Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

tapety na telefon nokia asha 302 darmowe

tapety na telefon nokia asha 302 darmowe http://dysker.pl/pobierz.png tapety na telefon nokia asha 302 darmowe do pobrania, tapety na telefon nokia asha 302 darmowe pobierz, PDF pobieranie tapety na telefon nokia asha 302 darmowe, tapety na telefon nokia asha 302 darmowe do sciagniecia

gra na telefon nokia asha 302

gra na telefon nokia asha 302 http://dysker.pl/pobierz.png gra na telefon nokia asha 302 do pobrania, gra na telefon nokia asha 302 pobierz, PDF pobieranie gra na telefon nokia asha 302, gra na telefon nokia asha 302 do sciagniecia

gry na telefon nokia asha 302

gry na telefon nokia asha 302 http://dysker.pl/pobierz.png gry na telefon nokia asha 302 do pobrania, gry na telefon nokia asha 302 pobierz, PDF pobieranie gry na telefon nokia asha 302, gry na telefon nokia asha 302 do sciagniecia

Nokia Asha 302 pomocy

Witam, dzisiaj kupilam nokie Asha 302 na poczatku wszystko bylo ok a teraz wyskakuje komunikat "nieudana rejestracja karty sim". Wyciagniecie baterii, ponowne wlaczenie nic nie daje. Nie wiem teraz co mam zrobić. Telefon jest bez sim-locka.

Re: Nokia - Asha 302

mam ten sam problem ! usunełam nr z kontaktów a w liscie polaczen nadal widnieje ;/ moze ktos pomoze co z tym zrobic ????????

Jak zrobić aby utwory w Nokii Asha 302 automatycznie się przełączały i odtwarzały? Ustawianie na powtarzanie utworów nic nie daje, bo utwór się tylko przełącza, ale nie odtwarza a wyjmowanie telefonu z kieszeni po każdej piosence mija się z celem.

Witaj! Mam Nokie Asha302. Jest to bardzo fajny telefon. długo mi trzyma baterie i jak świeci słońce to na ekranie wszystko widać. Jednak z Wifi są u mnie problemy.

Nokia Asha 302 to bardzo fajny telefon. Sama mam taki i jestem z niego bardzo zadowolona długo mi trzyma baterie. Ma fajny ekran i jak świeci słońce to bez problemu wszystko widzę.

nokia asha 302 - gadu

hej , mam telefon nokia asha 302 i gadu ładuje mi się tylko do 8% i dalej nie chce się ładować . co mam zrobić ?pomocy ; <

Witam. Od niedawna mam Nokie Asha 302 i jestem z niej bardzo zadowolona. Mam tylko jeden problem. Pobrałam pełną wersję gry Fast Five The Movies i dostałam sms-a z kodem do tej gry, niestety nie wiem jak ten kod wprowadzić. Proszę o pomoc.

witam mam nokie asha302 i nie chce chodzic wifi bez karty sim wejde we wszystko w sklep a z karta nie chce sie polaczyc co zmienic pomozcie

Ja mam takie pytanie .. Telefon nokia asha 302 mam od wczoraj. Używałam wczoraj między innymi facebook. A potem wyłączyłam wi-fi i poszłam spać..Dzisiaj rano patrzyłam na konto i zeżarło mi 72 grosze. Potem go wyłączyłam całkowicie( telefon ) poszłam do szkoły..Przyszłam po południu i włączyłam

włala, mowisz masz, bezdotykowy ekranwww.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/asha302/Nokia-Asha-302.html

Witam, Przykro mi Bardzo ale TEN NIBY SMARTFON NOKIA ASHA 302 TO KOMPLETNA POMYŁKA I PORAŻKA FIRMY NOKIA. TELEFON NIE POSIADA W OGÓLE PAKIETU BIUROWEGO, ANI PDF ANI OFFICE, NIC Z TYCH RZECZY W NIM NIE MA. BRAK W NIM WIELU PRZYDATNYCH FUNKCJI I OPCJI, KTÓRE SĄ WE WIELU STARSZYCH MODELACH NOKII OD

witam mam problem.pisze tu bo nie znam sie na forach i nie wiem czy dobrze trafilam. posiadam nokie asha 302 i problem polega na tym ze jak nie zdarze odebrac lub jak przyjdzie wiadomosc to pokazuje mi sie nr .a w poprzednich telefonach pisalo tylko "nieodebrane polaczenie"lub "

Witam, Przykro mi Bardzo ale TEN NIBY BIZNESOWY SMARTFON NOKIA ASHA 302 TO KOMPLETNA POMYŁKA I PORAŻKA FIRMY NOKIA. TELEFON NIE POSIADA W OGÓLE PAKIETU BIUROWEGO, ANI PDF ANI OFFICE, NIC Z TYCH RZECZY W NIM NIE MA. BRAK W NIM WIELU PRZYDATNYCH FUNKCJI I OPCJI, KTÓRE SĄ WE WIELU STARSZYCH MODELACH

Po aktualizacji przeglądarki systemowej Nokia Xpress, przy każdej próbie połączenia przez WiFi (po 2min.) wyskakuje komunikat "W tej chwili nie można załadowac strony. Spróbuj ponownie za chwilę." lub "W tej chwili.......Sprawdź sygnał". W przypadku internetu z sieci wszystko w

Telefon nokia asha to prosty telefon z klawiaturą qwerty, masz go do wyboru w dwóch kolorach w kolorze białym i ciemno szarym. Bateria wytrzymuje bardzo długo potrafi nawe tydzien , jak ten telefon bedziesz ładowała to musisz poczekać, aż sam się wyłączy z wyczerpania baterii ponieważ inaczej

Nokia Asha 302 - jakość

Witam wszystkich. Dzisiaj podzielę się ze wszystkimi moimi uwagami odnośnie telefonu Nokia Asha 302. Bateria trzyma średnio 3-4 dni i to niezależnie, czy używamy pasma 2G czy 2G. Jakość rozmów jest taka sobie. Wyświetlacz jest przeciętny, wyświetla tylko 256k kolorów, przez co odwzorowanie jest

Nokia - Asha 302

Witam. Czy ktoś już może coś powiedzieć o najnowszej Nokii Asha 302 ? Chodzi mi konkretnie jak długo trzyma bateria i czy ten telefon ma ekran dotykowy, bo sprzedający na allegro sami nie wiedzą co sprzedają. Jeden mówi , że tak - drugi , że nie. Na stronie Orange nic się nie doczytałam albo po

zdawałem sobie sprawy, że panuje tam cenzura! Szkoda. Dobrze, że jest to forum i ludzie mogą poczytać sobie rzetelne informacje o produkcie. Uważam, że telefon Nokia Asha 302 jestszybka, ładna, praktyczna i dobrze spełni swoją funkcję jako telefon do dzwonienia i wysyłania SMS'ów. Przeglądanie internetu

PROSZE O POMOC MAM PROBLEM MAM NUMERY ZAPISANE W POŁĄCZENIU WYWOŁAWCZYM I NIE MOGE ICH WYKASOWAC POMOCY

Mam problem. Od kiedy córeczka zaczęła się bawić telefonem zrobiła coś, że nie można usunąć pierwszej pozycji z listy połączeń. Najczęściej dzwonie do męża więc czasem jest to denerwującej, że zawsze jako pierwsza jest koleżanka. Już próbowałam przywrócić ustawienia fabryczne, wykasować rejestr połą

Mam Nokię , ale C5 i ładuję ją co 1,5 tygodnia i jestem w sieci Orange.Nie mam abonamentu, tylko doładowuję ją raz na trzy miesiące.

A ja mam problem z założeniem maila w tym telefonie. Mam maila na serwerze webd.pl i nie mogę za nic w świecie się z tym połączyć. czy ktoś miał problemy z mailem w tym telefonie ??

samsung ch@t 335 vs nokia asha 302

który telefon lepszy ? i dlaczego ? wymieniam nie długo w orange na nowy i mam dylemat już od dłuższego czasu który mam wybrać ; ) proszę o pomoc : ) samsung ch@t 335 nokia asha 302

a ja mam problem z nokią asha 201. Po 1sze nie wykrywa mi karty sim (czyżby to przez to, że moja simka jest już stara? ma z jakieś8 lat, w tmtych czasach była to jeszcze Idea, a nie Orange). Po drugie, weszłam sobie w opcję dodaj kontakty i napisałam jakiś na kontakt. poepłniłam błąd w nazwisku i

Witam :) mam w pisoadaniu Asha 302 i powiem tak bateria mi trzyma 3 dni przy normalnym uzytkowaniu , telefon nie jest dotykowy wcale co mnie bardzo cieszy :) osobiscie jestem z niego zadowolony :)

CZY POMOZE MI KTOS W SPRAWIE WGRANIA POLSKIEGO OPROGRAMOWANIA BO KUPILAM TA NOKIE A TAM BEZ POLSKIEGO....Z GORY DZIEKUJE BARDZO

Witam, Proszę o pomoc. Mój telefon sam się łączy z netem i zżera kasę . jak tą obcje wyłączyć? Ktos pisał, że jak jest wzasięgu Wi-Fi to potem nadal se ełaczy. mam tak samo. czy można zablokować całkowicie net, nawet nie chce uaktualnień.

Mam ten telefon od niedwana i jestem z niego zadowolona, nie ma dotykowego ekranu, ale jest naprawde warta swojej ceny. Polecam gorąco. Aparat robi piękne zdjęcia . Czystość głosu w rozmowie również jest bardzo dobra. Ogólem polecam! Mam nadzieję, że pomogłam :)

Hej a ja mam problem z Nokia. Mianowicie w domu laczy sie ona z moja siecia domowa przez wifi potem jak wychodze z domu co chwile pobiera mi kase z konta internet z sieci. jak ustawic zeby laczyla sie tylko z wifi a nie internetem z telefonu?

HEJ.DLACZEGO W GORNYM ROGU POKAZUJE MI SIE (G) W KWADRACIKU JAK TO WYŁACZYĆ WCZESNIEJ TEGO NIE BYŁO ZA POMOC WIELKIE DZIEKI .

Malinowa a wiec tak ; ustawienia----ustawienia telefony ----tryb sieci ----zaznaczasz GSM Dziekuje tu masz dodatkowo instrukcje nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_302_UG_pl.pdf

Czy ktoś wie,jak zapisywać sms-y na karcie sim,przeszukałam cały telefon ale nigdzie nie widziałam możliwoście.Wszystkie sms-y zapisują się w telefonie.

jak kupujecie ludzie za złotówki do abonamnetów 25 zł to nie dziwcie się że nie ma telefon pdfa i offica. litości!!!

nei wiem ostatecznie ile trzyma bateria.a ale jest telefon pół dotykowy .. mozna nim sterować na dotyku jak i na klawiszach .;p

Hej, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak ustawić powiadomienia świetlne dla nieprzeczytanych wiadomości i nieodebranych połączeń?

hej :D Słuchajcie kupiłam sobie nokie ashe z saloni i nie dostałam kabla USB czy wam też nie dali kabla ??

Bateria trzyma około 8-9 dni. Ekran nie jest dotykowy, lecz ma klawiaturę taką jak w laptopie, komputerze. Wiecie jaką . Bardzo dobry telefon . Polecam . Kinia

a ja mam taki problem... gdy wybieram domową sieć wlan, łączę się z nią i po tym chcę się połączyć ze społecznościami takimi jak: facebook, czy twitter, albo choćby zwykła strona internetowa... pojawia się napis 'pobieranie usług', trwa to ok minutę (czasami krócej lub dłużej) i następnie wyświetla

ta nokia jest bardzo super, ekranu nie ma dotykowego. pod kazdym detalem polecam telefon , ale jesli chcesz z taka klawiatura i ekranem dotykowym to polecam htc cha cha, telefon jest jak dla mnie troche duzy i wyglada jak kalkulator gdyz cala jego budowa jest pod lekkim zdieciem ;)

Witam, telefonik jest fajny, ma kilka ciekawych funkcji i trochę bezpłatnych aplikacji, które można zainstalować, m.in. aplikację do odczytu plików doc, pdf itp. Chyba jedynym problemem dla mnie jest sygnał wiadomości na czacie - jest ona tak cicha, ze jej praktycznie nie słychać... Przegrzebałam w

Dzięki piękne. A jak u Was z głośnością dzwonka? Ja mam ustawiony na maksa, ale i tak cicho dzwoni. Najlepsze, że mam ustalone, że to ma być sygnał ciągły, a on rośnie. Macie też tak? I co z budzikiem? On jest tak cichy, że jakaś masakra... Mam trochę głupie pytanie. Czy jak kupowaliście białą Ashę

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co mam zrobić, żeby w tym telefonie cały czas był znaczek zasięgu a nie jakieś 3,5 g? Jak wyłączam 3,5 to włącza się 3 g. Powyżej pisano, że można wyłączyć 3 g? Pytam się jak ?! Całą instrukcję przekopałam i funkcje w telefonie i nic. Niepokoi mnie dość krótka żywotność

witam ! telefon mam od wczoraj ( z mixplusa ) i powiem wam, że jestem dość zniesmaczona. Wyobraźcie sobie, że nowy telefon ma już popsuty głośnik od rozmów :-/ . strasznie charszczy i słyszę samą siebie, dodam że jak przełącze na tryb głośnomówiący to jest wszystko ok, dźwięk czyściutki. Sory bardzo

jest powiadomienie świetlne o nieodebranych połączeniach i smsach, podświetla się górna partia klawiszy funkcyjnych

A ja mam takie pytanie - czy ta asha ma gadu-gadu? Chodzi mi o orange, czy jest to w aplikacjach. A jeśli nie ma to czy da się bez problemu zainstalować? Bo przeciez javę ma..

nie ma w aplikacjach ale bez problemu mozna sciagnac i dziala :) mam ja od wczoraj i mam inny problem, czy to normalne ze po pierwszym ładowaniu po 7h została jedna kreska baterii?? prosze o pomoc

Witam ; ) właśnie zakupiłam ten telefon i jak na razie jestem zadowolona . Jeśli chodzi o ekran to nie jest on dotykowy ; P bateria trzyma długo . Telefon godny polecenia ; )

Mała poprawka. Na oficjalnej stronie Nokia Polska ten telefon waży 99 gram. Przepraszam za błąd. Pomyliłem się chyba z lżejszą Nokią Asha 201, która waży jakoś dziwnie więcej, bo 105 gramów.

Witam, ja też mam ten elefon od tygodnia ale u mnie bateria trzyma krótko ... 3 dni to maks. Może mam jakiś felerny egzemplarz? I jak ustawić pocztę, żeby przychodziła w czasie rzeczywistym? I jak ustawić powiadomienia o niodebranych połączeniach ismsach?

Zastanawiam się nad zakupem tego telefonu, ale mam kilka wątpliwości. Dokładniej chodzi o to, ile smsów wchodzi do skrzynki odbiorczej i wysłanej? Czy da się słuchać muzyki w tle (w sensie, np. pisząc smsy), a i czy ma funkcję odtwarzania mbooków ? Miałam wcześniej Nokię x3, ale padła (z mojej winy

Przyszla dzisiaj po poludniu, nie mialam zadnych problemow z ustawieniami, tylna klapka faktycznie troche sie ugina, ale nie wydaje sie to byc bardzo przeszkadzajace w uzytkowaniu. Ale... dzwonki przychodzacego polaczenia i smsa sa bardzo ciche, mimo ze ustawilam w profilu maksymalna glosnosc. Wie k

Zamowilam dzisiaj Ashe, przesiadam sie z Samsunga Avili, z ktorego jestem baaardzo zadowolona, ale dopadla mnie chec przetestowania klawiatury qwerty, stad wlasnie Asha, a nie kolejny dotykowiec z Samsunga, jak planowalam wczesniej. Ciekawe co to bedzie;) Pewnie przez dlugi weekend troche dostawa

Telefon mam od marca,czyli użytkuję go 2 ,5 miesiąca.Wcześniej zawsze korzystam z Samsunga i byłam b.zadowolona. A co do Nokii 302.Wygodnie się go trzyma,lekki.Wygląd telefonu na plus, klawiatura ciut za mała i trochę kłopotliwe korzystanie z klawisza "sym" przy pisaniu polskich znaków

Ja miałam samsunga s plus i go sprzedałam..i tez sie zastanawiam nad ta nokią. Dotykowe telefony to dla mnie masakra...ten ekran nie jest dotykowy bo bylam w orange i pani dała mi sie nim troszke pobawic.Super tel-normalny!! tylko nie wiem czy jest tam powiadamianie ledowe o nieodebranych smsach

więc tak. ekran nie jest dotykowy. bateria przy dość dużym użyciu u mnie wytrzymuje 3 dni, zależy od tego ile go kto uzywa, niektorym bdzie trzymal dzien, niektorym tydzien.

Dodam jeszcze, że telefon po włożeniu do niego baterii waży na mojej wadze 114 gramów. Producent podaje wszędzie, że ten telefon waży 106 gramów. Może w końcu ktoś by tę informację poprawił na głównej stronie Nokia Polska?

Dzisiaj rano bateria zakrzyczała, że jest głodna. Czyli na załączonym paśmie GSM telefon na baterii wytrzymał 4,5 dnia. Zwracam honor serwisowi Telepolis, w końcu po tygodniu czasu opublikowali mój komentarz. Natomiast mGSM nadal nie opublikował. Jak ktoś będzie mieć dodatkowe pytania, to służę pomo

obejrzyj i przemysl,bo e72 nowej nie ma nigdzie. E5 nie ma dotykowego ekranu! tu sprawdzisz ci ci pasuje.pozdr..8)www.youtube.com/watch?v=6g42h3qlomA

Nokia 302 ma zwykły ekran a nie żaden dotykowy, paletę 256 tys. kolorów, podstawową rozdzielczość. Po naładowaniu pokazuje 4 kreski, jedna ubyła po średnio intensywnym użytkowaniu przez cały dzień, czyli przynajmniej 4 dni powinna wytrzymać. Też miałem dosyć ładowania telefonu codziennie lub 2 razy

Osobiście posiadam grafitowy, nie zabezpieczał bym specjalnie samego aparatu gdyż na obudowę jest gwarancja do 6 miesięcy i jak by co zawsze można wymienić , co do ramki na panelu to wydaje mi się że jak zrobi się odprysk od uderzenie itp. to szybko zacznie schodzić farba.

C-5 już miałam z 8 miesięcy temu. Najpierw ciężko mi szło z opanowaniem jej obsługi a jak już wszystko opanowałam to na mieście wyślizgnęła mi się z rękawiczek i po ekranie. Nie było co ratować. Nawet się włączyć nie chciała.

Dzięki. Mam nadzieję, że chodziło o Ashę 302. A jak myślisz czy ta farba szybko się będzie ścierała, bo to podobno to plastik pomalowany farbą imitującą chrom. Z tyłu oczywiście bym go zabezpieczyła jakimś silikonem , ekran też, ale przycisków nie zabezpieczę a pewnie po jakimś czasie będą lśniły

Na stronie Orange pokazuje 2 kolory biała i grafitowa. Jest tylko jakiś błąd i na początku obie są podpisane jako " biała" , ale jak będziesz kontynuował zakupy już wszystko będzie dobrze. Będzie można wybrać grafitową. Sprawdziłam.

O matko już tyle tych telefon przejrzałam , że pomyliłam ją z E6 ta ma ekran dotykowy i klawiaturę QWERTY. Na allegro piszą , że to niby następcy E71 i E72. Byłam u koleżanki w salonie i oglądałam tą nokię Asha. Obsługa w menu tak jak w każdej noki. Trochę trudniej było mi załapać obsługę ekranu

szybka transmisja danych to domena 3G dla zwyklego uzytkownika telefonu jako telefonu bez znaczenia. wylacz i po klopocie z tym,nie oczekuj ze telefon raptem bedzie trzymal dwa razy tyle.O nie,a nokie c3 i asha to telefony budget class czyli cos co ma udawac topowe smartfony. Jakosc raczej

Dzięki wszystkim za informację. Szkoda że Asha nie ma nadal żadnych testów na YT albo recenzji na Orange. Na całe szczęście mam znajomą w salonie Orange i ma mi pokazać telefon , włożymy baterię i kartę za 5 zł i zobaczę jak działa. Szkoda , że ta E5 to smartfon bo chętnie bym ją kupiła ale nie

Mam telefonik od tygodnia, bateria 4-5 dni ale ja używam do rozmów i sms, budowa trochę plastikowa ale za cenę 499zł nie ma co wybrzydzać. Oprogramowanie działa szybko i stabilnie, dobra wyrazistość dzwięku na głośnikach i silny i stabilny zasięg. Jest też świetlne powiadomienie o nieodebranym połąc

Wczoraj doładowałem po raz czwarty baterię do pełna i załączyłem tylko obsługę 2G. Zobaczymy więc czy, jak twierdzą niektórzy, znacząco wydłuży się czas działania na baterii. Sam jestem bardzo ciekaw, co z tego wyjdzie. Tylko na tym forum przeczytacie prawdziwe i nie ocenzurowane/nie wycięte komenta

dwa srodkowe to rozwazane przez ciebie sluchawki,ktore nie spelnia twoich oczekiwan, a jedyna ich zaleta to niska cena /chyba?/ Ostatni to smartfon przyzwoicie zmontowany i dobra kamera,ale ma tę zalete ze symbian na ktorym bazuje ta nokia /E5/ nie bedzie cie narazal na 'tajne i drogie

kompromis w nokiach ktore aktualnie uzywam tj. e72 i stara wdzieczna n95 8GB.I dla wygody doraznie wła/wył 3G ale i tak bateria trzyma gora 3-4 dni.

A orientujesz się czy wyłączenie rozmów 3G zwiększy żywotność baterii i czy w ogóle jest to możliwe ? No zapytam się tak jak to kobieta - do czego służy jeszcze to 3G , tylko do połączeń video ? Aparat fajnie wygląda, ma wszystkie funkcje ,które widziałabym w swoim telefonie. Już miałam kupić C3 a t

Dzięki. Ale do czego to 3G służy oprócz rozmów video. Bo jeśli tylko do rozmów to nie wiem czy nie kupić sprawdzonej i raczej zachwalanej Nokii C3. Tam bateria podobno trzyma długo, aparat też jest słaby jak w Ashy ( no słabszy). W Ashy doczytałam się, że jest procesor 1gH. Jak dla mnie to miejsce

Chłopaki, ale ja broń boże nie chcę żadnego smartfona. Wystarczyło mi 3 dni z tym Galaxy S II i powiedziałam sobie , że już nigdy nie będę się w to bawiła. O Ashe albo C3 chodziło mi między innymi o to , że miały sporo funkcji ( C3 - nie miała tych rozmów 3G i słabą kamerkę), dobre baterie ( jak za

Yogi dziękuję za porównanie, tylko nie za bardzo je rozumiem. W moim poście ani razu nie wspominałam o słuchawkach ( nie słucham muzyki na telefonie mam od tego mp4). No i ten Samsung pierwszy z porównania , który proponujesz w ogóle nie spełnia moich wymagań. Tak jak napisałam na początku zależy mi

Re: Nokia Asha 302 - jakość

Gość portalu: yogi napisał(a): > gdzies tu poniżej pisałem o tych aschach..tani marny substytut topowych smartf > onow. Budget class.Poza n-kami i e- klasa reszta to mizerne telefony. Szkoda ze > nie poczytałes sobie o nim wcześniej. Właśnie ,że nie te telefony są bardzo fjne!!!

Nokia Software Recovery Tool

Nokia Software Recovery Tool jest aplikacją wspierającą osoby korzystające z telefonu Nokia z systemem S40/Symbian, takich jak Lumia czy Asha.

Nokia Software Recovery Tool oferuje możliwość wgrywania na telefon najnowszego oprogramowania, co jest przydatne w sytuacji

WonderFox Nokia Video Converter Factory Pro

822, Lumia 820, Lumia 810, Lumia 800, Lumia 710, Lumia 610, Lumia 510, N9, N950, N8, serią X, serią E, Nokia Asha, serią 5, i inne.

WonderFox Nokia Video Converter Factory Pro pozwala na wybranie formatu docelowego - rodzaj kodeka, rozdzielczości, przepustowości wideo, jak i formatu

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - nokia asha 302