Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Program - Nowe Testy Na Prawo Jazdy 2013

Program - Nowe Testy Na Prawo Jazdy 2013. Wg zasad obowiązujących od 19.01.2013r. Identyczne jak w WORD. Losowe wybieranie pytań, zdjęcia i filmy poglądowe. Ściągnij i ćwicz. Do Pobrania tutaj: tnij.org/t9il

Re: jakie są nowe pytania na teoretycznym?

Nowe testy na prawo jazdy 2013

Ocencie sami te pytania:

www.wykop.pl/ramka/1390645/sprawdz-sie-nowy-egzamin-teoretyczny-na-prawo-jazdy-2013-rozwiaz-test/

Nowe testy od stycznia 2013

www.testy-na-prawo-jazdy.com.pl/nowe-testy-na-prawo-jazdy-od-stycznia-2013.php

Re: Trzeci niezdany egzamin po 19 stycznia 2013?

Niestety albo stety dla Ciebie przesunięto datę nowych testów na prawo jazdy. Także data 19.01.2013 już nie obowiązuje.

Prawo jazdy po nowemu. Dzień pierwszy - zdały c...

Program - Nowe Testy Na Prawo Jazdy 2013. Wg zasad obowiązujących od 19.01.2013r. Identyczne jak w WORD. Losowe wybieranie pytań, zdjęcia i filmy poglądowe. Ściągnij i ćwicz. Do pobrania tutaj: tnij.org/t9il

Badania dla kierowców

2006 r. Nr 235 poz. 1701) wprowadziła też zmiany dotyczące wpisów przeprowadzonych badań lekarskich i psychotechnicznych do prawa jazdy. Za brak aktualnego wpisu grozi mandat w wysokości 500 zł. Testy psychologiczne Obowiązujące od 20 lipca 2014 roku Rozporządzenie Ministra Zdrowia (Dz. U. poz. 937

Pierdu pierdu!

"Jest już niemal przesądzone, że zmiany w testach na prawo jazdy wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie wejdą od 19 stycznia 2013 r. Miały być one radykalne i zrewolucjonizować system szkolenia kandydatów." prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/651311,nowe_egzaminy_na_prawo_jazdy

Re: Egzaminy na prawo jazdy. Zdawało 14 osób. Zda

jest też bezpieczniej. Takie statystyki trzeba też brać z przymrużeniem oka. Moim zdaniem nowa formuła testów na prawo jazdy jest lepsza. Przykładowy test można sobie rozwiązać tutaj regiomoto.pl/portal/nowe-testy-egzaminacyjne-na-prawo-jazdy-2013 W końcu ten test sprawdza umiejętność logicznego

Re: Zarobki MZA

kat D( aktualnie nowe testy wprowadzone na poczatku 2013) o praktycznym nie wspomina. Hm więc posiadane uprawnienia wydane przez odpowiedni dla tego organ wydajacy nie są wiążące ? jak to przeciez mam juz prawo jazdy , egzamin zdawalem kilka lat temu, to jeszcze jeden egzamin? pytanie nasuwa sie

Re: Nowe egzaminy

W Tarnobrzeskim WORD zastój w egzaminach teoretycznych Oceń: 0 0 Utworzono: 23.01.2013, 08:03 Tagi: Podkarpacie,Tarnobrzeg,WORD,egzamin teoretyczny na prawo jazdy Dopiero w ostatnim dniu stycznia, w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu przeprowadzony zostanie egzamin

Czy to na pewno borelioza...?

nadal twierdziła, że to może być SM, ale kazała zrobić test na Boreliozę, a jak będzie negatywny to czekać na kolejną "akcję" mojego układu neurologicznego. Zrobiłem WB - niestety ujemny... No i się załamałem bo zrozumiałem, że to bilet w jedną stronę w kierunku SM... Co jakiś czas miałem nowe

Re: Minisonda

kazał ci zrozumieć że wg mnie prawa natury i cząstki > > elementarne to "wynalazki" ? > > Prawa natury i czastki elementrne bedace wg. twojego uposledzonego umyslu wyna > lazkami byly jedna z "innowacji" ktore opisalem w moim nowym watku. > Mogles ten problem

Re: Od nowego roku droższe prawko?

życie po po roku, niektóre zaś przepisy z dniem 1.1.2013 r. Projekt m.in. zakłada nadzór na kierowcami, którzy uzyskali uprawnienia do kierowania pojazdami po raz pierwszy. Czy pytanie będą tajne, nie mogę się w projekcie doczytać, w każdym razie projekt zakłada na części teoretycznej test jednokrotnego

Re: Nowe egzaminy na prawo jazdy. Sprawdziliśmy j

Każdy kto będzie czytał KRD, to zda ten nowy test po 19.01.2013 r.

Re: Nowy test na prawo jazdy

Proszszsz www.testy-na-prawo-jazdy.com.pl/testy-na-prawo-jazdy-2013.php -- "Tu mamy swoją intymność, Dziubas ma swoją, ja mam swoją, razem też mamy swoją, wiesz, mamy po prostu swoje sprawy, których nie czujesz, nie jarzysz, masz to gdzieś."

Re: Nowy test na prawo jazdy

Ten facet też był pewny siebie ;) autokult.pl/2013/01/28/nowy-egzamin-na-prawo-jazdy-za-trudny-szef-word-u-nie-zdal Mój syn zdał 18 stycznia. Mam nadzieję, że jeśli go trafi za pół roku zdawać nowy teoretyczny, to już się coś zmieni. Na egzaminie nie ma prawa być niejasnych pytań, inaczej to

Re: Niebezpieczny Dubaj

tendencja wydaje mi się znacznie wyższa w sferze postępu samochodów... a umysły kierowców jakby stoją w miejscu. Weźmy np. takie szkoły bezpiecznej jazdy, na kursie prawa jazdy mówią mi, że są one dla rajdowców, a normalni kierowcy wogóle ich nie potrzebują, bo np. wpadnięcie w poślizg grozi tylko przy

Re: Prawo jazdy nie mogę zdać :( Pomocy.

Dzięki za wszystkie słowa wsparcia ! :) Umówiłem się na kolejny(dziewiąty) egzamin na 31 I 2013 godz. 8:30.Oczywiście dokupuje dodatkowe godziny jazdy (min. godzinę tygodniowo) żeby jeździć trenować trenować jeździć ... Nie poddam się ! Testy mam ważne do 20 VI 2013 więc mam nadzieję że do tego

Re: PKP Łódź-Warszawa

Poznania. Augustowski poinformował, że na głównych 12 tys. km linii kolejowych średnia prędkość techniczna wynosi 100 km/h, a prędkość rzeczywista - 75-80 km/h. Jest też dużo punktowych ograniczeń prędkości na trasach. Według niego, dzięki modernizacji do 2013 r. na 5 tys. km znajdujących się w Polsce

Testy na prawo jazdy 2014 kategoria B

Testy na prawo jazdy 2014 to nowoczesna aplikacja przygotowująca do egzaminu na prawo jazdy kategorii B, która jest w pełni zgodna z bazą pytań obowiązujących na egzaminie państwowym.

Testy na prawo jazdy 2011 kategoria C

Testy na prawo jazdy 2011 to nowoczesna aplikacja przygotowująca do egzaminu na prawo jazdy kategorii C, która jest w pełni zgodna z bazą pytań obowiązujących na egzaminie państwowym.

Testy na prawo jazdy 2011 kategoria D

Testy na prawo jazdy 2011 to nowoczesna aplikacja przygotowująca do egzaminu na prawo jazdy kategorii D, która jest w pełni zgodna z bazą pytań obowiązujących na egzaminie państwowym.

Testy na prawo jazdy kategorii A

Testy na prawo jazdy kategorii A to program do nauki i ćwiczenia pytań egzaminacyjnych na prawo jazdy kategorii A.

Testy na prawo jazdy kategorii A pozwala na przygotowanie się do prawdziwego egzaminu komputerowego. Zestaw testowy zawiera osiemnaście pytań

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii B

KTW Testy na Prawo Jazdy kategorii B to program typu Edukacja > Prawo jazdy pozwalający na przygotowanie się do egzaminu na test prawa jazdy kategorii B.

KTW Testy na Prawo Jazdy

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - nowe testy na prawo jazdy 2013