Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Warsztaty dla przyszłych mam! 2 lutego 2013

uczestników zaangażowania i aktywnego udziału. Nie prowadzimy długotrwałych form wykładowych. Priorytetem są dla nas ćwiczenia oraz bazowanie na doświadczeniach trenerów oraz uczestników. Zapraszamy na warsztaty w Wesołym Bąbelkowie, przy ul. Tymotki 7, w dniu 2 LUTEGO 2013, w godzinach 9.30 – 17

Re: in vitro czerwiec 2014

majko37 ja mam za soba 4 pelne stymulacje. Powtarzalam je co dwa miesiace: grudzien 2013, luty, kwiecien, czerwiec 2014. -- 10.2013. AMH= 0,33, FSH=12 12.2013 IVF Invicta Gdansk: :( ; 02.2014 IVF Invicta Gdansk: :( ; 04.2014 IVF Szwecja: :( 06.2014 IVF Szwecja: transfer w piatek 13-go! :)

Re: Gdzie będzie przyjmować ortopeda dr.Ciepła na

Dzięki za informacje. Już zarejestrowałam mamę na luty 2013. Pozdrawiam

Re: Runy 3

najgorsze to czekanie, ja mam termin luty-maj 2013, żeby tylko nie było rozczarowania :(

Umowa Solid Secrutiy

Witam.Mam wielka prośbe do wszystkich czytajacych ten post . Pracowalem w Solid Secruity od Sierpnia 2013 do 27 lutego tego roku . Pracowałem na umowę zlecenie . Zostałem wyrzucony z pracy poniewaz nie wstawilem sie na szkolenie ktore mialo sie odbyc 28 lutego 2014 roku o godzinie 10:00 , dodam iz

Gomis napisze ci co wydaje mi sie najwazniejsze, ale ja przy kazdym z trzech wykonanych badan mam po 5 stron A4 jakis danych, wiec jak cos jeszcze Cie interesuje to pisz ;) Wiec generalnie wyniki m sa zadziwiajaco rozne: luty 2013 6,4miliony/ml i 76% zywotnosci (tak to sie po polsku nazywa?) maj

Re: Ratujcie Ciechanowski Szpital

Lekarze za Luty 2013 dostali po 70000,00 tysięcy to za mało może im dołożyć TAK MAMY RATOWAĆ CIECHANOWSKI SZPITAL

Re: in vitro kwiecień 2014 r.

6 luty 2014r - nieudana :( I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana.

In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :( I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana.

REJS PO NILU 2013/2-14

Witam wszystkich , szukam osób które były na rejsie po Nilu od listopad 2013 do luty 2014. Podaje swój adres biuro@kredyty.slask.pl Bardzo proszę o kontakt Chcemy się wybrać z grupą przyjaciół w marcu/kwietniu 2014 , i mam kilka pytań Ania

Re: sierpniowo/wrześniowe in vitro 2014

cykle stymulowane clo (bodajze 5), luty 2014 laparoskopia - endometrioza 3 stopien i poskrecane jajowody, kwiecien histeroprkopia - dwurozna macica, nasienie m dobre tylko 0% szybkich plemnikow. W chwili obecnej jestem w trakcie stymulacji dzis 9 dzien, ide dlugim protokolem. Podchodzimy do ivf

Re: Czy te wyniki są dobre?

Nie mam w USG podanej objętości całej tarczycy... tylko Tarczyca niepowiększona echostruktura niejednorodna Obecne wyniki Tsh 1,80 norma 0,27-4,20 FT3 3,45 norma 2,00-4,40 FT4 1,23 norma 0,93-1,70 anty TPO 11 norma 0-34 anty TG 22,78 norma 0-115 ft4 38,96% ft3 60,42% Wyniki z luty 2013 tsh 1

Re: *C*Z*W*A*R*T*K*I* :)

Dzień dobry dobrzy ludzie :) . Oj jak to dawno było :) 23 maj 2013.....Trochę deszczu popłynęło z nieba. Ale dziś jest luty i mam nadzieję, że Wam wszystkim jest ciepło w serduszkach i świeci Wam słoneczko. jeśli nie na niebie to na pewno w serduszkach. Miłego czwartku dobre ludki szufladkowe :)

Re: jakie objawy po transferze?

Koniec czekania u mnie, własnie się polało, dostałam zwykły okres:( aula08 mam nadzieję,że cię to nie spotka. -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Skarbie wszystko tak jak u mnie :( dziś 10 dpt a ja od 7 mam te brązowe plamy do dziś. -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Re: Turcja z Reader's Digest

Mam do odsprzedania zaproszenie na okres luty-kwiecień 2013, cena do uzgodnienia. Mail justi1327@wp.pl

bianka nie martw się ja tez mam doła i niestety złe przeczucia, cały czas ból miesiączkowy,nasilający się w nocy:( -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

akdi a może ty miałaś relanium to ja mam gonapeptyl co? Bo to też jest podobno wyciszacz? -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Hmmm to tylko ja tak mam? Dziewczyny odpowiadać mi tu szybko...ma ktoś tak??? -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Dziewczyny mam pytanie czy ,któras ma zastrzyki Gonapeptyl po transferze? W kolejności 1 zastrzyk w dniu transferu, 2 dni przerwy-kolejny zastrzyk, 2 dni przerwy i kolejny??? -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013

kwietnia 2014r- criotransfer 1 blastusia:)...czekam... II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :( I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana.

blastusia:)...czekam... II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :( I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana.

2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :(

Re: wyciek gazu i wymiana gazomierza

Tak tez pomyślałam i zdjecia zrobiłam. Okres za który mam tak wysoką dopłatę to 31.07.2013 do 16.07.2014 -241m3 z tym że awaria była stwierdzona koniec lutego i do tego czasu rzekomo miałabym zuzyć 149m3. W poprzednim okres 19.07.2012 do 23.07.2013 zużyłam tylko 142m3. Teraz z nowego licznika

Re: brakuje kilka minut, ale what the hell, TGIT

Tak, też mam tydzień upierdliwy do imentu. :-/ Od rana siedzę na telefonie z księgową, i wyobraźcież sobie! - zgubili moje sprawozdania finansowe z rachunkami etc. za styczeń, luty i marzec 2013. KJAP. Teraz muszę zeskanować to na nowo, qrva. A jest tego multum, więc 3 godziny z życia w plecy

Dziewczyny, dołączam do Was. Jestem z watku styczen/luty, w lutym nieudany transfer nie doszlo do implantacji, niestety brak mrozaczków. Wczoraj byłam u lekarza i zaczęłam antyki, po dwoch tygodniach mam się stawić na wizytę i dostane gonapeptyl tyla na razie wiem. Z moich wyliczen wynika ze

luty 2013 - starania i testy

Nie znalazłam nigdzie podobnego wątku, więc postanowiłam go sama założyć :) mam zamiar ucelować z dwoma paskami na teście na luty 2013 :D ktoś jeszcze?

Re: Zwątpiłam w mojego Endokrynologa :(

<15,0 lU/ml przy normie < 60 Czerwiec 2011 - TSH = 3,05 (norma 0,47-5,01) Marzec 2012 - TSH =3,52(norma 0,40-4,00) Sierpień 2012 (tu jestem na początku ciąży) TSH = 2,36 (norma 0,40-4,00) FT3= 4,40 (norma 4,00 - 8,30) FT4 = 15,55 (norma 9,00-20,00) Luty 2013 (tu jestem w 8 miesiącu ciąży

Mam do sprzedania aparat Oticon Alta Pro

Witam, Mam do sprzedania aparat Oticon Alta Pro z rożkiem(BTE). Stan jak nowy, w pełni sprawny, używany około roku, zakupiony w lutym 2013. Kolor "chromowy beż".

Re: Leczyć czy nie???

FIBROSCAN - F3 9,8 KPA wykonane w listopadzie 2013 roku w Wojewódzkim szpitalu zakaźnym, Biopsja w lutym 2014 roku - Aktywność zapalna ( g): wynik 1, Zasięg włóknienia ( s): 1. Dodam, że mam 33 lata mężczyzna . 70 % to duża szansa niektórzy jej nie mają wcale. Pozdrawiam!

Re: A se posiałam znowu.

> brawo, Asta:) ja czekam do lutego, ziemię obie szykuję na razie. Lutego 2013 ? bo luty 2012 juz mamy ;D

, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Re: Ulica Sowińskiego no i co dalej?

mamy juz luty 2013 a na ulicy nic sie nie dzieje - przez 1,5 m-ca zrobią to co nie zrobili przez 8 miesięcy?

próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :(

Re: Odkrycie w okolicach Łeby - artykuł

Dopiero na początku stycznia 2011 roku będą znane wyniki badania. Mamy luty 2013 i wyniki w dalszym ciągu nie są znane... -- MADOHORA FORUM NIKISZOWIEC

Re: IVF styczeń/luty 2014.

2kwiatuszek20 napisała: > Czesc dziewczyny ja również zakwalikowalam się na in vitro przez program rządow > y.pod koniec lutego mam punkcje.jak razie skończyłam antyki i robie sobie zastr > zyki z gonapeptylu.tylko jjedno mniej zastanawia: dużo dziewczyn pisze że gonap > eptyl

,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

ich nie mam w swojej teczce, zawsze tylko robia mi estradiol. -- 30 lat. Starania od 6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! 12 kwietnia 2014r- criotransfer 1 blastusia:)...czekam... II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :( I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013

Re: luty 2013 - starania i testy

megmama napisał(a): > Nie znalazłam nigdzie podobnego wątku, więc postanowiłam go sama założyć :) > mam zamiar ucelować z dwoma paskami na teście na luty 2013 :D ktoś jeszcze? staram sie od sierpnia i nic :-(teraz tez juz czuje ze okres za pasem,ech.........moze luty bedzie inny :-)

Re: Podsumowanie 2013. Co przyniesie rok 2014?

Fajny byl 2013. w styczniu Emiraty Arabskie (Dubai), w marcu Sri Lanka, w maju Nepal, w pazdzierniku Bahrain, w grudniu Malezja, Brunei i Singapur. Na luty mam zaplanowany koncert Rolling Stones w Abu Dhabi co wkomponujemy w 4 dniowy przejazd samochodem po Emiratach, na wiosne klaruja sie byc moze

chcą szukać przyczyny:( -- 30 lat. Starania od 6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! 12 kwietnia 2014r- criotransfer 1 blastusia:)...czekam... II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :( I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana.

, powstrzymujący ją:( -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Re: SIERPIEŃ 2013 (testowanie)

Hej, byłam tu na forum testowania styczeń-luty, miałam przerwę (psychiczną) i wracam ;) mam nadzieję że ostatni raz.. Będę testować 23.08 Izaraf.................10cs..............01.08.2013 37 lat blankama............3cs...............06.08.2013 30 lat mart.a1982.........24cs..............07.08.2013

Re: Luty z widokiem na wiosnę

Jestem "za" w kwestii hymnu.Mogę śpiewać ochoczo i głośno,sąsiadów mam wyrozumiałych.Tylko jaki ma to być hymn? Krasnoludków? ;) Luty 2013 to najdłuższy miesiąc w dziejach ludzkości wg mnie. Dzień dobry.

Re: co Was ostatnio zabolało?

Z osobistych rzeczy - mój mąż zapisał się na kurs pilota awionetek, bez - lapidarnie mówiąc - mojej zgody. Z forumowych - mimo trzykrotnego zgłaszania się nie wpuszczono mnie na forum rówieśnicze luty 2013. Z kolei moje kochane dziewczyny na Mamach Grudniowych 2009 też ostatnio jakoś nieobecne

Re: starania rok 2014

, następnie wciąż zmieniający swoją wartość magiczny hormon AMH : luty 2013 - 0,14 , lipiec 2013 - 0,8 , grudzień 2013 - 0,1 , luty 2014 - 0,4 . Stąd moje pytanie z jakimi wartościami tego hormonu podchodziłyście kobietki do in vitro ? Dodam że lekarz z INVIMEDU, zaproponował metodę IVM o której czytałam i

Re: Luabay Costa Los Gigantes - spokojna część ho

Widok z okna na boisko, to fajna rzecz - mam to na co dzień w domu ;-) A Puerto de Santiago wybrałem nieprzypadkowo. Byliśmy tam już w lutym 2013 (tyle że w Los Dragos del Sur) i podobało nam się tam dużo bardziej, niż w okolicach Fanabe, gdzie byliśmy chyba 2 lata wcześniej (choć i tam było

Re: In vitro po 40-tce, komu się udało?

wciąż zmieniający swoją wartość magiczny hormon AMH : luty 2013 - 0,14 , lipiec 2013 - 0,8 , grudzień 2013 - 0,1 , luty 2014 - 0,4 . Stąd moje pytanie z jakimi wartościami tego hormonu podchodziłyście kobietki do in vitro ? Dodam że lekarz z INVIMEDU, zaproponował metodę IVM o której czytałam i

Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :(

Re: Szczecin-vitro NFZ 2013/2014

Dziewczyny wczoraj biorąc duphaston zaczęłam liczyć i oto co mi wyszło. W dniu punkcji dostałam receptę na leki. Byla to sobota, 8luty. Dostałam 2 opakowania, na 13 dni. Starczy mi do 20go ! a dalej to jak ja mam zażywać. Czwartek to ja jeszcze nawet bety nie robię. Będę dzwonić do B. na pewno nie

rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

wysokie AMH prosze o pomoc

Hej 2 lata temu przed in vitro robiłam amh wynik 7,7 , w maju 2013 spadło do 5,5, luty 2014 wynik 8,7 , czyli zamiast spadac rosnie co jest? lekarz twierdzi ze jest ok ale... sama nie wiem wsomne jeszczcze ze mam stwierdzona niepłodnośc idiopatyczną staramy sie 9 lat jestem po 4 inseminacjach i 2

44 dc brak okresu

Sierpien 2013 od 07-13 cykl 24 dni Od 31 sierpnia do 6 wrzesnia cykl 39 dni Październik od 9-15 cykl 39 dni Listopad od 17-22 cykl 35 dni Grudzien od 22- 27 cykl 36 dni Styczen 2014 od 27 styczen -2 luty cykl 39 dni Marzec od 7-14 cykl 31 dni Kwiecien od 7- 14 cykl 36 dni Maj od 12- 19 cykl 28 dni

Re: jes szansa

Cześć dziewczyny. Jak czytam niektóre posty to zaczynam nabierać nadzieji. Mam 30 lat i u mnie endo IV stopnia rozpoznali w lipcu 2013. Torbiele na obu jajnikach i zrosty usuneli mi w listopadzie 2013. Potem byłam na zoladexie. Okres wrócił w lutym, no i teraz się staramy. Mam nadzieję, że mi

Dyskopata szyjna odcinek C5/C6 oraz C3/C4

Witam, Od grudnia 2012r. miałem zawroty głowy, czułem się niedotleniony, cały czas byłem rozkojarzony. Odczuwałem lekki ból z lewej strony szyi. W lutym 2013r. doszło drętwienie dwóch palców u lewej dłoni. W maju 2013r. zrobiłem sobie rezonans magnetyczny odcinka szyjnego, wynik badania był

Czy jest nietaktem?

? -- Dobry stanik to podstawa Secret Hills Ona - lipiec 2007 On - luty 2009 Ono - luty 2013

dni. -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Re: in vitro pazdziernik 2014

progesteronu, nasienie bardzo się obniżyło ale do ivf może być sty-lut ivf program rządowy jesteśmy zakwalifikowani Dziewczyny macie PCO. Jak przebiegała u Was stymulacja, bardzo się boje hiperstymulacji. Miałyście ivf czy ifm? Jak się czułyście. Na lewym (małym bo usunięto mi torbiel) nie mam pco natomiast w

Re: Dziecko z guzem mózgu

bartosztv napisał(a): > . Ngrywany będzie w drugiej połowie lutego 2013. Mam nadzieję,że to tylko "literówka".Rok 2013 zakończył się 29 dni temu. ;) > Proszę o kontakt pod adresem bartosztv@wp.pl. Można podać imię wraz z numerem > telefonu. Zadzownię i wszystko wyjaśnię

agus792 napisała: > Aga terminowo betę mam zrobić 7 lutego - to będzie 14dpt. Ale 5 mam dostać @ to > nie wiem czy 7 będzie aktualny:-( > Staram się myśleć pozytywnie, ale same wiecie jak to jest - czasem brakuje już > poprostu sił.... Agus wiem jak to jest...ja zawsze na początku

dobrze odpowiadam, ostatnio miałam zmniejszoną dawkę gonalu ze 125j do 112,5 ale widac to dla mnie jeszcze za dużo. -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Re: Ulica Sowińskiego no i co dalej?

> mamy juz luty 2013 a na ulicy nic sie nie dzieje - przez 1,5 m-ca zrobią to co > nie zrobili przez 8 miesięcy? Dlatego pytam - w kwietniu którego roku?

Re: Czy lipcowe?

) Młody nadal na syropkach i zawiesinach -- Dobry stanik to podstawa Secret Hills Ona - lipiec 2007 On - luty 2009 Ono - luty 2013

Re: In vitro po 40-tce, komu się udało?

swoją wartość magiczny hormon AMH : luty 2013 - 0,14 , lipiec 2013 - 0,8 , grudzień 2013 - 0,1 , luty 2014 - 0,4 . Stąd moje pytanie z jakimi wartościami tego hormonu podchodziłyście kobietki do in vitro ? Dodam że lekarz z INVIMEDU, zaproponował metodę IVM o której czytałam i słyszałam że nie jest zbyt

blastocysta) to 6 dni póxniej powinien być całkowicie zagłebiony w endometrium. -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Re: Stolnica i foremki z IKEA?Hit/Kit??

Mam stolnice silikonową, co prawda nie z ikea bo ta jest dla mnie mała, ale ogólnie idea jest ta sama- genialne rozwiązanie i do wyrabiania ciasta, wałkowania jak i pieczenia. Foremki silikonowe tak samo, polecam. -- Dobry stanik to podstawa Secret Hills Ona - lipiec 2007 On - luty 2009 Ono

Czy Jobseekers Allowance jest wliczany do dochodu?

Chodzi o tax credits Annual Declaration, czy JA mam też uwzględnić? Pobierałam JA pierwszy raz odkąd jestem w UK, przez 6 mies w ubiegłym roku podatkowym. Tak naprawdę to pobierałam go od lutego więc to był jeszcze ten wcześniejszy rok podatkowy i nie pamiętam czy podałam go w ubiegłorocznym

lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Re: jaki mikser polecacie?

podstawa Secret Hills Ona - lipiec 2007 On - luty 2009 Ono - luty 2013

planujemy po urodzeniu dziecka :) Diamencik nosze od lutego 2013 :) -- 10.2013. AMH= 0,3, FSH=12 12.2013 IVF w Invicta Gdansk: 4 komorki pobrane, 2 zaplodnione, zadna nie zostala ze mna :( 02.2014 IVF w Invicta Gdansk: 4 komorki pobrane, zadna sie nie zaplodnila :( 04.2014 IVF Szwecja: 4 komorki pobrane

Ja po pierwszym nieudanym ivf w grudniu 2013 mialam miesiac przerwy. Drugie podejscie bylo w lutym ze stymulacja od poczatku, bo nie mialam mrozaczkow. Lekarz powiedzial, ze miasiac przerwy wystarczy. Teraz tez mialam tylko miesiac przerwy. Zaczelam nowa stymulcje w piatek. W srode mam pierwsze usg

, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! 12 kwietnia 2014r- criotransfer 1 blastusia:)...czekam... II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :( I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana.

jutra dotrwam to sikańca chociaż zrobie. Ty tez się nie poddawaj, my jako jedyne tak mamy,że obie nie umiemy dotrwać do końca testu nawet:( -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6

eurostat

poprawka wg eurostatu mamy ten sam poziom- luty 2013 Już teraz wskaźnik bezrobocia przy zastosowaniu metodologii Eurostatu jest we Francji taki sam jak w Polsce i wynosi 10,7 proc. osób w wieku produkcyjnym -- "To nie kobiety maja małe piersi, to Ty masz wielkie łapy" Baltycki

Re: TUI - już nie opłaca wizy do Egiptu

No właśnie ja też słyszałam, że wiza do Egiptu ma kosztować 25USD, mieli już podnieść cenę od lipca 2013. ale przesunęli na ten rok - od lutego, mam nadzieję, że znowu coś przesuną i wiza będzie tańsza.

2014r- criotransfer 1 blastusia:)...czekam... II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :( I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana.

Re: Wakacje 2014...

nie mam luksusu zaplanowania sobie urlopu pol roku przed... teraz w listopadzie jade dopiero na urlop 2013 poza tym lato spedzam w PL- pogoda jest do wytrzymania, w ciepłe musze uciec jak tu jest paskudnie. Optimum to listopad i luty. W 2014 moze uda sie na tydzień w ferie szkolne z synem do

Re: Aktualna lista 4.01.2013; godz. 12.32

:( malpkap.................12cs.....04.01.2013 nik.men............................. 05.01.2013 sad butelkowa_mama....3cs......06.01.2013 mamakartofelka......10cs.....06.01.2013 galamama...............3cs......09.01.2013 frezja1983...............3cs......09.01.2013 elemelek6...............6cs......10.01.2013

:)...czekam... II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r - nieudana :( I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana.

Re: Firanka makaron gdzie taką długą kupić??

W obi widziałam 250 i dosłownie kilka szt 280. My tez mamy z tym problem bo mamy wysokie mieszkanie, a co dopiero przedwojenne budownictwo powyżej 3 m. -- Dobry stanik to podstawa Secret Hills Ona - lipiec 2007 On - luty 2009 Ono - luty 2013

Re: testujemy we wrześniu;))

No to mnie nic innego nie pozostaje. We wrześniu miałam rodzić... poroniłam w lutym :( Może to jakiś plan? Oby, bo mam już coraz mniej nadziei... kotka92...............19cs..............2.09.2013 courrare..............4cs................4.09.2013

Re: akualizacja listy

Frezja, gratuluje!!! U mnie niestety, jak w zegarku, przyszla dzis @:((( Zapisuje sie na luty. bar-ta.....................4cs......01.01.2013 smile andzia207 ...............8 cs....01.01.2013 smile smile mysia1807..............6cs......03.01.2013 tasiorek68...............2cs......03.01.2013

Re: To jest aktualna lista? 11.01

.......21.01.2013 asz123....................2cs.......25.01.2012 victoria.82...............2cs.......27.01.2013 grosza1...................8cs.........05.01.2013, a nie luty? prosumentka...............1cs.......30.01.2013 siva111.......................4 cs.......23.01.2013

oddam Bebilon Pepti 2

Witam Mam do oddania 3 puszki mleka Bebilon Pepti 2. Termin ważności luty 2013 r. Kontakt tylko pod telefonem 606-38-99-37.

To jest aktualna lista? 11.01

.01.2012 victoria.82...............2cs.......27.01.2013 grosza1...................8cs.........05.01.2013, a nie luty? prosumentka...............1cs.......30.01.2013

Re: Odbiory mieszkań

ja skubiego rozumiem. Pomyślcie, że mieszkanie kupiłam w kwietniu 2012 r. Budowa miała zostać ukończona do sierpnia 2013 r., a papiery miały być kompletne i akt notarialny podpisane maksymalnie do końca października 2013 r. Tymaczasem mamy styczeń 2014 r. Budowa nie jest ukończona, nie ma

trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!! Agus mam nadzieję, że póki co zamrożone zarodki nie będą potrzebne :) Kiedy testujesz? około 7 lutego? Mi chyba wypadnie na walentynki ;) -- Provita Katowice - niepłodność idiopatyczna 02.05.2013 I iui - nieudane, 01.06.2013 II iui - nieudane, 29.06.2013

Re: Staloral 300 - jak stosować?

-czyli powinnam podawać 8 latkowi 12 kropli??? Nie za dużo? Leczenie wstępne zaczęliśmy w styczniu 2013, od lutego 2013 dawka podtrzymująca-tak jak dotychczas 4 krople. Dziękuję :)

Hej obserwuje Was dziewczyny od pewnego czasu i postanowiłam się dołączyć. Karolinka80 mam do Ciebie pytanie czy znasz powód dlaczego w Twoim przypadku przy drugim IVF w lutym żadna z 4pobranych komórek nie została zapłodniona??pytam bo w 12.2013 mialam 5pobranych i taki sam rezultat:(( dostałam

,że zdarzy się cud i doczekam do środu do testu sikanego wcześniej nie dostając okresu. -- 30lat Starania od6 lat, niepłodność idiopatyczna,wszystkie wyniki idealne! I próba In Vitro rządowa- pażdziernik 2013-nieudana. II próba In Vitro -transfer 6 luty 2014r-czekam...

Re: MARZEC 2014

Drogie Panie!. Poczytałam trochę wpisów zaczynając od grudnia 2013 aż do dnia dzisiejszego. Jestem kolejną, która potrzebuje obiektywnego spojrzenia na moją sytuację: cykle miesiączkowe mam regularne 30-31 dni; 10 lutego byłam u ginekologa -JEST pęcherzyk; 17 lutego-szansa, że doszło do

Lista - 23.01.2013

Mamo kartofelka wpisałam Cię, Ja wczoraj bardzo późnym wieczorem dostałam okres przed snem, w nocy mnie zalało, ale trzymam się i nawet się zbytnio tym nie podłamałam. Kotkowa wzięłam sobie głęboko do serca Twoje rady, dziękuję. Nie wpisuję się na luty, jak się ogarnę i udam się do lekarza, to

sama mama - wypad na Kanary?

Chciałabym poleciec na wczasy wraz z moim rocznym synkiem w drugiej połowie listopada 2013 lub w styczniu - lutym 2014. Czy jest tu jakas samotna mama, która chciałaby do nas dołączyc? byłoby nam raźniej i łatwiej. Pozdrawiam Małgosia

Re: wracam tu po raz drugi:(

Cześć Dziewczyny, nie sądziłam, że jeszcze tu wrócę... :( pewnie, jak każda z Was. Ale jednak :( Pierwszą ciążę ( w zasadzie drugą, bo pierwsza szczęśliwa, z której mam 14-letniego syna), poroniłam 16 lutego 2013 roku. Teraz 16 lutego dowiedziałam się, że Maleństwo znów się pojawiło... Zrobiłam

Re: lekarz prywatnie bydgoszcz

nieudała się terapia mi ,leczyłam się poza Bydgoszczą ,do poradni nie mam nowego terminu ,za miesiac mam się dowiedziec i zapisać najwczesniej luty 2013, a chce podejsc prywatnie na konsultację ogólną i chciałabym się załapac do badan klinicznych .

pecherzykow) 9 sie zaplodnilo, Transfer 2 swiezych embrionow w 2 dobie:( Grudzien przerwa Styczen Transfer 2 odmrozonych embrionow, zadnych lekow, :( Luty Transfer 2 embrionow w stadium Blastozysty, czekam na do pon. na testowanie. Maly typ dla dziewczyn ktore beda mialy Transfer, nie uzywajcie w tym dniu

FOrmula Truck 2013 Demo v1.10

przygotowanych torach. W pełnej wersji do dyspozycji mamy 26 pojazdów, które wzięły udział w prawdziwych zmagań w sezonie 2013, a do tego 14 tras.

FOrmula Truck 2013 Demo v1.10 w wersji demonstracyjnej pozwoli sprawdzić grę przez równą godzinę. Po tym okresie tytuł wyłączy się, a my

UnThreat AntiVirus Internet Security 2013

pliku. Dodatkowo użytkownik mam możliwość wykonania skanowania komputera lub tylko wybranych jego obszarów.

UnThreat AntiVirus Internet Security 2013 pozwala również na regularne i automatyczne aktualizacje, dzięki czemu możemy mieć pewność, że zawsze będziemy mieć dostęp do najnowszej

Stalingrad

kapelę metalową Skafandr.

Więcej o grze Stalingrad przeczytacie w encyklopedii gier polygamii gry.polygamia.pl30/11/2013 11:11

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - mamy luty 2013

Zdjęcia - mamy luty 2013