Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Spirala Nova T380

tych zdzierców to prawdziwy rarytas kilka stów do przodu. Info Nova T Au 380 z dodatkiem srebra - najlepsza kosztuje w aptece ok 145 zł. a wizyta z założeniem przeciętnie 200 - a ile zapłaciłaś ? . Będąc optymistką poczekaj na rozwój wypadków jak objawy nie ustąpią po 2ch tygodniach zgloś się na

ekhem, ekhem.... dziewczyna założyła post w KWIETNIU, więc twoje rady mocno spóźnione, bo mamy koniec PAŹDZIERNIKA... -- http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg

Spirala Nova T380

Witam, Pięć dni temu lekarz założył mi spiralę niehormonalną (jak w tytule) podczas miesiączki (3. dzień cyklu). Miesiączka skończyła się jak zwykle. Ale od tamtego czasu wciąż czuję ból w dole brzucha, tak jak przy miesiączce. Najgorsze były dwie pierwsze doby po założeniu wkładki. Teraz ból jest s

Ja mam ją od listopada i jestem bardzo zadowolona. -- fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2876122,2,1,Szymus.html Szymon 13.09.2011 Ewcia 20.08.2009 Ola 25.01.2006

bierz no-spę, koniecznie. za kilka dni juz będzie po sprawie. -- http://images44.fotosik.pl/266/58ea10722a7ca480m.jpg

Jakby nie było, spirala to ciało obce, które macica stara się wydalić poprzez skurcze. Żeby tak się nie stało, i organizm szybciej zaakceptował wkladkę, dobrze jest brać jakieś tabletki rozkurczowe.. -- http://gifki.ru/avatars/3374_gifki.ru.gif

Dziękuję za poradę. A ta nospa to po to żeby nie było skurczy macicyi żeby nie wypadła spirala? Kiedyś coś takiego wyczytałam. -- http://lbym.lilypie.com/TikiPic.php/RKxo.jpghttp://lbym.lilypie.com/RKxop2.png

No ja mam niemile wspomienia z ta wkladka.Mialam zalozona jakies 3 lata temu i "cieszylam" sie z niej przez miesiac. Po zalozeniu mialam krwawienia i skurcze przez miesiac,tabletki rozkurczowe bralam przez prawie miesiac a i tak organizm sie jej pozbyl przy nastepnym okresie. Dobrze ze tut

Nova T 380...mam stracha...

jutro mam mieć zakładaną wkładkę domaciczną Nova T 380...zdecydowałam sie po bardzoooo długim namyśle, analiz, czytania "lektur" na ten temat, wizyt i rozmów z ginekologiem (nie moge brac zadnych hormonów, w ciąży cholestaza zakonczona cc- pomyslnie, żółtaczka i watroba "

NoVa T 380

mam ja od 14m-c, antykoncepcyjnie-rewelacja( ciąży brak libido ok itd) czuje sie generalnie bardzo dobrze ALE plamię i plamię....na początku było to ciągle ale tłumaczyłam sobie i mój ginekolog, że tak moze byc do 6-mc zanim spirala sie "ułozy" i organizm sie przyzwyczai, minął ponad rok a

wkładka Nova t 380

Witam ! Mam pytanko czy kóraś z was stosowła tą wkładkę , czy jest zadowolona czy mirena lepsza? , słyszłam , że od tych z miedzią jest wiele ciąż ale czy to prawda ? A co do Mireny to jedyną barjerą jest cena zaporowa bo 600 zł i trzeba doliczyćjeszcze koszt założenia . Prosze podzielcie się z

Re: NoVa T 380

niestety, przy miedzianych/złotych tak się często dzieje. rozwiązaniem jest wkładka mirena. -- http://images39.fotosik.pl/321/459061ab44b951f9m.jpg copyright by Marek Raczkowski. każdy dzień przybliża cię do końca.

zmień gina i zrób sobie badania hormonów. Ty masz miedzianą, więc takie akcje to nie wina wkładki, moim zdaniem nie bierz plastrów zanim nie zrobisz czegółowych badań i nie poznasz przyczyny twoich problemów, bo myślę że sama wkładka ma niewielkie znaczenie - no może stany zapalne, ale nie krwawieni

jeżeli decydujesz się na plastry, to musisz wiedzieć, ze one też zawierają hormony. co to zatem za różnica czy plastry czy mirena?? imho taka, że mirena działa miejscowo, w macicy, a plastry nie. hormon z plastrów przenika przez skórę i jest rozprowadzany po całym organizmie. -- http://images39.fot

wkładka Mirena ma hormony wiec niestety nie jest dla mnie ...jestem juz tym zmeczona ... od wczoraj znów plamię mam bóle-skurczowe podbrzusza a do @ mam jeszcze 9 dni...prawie juz zdecydowałam ze wyjmę wkładke(cóz moze nie jest dla mnie) i zaczne hormony czy plaster czy zastrzyki nie wiem...albo juz

Re: wkładka Nova t 380

ja nie sprawdzam. zreszta moj lekarz jak mi zkładal spirale, powiedzial ze mi tak je przytnie zebym ich nie wyczuwala, bo wiele kobiet "świruje" od ciaglego sprawdzania ;P

ja mam taka. Pare dni po zalozeniu troszke mnie pobolewal brzuch ale teraz spoko. Jak narazie ciesze sie,ze ja mam ;P Mam zalozona 3 miesieace temu

hej Ja mam miedziankę , choć inną to jestem bardzo zadowolona. Właśnie w październiku czeka mnie wymiana. Od seksu nie stroniłam ,a w ciąży nie byłam. Moja znajoma ma już 3cią i też brak nieplanowanych ciąż. -- e-mail sabipac@wp.pl mój suwaczek mój suwaczek

nova t380

czy ktoś ma tą wkładkę??? I jak się czujecie, nie macie anemii? i mocno obfitych @ ? Bo ja mam od roku i już "wysiadam" :( ciągle anemia i lejące się miesiączki, myślałam ze się uspokoi ale to nie mija....

wkładka Nova T380 - wasze opinnie

Witajcie dziewczyny, Lekarz zaproponował mi wkładkę Nova T380 czy może któraś z Was używa ją? Jestem ciekawa waszych opinni. Jak czujecie się itp. -- Pozdrawiam, A.

Re: spirala - dlugosc i obfitosc okresu, plamieni

Ja mam Nova t 380 i po trzech miesiącach idac na kontrole okazuje sie, że spirala sie przesunęła , a tym samym nie ma działania.

Re: Nova T 380...mam stracha...

hej ja mam od dzisiaj wkładke troche bolało ale jest ok.mam pytanie czy moge sie kochac z mezem do konca ???nie trzeba juz uwazac???

Zabezpieczona jesteś od momentu włożenia wkładki i bez obaw ja mam już wkładkę 3 lata i jest okey jeżeli chodzi o ten typ wkładki.

ja mialam zakladana 3 lata temu i nie pamietam okresu abstynencji. ogolnie, nie trzeba sie zabezpieczac ja mialam cooper-a mnie bolalo - widocznie tylko i wylacznie dlatego ze bylam nierodka tampony mozna uzywac - mnie tez tak lekarz powiedzial ze w koniecznosci nie wypadnie - nie powinna facet

ja miałam wkładkę 5 lat i byłam megazadowolona! żadnych problemów, miesiączka wcale nie bardziej obfita i zero myślenia o antykoncepcji. Acha, to nieprawda, ze nie można stosować tamponów.

bedzie dobrze ja jestem juz po 2 miesiaczce z wkładką - sa obfite ale da sie przeżyc u mnie njagorszy 2-3 dzien ...

no i "stało sie"...załozyłam dzis wkładkę...co ma być to będzie powiem tylko. że mnie bolało ale juz jest ok

bolało. Czułam tylko lekkie ciągnięcie i przez moment ból jak podczas miesiączki. Też mam NovaT. Pierwsze 2 m-ce były ok, okres lekko obfitszy, potem przez 2 miesiące wojowałam z infekcjami, a teraz mam krwawienia co 20 dni. Na USG gin mi wypatrzył torbiel na jajniku - mam nadzieję, że to jest powód

dziękuje za pozytywne odp.:) lekarz powiedział mi wczoraj, że wkładka nie "wypada"(no chyba że urodziło sie 5 dzieci i te starszej generacji ponoć tak miały) i tampony sa niewskazane ze względu na stany zapalne-infekcje (łatwiej sie je łapie) ale doraźnie można stosować w "szczegó

Re: ale to już było... spirala,test,ciąża?

Nova T 380 miedziowa, trzeci rok ją mam. Hormony są w porżadku jeśli można wierzyć badaniom z czerwca. Prolaktyna robiona w zeszłym tygodniu w normie.

NovaT 380: długość okresu :(

Mam pytanie, jak długo mogą trwać pierwsze miesiączki po założeniu wkładki? Pytam, bo krwawię od ponad tygodnia i nic się nie zapowiada na to, żeby miało ustać. Jest to pierwszy okres po założeniu wkładki (dostałam po 2 tygodniach od założenia). Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nova T380 - uczulenie na coper?

Okolo 4 miesiecy temu mialam zalozona coil (Nova T380). Mniej wiecej w tym samym czasie zaczelam dostawac dziewne podraznienia skory/opuchniecia na wewnetrznej stronie dloni, na stopach i teraz ostatnio na twarzy (podbrudek/usta - opuchniecia i stwardnienia). Lekarz przepisal mi antihistomy

Re: NovaT 380: długość okresu :(

ja krwawilam 10dni, te 2 ostatnie to byly plamienia, poźniej skracak sie ,teraz trwa 6 dni i tylko 2dni sa "mocne"- ja mam multiload, ale zadasa ich jest podobna. @ga sprawa- kazda moze inaczej reagować. Ja tez pierwszy dostalam po 2tyg ,a następny po 34 ( normalnie mam co 31dni) -- dy

Re: wkładka Nova T380 - wasze opinnie

Ja ją używam i jak narazie jestem z niej bardzo zadowolona. Czuję się ok, jeśli chodzi o okres, to jest mniej bolesny niż wcześniej, trwa co prawda ok. 7 dni, ale wolę to niż bolesność.

Re: Nova T380 - uczulenie na coper?

Nie można wykluczyc- ale oczywiście lepiej przeprowadzić testy. Kiedyś miałam pacjentkę uczuloną na miedź, ale ją przy wkładce swędziały plecy.

cena zalozenia spirali

Ile placiłyście za zalozenie spirali Nova T 380 ? I w jakich miastach.

Re: Nova T380 - uczulenie na coper?

To jest bardzo prawdopodobne. Ja też mam wkładkę z miedzią i lekarz uprzedzał mnie, że czasem występują alergie - tak jak na kazdy inny metal kolorowy (jestem alergiczką, dlatego o tym uprzedzał). Mi na szczęście nic nie dolega, ale może tak być. -- The best is yet to come

Re: Podrzuciła dziecko do szpitala. Policja ją na

rekasetka23 napisał(a): > A ile kosztuje wkładka domaciczna? zwykła www.doz.pl/apteka/p6124-Nova_T_Cu_380_Ag_wkladka_antykoncepcyjna_1_szt taka lepsza z hormonami sporo www.doz.pl/apteka/p6123-Mirena_wkladka_domaciczna_20_mcg__24_h_1_szt wystarczają na 5 lat

Re: To mogę zapomnieć o tabletkach!

zawsze mozesz założyć sobie wkładke nie hormonalną tylko miedzianą nova t 380

jakie są dostępne na rynku rodzaje nova T?

Od wczoraj jestem posiadaczką spirali nova. Nie kupowałam jej, gin miał na stanie. Gdy wychodziłam od niego (o 21, po 3 godzinach czekania), zapytałam jaka to dokładnie spirala. Powiedział, że nova T 260, albo 280 Cu (nie pamiętam dokadnie jak powiedział), wkładka na 5 lat. Chciałam poczytać o niej

Re: Spirala- nova T Jaka?

obie są ze srebrem i miedzią; nova t 380 na 5 lat, nova t 200 na 2,5 roku (30 miesięcy) ulotki: -Nova T 380: home.intekom.com/pharm/schering/nova-t.html - Nova T 200: www.bayerhealth.com/display.cfm?Object_ID=272&Article_ID=249

Re: antykoncepcja

Wczoraj założyłam wkładkę wewnątrzmaciczną NOVA T 380 na 5 lat. -- Michałek, 26 lipca

nova

słuchajcie ile ważna jest Nova T 380, a ile Nova T 200 w organizmie kobiety? To znaczy kiedy trzeba je wyjąc. Generalnie nie wiem czym sę różnią

Re: Qlaira - co jeśli nie pigułka?

Mam założoną Nova T380, już drugą z kolei. W listopadzie płaciłam za nią coś ok. 115 zł. Założenie u mojego gina (na NFZ) bezpłatne. Sprawdza się świetnie i chyba nawet gdybym mogła to już bym nie wróciła do pigułek:)

Re: NAJLEPSZA wkladka/spirala TO .. ?

Mirena, moje marzenie:) Strasznie chciałam ją mieć, głównie z powodu braku miesiączek. Ale nie mogę nic z hormonami:( Póki co mam Nova T 380, drugą z kolei. Sprawdza się znakomicie, ale niektóre kobiety mogą mieć obfitsze miesiączki.

Re: wkładka

Jak słyszę te teksty o zajściu w ciążę na tabsach, albo o spiralach w glowach... Kobiety stuknijcie się w pałki! Spirala jest praktycznie niezawodna. Do autorki. Ja mam Nova T Cu 380, u mnie 420 zl wkladka + zalożenie. Mam od listopda i poki co jestem zadowolona. -- fotoforum

Re: Spirala- nova T Jaka?

do wyboru są/były 2 rodzaje: Nova T 380, Cu380Ag (na 5 lat) Nova T ,Cu200Ag (podobno już wycofana?) w obu przypadkach na plastikowy rdzeń w kształcie litery T jest nawinięty miedziany drut ze srebrnym rdzeniem. powierzchnia miedziana wynosi 380mm kwadratowych/lub 200/.

Re: To mogę zapomnieć o tabletkach!

kasiek-2 napisała: > zawsze mozesz założyć sobie wkładke nie hormonalną tylko miedzianą nova t 380 Wszystkie tylko nie ta!... -- Wrocławianki! Ciekawość to pierwszy stopień do ... :)

Re: wypadnięcie wkładki..

ale mnie nastraszyłyście! czekam właśnie na @ i mam miec założona Nova T 380...taka mi kazał kupic ginekolog może któraś z Was ma taką wkładkę? czy ona tez wypadaja?

Re: wkładka miedzianka-czy też tak macie?

ja mam tez od roku Nova T 380, i teraz na kontroli ginekolog przepisał mi hormony właśnie na to żeby mi się uregulowało to wszystko, bo tak jak Ty miałam obfite @ jakieś plamienia bolące piersi przez dwa tygodnie....jestem przy drugiej tabletce...

Re: spirala Nova T- 2 pytanka przed ostateczna de

ja mam nova t 380. najpierw wylecz nadżerki,itp potem po okresie idz zakladac . zalozenie i wyciagniecie jest refundowane ! p.

Re: Do dziewczyn z wkładką domaciczną,prśba o rad

Mam od ponad roku wkladke Nova T380, nie byla droga ale ja mieszkam za granica i tu tez ja zakladalam ale z tego co czytalam w Pl tez nie ma wysokiej ceny. To jest Moja pierwsza wkladka i jestem bardzo zadowolona, miesiaczki sie nie zmienily sa regularne, moge nawet powiedziec ze wszystko jest tak

Re: okres po porodzie a novaT

Ja po porodzie jestem prawie 3 lata - po załozeniu NOVA T - 380 równy miesiąc - i jest tak :przez pierwszy tydzien lekkie krwawienie , potem spokój bez bóli teraz miałam dostac okres 2 dni plamień dzis pierwszy dzien krwawienia - spokojnie . Na razie jest oki :)

Re: okres po porodzie a novaT

cc)właśnie jestem przed założeniem wkładki(Nova T 380- ja nie moge brac hormonów ze względu na cholestazę jaka miałam w ciąży) i świeżo po konsultacji z ginekologiem.

Re:Kiedy można...

no i za szybko wyslalam ja mam Nova T-380, po zalozeniu nie mialam zadnych boli, troche przy owulacji... na twoim miejscu przeszlabym sie do lekarza, ot tak, na wszelki wypadek -- Szczyt uczciwosci - wyjsc z Ikei bez olowka.

Re: Wkładka NOVA T CU 200 - pomocy!!!

Ja kiedyś miałam taką na 3 lata, następnie wymieniłam na podobną, ale 5 letnią NOVA T 380 (chyba nowszy model). Jest O.K.

wkładka miedzianka-czy też tak macie?

w lipcu minie rok jak mam założoną wkłdke Nova T 380, czuje sie z nią generalnie ok(@ regularne,troszkę mocniejsze, 5-7 dni itd)ALE mam plamienia(śluz zabarwiony na różowo-brązowo) po @ az do 2 tygodni ( zazwyczaj wszystko wraca do normy po 16-18 dniu cyklu)ginekolog mówi ze to normalne, wkładka

Re: wkładka domaciczna...

wkładka Nova T380 - 200zł wizyta u giekologa drugie 200zł Czyli razem 400. cena wkładki stała -chyba- a ginekolog zalezy ilebieże za wizytę...

Re: antykoncepcja-spirala

Nova T-380 - serbrno miedziana.załozylam dwa tygodnie temu, wiec jeszcze nie sprawdziłam działania :).Koszt spirali z założeniem i 2-krootnym usg, cytologią to 500 pln.

Re: wkładka niehormonalna ...raz jeszcze...

ja tez mam nova t380, od 6 tygodni w sumie, ale jak narazie ejst wszystko ok, nie przeszkadza mi w niczym, partner jej nie czuje -- tato, co to? - Dziewica Orleanska - a dlaczego Orleanska? - bo z Orleanu - a dlaczego dziewica? - bo z marmuru

no i mam spiralke!

mam zalozona Nova t 380, nie wiem czy dobra czy nie, no ale jak lekarz tak zdecydowal to chyba powinno byc ok zalozenie nie bolalo az tak bardzo, nie wiem czy to zasluga 4 ibupromow,ktore wzielam przed czy zelu znieczulajacego, ale narazie czuje sie ok! -- Przyjaciel nie da Ci zrobić głupoty sam...

Re: spirala -jak duży jest ból przy zakładaniu

miałam 1 cesarke i zakładałam 2 m-c temu Nova T 380, mam tyłozgięcie macicy wiec lekarz powiedział, że moze troszke bolec, łyknęłam 1 ibuprom godz przed i fakt-troszke bolało ale da sie wytrzymac(taki mocniejszy skurcz przed porodem a ból słabszy niz rana po cc) po założeniu wzięłam 2

Re: spirala Nova T- 2 pytanka przed ostateczna de

Tylko nie Nova T! Jest najmniej skuteczna wkladka (6% ciaz po 3 latach uzywania) i w wielu krajach jej uzywanie jest juz zabronione. Dobra miedziana wkladka powinna miec ponad 300mm2 miedzi, najlepiej 380 mm2. Na pewno sa na rynku "kopie" Nowy T o wiekszej zawartosci miedzi, we Francji

Re: Migrena i antykoncepcja - mam pytanie

Kazda ilosc hormonow u mnie pogasza migreny - czy to sa tabletki ( jakiekolwiek, bez wzgledu na sklad) czy tez wkladki hormonalne ( Mirena) zawsze konczy sie mega-bolami. Teraz mam spiralke z miedzia (NOVA-T 380) i jestem bardzo zadowolona. Pozdr Kinga

spirala a zajście w ciąże

Na wątku dla "ciężarówek" przeczytałam własnie że zdażają się przypadki zajśia w ciążę pomimo założonej sprali. Idę dziś do gina założyc Nova T 380 i włśnie wpadłam w panikę. Czy wiecie coś więcej o takich przypadkach? Pozdrawiam Joanna

Wkładka-pierwsza @...Normalne?

Założyłam wkładkę NovaT380 2 lipca (podczas @ 2 dnia),po 22 dniach (od ostatniej @) dostałam @ -troszkę szybko bo normalne mam cykle 26 dni no ale... dzis jest 6 dzien @ a ja krwawię i krwawię,bardzo mocna jest ta @, przy tym mam dosc mocne bóle brzucha (nospa ibuprom słabo pomaga) czy to

Re: spirala, wkładka, coś innego?

Razem z wizytą u gina zapłaciłam 400. Mój ginekolog drogi jest liczy sobie 2 stówy za wizytę więc spirala kosztowała 200. Potem wizyty sprawdzające miałam za darmo, jeśli wyleciałaby mi lub źle by mi zamontowała w podwoziu to następna gratis od firmy. Ja mam Nova t380.

Re: spirala i jej koszty-pomóżcie podjąć decyzję

tak jak moje poprzedniczki uważam, że ten lekarz chyba nieźle chce się obłowić. Mi koleżanka poradziła, żebym poszła normalnie do przychodni rejonowej do gin, ona mi powiedziała, żebym kupiła w aptece zwykłą spiralę Nova 380T (koszt 95 zł w 2005 r. ceny warszawskie) i do niej przyszła, za założenie

antykoncepcja

wczoraj zalozylam sobie spirale antykoncepcyjna NOVA T380 wszystko zostalo mi wyjasnione ale chcialam zasiegnac jeszcze jednej opini eksperta czy sa jakies powiklania l czy to wogole dobry wybor.Dziekuje

Wkładki wewnątrzmaciczne - Spirala

, tabletki lub własnie założenie spirali. Dla mnie najwygodniejszą metodą byłaby właśnie spirala. Lekarka zaroponowała mi do wyboru 2 wkładki: Cooper T 380 lub Nova T 380. Czy któras z was wie coś na ich temat.Prosze doradźcie jaka spiralę mam wybrać (koszt takiej spirali nie ma dla mnie znaczenia).No i

czy mozna na was liczyc?

nie rozumiem dlaczego nie moge liczyc na odpowiedz eksperta badz ktores z z doswiadczonych pan o proste chyba pytanie w zwiazku z tym iz zalozylam sobie spirale NOVA T380 czy jest to zdrowe bo mam juz drugi dzien krwawienie. dzieki

Re: Myślę o spirali. Doradźcie...

Ja zakładam już niedługo - odstawiłam pigułki i teraz czekam na okres. Ja kupiłam Nova T 380 i zapłaciłam 31zł. Zakłada się ją na 5 lat. Tak, wystają sznureczki, ale sa one krótkie i służa tylko do tego, abyś mogła sprawdzić czy wkładka nadal jest na swoim miejscu. Paetner nie powinien jej czuć

Spirala, kto miał z nią też jakiś problem? Pomocy

Dwa tyg temu założyłam spiralę Nova T380. Po paru dniach dostałam małego zapalenia, swędziało mnie i piekło, lekko pobolewał brzuch. Po tygodniu od założenia poszłam do gina, stwierdził zapalenie i dał tabletki, jedne doustne na 3 dni i drugie dopochwowo na 12 dni. Po zażyciu tabletek wszystkie

Wkładki wewnątrzmaciczne - Spirala

, tabletki lub własnie założenie spirali. Dla mnie najwygodniejszą metodą byłaby właśnie spirala. Lekarka zaroponowała mi do wyboru 2 wkładki: Cooper T 380 lub Nova T 380. Czy któras z was wie coś na ich temat.Prosze doradźcie jaka spiralę mam wybrać (koszt takiej spirali nie ma dla mnie znaczenia).No i

Re: CO SĄDZICIE O SPIRALI MIEDZIANEJ?

Ja po pierwszej córce miałam wkładkę. Jak skończył się termin - 5 lat założyłam drugą właśnie multiload. Wyjęłam po 2 latach bo chcieliśmy miec drugiego dzidziusia. No i Tymuś jest juz na swiecie , a ja właśnie 2 dni temu założyłam 3 w moim życiu wkładkę, tym razem Nova T 380. Wszystkie były z

Re: czy mozna na was liczyc?

> nina46 napisała: > > nie rozumiem dlaczego nie moge liczyc na odpowiedz eksperta badz ktores z z > doswiadczonych pan o proste chyba pytanie w zwiazku z tym iz zalozylam sobie > spirale NOVA T380 czy jest to zdrowe bo mam juz drugi dzien krwawienie. dzieki To nie jest forum

spirala i brak okresu

Piec tygodni temu mialam zalozona spirale domaciczna NOVA T 380, co znioslam nienajlepiej. Przez ponad tydzien krwawilam i mialam potworne bole podbrzusza. Nie mogl to byc okres, bo spirale mialam zalozona w 10 dniu cyklu. Problem w tym, ze do tej pory nie dostalam jeszcze miesiaczki. Wykonalam

Re: jeszcze raz o wkładkę

troche sie dziwie, bo mam przed sobą ulotkę spirali Nova T 380, tej która mam i jest tu napisane, cytuję" jak moge sprawdzic czy wkłądka jest na miejscu? - po zakończeniu krwawienia miesiączkowego mozna sprawdzic, czy nitki znajduja sie we właściwym miesjcu.w tym celu nalezy ostroznie

wkładki Multiload, Copper, Nova

Jestem 2 miesiące po pierwszym porodzie i chcę założyć wkładkę. Lekarz zaproponował mi 3 (do poczytania) Multiload P, Copper T, Nowa T380. Czy macie jakieś doświadczenia, opinie?

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - nova t 380