peugeot 206

Peugeot 206 - samochód osobowy segmentu B, produkowany przez firmę Peugeot od 1998.

... czytaj więcej o peugeot 206 na pl.wikipedia.org

Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Sprzedam rajdówkę Peugeot 206 RC gr. A

Peugeot 206 RC gr.A Zdobył w-ce Mistrza Śląska w klasie gość/ Zbudowany w 2012r./ Silnik gr.A 200KM, 220Nm (można podnieść na komputerze o ok15KM i 10NM) Ja jeździłem głównie na podstawowym programie/ Waga 1050Kg/ Zawieszenie Proflex/ Hamulec duży AP Racing/ szpera Quaife/ Hydrauliczny ręczny

Re: Bagażnik dachowy Peugeot 206

Aktualnie posiadamy promocje na bagażniki dachowe do samochodów Peugeot. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu pietrzak.eparts.pl

sprzedam Peugeot 206 XT PREMIUM 2.0 HDI 2003r.

sprzedam Peugeot 206 2.0 HDI ZAREJESTROWANY W POLSCE ROCZNIK-2003 PRZEBIEG-172000 MOC-90km WYPOSAŻENIE: -centr. zamek, -el. szyby i lusterka -climatronic, -komp. pokładowy, -4 poduszki -immobilaizer, -skórzana kierownica, -tapicerka welurowa, KONTAKT: 0626630363

Peugeot 206 hdi 1,4/70

Sprzedam Peugeota 206 hdi, 1,4 l /70 KM Kolor granatowy metalic, fabryczny lakier. Autem jeździła osoba niepaląca. W grudniu były wymienione tuleje, tarcze, klocki, łożyska itp w warsztacie "Francuskie" w Pruszkowie, w Alejach. Wymieniony olej z filtrem i inne płyny ustrojowe. Nie wymaga

fotelik 0-13 do peugeota 206

witam, czy ktos moze mi pomoc jaki fotelik pasuje do peugeota 206???? zastanawiam sie nad 3 fotelikami- maxi cosi citi, besafe izi go oraz mimas saefty..... niestey mieszkam w malym miescie i nie mam jak przymierzyc tych fotelikow :( moze ktos z Was wie :) dziekuje

Fotelik do jazdy tyłem Peugeot Partner/Peugeot 206

Witam, proszę o pomoc w wyborze fotelika. Dziecko 9kg, prawie siedzące. Fotelik do montowania w dwóch samochodach: Peugeot Partner (i z przodu i z tyłu) i w Peugeot 206 (tylko z przodu) - oczywiście oba rozwiązania przy wyłączonych poduszkach. Isofix chyba raczej odpada przy montażu z przodu

Sprzedam: Peugeot 206 SW 1.4 HDI '05 (krajowy)

Sprzedam: Peugeot 206 SW 1.4 HDI 2005 - produkcja - 07.2005 - pojemność: 1400 cm3 (diesel HDI z turbiną) - bardzo ekonomiczny: 4,0-5,0l/100km - autentyczny przebieg = stan licznika (w 100%) - samochód zakupiony w kraju (dealer Peugeot) - II-gi właściciel (od 2008 roku) - bezwypadkowy - właściciel

Sprzedam Peugeota 206 SW 2003

Oferuję ekonomiczne i bezwypadkowe autko lub zamienię na nowsze (2008 i młodsze) i większe, koniecznie Kombi :) tablica.pl/oferta/peugeot-206-206-sw-2003-IDFJTr.html

Sprzedam Peugeota 206 SW 2003

Oferuję ekonomiczne i bezwypadkowe autko lub zamienię na nowsze (2008 i młodsze) i większe, koniecznie Kombi :) Cena 9500, do negocjacji! Więcej info: tablica.pl/oferta/peugeot-206-206-sw-2003-IDFJTr.html

Peugeot 206 - 2001

Przebieg 75 000 km, automat, poj. 1400, benzyna, kupiony w kraju, bezwypadkowy. Cena: 9 000 PLN. Zapytaj znajomych:)

Sprzedam Peugeot 206

Witam, sprzedam Peugeot 206 X-Design, czerwony, 3-drzwiowy 2004 r.-pierwsza rejestracja III/2005, zakupiony w salonie, pierwszy właściciel, kobieta - niepaląca, przebieg ok.45 tys. (tak, tak, to nie pomyłka i ściema!), więcej szczegółów na życzenie, cena 13 000 zł.

Re: Peugeot 206 - 2001

wez_sie@gazeta.pl -- JESLI WEJDZIESZ W MOJ PROFIL TO PROSZE ZOSTAW PO SOBIE SLAD W POSTACI KROPKI BLAGAN TO DLA MNIE BARDZO WAZNE

podeslij mi link do ogloszenia albo jakies fotki i specyfikacje i historie auta -- JESLI WEJDZIESZ W MOJ PROFIL TO PROSZE ZOSTAW PO SOBIE SLAD W POSTACI KROPKI BLAGAN TO DLA MNIE BARDZO WAZNE

masz na sprzedaz, czy o co ci chodzi? -- JESLI WEJDZIESZ W MOJ PROFIL TO PROSZE ZOSTAW PO SOBIE SLAD W POSTACI KROPKI BLAGAN TO DLA MNIE BARDZO WAZNE

peugeot 206 czy fiat grande punto

Potrzebuję małego taniego w utrzymaniu samochodu po mieście. Chyba będzie to albo Peugeot 206 1.4 albo fiat grande punto 1.2. Obydwa ten sam rocznik (2006), obydwa po ok 50 tyś na liczniku, obydwa z wadami i zaletami. Za urodę brałbym 206, za resztę fiata. A może żadnego z nich? Coś co miało by

Peugeot 206 SW 1.4 HDI '05 "krajowy" - sprzedam

Sprzedam - Peugeot 206 SW 1.4 HDI 2005 Rok produkcji: 07.2005, pojemność: 1400 cm3 (diesel HDI z turbiną), bardzo ekonomiczny: 4,0-5,0l/100km, „prawdziwy” przebieg = stan licznika, samochód zakupiony w kraju, II-gi właściciel (od 2008 roku), bezwypadkowy, brak koła dwumasowego i filtra

Peugeot 206 SW 1.4 HDI '05 "krajowy" - sprzedam

Sprzedam - Peugeot 206 SW 1.4 HDI 2005 Rok produkcji: 07.2005, pojemność: 1400 cm3 (diesel), bardzo ekonomiczny: 4,5-5,0l/100km, samochód zakupiony w kraju, II-gi właściciel (od 2008 roku), bezwypadkowy, właściciel niepalący, kolor biały, nadwozie kombi. Wyposażenie: klimatyzacja (pełnosprawna

peugeot 206

musze zrobic przegla w moim peugeocie 206 (filtry, olej) - mozecie polecic mi dobry warsztat? Nie chce jechac do autoryzowanego warsztatu ze wzgledu na cene :(. Bede wdzieczna, dziekuje.

Regeneracja tylnej belki Peugeot 206

Gdzie w Cz-wie mozna zrobic regeneracje tylnej belki do Peugeota 206? Czy ktos sie tym zajmuje w naszym miescie?

Peugeot 206 - podświetlenie obrotomierza

Mam problem z podświetleniem obrotomierza w Peugeocie 206. Dziś zauważyłem, że podświetlenie obrotomierza nagle przestało być tak intensywne jak pozostałych wskaźników. Jak a może być tego przyczyna??? Czy ktoś miał podobny przypadek. Pozostałe wskaźniki święcą z dotychczasowa intensywnością

Re: Peugeot 206 (1998-2006) - opinie Moto.pl

Panowie co za bzdury wypisujecie o francuskich samochodach wszyscy co źle piszą to chyba nie umieją jeździć. 6 lat jeździłam Renault 11 diselek, 5 lat Renault benzyna, 3 lata Twingo, zużywają się normalnie części pod czas jazdy tak jak buty podczas chodzenia. Obecnie jeżdżę Peugeot 206 i normalnie

Re: peugeot 206 czy fiat grande punto

elektrycznego co było dość tanie w naprawie. Peugeot 206 to fajny samochód ale koszty jego napraw nie mogą się równać z Fiatem, no i na pewno jest bardziej żwawym autkiem.

, zespolonych przełączników świateł, układu wtrysku to normalka. Wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum poświęcone 206-ce, są tam całe elaboraty, jak się do tego zabrać. Przeklęty przełącznik zespolony (od 2002 roku) to bubel, który sypał się w dziesiątkach tysięcy peugeotów i citroenów. Wymieniłem go sam (3

nie wychodziła. Jedyna wada to silnik który był dość paliwożerny. Dwie moje znajome także kupiły 206 i były równie bezproblemowe. Trudno mi uwierzyć, że Peugeot robi na Polskę lepsze samochody niż na Niemcy/Francję więc może zwalać wszystko na model zastanówcie się nad jego przeszłością. Ktoś dobrze

Re: fotelik 0-13 do peugeota 206

Tu akurat nie o wielkość auta chodzi. Citi to stara technologia. Izi go jest bezpieczniejszym fotelem od niego już porównując konkretnie wyniki testów, do tego jest lepiej wykonany, z lepszym daszkiem i ergonomiczną rączką :)

izi go też często pasuje pod zaczepy maxi-cosi ;) Najbardziej uniwersalny w montażu jest izi go bo zamontujesz go i długimi i krótkimi pasami. Niestety warto przymierzyć na żywo czy aby fotel na pewno stabilnie siedzi.

Wszystkie, o których piszesz mają 4 w testach więc z bezpieczeństwem ok. Nie wiem jaki masz budżet ale cenowo to leci tak od najtańszego: Mimas, Citi, izi go. No i Mimas i Citi bedą pasowały do większości wózków bo ich producenci robią pod nie adaptery.

powiedziałem dość i zgłosiłem sprawę do importera, oczywiście umyli ręce twierdząc "ten typ tak ma" więc poszedłem do sądu i wygrałem, samochód został wymieniony na nowy. Obecne V70 sprawuje się bez zarzutu. Myślę, że w Peugeocie było podobnie, żona miała w latach 2000-2005, 206 1.6 i bardzo miło

tak wiem ze te wszytskie foteliki pasuja do niektorych marek wozkow....chce kupic wozek 3w1 z fotelikiem i wlasnie te 3 mam do wyboru..... waham sie pomiedzy maxi cosi citi i besafe izi go..... wydaje mi sie ze izi go jest mniejszy od citi, a niestety mam male autko no i nie wiem jak te foteliki by

Peugeot 206 SW - jaki fotelik 0-13?

Witam, Proszę o radę jaki fotelik będzie pasował do Peugeota 206 SW, rocznik 2003. Poszukuję fotelika dla noworodka, raczej ze średniej półki cenowej.

Witam. Po 8 latach użytkowania P206 - 1.1 benz rok prod 1999, II własciciel - sprzedałem bez żalu za 5 tys. (przebieg od nowości 100 tys). Co się psuło? Cewka - wymiana na gwarancji. Skrzynia biegów przy 95 tys w 10 letnim samochodzie, zawieszenie - dwukrotnie wahacze obie strony przód i

Jane EXO i Peugeot 206 i Partner

Jestem w rozterce. Byłam już zdecydowana na Jane EXO ale przeczytałam, że piszecie o małym i szczupłym dziecku a moje wcale takie nie jest - jest raczej średnie. Jaki inny fotelik mógłby go zastąpić (nowoczesny i bezpieczny bez szaleństwa cenowego)? Czy ktoś przymierzał go do Peugeota 206 oraz

Peugeot 206

Peugeot 206 XS z silnikiem 2.0 HDI to dobry będzie samochód czy raczej nie?. pyta, iz jedni polecją inni krytykują prosze o radę osób znajacych się na tym] dziekuje

Re: Peugeot 206

kilka lat temu 206 1.4 spędził kilka lat i sto tyś km w mojej rodzinie. nie było z nim większych problemów. Z wad to tylne zawieszenie (belka) wymaga regeneracji po 100tyś km i kosztuje tysiąc. Także warto sprawdzić czy tylne koła stoja prostopadle do ziemi. Jeśli robią namiot ale coś w nich czasem

fotelik tylem 9-18 do peugeota 206?

czy możecie poradzic czy jakis dobry (bezpieczny) fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy zmieszczę z tyłu w peugeot 206 (rocznik 2000)? i fajnie, gdyby się go jeszcze dało choc troche rozłozyc zeby dziecku było wygodniej jak zasnie... jezdze głównie sama po miescie, a małą (roczek ma) sadzam w

fotelik do Renault Laguna/Peugeot 206

, a moja dziewczynka jest wysoka (ma ok 80 cm (wg rozmiarów ubranek) i waży 11,5 kg). Jeździmy dwoma samochodami, głównie Renault Laguna i czasami Peugeot 206 (obydwa z isofixami). Zależy mi przede wszystkim żeby fotelik był bezpieczny, miał komfortową regulację do spania i był wygodny.

Re: 9-18 do Peugeot 206SW z 2003 r.

Lepiej kupić fajną interaktywną zabawkę mocowaną na zagłówku i oparciu tylnej kanapy i pozostać w Cabrio. Przodem i tak dziecko jeździć przez najbliższe lata nie będzie, więc zabawka i tak jeszcze się przyda.

9-18 do Peugeot 206SW z 2003 r.

Dzień dobry, Jak w temacie- zastanawiam się nad zmianą fotelika obecnie 11- miesięcznej córki, bo nie toleruje swojego dotychczasowego( Maxi Cosi 0-13). Mała waży obecnie ok. 8,5 kg, ma 73 cm, jest raczej drobnym dzieckiem, ale w poprzednim nic nie widzi i chyba już jej niewygodnie w "kołysce&

co wybrac: fiest czy peugeot 206

potrzebuje porady bo nie wiem na co sie zdecydowac, czy peugeot 206 czy for fiesta? obydwa auta 6 letnie w podobnej cenie. Ktore bedzie mnie awaryjne? jak sadzicie? samochodem bede jezdzila po miescie glownie i zakup planuje na okolo rok. z gory dziekuje. pozdrawiam m

peugeot 206

mam pytanie, na co powinno sie zwrocic uwage w 6-cio letnim peugeot 206 w czasie przegladu ? Pzdr.

Peugeot 206

Prosze o radę , jaka przerwa w świecy winna być w Peugeot 206 1,1, rocznik 2000?

Rozrząd Peugeot 206???

Po ilu trzeba zmienić rozrząd w Peugeocie 206 GTI, 2 litry benzyna???

Rozrząd Peugeot 206???

Po ilu km powinienem wymienić rozrząd w Peugeocie 206 GTI 2litry benzyna???

peugeot 206 czy MC FERO będzie pasował?

Generalnie chciałabym aby fotelik nie był zbyt płytki, a taki jest np Rodi dlatego odpada. Znalazłam Fero, ten jest jakby głębszy a i cena przystępna. A czy będzie pasował dla dziecka o wzroście około 110cm? Pozdrawiam

Re: co wybrac: fiest czy peugeot 206

moi-12 napisała: > Ktore bedzie mnie awaryjne? jak sad > zicie? Sądzę, że z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że mniej awaryjne będzie to, które jest w lepszym stanie technicznym. Ani Peugeot 206 ani Ford Fiesta nie są jakoś specjalnie awaryjnymi autami, ale brutalne

Re: peugeot 206 HDI

uszczelki zmienisz i po kłopocie a słownik to kupić możesz, ale nie musisz (ale idź na wybory!) -- Obsługa imprez

to rze olej w dolku stoi to norma w perzocie. Nie przejmoj sie tylko patrzaj coby ognia nie zapruszyc -- bele co jesz,bele co gadasz

"auto dobrze jezdzi, nie swieca sie rzadne kontrolki." Jak "rzadne" to ok. spokojnie możesz skoczyć do księgarni po słownik .

Peugeot 206

Zamierzam kupić Peugeot 206, ale przyznaję, ze jestem absolutnym laikiem motoryzacyjnym. Liczę na Wasze doświadczenie. Warto czy nie warto? A jeśli tak, to ilu letnie i do jakiego przebiegu? Z góry dziękuję za pomoc ;)

peugeot 206 HDI

zalważyłam wycieki oleju, po zdjeciu pokrywy silnika, po moich ogledzinach nie sa to wycieki spod uszczelki przy silniku, czy jest mozliwosc by wyciekalo spod wtryskow? olej zbiera sie w tych dolkach pokrywy silnika? jak ta awarie usunac? auto dobrze jezdzi, nie swieca sie rzadne kontrolki.

Peugeot 206 czy Fiat Punto ??

Co polecacie którego wybrac ; Peugeot 206 ; moto.allegro.pl/item474305934_peugeot_206_1999r_wspomaganie_5_drzwi.html czy Fiat Punto ; www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6229538 -- Zobacz jak wyglądam

Peugeot 206...

Prawdopodobnie sporo osób pamieta hindusa pragnącego upodobnic swój pojazd do Peugeota 206 za pomocą słonia, młotka i spawarki... Jaka melodia towarzyszyła tej czynności?

viki75 napisała: > Peugeot 206 XS z silnikiem 2.0 HDI to dobry będzie samochód czy > raczej nie?. Dobry do czego? Jazdy po mieście? -- Giełda dla początkujących - NIE UFAJ ANALITYKOM Skromna galeria zdjęć

Poszukuję Peugeota 206

Witajcie! Poszukuję Peugeota 206, najlepiej z gazem (choć niekoniecznie). Ważne, żeby był po 2002 doku i do 18 000 zł. Jeśli ktoś miałby coś na oku lub sam sprzedałwał, to bardzo proszę o informację.

Re: Sprzedam Peugeot 206

WITAM! A JA CHCĘ KUPIĆ PEUGEOTA. ALE BEZWYPADKOWEGO,SERWISOWANEGO Z UDOKUMENTOWANYMI PRZEGLĄDAMI I EWENTUALNYMI WYMIANAMI, NAPRAWAMI ECT. TEL.516-608-689 POZDRAWIAM ZYGMUNT

toyoty yaris niby w tym samym segmencie 206 czy clio dzielą całe lata swietlne pod wzgledem uzytkowym ogólnie rzecz biorąc.

peugeot 206

witam serdecznie. podobaja mi sie peugeoty 206 ... wczesniej bylam zdecydowana na VW polo... duzo słyszalam o awaryjnosci peugeotów, o drogich czesciach itp... czy to naprawde taki zły wybór? musiałby to byc taki rocznik ok'97 '98 albo polo w granicach '95 '97 co myslicie? moze ktos ma

problemy z gazem/paliwem? - Peugeot 206

małym incydentem. Mechanik wymienił filtr paliwa, ale powiedział, że nie gwarantuje, że to to, bo gołym okiem to on nic nie zobaczy... Od tamtej pory przejechałam jakieś 30 km i wszystko ok. Myślicie, że to była wina tego filtru? Aha, samochód to Peugeot 206 z 2001 r. A paliwo ostatni raz tankowałam

Re: Nowy-stary Peugeot 206

ale zkiepścili tego peugeota już teraz nie jest fajny szkoda bardzo go lubiłem teraz przypomina coś rodem z brazylii nazywające się tam nie 206 a 207 dobrze że nie jak w chinach gdzie sprzedawane jest jako citroen C2 ha ha ha

Peugeot 206 - świece

Prosze o radę , jaka przerwa w świecy winna być w Peugeot 206 1,1, rocznik 2000?

LPG do peugeota 206

Witam chciałbym założyć gaz do peugeota 206 napewno bedzie to sekwencyjny Szukam dobrego warsztatu który by się na tym znał koszty nie są ważne aby był dobry i najlepiej z zeby mieścił się w Warszawie lub okolicach Czy ktoś może mi jakiś polecić Pozdrawiam

Re: Sprzedam Peugeot 206

Witam czy ogłoszenie jest aktualne? Jeżeli tak to proszę o więcej informacji na adres kwatera23@wp.pl proszę podać tel kontaktowy

Re: peugeot 206 czy opel corsa?

jak Cię stać,to pewnie,że peugeot 206,i ładniejszy i lepszy no i droższy.

Peugeot 206

Peugept 206. Czy naprawdę taki wadliwy jak to się o nim słyszy? Samochód mi się podoba. Chciałem nawet go sobie kupić, ale teraz mam wątpliwości. Może lepiej Corsę, albo Clio?

Kobiece auto:)

Moj Peugeot 206, trzydrzwiowy, 2002, 70 tys km, automat, sprzedalam rok temu za 9 500 PLN. Prawie plakalam:) Teraz jezdze Honda Jazz. Usmiecham sie:) Trudno bedzie cos znalezc z takimi wymaganiami i takim budzetem.

2.0 hdi do peugeota 206 to taki sobie średni pomysł. Ani dobrze ani źle . Generalnie ten silnik pali niedużo i jest całkiem całkiem ale jak zamierzasz nim jeździć po mieście w 206 to napewno będzie to już brykajaca krówka lecz nie do końca lew. No i spali po mieście swoje. Co do Peugeotów to mam o

peugeot206

Czy komus z uzytkownikow peugeota 206 pojawial sie pojedynczy sygnal dzwiękowy przy wlaczaniu zaplonu???? Prosze o kontakt

sprzedam PEUGEOTA 206

sprzedam peugeota 206 XR Presence, 1.1, 2000, przebieg 130000 cena 17000 PLN do negocjacji tel 609 158 042

PEUGEOT 206

Witam wszystkich!Mam peugeota 206 i nie mam garażu. Zimą stoi więc na dworze i przy duzym mrozie mam z nim same problemy. Radio przestaje działać, szyby zamarzają od środka, zeszłej zimy mialam nawet taki przypadek że gasł mi przy hamowaniu. Odstawiłam go do warsztatu, ale nic nie znależli. Dlatego

206 i 206 + sprzedano w ilości 6 500 000 egz. -- Obsługa imprez Tusku, won!

206 (ale benzynowy 1.4) mojej mamy przekroczył niedawno sto tys km i jest bezproblemowym samochodem. na początku 3 lata ja nim jezdziłem i przez dwa lata gwarancji w serwisie byłem może o trzy wizyty więcej niż nalezało, więc chyba nie jakoś ekstremalnie. samochód nigdy nie odmówił posłuszenstwa

Re: peugeot 206

> mam pytanie, na co powinno sie zwrocic uwage w 6-cio letnim peugeot 206 w > czasie przegladu ? Pzdr. To zależy od tego co było robione na wcześniejszych przeglądach... -- Pozdrawiam, Artek Forum Samochodowe

Re: Citroen C3 czy Fiat Panda !

O, to, to, mi komputer strzelił właśnie na środku skrzyżowania z 5-cioma pasami ruchu w jedną stronę. Pchałem to cholerstwo około pół kilometra. Po takiej akcji znienawidziłem (z wzajemnością) 206-kę i wszystko spod znaku peugeota na wieki wieków.

Re: Citroen C3 czy Fiat Panda !

Ja nie mam doświadczeń z C3, natomiast z pokrewnym Peugeotem 206 - aż za dużo. Nawet mając niewielkie wymagania trudno przymknąć oko na złe rozwiązania konstrukcyjne. Sugerowałbym pokierowanie uwagi w stronę japońskich autek, suzuki swift albo yaris.

nie, szukam najsłabszej wersji silnikowej żeby nie żarło paliwa. Dlatego np nie rozważam mitsubishi colta.

Zdecydowanie 206, model od lat produkowany a co za tym idzie dopracowany. A z Nissana może by tak Almera ?? -- Sklep Motoryzacyjny - Blog Motoryzacyjny

peugeot 206

Mam peugeota 206. Ostatnio zaczął cos szwnakowac. Przy wlaczaniu zaplonu czasami slychac pojedynczy sygnal dzwiekowy (jakby gong). Po tym sygnale nastepuje kilka sekund ciszy i albo silnik sie wlacza albo muszę przekrecic kluczykiem jeszcze raz. Zastanawiam sie, czy jest to wina immobilisera

Citroena właściwie też brałem pod uwagę, ale raczej c2 jako że mniejszy. To ma być wózek na zakupy i czasem do pracy

Punto nie jezdzilem, ale Tempra byla najlepszym autem jakim jezdzilem. 206 wydaje sie ok, choc silnik slaby to praktycznie nie czuc roznicy w porownaniu z 95-konnym Coltem. Colta nie polecam. Zalezy jeszcze od ceny... A moze chcial bys ladnego Logana ? :)

jestem fanem peugeota, a w swojej motoryzacyjnej historii miałem również fiata (poprzednika punto - tipo z silnikiem 1.6) i.... nigdy więcej fiata, a mój fiat był bardzo udany jeśli chodzi o awaryjność -- Obsługa imprez Tusku, won!

wsteczny _peugeot 206

Czy w kazdym Peugeot 206 Mistral wsteczny tak ciezko wchodzi ?? Pzdr.

Bagażnik dachowy Peugeot 206

Witam czy ktoś posiada bagażnik dachowy (belki poprzeczne) do Peugeota 206 rok produkcji 2002. Chętnie pożyczę na 2 tygodnie. Sprawa dosyć pilna

Nowy-stary Peugeot 206

Nowy-stary Peugeot 206

Colin McRae Rally 2005

około trzydziestu, w tym Peugeot 206 i Toyota Celica. Najważniejsza jest jednak bardzo dobra fizyka prowadzenia auta, przez co gra jest trudna.

Colin McRae Rally 2005

około trzydziestu, w tym Peugeot 206 i Toyota Celica. Najważniejsza jest jednak bardzo dobra fizyka prowadzenia auta, przez co gra jest trudna.

Sega Rally Championship 2

rajdowych, takich marek jak: Lancia Stratos HF, Mitsubishi Lancer Evolution, Lancia Delta HF Integrale, Peugeot 306, Peugeot 206 WRC, Toyota Celica GT-Four ST205, MAXI Subaru Impreza WRC, Toyota Corolla WRC.

Sega Rally Championship 2 daje możliwość konfigurowania ustawień samochodu

Colin McRae Rally 2.0 - Demo

Impreza WRC, Forda Focusa 2000, Peugeot 206 WRC. Colin McRae Rally 2.0 do wyboru oddaje 2 tryby rozgrywki: symulacyjny i zręcznościowy. W trybie zręcznościowym gracz ściga się z 5 przeciwnikami, przy czym model samej jazdy jest uproszczony. Colin McRae Rally 2.0 oferuje rywalizację do 8

Need For Speed: Underground 2 US spolszczenie

oferuje 30 samochodów (tj. Audi A3, Ford Mustang GT, Peugeot 206 GTI), które można modyfikować kupując do nich nowe części.

Need for Speed: Underground 2 jest drugą częścią gry, polegającej na braniu udziału w nielegalnych, nocnych wyścigach. Gra pozwala na rozgrywkę on-line za pomocą

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - peugeot 206