwalam sobie założyć watek LUTY 2014. Nie było mnie chwilę. Okazało się po wynikach cytologii, ze mam dysbakteriozę. Walczę teraz z równowagą

Re: LUTY - 2014

hej rigolard. Miło, że wątek Luty 2014 już jest rozpoczęty. No i tak jak napisałaś, mam nadzieję, że się tutaj nie zapiszę ;):):) -- http://lt1f.lilypie.com/Xt7cp1.png http://ovufriend.pl/thumb/df4915da7270c5cf3640422edc2bec1d.png

Re: IVF styczeń/luty 2014.

aas.aa tak mi przykro, myślałam że przynajmniej Tobie się uda :( ale dupa normalnie, masakra jakaś...coś pechowy ten luty :( masz jakie mrożaki? -- Provita Katowice - niepłodność idiopatyczna (3 lata starań) 4 IUI nieudane. 01.02.2014 - IMSI - nieudane.

hej dziewczyny! 07 lutego 2014 r zapomniałam zjeść dwóch tabletek tak ze 09 w niedziele dostałam okres. trochę szybko bo przeważnie minęło ok 4 dni jak kończyłam paczkę i czekałam na okres a tu po 2 dniach przyszedł.. długo zwlekałam z odstawieniem tabletek mimo ze chciałam mieć dziecko

dzięki :) trzymam kciuki za siebie , Ciebie i resztę dziewczyn bo jak czytam ich wpisy to się dobrze czuje i uspokajam zwłaszcza jak nie możesz pogadać np. z przyjaciółką na ten temat i się wyżalić mam nadzieję że luty będzie szczęśliwy dla wielu -- Parens - Kraków pierwsza ciąża naturalna córka

Hejka dziewczyny, Jutro trzymam kciuki za punkcję Mireleczka17:) W tym tygodniu jak widzę dużo się u nas dzieje. Czyli połowa lutego będzie rzeczywiście stresująca dla większości z nas :) Oby owocujący był ten luty. -- Gyncentrum K-ce Dofinansowanie... I IMSI nieudane IX 2013 (krótki protokół na

dzieciątko oby ten luty byl szczesliwszy. Trzymajcie sie wszystkie testujace, pobierajace i transferujace :-) -- 06.12.2012 pierwszy transfer udany, niestety w 13 tyg. serduszko przestało bić 10.12.2013 punkcja i mrozenie w stadium blastocysty, transfer 06.02.2014 czekamy

miraleczka to ja do Was dołączę na ten maj ;) ja miałam w lutym transfer więc pewnie też w maju będzie następne podejście a powiedz wcześniej byłaś na długim czy też krótkim protokole i czym to się tak naprawdę różni bo mi lekarz powiedział za pierwszym podejściem , że dla mnie lepszy długi a

Update LUTEGO roku pańskiego 2014. Sweeta jeszcze u Ciebie buźki uśmiechniętej nie wpisuję, bo czekam aż sie określisz czy smile czy cry. Oczywiście wydaje mi się ze wpisanie smile jest tylko kwestią czasu. Dziubella u Ciebie nic nie wpisuję, bo chyba jeszcze nie masz @ - czyli co? jest nadzieja

Cześć Aguś. Ja jestem na razie na antykach, dziś 14 tabletka, za tydzień pierwszy zastrzyk Gonapeptylu. Zależnie od stymulacji punkcja/transfer wypadnie koło połowy lutego. Zapraszam na wątek Starania rok 2014: forum.gazeta.pl/forum/w,191,147520166,,starania_rok_2014.html?v=2&wv.x=2 -- Novomedica

aas.aa przytulam cię i również bardzo mi przkro:( Rzeczywiście ten luty jakoś nie tak się zaczyna dla nas. Ja dzisiaj robiłam test sikany i dupa :( Jutro idę na betę i zobaczymy. Ale jeszcze żyję nadzieją. Bo liczyłam, że teraz mi się uda. -- Gyncentrum K-ce Dofinansowanie... I ICSI nieudane VIII

Bulmama nie przejmuj się. Trzeba sie cieszyć bo pomimo wszystkiego masz dodatkowo 1 śnieżynkę. Mi się jeszcze nie udało dojść do etapu zamrożenia chociaż 1 zarodka :( A poza tym ja wierze że luty będzie nasz i teraz nam się uda :) I trzymam za to mocno kciuki. -- Gyncentrum K-ce Dofinansowanie

,aż organizm się wyciszy,a że mam dodatkowo cukrzycę to będzie lepiej dla zdrowia.Gdyby nie prze stymulowanie transfer miałabym w piątek 21 lutego. Podobno mam do pobrania 20 komórek ciekawe ile czasu ta procedura zajmie. ------------------------ Punkcja 16.02.2014 godz 9.00

aa.saa - witaj :) a u ciebie w którym dc wypadnie punkcja? Zadaję pytania jakbym pisała rocznik statystyczny, ale próbuję sobie wyliczyć, jak to będzie u mnie. Pierwsza połowa lutego jak na złość będzie u mnie i męża dość napchana różnymi zobowiązaniami i będziemy musieli to wszystko jakoś

transferu bo ja miałam długi protokół więc zaczęłam w styczniu transfer w lutym a beta w marcu ;) Co do perfum to mi powiedzieli , że nie mogę nic używać zapachowego i nawet gumy do żucia . Ja miałam słabo wypełniony pęcherz (choć wydawało mi się że bardzo chce mi się siusiu) i był problem z wprowadzeniem

agus792 napisała: > Aga terminowo betę mam zrobić 7 lutego - to będzie 14dpt. Ale 5 mam dostać @ to > nie wiem czy 7 będzie aktualny:-( > Staram się myśleć pozytywnie, ale same wiecie jak to jest - czasem brakuje już > poprostu sił.... Agus wiem jak to jest...ja zawsze na początku

towazrzysz(ka) na narty luty 2014

Poszukuje towarzysza(szki) na wyjazd w dolomity na poczatku lutego 2014. Najlepiej z zachodniej Polski. Wyjazd samochodem na tydzien. Poszukuje osoby z ktora mozna pojezdzic na nartach ( bez wyscigow ) zjesc dobra kolacje z winem, I rozerwac sie po nartach. Tomasz

Luty 2014

U mnie drogie Panie, można z całą pewnością wpisać :( Brzuch mnie okropnie boli i cycki też, także spodziewam się cholery lada moment, najpewniej w nocy, a najpóźniej jutro :( Smutno mi trochę, bo to już 9cs po poronieniu. I naprawdę nie wiem, czemu to tyle trwa??? Może też negatywnie wpływa moja wa

luty 2014

Poniżej moje najnowsze wyniki: TSH 0,024 (norma 0,27-4,2) FT4 63.40% FT3 75.68% ferrytyna: 16.85% B12: 35.50% Jestem na dawce 100 N + 44 E. Samopoczucie kiepskie, metabolizm fatalny. Ostatnio doszedł objaw zimnych stóp i dłoni, zmęczenie. Objawów nadczynności brak, a takiego niskiego tsh w ży

LUTY - 2014

Betti2303 - ja w przyszłym cyklu też zaczynam z clo - właśnie czekam na @, jeszcze z 2-3 dni... Łudzę się jeszcze, co prawda, ze może się udało w tym miesiącu, ale nadzieje niewielkie, więc już nastawiam się na luty:) Na razie nie wpisuję się na listę, bo nie znam terminu. Ja mam brać przez 5 dni

Re: Luty 2014- koniec leczenia

Dzięki za podsumowanie :) I tak trzymać!!! Wpadaj czasem do nas i raportuj co i jak, proszę :) Najlepszego!!!

Luty 2014

W Iranie jest silny kryzys z woda. było tam jezioro Aligholi 5000 km/2 www.gosur.com/en/iran-map/?gclid=CLWlmMa_qrwCFche3god2QoAsw a teraz jest tylko: www.gosur.com/en/iran-map/?gclid=CLWlmMa_qrwCFche3god2QoAsw (przemień na satelitę) sól , -- www.104-0031.com/mainframe/contents/HG/Gallery/rabb

3 luty 2014 - dostawa niesortu z Anglii - KOKARDKA

Witamy. 3 lutego 2014 - zapraszamy na dostawę niesortu z Anglii. Zbiórka d2d - KOKARDKA - Manchester,Leeds. Hurtownia SKANDIA Płońsk ul.Piaskowa 9 woj.mazowieckie tel.608432965 tel.697628997 www.skandia-hurt.pl

Re: Zima - luty 2014

Zachód słońca oglądany od wschodu, tego dnia był bardziej tajemniczy, może nawet zjawiskowy w kolorystyce nieba ... -- Uroda cieszy tylko oczy, dobroć jest wartością trwałą - SAFONA

Ruczaj, Płaszów a rozszerzenie strefy luty 2014

Nie wiem czy zauważyłeś, ale w lutym 2014 rozszerzają strefę płatnego parkowania o spore obszary Krakowa. Częśc z tych zmian to właśnie wynik budowy tych biedaautostrad. np z Płaszowa idealnie wtłaczasz auta do Grzegórzek gdzie będziesz miał od lutego strefę...

Re: Ranking pożyczek - Luty 2014

Sprawdź najnowszy ranking pożyczek pozabankowych. W zestawieniu znajdziesz firmy, które oferują pożyczki krótkoterminowe do 45 dni oraz długoterminowe nawet na 4 lata. Korzystając rankingu masz możliwość bezpośredniego porównaniu kilkunastu firm pożyczkowych i wybrać tą ofertę, która dla Ciebie będ

Re: Bałtyk zimą w lutym 2014

Bywa i taka zima, jak ta w lutym 2014, kiedy aura przypomina raczej dni kwietniowe, nawet majowe, pogodne z dużą ilością słońca ... -- Uroda cieszy tylko oczy, dobroć jest wartością trwałą - SAFONA

Re: EGIPT LUTY 2014

Witam a od 15 - 20 luty do konca lutego do hurghady jest nas juz dwie:)

Najciekawsze premiery gier - luty 2014

Najciekawsze premiery gier - luty 2014

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - luty 2014