peugeot 607

Peugeot 607 jest pojazdem osobowym klasy wyższej-średniej produkowanym w Europie przez francuską firmę Peugeot od 1999 roku.

... czytaj więcej o peugeot 607 na pl.wikipedia.org

Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Pięknym Peugeotem 607 do ślubu

Oferuję wynajęcie luksusowej limuzyny PEUGEOT 607 z piękną linią nadwozia na uroczystości ślubu wraz z kierowcą bez limitu czasowego: cena 350 zł. do 100 km - powyżej do uzgodnienia. Limuzyna o bardzo ciekawym design'ie przyciągająca uwagę

Peugeot 607

Interesuje sie zakupem Peugeota 607 i chce sie dowiedziec czy macie jakies opinie dot uzytkowania tego samochodu (wady, zalety, serwis, itp). Prosilbym przede wszystkim o opinie uzytkownikow. Interesuje mnie kazda wersja silnikowa poza V6 3.0 na ktory mnie nie stac w tej chwili. Z gory dziekuje. A

Peugeot 607

Widzieliście nowe 607?Przed chwilą odwiedziłem francuzką stronę Peugeota i tam zobaczyłem...Piękne auto,,nareście ten silnik 2.7 V6 HDI. Oto adres tej strony:www.peugeot.fr Proszę o opinię tego samochodu.Jeżeli ktoś wie kiedy ma się pojawić w Polsce,to proszę o poinformowanie. Pozdrawiam!

Wynajem limuzyny Peugeot 607 na uroczystości ślubu

Oferuję wynajęcie luksusowej limuzyny PEUGEOT 607 z piękną linią nadwozia na uroczystości ślubu wraz z kierowcą bez limitu czasowego:cena 400 zł. do 100 km - powyżej do uzgodnienia. Limuzyna o bardzo ciekawym design'ie przyciągająca uwagę. Kolor czarna perła - bardzo elegancki

Re: Co myslicie o peugeocie 607 w dieslu????????

chodzi o model z rocznikow 2001-2003,i dla tych ktorzy niezrozumieli pytania to chodzi mi o peugeota 607 z dieslem,daj znac co tam u znajomych sie dzieje,pozdrawiam

Auto do ślubu Peugeot 607 Ostrów Wlkp. i okolice

Oferuję wynajęcie luksusowej limuzyny PEUGEOT 607 z piękną linią nadwozia na uroczystości ślubu wraz z kierowcą bez limitu czasowego: cena 350 zł. do 100 km - powyżej do uzgodnienia. Limuzyna o bardzo ciekawym design'ie przyciągająca uwagę. Kolor czarna perła - bardzo elegancki, idealny

Re: Peugeot 607

> Widzieliście nowe 607?Przed chwilą odwiedziłem francuzką stronę Peugeota i > tam zobaczyłem...Piękne auto,,nareście ten silnik 2.7 V6 HDI. widzielismy, wyjatkowy sztrucel, ktos to jeszcze kupuje? nawet ten silnik nie uratuje tego auta, chociaz wczesniejsze 136 KM w HDI jako topowa diesel

Gość portalu: Bogdan napisał(a): > A dlaczego Peugeot 607. Bo ma piekna bude i piekne wnetrze... Jeśli mógł bym sugerować... to poczekałbym do 18-tego następnego miesiąca na 407. Ma cechy, o których wspominałeś (wg mnie jest zgrabniejszy - zostało coś z 406Coupe), a cenowo może zmieścisz

"Peugeot 607 to klasa Octavii" :)

Tak powiedział marszałek woj. zachodniopomorskiego Zygmunt Meyer, odpowiadając na zarzuty radnych z PO, że wydaje niepotrzebnie pieniądze na luksusowe samochody: "- To nie ma nic wspólnego z luksusem - powiedział o zakupie peugeota 607 marszałek. - To auto klasy octavii." Ciekawe czy

Re: Peugeot 407 lub 607 co sadzicie ?

znajdz w centrum miejsce parkingowe dla 607 dla mnie troche taka krowa 407 za to w sam raz

Nawet gdybym był specjalistą od peugeotów, to miałbym opory przed odpowiadaniem na pytania zadawane takim tonem. -- Było, minęło... Ona

Silnik 2,1 12V TD 110 KM był w citroenach Xantia, XM, Peugeotach 406 i 605 a także o ile sie nie myle w vanach 806 i Evasion. Co do 607 to chodzi o nową czy używaną? Znajomy kupił 3 dni temu używaną 607 2,2 HDI 136 KM (a raczej 133 bo z FAP). Auto ma 160 tys km przebiegu. Stan generalnie bardzo

cloclo80 napisał: > Ohyda dla wieśniaków Na jakiej podstawie twierdzisz że to ochyda dla wiesniaków ?

Wszystko zależy jaka 607. Auta z rocznika które Cie interesują są już dopracowane. Oczywiście nie może być bite i musi być serwisowane szczególnie diesle. Sama jazda 607 2.7 HDI jest bez porównania bardziej komfortowa od Accorda 2.0. To inna bajka. Pamietaj jednak że musisz utrzymywać 607 w

laura_4 napisała: > Na jakiej podstawie twierdzisz że to ochyda dla wiesniaków ? Nikt nie twierdził że ochyda tylko że ohyda. popisuj się dalej.

A to i ja się dopiszę. Forumowicze mają rację. Gdy zadasz kulturalne i dokładne pytanie, możesz oczekiwać takiej samej odpowiedzi. Analogicznie, odpowiadając tonem "wielkiej Pani" - nie oczekuj miłych odpowiedzi, bo ludzie siedzący na tym forum "tracą" swój czas po to, żeby po

Twoja odpowiedź była w tym samym przedziale wiekowym, który zasugerowałaś. Jeśli chcesz konkretów, określ je precyzyjnie w mailu do mnie. Jeżdżę modelem 407 benzynowym i dieslem od chwili wprowadzenia ich na polski rynek, czyli od 2004 roku. -- Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, ż

Wiem czego chce, chce porady użytkownika a dostałam informacje którą może podac 10 latek że wyższy model jest większy ... Chyba twoja wiedza motoryzacyjna jest ograniczona skoro uważasz to za porada a moją odpowiedź uważasz za kłótnie .

W centrum czego ? Wawy, Wrocka czy Krakowa ? wiesz , w Polsce jest wiele miast gdzie nie ma z tym problemu i nie koniecznie jest to wieś. A co do gabarytów sama wiem jakie są . Ameryki nie odkryłeś

Zadalam konkretne pytanie a odpowiedz tego gościa była słaba .Nie musze sie rozpisywać i zadawać 100 pytan ,poprostu luźne pytanie do użytkowników i logiczne jest że chodzi np o awaryjność , wygodę , itd itd. wiec myslisz sie twierdząc że pytanie jest w tym samym przedziale wiekowym co jego odp

jeżdżenia tak w mieście jak i poza nim. Sportowych aspiracji toto nie ma żadnych, prowadzi się jak kisiel w szybko pokonywanych zakrętach, ale jeżeli ktoś szuka taniego auta rodzinnego, to jak znalazł. 607? Nie wiem. Jeździłem trochę jego poprzednikiem, 605 i na trasie mi się ten samochód podobał

Jeździłem 407 i powiem Ci, że mimo 186 cm wzrostu, to nijak nie mogłem dostrzec końca maski, a to uważam bardzo przeszkadza w manewrowaniu po parkingach itp. Dużo większym Volvo S80 śmigam po parkingach a tu dupa blada, ciągle mam wrażenie, że zaraz obetrę ten przód o coś. Sprawdź sobie to bo mnie

laura_4 napisała: > W centrum czego ? Wawy, Wrocka czy Krakowa ? wiesz , w Polsce jest > wiele miast gdzie nie ma z tym problemu i nie koniecznie jest to > wieś. > > A co do gabarytów sama wiem jakie są . Ameryki nie odkryłeś Prosisz o radę, a następnie polemizujesz z osobą, kt

Re: Peugeot 607 Pescaloro

jest ze Peugeot nie ma tej renomy co Audi, Bmw ale technicznie wolabym 607 niz A6 ktore podobno ma awaryjne zawieszenie. Zreszta renoma jest wzgledna bo u nas Audi to raczej samochod dla lysych w dresach.

... Podobno > niedlugo ma byc 2.7 V6 HDI ktory bedzie montowany rowniez w Jaguarze (bo > opracowany wspolnie z Fordem), ale byc moze to tez zarzucono. Też o tym słyszałem. Diesel w Jaguarze... > Faktem jest ze Peugeot nie ma tej renomy co Audi, Bmw ale technicznie wolabym > 607 niz A6 ktore

Re: Peugeot 607 HDI - uwagi

jako byly posiadacz peugeota 605 2.5tdi moge powiedziec tyle ze wybralbym raczej peugeota bo niczym wiecej tak wygodnie nie podrozowalem a teraz mam merca. co jakosci to 607 jezdzi malo i nie wiem czy ktos z odwiedzajacych ma taki woz, a opini tych ktorzy nie mieli ale za to slyszeli bym raczej

Re: PEUGEOT 607 2.2 HDI

607 to nic nadzwyczajnego, ale należy pochwalić Peugeota za filtr cząstek stałych FAP w dieslach. Nawet "Wielka Trójca" nie stosuje tego przyjaznego człowiekowi wynalazku. Pozdrawiam

PEUGEOT 607 2.2 HDI

mechanicznych „na pokładzie”. Takie silniki ma już od dawna konkurencja np. Audi, Bmw a ostatnio nawet Saab wprowadził taką jednostkę. Mam nadzieję, że Peugeot zdecyduję się na taki silnik. Wtedy 607-ka byłaby jeszcze bardziej ciekawym autem.

Re: Nie kupie Peugeota 607. Niebezpieczne auto

Kaczyński powinien ogłosić 5 dni żałoby to już weekend by mi sie zaczął :) Komornik i komunista w jednym płaszczu chadzają ;)

Re: Wojewoda Mazowiecki kupił sobie PEUGEOTA 607

Gość portalu: grip napisał(a): > Wojewoda Mizieliński kupił sobie PEUGEOTA 607. Co się dzieje w naszym > Państwie? Latwo wydaje się pieniądze podatników, nie robiąc nic w zamian. > Miał do własnego uzytku dwie lancie i dwóch kierowców, to jeszcze mało. > Doszło do absurdu. Premier

Szukam Peugeot 607

Szukam auta do ślubu - wynajem na 3 godziny, czarne Peugeor 607. Jestem z Warszawy. Proszę o oferty na maila gazetowego.

Wojewoda Mazowiecki kupił sobie PEUGEOTA 607

Wojewoda Mizieliński kupił sobie PEUGEOTA 607. Co się dzieje w naszym Państwie? Latwo wydaje się pieniądze podatników, nie robiąc nic w zamian. Miał do własnego uzytku dwie lancie i dwóch kierowców, to jeszcze mało. Doszło do absurdu. Premier powinien go odwołać ze stanowiska wojewody, za

Re: !!!!!!Nowy Peugeot 607!!!!!!

Kurde, niezły! Przynajmniej ma charakter :-) -- *Jeśli w prawdziwym niebie nie ma Wenecji, nie chcę iść do nieba*

Tragiczne wyniki sprzedaży C5 i Peugeot 607

Okazuje się jednak, że nasze społeczeństwo nie jest głupie i nie daje sobie wciskać tandetnych pseudoluksusowych franolskich padlin typu citroen C5 czy peugeot 607. Brudasy i nieroby franolskie niech cieszą się sami tymi wytworami!!! Peugeot - zaprojektowany by cieszyć serwisy.

!!!!!!Nowy Peugeot 607!!!!!!

czy to widzieliście? wpiszcie www.motorintro.com, po lewej stronie bedzie:Novedades(kliknijcie na to),nastepnie wybierzcie Novedades Año 2005,a na końcu wezcie Novedades (Agosto 2005). Wasze opinie?

Jak sie sprzedaje Peugeot 607 w Europie

Jestem ciekaw czy dobrze sie sprzedaje Peugeot 607 w Europie Zachodniej? Jak go wprowadzano byly komentarze w stylu: co z tego ze jest super skoro BMW i Merc maja taka opinie ze chodzby sprzedawaly badziewie to je sprzedadza i nikt sie nie przebije. U nas 607 jezdzi calkiem sporo jestem

Re: Lifting Peugeota 607

Kurcze dopiero teraz sa informacje o face-liftingu 607? Na interii i na zagranicznych stronach byly juz zdjecia w sierpniu... Art

Re: Peugeot 607 czy Renault Avantime?

Gość portalu: letalin napisał(a): > Jestem za Renault! Dla faceta młodego duchem. W pełgocie 607 będziesz wyglądał > jak swój szofer! Dzięki za radę! Mam 33 lata więc chyba jeszcze jestem młody :-)) Renault ma agresywny desing - aż ciary przechodzą po plecach. Z drugiej strony Peugeot

Re: samochód do ślubu

Witam. Polecam Peugeota 607 link do ogłoszenia ---> tablica.pl/oferta/auto-do-slubu-peugeot-607-samochod-na-slub-lukow-IDSvon.html oraz nr tel 669849329

Peugeot 607 2.7 V6 HDI kontra Chrysler 300C 3.0 C

Czy ktoś z Was miał okazję przejechać się tym Peugeot'em,właśnie z tym silnikiem?Jeżeli tak,to jakie są Wasze wrażenia z jazdy itp.?Nie pytam się o 300C,bo jeszcze go u nas nie ma.Ale co byście wybrali?Gdyby przed Wami stał 607 2.7 HDI,a obok 300C 3.0 CRD,oczywiście oba full wypas.Co lepiej

Re: Tragiczne wyniki sprzedaży C5 i Peugeot 607

społeczeństwo nie jest głupie i nie daje sobie > wciskać tandetnych pseudoluksusowych franolskich padlin typu citroen C5 czy > peugeot 607. > Brudasy i nieroby franolskie niech cieszą się sami tymi wytworami!!! > > Peugeot - zaprojektowany by cieszyć serwisy.

Lifting Peugeota 607

www.samar.pl/index.html?__action=sec,4&news=6437 Zanim zobaczyłem zdjęcia, bałem się że zrobią jakiegoś potworka podobnego do koszmarnej 407-ki. Na szczęście wygląda OK :) -- festina lente Forum Automobil Strona prywatna forum - made by Wo_bi :)

pozdro ziomalu jesli handlujesz koką to ten wozek jest w porzo dla ciebie i nawet inni ziomale nie bedą sie z ciebie brechali. Dlaczego? bo wozek jest odjechany, ale nikt cie nie skojarzy w nim ze jestes z branzy. pozdro ziomie

Co myślicie o tym samochodzie?Czy opłaca się go kupić z salonu,czy sprowadzić zagranicy?Jakie noty ma ten silnik 2.7 V6 HDI? Czy podoba się on Wam po face liftingu? Pozdro ziomy.

Rozsądny rozmiar Peugeota 607 2.2 HDi

I niech autor artykułu doda , że nabywca nie będzie wychodził z warsztatu taki to szmelc. Dzięki , że już nie mam peugeota , stres nie do wyobrażenia.

Sprzedam Peugeot 407

Peugeot rocznik 2005. Z silnikiem 2.0 HDI. Pelna wersja wyposazenia. Chetnych zapraszam pod numer telefonu 607-530-310

Pomoc w wyborze samochodu.3-4 latek duzy i konfort

Witam Wszystkich.Mam spory problem w wyborze samochodu.Obejrzec i sprawdzic moge wszystkie ale sam nie wiem od czego zaczac.Obecnie jezdze Peugeot 607 w dieslu.Jestem zadowolony z konfortu i przestrzeni.Jak do tej pory kazdy chwalil na ilosc miejsca z tylu.Chcialbym cos o podobnym konforcie kupic

Magiczna moc Peugeota 607

motoryzacja.interia.pl/news?inf=471159 Ten samochod musi miec cos w sobie, skoro jest az tak chetnie kupowany (lub tylko pozadany) przez nieomal wszystkich wyzszych urzednikow :) -- Tylko wtedy jesteś żywy, gdy jesteś przekonany że stać cię na coś więcej. /ks.Maliński/ ---------------------------

Re: Tragiczne wyniki sprzedaży C5 i Peugeot 607

CHUJSTWAMI typu C5 i P607. Byłem w Sochaux (flagowa fabryka Peugeota) i widziałem, jak się to odbywa... Zrzygać się można. Franole do wina, serów i perfum - bo to im wychodzi naprawdę dobrze - NIE SAMOCHODY!!! PS. Nie lubię (kwestia gustu) niemieckich samochodów - idealną marką jest dla mnie Lexus

Re: Peugeot 607 czy Renault Avantime?

odrzucam argumenty mówiące, że Renault czy Peugeot służą tylko do patrzenia na ich wygląd, a nie do jeżdżenia przez dłuższy okres czasu - to stereotypy, które na szczęście powoli zamierają, ponieważ moim zdaniem francuzi naprawdę nie mają się czego wstydzić w porównaniu z np. Niemcami. Wojtek. Vel

wsteczny.bieg napisał: > No sie poddaje - ten silnik był chyba montowany jeszcze we fiacie > ulysse - ale to nie PSA. tiny.pl/4bqk

2.0 DOHC 8V - dwulitrowa sierra? Gdzieś tak 91-92. 2.1 TD 12V, - citroen xantia ? 2.4 TD - lancia kappa ?

No sie poddaje - ten silnik był chyba montowany jeszcze we fiacie ulysse - ale to nie PSA. A propos pytania autora wątku. Może chodziło o silnik diesla w P607? ;) Czytałem ostatnio opinie że obok AR166 i RenoVelSatis to propozycja godna rozważenia. Komfort za przyzwoite pieniądze - mowa

samochod pewnie jest tez w dzwiach i oknach ... i pewnie w fotelach. no chyba ze chcesz faktycznie wsadzic 607 do silnika. najlepiej wtedy zdjac glowice. Bedzie latwiej. Mysle ze mogla to by byc jakas nowoczesna rzezba. -- postowykasowywywacz ... nie karmić, nie wkładać rąk do klatki!

> Miałem kiedys sierre z tym kaszaniastym silnikiem 1.8TD zamontowanym > wzdłużnie. Straszny syf. zgadza sie ;) porazka straszna ;) Dalej sie udzielam w sierrafanie, ale mniej ;). > To może ten francuski statek XM ? XM-a to moze kiedys kupie ;) ...to jest poprzednik tytułowego 607 hehe

podobnie jak lancia thesis.. nalezy jednak pamietac, ze jezeli ktos nie kupuje nowego, a kilkuletnie, to przy naprawach placi sie jak za luksusowe a to moze zabolec ;) -- postowykasowywywacz ... nie karmić, nie wkładać rąk do klatki!

My przede wszystkim używamy języka polskiego .. ja mam samochód Z dieslem i z silnikiem o zapłonie iksrowym. I nie VW. Hehe ...Zdziwiłbyś sie jaki, ale jeden ma 2.1 TD 12V, Drugi 2.4 TD.s, a trzeci 2.0 DOHC 8V. Zgadniesz? -- postowykasowywywacz ... nie karmić, nie wkładać rąk do klatki!

400KM na przód?! Któs chyba nie wziął pastylek. Nawet M5 z tylnym napedem ma spore problemy z taką mocą.

Peugeot 607 HDI - uwagi

prosze o opinie na temat tego auta, jak na tak duze auto cena nowego jest stosunkowo przystepna i przy tym wszystko co potrzeba jest fabrycznie montowane, mysle tez o Alfie 166 JTD - co polecacie? pozdr

2.0 DOHC 8V - dwulitrowa sierra? Gdzieś tak 91-92 93 ;) fajne autko z momentem przy 2500 a moca przy 5500 wazace 1100 kg ;) daje to ponad 100 KM na tone :) > 2.1 TD 12V, - citroen xantia ? pudlo ale kierunek dobry ;) koncern PSA > 2.4 TD - lancia kappa ? correct. i gosc pisze ze jezdze VW :

Re: Kontrolki bez tajemnic | Poradnik

Co moze być przyczyną ze zapala się kontrolka zółta od poduszki powietrznej w Peugeot 607 prosze o wytłumaczenie oraz jaki miał by byc koszt naprawy tej usterki

uwziałem sie na tą zagadkę ;) > 2.0 DOHC 8V - dwulitrowa sierra? Gdzieś tak 91-92 > 93 ;) fajne autko z momentem przy 2500 a moca przy 5500 wazace 1100 kg ;) daje > to ponad 100 KM na tone :) Miałem kiedys sierre z tym kaszaniastym silnikiem 1.8TD zamontowanym wzdłużnie. Straszny syf.

Szkoda, że nie podano większej ilości danych. 400KM i już. Z jakiej pojemności? Może to już ten zapowiadany od jakiegoś czasu V8 z PSA. Napęd na 4 czy 2 koła? Raczej na 4, bo na przednie to byłoby szaleństwo. I ciekawe, kiedy wejdzie do produkcji seryjnej, bo mógłby sporo namieszać. Pozdrawiam

Burmistrz Gryfina oskarżony za kupno peugeota 607

publicznym. Lubi luksusowe zabawki, kupił najdroższą limuzynę samorządową w III Rzeczpospolitej ( Peugot 607 ) za publiczne pieniądze, a teraz jeszcze sie okazuje ,że tak się spieszył , że prawo naruszył i na szwank imię gminy wystawił. Jak facet mały to dużego auta potrzebuje. Ale DROGIE to autko

400KM, 3.2L twin-turbo... Moment to musi mieć byczy, a napęd na przód? Kogoś chyba porąbało. Na tył to już mocny hardcore... Jeśli nie ma ASR (a pewnie jednak ma), to oponki do wymiany co 1000km ;-)) A jeśli ASR to znowu problem z szybką jazdą na granicy poślizgu w zakrętach. Krótko: IMHO bnez sen

Burmistrz Gryfina oskarżony za kupno peugeota 607

Burmistrz Gryfina Henryk Piłat przez 4 lata szukał kwitów na swojego poprzednika Wojtka Długoborskiego, najpierw fałszywie go oskarżył o kradzież firanek i mebli z Urzędu , potem o brak nadzoru nad spółką komunalną . Tak mocno był zajety szukaniem haków i kwitów na poprzednika Długoborskiego że zap

greenblack napisał: > Jaka recesja? Popatrz ile powstaje ostatnio potężnych maszyn - RS6, E55AMG, > C32K, S600, Maybach... Jest generalnie recesja bo sprzedaje sie mniej aut a peugeot kieruje swoje produkty do segmentu aut popularnych i jest bardziej narazona na wachania rynkowe niz

rzeznia_nr_5 napisał: > Silnik 3.2 litra z Twin Turbo.400 koników.Napęd wyłącznie na przód.Automat > tylko.O V8 Peugota nic nie słyszałem.Peugot nie powinien szarżować w tej > klasie bo stanie się pośmiwiskiem jak jego brat renault. Napęd na przód w doładowanym 400 konnym silniku? Prze

greenblack napisał: > Szkoda, że nie podano większej ilości danych. 400KM i już. Z > jakiej pojemności? Może to już ten zapowiadany od jakiegoś czasu > V8 z PSA. Napęd na 4 czy 2 koła? Raczej na 4, bo na przednie to > byłoby szaleństwo. I ciekawe, kiedy wejdzie do produkcji > s

Peugeot 607 dla burmistrza Gryfina

Radni zbulwersowani ,ale odmówili wystapienia przed kamerami TVN-u. Naciekawsze jest to,że o tym małym Gryfinie, w mediach ogólnopolskich mówi się więcej i lepiej niż o Szczecinie.

Re: Rozsądny rozmiar Peugeota 607 2.2 HDi

onioni napisał: > autko o wartości mieszkania :) W wielu miastach starczylo by co najwyzej na boks w piwnicy

Re: Magiczna moc Peugeota 607

sherlock_holmes napisał: > Ten samochod musi miec cos w sobie, skoro jest az tak chetnie kupowany (lub > tylko pozadany) przez nieomal wszystkich wyzszych urzednikow :) ta zachlannosc przeciez mogli by jezdzic komunikacja miejska no moze lanosami albo panda :)))

Re: Peugeot 607 i Renault Vel Satis czy warto ?

Dzięki Raczej myślę o 3,5V6. Jakbyś widział takiego czarnego lub granatowego z jasną skórą to daj znać :-) -- Pozdrawiam RD

Re: Da radę! Kto? Nowy wojewoda Jerzy Ostrouch [W

danny_boy napisał: > No to najpierw najnowszy iMac, a potem jakiś Peugeot 607. Według ciebie Wojewoda ma jeździć tak jak ty 30-letnim golfem i mieć komórę na kartę z lombardu??

Re: Peugeot 607 i Renault Vel Satis czy warto ?

Witam! Mam podobny problem , ale wydaje mi sie ze postawie na 607.Dalczego? Widze ze model bardziej dopracowany, niektore czesci sa torsame z C5 oraz 406/407. Wydaje mi ( po zapoznaniu sie z ofertami ) sie rowniez ze wiecej czesci + zamiennikow jest na rynku do 607 niz do Renaulta. I co

Motodziennik: Tańsze Maserati

Motodziennik: Tańsze Maserati

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - peugeot 607