Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zamienię przedszkole przy Walecznych na Gocław

Zamienię miejsce w grupie 3 latów w przedszkolu 292 przy ul. Walecznych na miejsce w przedszkolu usytuowanym na osiedlu Gocław.

przedszkole nr 292 przy ul Walecznych w Warszawie

Czy są na forum rodzice dzieci, które uczęszczają lub uczęszczały do tego przedszkola? Bedę wdzięczna za opinie o nim. Moje dziecko dostało się właśnie tam, a że przedszkole było na 4 miejscu na mojej liście to przyznam się, że nie brałam go wogóle pod uwagę i nie sądziłam, że właśnie tam

Re: Tenisówki (kapcie) Cienta czy Superfit Bill?

syn w przedszkolu ma take: dmdsklep.pl/pl/p/Tenisowki-obuwie-buty-szkolne-78-020-77-Cienta-rozmiary-24-41/1171 corka w szkole takie: dmdsklep.pl/pl/p/Tenisowki-na-rzepe-Cienta-76-999-50-r29%2C-30%2C-31%2C-32%2C-34%2C-35/3017 jestesmy bardzo zadowoleni. Dodatkowo dokupilam takie wkladki: dmdsklep

szukajka gryzie?

forum.gazeta.pl/forum/w,292,117363646,117395509,Re_Anin_przedszkole_Pazinskiego_szkola_Kajki.html

Pomoc nauczyciela w przedszkolu - poszukuje pracy

Studentka zaoczna pedagogiki przedszkolnej z terapią pedagogiczną podejmie pracę w charakterze pomocy nauczyciela w przedszkolu, kom. 608-703-292.

Re: Zimowe legginsy dla chłopca!

www.tchibo.pl/cieplochronne-legginsy-2-pary-p400043380.html;jsessionid=6B119DE81365DB4788BD1C2621C910E2-n4?dim2=92&dim1=Ts56 - te będą na grubą zimę, te z allegro na co dzien do przedszkola. Panie w przedszkolu zachwycone, ze tak szybko mozna je ubrać, ze dziecko nie ma problemów z ubieraniem.

Nowe podatki

Wójt Gminy zaproponował a Rada Gminy uchwaliła nowe podatki i taryfy na wodę i ścieki, które będą obowiązywały od nowego roku. Wynoszą one - cena wody 2,92 za metr sześcienny / w tym roku 2,48/, cena ścieków - 4,64/ w tym roku 3,24/. Podatek rolny wzrósł do 58 zł- tj 16%. Wzrosły także - opłata za

Re: Zerówki na Pradze będą w szkołach

Odezwę się wieczorem. Chętnie rozwieszę jakieś informacje w moim przedszkolu 292 na Walecznych

Poszukuje opiekunki do 2-latka

Poszukuje odpowiedzialnej, energicznej opiekunki (najchętniej studentki zaocznej) do 2 letniego chłopca (sporadycznie odbiór z przedszkola 4 latki). Praca w przedziale godzinowym 8.30-17.30 (około 125h/m-c) w centrum Legionowa. Wynagrodzenie pierwszy m-c 9zł/h. Praca od czerwca. Kontakt tel. 600

Niania szuka maluszka

Witam! Mam 22 lata i jestem studentką pedagogiki na jednej z warszawskich uczelni. Wcześniej przez rok pracowałam w przedszkolu jako wychowawca grupy. Prywatnie mama prawie 2 letniego chłopca. Chętnie zaopiekuję się Państwa dzieckiem. Mój numer 784-292-163

Re: Saska Kępa - które przedszkole wybrać?

Przedszkole Nr 292 ul. Walecznych 4/6, 03-916 Warszawa tel./fax (022) 616-03-87

Re: Kluby malucha - nikomu nie podlegają? - obawy

forum.gazeta.pl/forum/w,292,117686064,119767476,Re_przedszkole_w_Radosci.html może to Ci coś pomoże, będziesz chociaż wiedziała na co zwracać uwagę :> -- http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09kw1ugz34d.png http://www.suwaczki.com/tickers/ckai9n7334mk5aiw.png

Re: Czy zwrócą mi wpisowe? - proszę o radę

sprawdz to przedszkole tutaj forum.gazeta.pl/forum/w,292,100495203,100495203,Rodzicu_sprawdz_komu_powierasz_swoje_dziecko_.html jezeli go w spisie nie ma to zostaje droga sadowa

Re: NIE dla nadajnika GSM na naszym budynku!

. Przyjąć w ustaleniach prawnych wartość 0,01 mikrowat/m2 jako maksymalny graniczny poziom dopuszczalny pól e-m od telefonii komórkowej w miejscach spania, w szkołach, przedszkolach, szpitalach, w pomieszczeniach sanatoryjnych, w domach opieki, w internatach itp. Do czasu ustaleń prawnych powyższy poziom

Re: Happy Kids Targówek - UWAGA

Na swojej stronie reklamują się jako przedszkole niepubliczne choć nie są w spisie biura edukacji. forum.gazeta.pl/forum/w,292,100495203,100495203,Rodzicu_sprawdz_komu_powierasz_swoje_dziecko_.html W przepisach dotyczących przedszkoli niepublicznych jest 6 miesięczny okres likwidacji przedszkola

Re: przedszkole Gocław - Warszawa????

Dziewczyny nie posylajcie tam dzieci. Wlascicielka ma sprawe w sadzie. Poza tym poprzednie przedszkole wykorzystywala do magazynowania jakis materialow poczytajcie sobie: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=292&w=72595976&wv.x=2&a=91994129 i forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=292&

Re: Chatka Żabki w Warszawie, ul. Łukowska

tu można poczytać forum.gazeta.pl/forum/w,292,74765441,,przedszkole_chatka_zabek_i_kijanek_prosze_o_opinie.html?v=2 moje dziecko chodzi od roku i nie narzekam, ale z tego co można przeczytać powyżej jest to sprawa raczej indywidualna a odczucia sa dość subiektywne pozdr

Klub Skrzata ul Libijska Warszawa Saska Kępa W-wa

Witam. Chcących znać opinie o tym przedszkolu odsyłam do linku forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=292&w=72595976

A od kiedy to we wspólnocie będzie taniej?

( nie licząc sklepów, przedszkoli, garaży, szkoły, przychodni, kortów tenisowych, placów zabaw i wielu innych) . To wyjdznie około 4500 za blok. Jak pisałem 65 bloków razy 4500 to nam daje 292 500. O cholera. jaka oszczędność. Chcecie wiedzieć gdzie są oszczędności? Moja pozycja jako zarządcy wspólnoty

niskie lymph wysokie neut

witam Młody (2latka i 8mies) od września poszedł do przedszkola i zakatarzył, nic wielkiego zaraz pojawił się mokry kaszel, zdecydowanie związany ze spływającą wydzieliną, wydzielina po niecałym tygodniu przeszła w gęsty katar i.... tak jest do dzisiaj. W tym czasie raz miał podniesiona temperaturę

Zerówki na Pradze będą w szkołach

, jest logopeda, angielski, taańce Polecam przedszkole 292 na Walecznych

Klub Opieki Nad Dziećmi "Najlepsza Niania"

Profesjonalna opieka nad dziećmi, które są za małe, żeby pójść do przedszkola. Klub Opieki Nad Dziećmi "Najlepsza Niania" zaprasza dzieci od pół roku do trzech lat. Zapewniamy wesołą i mądrą zabawę, bezpieczeństwo, opiekę w wybranych godzinach lub na cały dzień. www

Re: Przedszkole prywatne-oczekiwania.

W odpowiedzi na zainteresowanie żłobkiem w Bielsku przesyłam ofertę: Profesjonalna opieka nad dziećmi, które są za małe, żeby pójść do przedszkola. Klub Opieki Nad Dziećmi "Najlepsza Niania" zaprasza dzieci od pół roku do trzech lat. Zapewniamy wesołą i mądrą zabawę, bezpieczeństwo

nr 292 na Walecznych, bardzo miłe i kameralne publiczne przedszkole. Dzieci dzielone są rokrocznie wg wieku (a nie rocznika) na 3 grupy po 25 osób. Duży ogród i sympatyczna kadra.

Re: Jak wybrać dobre przedszkole? - poradnik :-)

", wspominano o nim w Programie 1 > Polskiego Radia oraz Radiu dla Ciebie. > A jak już sobie upatrzysz jakieś przedszkole to sprawdz jego wiarygodność tu forum.gazeta.pl/forum/w,292,100495203,100495203,Rodzicu_sprawdz_komu_powierasz_swoje_dziecko_.html lub tu forum.gazeta.pl/forum/w,587

Daje Ci wedke, nie rybe. Dopisz sobie numer i bedzie www.google.com/search?hl=pl&client=opera&rls=pl&q=przedszkole+walecznych+292&btnG=Szukaj&lr= Dziecko neostrady, jak pragne zdrowia...

Pani DR. KRISTINA SCHRÖDER, Minister Seniorów...

http://www.bmfsfj.de/bmfsfj/images/bmfsfj/logo.gif http://www.bmfsfj.de/bmfsfj/generator/BMFSFJ/Homepage/herzlichWillkommen,property=bild,width=292,height=259.jpg Pani DR. KRISTINA SCHRÖDER (Doktorat autentyczny) Minister odpowiedzialna za dobre samopoczucie seniorów w Republice

Kolejny biskup...

dziecięcej. W tej sytuacji Stolica Apostolska nałożyła na niego sankcje przewidziane w takich przypadkach przez prawo kościelne. Były biskup został wykluczony ze stanu duchownego. Zgodnie z kanonem 292 Kodeksu Prawa Kanonicznego oznacza to, że utracił on uprawnienia i obowiązki właściwe stanowi duchownemu

Re: za późno na przedszkole publiczne?

Witam serdecznie niewiem czy uda mi sie Pani pomoc ale moge udostepnic numer telefonu do osoby chyba z ministerstwa eduakcji i byc moze ta osoba bedzie w stanie podpowiedziec czy śa jeszcze jakies szanse na wolne miejsca w przedszkolach. Prosze o kontakt na mojego maila dominika292@buziaczek

Re: Ile płacicie za przedszkole?

,7 % rzeczywistych kosztów godziny świadczeń ponoszonych przez organ prowadzący (2,92 zł). Wprowadzenie wymienionego wskaźnika oznacza, że opłaty miesięczne za świadczenia przedszkoli od 1 stycznia 2009 r. będą kształtować się następująco: 1) przy 1 godz. korzystania ze świadczeń ponad czas przeznaczony na

Bardzo niski poziom żelaza u 2,5 latki

,0 EO% (ICD9:C32) 5,0 % 0,0 — 6,0 LYM% (ICD9:C32) ?36,0 % 38,0 — 60,0 MONO% (ICD9:C32) 9,0 % 0,0 — 14,0 PCT metamielocyt-1 0,17 — 0,35 Badania układu krzepniecia APTT (ICD9:G11) 1B 29,2 sek 26,0 — 40,0 Żelazo (Fe) (ICD9:O95) ? 13,70 μg/dl 25,00 — 101,00 Białko

Re: Wille i samochody lekarzy, którzy są synusiam

lola292 napisała: > Chyba sam nie wierzysz ,że cała służba zdrowia to "synusiowie lekarzy". > Większośc niestety to tacy sami ludzie jak cała reszta mający na utrzymaniu > rodziny.Przepracowani ludzie /przeciętnie 60-80 godz/tyg./, którzy w końcu chca > > normalnie

Re: Ale bosko, że znalazłam to forum!

.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=292 Dom w ktorym ja mieszkalam caly czas ktos wynajmuje. Tamten dom i dzialke w Jozefowie znalezlismy przez agencje. Agencja jest wygodna jak sie ma malo czasu, oni rzeczywiscie maja duzo propozycji. Zaloz nowy watek z pytaniem o przedszkole, moze ktos Ci cos poradzi. Powodzenia:)

Re: Pani Doktor proszę o pomoc./Odp.

31,9, MCV 83,12, MCH 29,2, MCHC 35,1, Płytki 356, Limfocyty 61,01, Inne 12,3%,Neutrofile 26,72%, Limfocyty 3,5tys. Inne 0,7 tys. Neutrofile 1,5 tys. PDW 9,9 fl,MPV 8,72 fl, P- LCR 15,9. Rozmaz- Segm.27%, Limfoc.70%, Monocyt.2%, kwasochł.1%. Fosfotaza alkal. 143, (u dzici od 4-6 lat norma 93

wybor szkoly podst - potrzeba mi obiektywnych

musza nosic stroj). spora liczebnosc w klasach (27+) a od 4-tej klasy MOZLIWY system drugiej zmiany, b.dobry wychowawca (doskonaly) angielski 'taki sobie' dzici przyjmowane wg meldunku (czyli wszystkie jak leci) srednia z testu szostoklasity 29,2 na 104 zdajacych Szkola B nieduza, spokojna szkola

Wyniki. Waga poniżej 3 centyla.Pani Doktor proszę

31,9, MCV 83,12, MCH 29,2, MCHC 35,1, Płytki 356, Limfocyty 61,01, Inne 12,3%,Neutrofile 26,72%, Limfocyty 3,5tys. Inne 0,7 tys. Neutrofile 1,5 tys. PDW 9,9 fl,MPV 8,72 fl, P- LCR 15,9. Rozmaz- Segm.27%, Limfoc.70%, Monocyt.2%, kwasochł.1%. Fosfotaza alkal. 143, (u dzici od 4-6 lat norma 93

Re: I znowu te cholerne leżaki!!!!!

Kasiak292. To po co odzwyczajone od dziennego spania dziecko posyłasz do przedszkola, gdzie normalnie się leżakuje? Nie mogę tego zrozumieć. To nie interesowałaś się tym wcześniej? Są przedszkolatakie gdzie się leżakuje, ale nie śpi, a są takie gdzie dzieci robią co chcą. Osobiście jestem

Państwo daje na tacę

"...państwo utrzymuje wyznaniowe szkoły wyższe, tysiącom duchownych w części lub całkowicie opłaca składki na ubezpieczenia społeczne, wzięło na siebie koszty nauki religii w szkołach i przedszkolach, łoży na posługę duszpasterską w wojsku, konserwację i remonty zabytków sakralnych

Ch 86-110, niższe ceny, ostatni raz zimowe!!!!!!!!

://images50.fotosik.pl/1266/b22095271d8c0a2bmed.jpg Koszulka polo MOTHERCARE, rozm.110 (z metki 116 ale jest mniejsza), mój syn często nosił ją do przedszkola na galowo, np. razem z kamizelką, stan bardzo dobry, cena 7 zł 4. http://images45.fotosik.pl/1172/7e33fb3cddaf78e4.jpg Body COOLCLUB, rozm. 86

Re: Niania - okolice Pruszkowa

katek292 napisała: > Witam, > potrzebuje od października niani dla mojej 1,5 rocznej córeczki. Mieszkamy w Ot > rębusach i Tosia moze chodzic do złobka, ale ktos musi ja stamtad odbierac ( żł > obek jest w Warszawie) i opiekowac sie jak jest chora, a mama musi isc do pracy >

Re: niech zdzicho waciak pisze zamiast Ziemkiewic

podatku dochodowego – w 2009 roku było to około 3.000 zł. Czyli składka emerytalna od statystycznego zatrudnionego wynosiła 585 zł. miesięcznie – z czego 292,5 od pracownika. Wysokość składki dla rolników (od października 2009 płaconej co miesiąc, a nie co kwartał), którzy mają gospodarstwo

Re: ktore przedszkole wybrac

Link z innego forum warty przeczytania forum.gazeta.pl/forum/w,292,100495203,100495203,Rodzicu_sprawdz_komu_powierasz_swoje_dziecko_.html

:) cz.II

. Za to,że George zawsze siedzi w ubikacji przed koncertem :P 214. Za to,że Tom czasami pojawia się bez czapki. 215. Za to,że wydali 3 dvd które można oglądać w nieskończoność. 216. Za to,że kiedyś też męczyli sie w budzie. 217. Za to,że buntowali się przeciwko nauczycielom. 218. Za to,że w przedszkolu

Re: Amstronaga zamiast Czerniakowskiej Bis !!!

Gość portalu: jg napisał(a): > > Ja całe życie spędziłem na Mokotowie/Sadybie, od przedszkola na > Zacisznej, Sp103, Reytana na Wiktorskiej po Politechnikę Warsz. > na Narbutta. I krew mnie zalewa jak jacyś niedouczeni > inżynierowie projektują i budują trasy z nikąd do nikąd

infekcja dróg moczowych a przedszkole

Czy mają ze sobą jakiś związek? Moja córka, która ma 4 lata do tej pory ani razu nie chorowała na ZUM. ledwo poszła do przedszkola i już infekcja. Czy to zbieg okoliczności czy też inna przyczyna. jak sądzicie?

Re: TUBIŚ przedszkole prywatne- prosze o opinie

Polecam wątek z sąsiedniego forum forum.gazeta.pl/forum/w,292,100495203,100495203,Rodzicu_sprawdz_komu_powierasz_swoje_dziecko_.html

Re: Co Papież mówił o Europie?

bardzo dobrze. Budżet nie będzie musiał do nich dopłacać. Za to powstają inne, przynoszące swym właścicielom dochód, zatrudniające pracowników, płacące normalnie podatki. To nie upadek, to rozwój. > i likwidację nawet szpitali i przedszkoli oraz żłobków, bo nie ma z czego pła > cić, więc pada

Re: 19 oktobra

19 października 292 dzień roku. Słońce w znaku Wagi wzeszło w Olsztynie o 7.13, zajdzie o 17.33. Dzień potrwa 10 godzin i 20 minut, i będzie krótszy od najdłuższego w roku o 6 godzin i 46 minut. Imieniny obchodzą: Paweł, Piotr, Skarbimir, Ziemowit. Urodzeni 19 października kierują się w życiu

Przedszkole.

Niedługo zapisze moją córeczke do przedszkola ale nie wiem do którego przedszkola ją zapisać. Chciałabym żeby córka miała bardzo dobrą opieke i żeby miała różne zajęcia w przedszkolu. Prosze napiszcie mi jakie przedszkole w Tarnobrzegu jest najlepsze. Dziękuje.

Re: Przedszkole Przytulanka

Dziękuję za powiadomienie o wirusie, już nad tym pracuję. Informacje o klubie mogą Państwo uzyskać pod adresem: najlepszaniania@onet.eu i numerem telefonu: 600 292 475

Bibliografia-cz.I (tematyka: jakość edukacji)

2005 W. J. Doherty, E. F. Kouneski, & M. F. Erickson, Responsible Fathering: An overview and conceptual framework, Journal of Marriage and the Family, 60, (s.277-292), 1998 C. Evans, Turkish fathers’ attitudes to and involvement in their fathering role: a low socio-economic sample

do giciag

Pisząc że nie zwracam na to uwagi miałam na myśli, że nie poprawiam dziecka, nie strofuję, nie mówię, żeby mówiło wolniej lub jeszcze raz powtórzyło zdanie. Póki co mojemu dziecku nikt nie dokucza, bo ma 4,5 roku i nie chodzi do szkoły ani do przedszkola, a piosenki z nim śpiewam,mówimy rymowanki

Re: Katar a przedszkole

cmielak_2 napisała: Katar to pryszcz. W szatni w przedszkolu usłys > zysz i zobaczysz, podejrzewam, znacznie gorsze rzeczy np. zielone czopy w nosac > h, rozpalone gorączką twarze, rzężące oddechy albo suchotniczy kaszel z głębi g > ardzieli. No właśnie, ale dzięki temu, że rodzice

Re: Czy wasze dzieci też zapominają???

No właśnie moja córcia też pamięta wiele szczegółów, pamięta co robiła rok temu nad morzem, gdzie zostawiła swoją zabawkę, ma dość bogate słownictwo( tak mi się wydaje i tak mówi pani z przedszkola),zna adres pod którym mieszka, ale jak ma powtórzyć wierszyk czy piosenkę, której się uczyła, nawet

Re: to które przedszkole jest DOBRE? zróbmy ranki

No nic dziwnego, ze obsluga byla niemila. Przeczytajcie: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=292&w=72595976&wv.x=2&a=91994129 Jest tez w tym watku moja odpowiedz do Wlasciciela. Ale jaja!

Nowe osiedla na Bielanach

mogli ominąć także podróżujący via Warszawa. Szybki dojazd do centrum Wrocławia umożliwiają dwie dwupasmowe arterie - ul. Powstańców Śl. i Ślężna. W Bielanach dominuje zabudowa jednorodzinna o charakterze rezydencjalnym, jest szkoła podstawowa, przedszkole i gimnazjum, blisko jest do centrów

Informacje dla niecierpliwego

o charakterze rezydencjalnym, jest szkoła podstawowa, przedszkole i gimnazjum, blisko jest do centrów handlowych. Przytulnie i wygodnie W wielorodzinnej części osiedla stanie dziewięć trzykondygnacyjnych budynków. W sumie będzie tam ok. 200 mieszkań: dwupokojowe o powierzchni 50,81 mkw

Re: antybiotyk po usunięciu migdałka ?

w zeszłym roku: przez 5 dni Hiconsil, 6 tygodniowa przerwa w przedszkolu.Mały od tego czasu zdrowy jak rydz, Pozdrawiam

Re: lambria w ciąży!!!!

tak, tylko nawet jak sie wszyscy wykurujemy, to synek chodzac do przedszkola znow moze przyniesc lablie, i znow nas wszystkich ona dopadnie. wlasciwie lamblia i przedszkolak to bledne kolo...

słowotok

głoski i mówi niewyraźnie. Nie chodzi do przedszkola i zastanawiam się czy nie powinnam pójść z nią do logopedy. Może macie jakieś rady - jak wpłynąć na córcię żeby mówiła wolniej i dokładniej wypowiadała wyrazy. Czy któraś z mam miała taką sytuację u swojego dziecka?

Re: histeria, szał, bunt trzylatka??

mam dość dzisiaj pani dyrektor powiedziała, że 4 września nie chce mojego małego widzieć w przedszkolu "bo tu chodzą grzeczne dzieci" czy mogę złożyć skargę do kuratorium?? bo wymiękłam

Re: pytanie o mdłości;)

Ja jestem w 33 tc i wczoraj odwożąc starsze dziecko do przedszkola musiałam się zatrzymaćna poboczu i zwymiotować. Po I trymestrze mdłości minęły ale teraz jest mi często niedobrze i czasem wymiotuję jednak jest to raczej ucisk maluszka na żołądek :((

09/08 Nowe oferty pracy i opiekunek z niania.pl

dziecięcą. Miałam praktyki w żłobkach, przedszkolach, szpitalach i w domu małego dziecka. ID oferty: 293 Użytkownik zarejestrowany: 2004-08-08 19:24:39 Oferta ważna do: 2005-02-07 18:27:16 Wysłano odpowiedzi: 0 Miasto: Gliwice Województwo: śląskie Płeć: kobieta Wiek: 21 lat Referencje: Nie Mogę zamieszkać

Rozmawiałam dzisiaj z panią dyrektor o zabraniu małego z przedszkola. Rany jaka była zaskoczona. Tak jakby nie miała pojęcia, że dzieci wogóle leżakują.

Re: Agresja dziecka 3 latka

U mojego dziecka agresja rozpoczęła sie z chwilą pójścia do przedszkola, które de facto 2 razy zmienialiśmy. Bardzo nietrafiony wybór, gdzie panie dzicko na siłę kładły na leżaki lub dzwoniły po mnieżebym wyszła z pracy przyjechała do przedszkola go uspokoić. Cała ta sytuacja pogłębiła jego złe

Re: przedszkole i problem z...imieniem

Swoją drogą interesujące .... rodzice wybierają dziecku imię a później często kombinują jak koń pod górę aby tego imienia nie używać ;p ... Absolutnie się z tym zgadzam. Moja córka ma na imię Marianna i tak mówimy do niej od urodzenia. W tej chwili ma 4,5 roku i kiedy dalsza rodzina lub sąsiedzi pr

lambria w ciąży!!!!

czy wykryta lambria jest przeciwskazaniem do zajścia w ciążę? Moj synek przyniosl z przedszkola lambrie, ktora dopadla takze mnie i mlodszego synka. Bardzo chcielibysmy jeszcze w tym miesiacu zaczac starania o jeszcze jedne dziecko. Ale czy nie wyleczona lambria jest przeciwskazaniem?

jakie szczepienia przed ciążą???

Mam 3-latka i 6-miesiecznego synka i chcielibysmy jeszcze trzecie dzieciatko. Starszy synek chodzi juz do przedszkola i przynosi do domu rozne choroby (ostatnio ospe). W pierwszych dwoch ciazach nie szczepilam sie na nic tylko sprawdzalam przeciwciala na rozyczke. Czy teraz powinnam sie szczepic

ciągle jeszcze niewyraźna wymowa

Moja córcia skończyła miesiąc temu 4 lata, ma podobno wg. pani z przedszkola bogate słownictwo, ale ciągle jeszcze nie mówi wyraźnie wszystkich wyrazów, szczególnie wtedy, gdy mówi szybko ( a przeważnie mówi szybko, bo jest takim wierciduchem i wszędzie jej pełno)opuszcza niektóre litery albo

Re: Przedszkolak zaraża!!!

u mnie róznica wieku ta sama i problemy te same. mlodszy synek zlapal pluca i oskrzela jak mial 2,5 m-ca. lekarze podejrzewali astme. okazalo sie ze to lamblia, ktora starszy przyniosl z przedszkola. przebadaj dzieci. my leczymy sie homeopatami i sa efekty.

Re: kiedy wasze dzieci zaczęły mówic wyraźnie?

znaczy ja z ciocią spiewam, ale np. hipopotam mówią bardzo wyraźnie. Trochę mnie martwi ta ich wymowa, ale może rzeczywiście bedzie lepiej jak pójdą do przedszkola a może z czsaem sie "dotrą" jak mówi mamabuły. mam przynajmniej taka nadzieję.

Dziewczyny nie ma rady zmieniam przedszkole. Od stycznia Maciek idzie do nowego. Trochę się boję że znów będzie ciężko ale tam nie ma tych cholernych leżaków. mam nadzieję że będzie lepiej. Trzymajcie kciuki!! Kaśka

W przedszkolu grupa jest 20 osobowa (przy czym codziennie kogoś tam nie ma) pań jest na taką grupę 5. Rozumiem pretensje innych rodziców ale proszę jakieś rozsądne wyjście z sytuacji. Bo rozumieć to jedno a problem rozwiązać to drugie pozdrawiam

Dodam jeszcze, że jest to przedszkole integracyjne, gdzie we wszystkich grupach są dziecie niepełnosprawne zarówno z upośledzeniem ruchowym jak i opóźnieniem w rozwoju czy innymi chorobami, więc tym bardziej mi się wydaje, że Panie powinny sobie umieć radzić z takim problemem. O obecnym

Co robic? moj synek zaczal sie moczyc noca?!

Moj synek ma trzy lata, poszedl od wrzesnia do przedszkola. Chodzi chetnie, bardzo mu sie podoba. Natomiast od tygodnia prawie co noc moczy sie. Nie wiem co robic? To pewnie ze stresu. Zabrac go z przedszkola? Ale chodzi tam chetnie? Jak mu pomuc? Mialyscie taki problem? Licze na pomoc to dla

żłobek w Rzeszowie

szukam żłobka w Rzeszowie dla mojego synka, który w czerwcu skończył 2 latka (bo w przedszkolach przyjmują od 3 lat). Czy ktoś słyszał o żłobku na os. Krakowska Południe, na Dąbrowskiego lub Sarzyńskiego? Czy może polecicie mi jakieś inne?

Re: S. P. 292 rocznik 75 i nie tylko.

Mieszkałam na Powsińskiej..napewno sie znamy .. Miałam nawet koleżankę Dorotę z Jaszowieckiej...razem chodziłyśmy do przedszkola a potem do równoległej klasy..nie bede podawała nazwiska na forum..ale może to Ty !!! :-)) Pozdrawiam

Re: nieprawidłowy zapis EEG...pomocy!!!

do q_211 Niektórym dzieciom przedszkole rzeczywiście pomaga,ale nie jestem do końca przekonana,że w naszym przypadku też tak było(bo nie wiem jak by wyglądały sprawy gdyby tam w ogóle nie chodził).Synek nie skarży się,jest w grupie z młodszym bratem,ale często mam wrażenie ,że jest przez inne

Re: Wy nie czytacie

Porozmawiaj koniecznie raz jeszcze z paniami przedszkolankami - wcześniejszego ugryzienia mogły nie zauwazyć, ale tego na twarzy nie da się przeoczyć. Zapytaj pań jak widzą rozwiązanie tego problemu, tym bardziej, że to już zdarzyło się drugi raz; następnie porozmawiaj z dyrektorką przedszkola, ja

Re: 2,5 latek a komputer

oboje z mężem pracujemy w domu przed ekranem. Ale przekonałam się na własnej skórze (np zapisując małego na angielski co skończyło się wielką histerią i chwilową niechęcią do przedszkola), że nic na siłę. Pozdrawiam Kasia

Po co posyłam? Po to kochana, że wydawało mi się, że przedszkole integracyjne nauczy moje dziecko tolerancji od małego po pierwsze. Po drugie nie dysponujemy dwoma samochodami żeby wozić dziecko na drugi koniec miasta a potem zdąrzyć do pracy ani nie opływamy w dostatki żeby sobie zatrudnić

Re: alalia ekspresywna

My też trzymamy rekę na pulsie od samego poczatku,ale i tak ciągle robię sobie wyrzuty,że robimy za mało,że można by więcej.Niestety mieszkamy w małej miejscowości,nie ma mowy o integracyjnym przedszkolu,terapii si,czy jakiejkolwiek innej.Wszystkich specjalistów załatwiamy prywatnie,raz Gdansk

Sepsa: rodzice oskarżają szpital i sanepid

Jestem mamą dziecka z tego przedszkola,w tamta sobote po telefonie z sanepidu przeżyłam koszmar.W szpitalu kompletna dezorganizacja na dodatek personel co chwile zwracał nam uwage żeby uciszyć dzieci,jakby nie rozumieli,że dzieci nudziły sie a w swoim towarzystwwie(bo wszystkie sie znały

Re: Jaki okres najtrudniejszy??``

roku, gdy zaczęły chodzić ( nie raczkowały) , ale nie potrafiły robić tego zupełnie samodzielnie i kazały się prowadzić za rączkę - cały dzień dookoła mieszkania, bo to zima była akurat. Podobno jednak problemy rosną wraz z dziećmi - przed nami jeszcze przedszkole, bo do tej pory ich nie posłaliśmy

Re: moje dziecko jest łobuzem.

mam ten sam problem. Mój syn chodzi do przedszkola od roku. Najpierw był problem z leżakami, panie kładły go na siłę do spania nie zważając na to że dziecko nie sypia w dzień "bo przynajmniej musi grzecznie leżeć", zmieniliśmy przedszkole. Przez 4 miesiące było ok, zdarzały sie

osoby które nas kiedys znały ale co więcej że nas cały czas pamietają i wspominają. Ja też mam zdjęcia zarówno z przedszkola jak i ze szkoły i na tych z przedszkola faktycznie czesto pojawia się Ania. Pozdrów serdecznie Anię od mnie. Życze Wam wszystkiego dobrego a jak byś miała ochotę przesłąć mi

Cześć Olu Coś mi sie kojaży Ania przyjaciła Marty razem chodziłyśmy we trzy też do przedszkola na bernardyńską - ciebie troszkę mniej pamiętam ale pamiętam że mieszkałyście obok bloku Marty bliżej w stronę kościoła. U mnie wszystko w pożądku od 3 lat jestem szczęśliwą mężatką i od 1,5 mamą

Re: Tomografia+neurolog i mój strach :(

Witajcie, jestem mamą pięcioletniego Franka,od 2 lat chodzi do przedszkola,borykamy sie z opóżnieniem mowy(od 1,5 roku regularnie ćwiczymy z logopedą).Synek ma poważne zaburzenia artykulacji,jest bardzo słabo rozumiany przez obcych,nawet ja mam czasem problemy ze zrozumieniem.Nie mamy żadnej

Re: moje dziecko jest łobuzem.

co robić. W poniedziałek mam psychologa, mam nadzieję że to pomoże. Jeżeli ktoś z was korzystał z takiej pomocy będę wdzięczna za rady. A i jeszcze jedno uwierzcie, że naprawdę jest mi bardzo ciężko gdy widzę te spojżenia mam w przedszkolu dlatego proszę o wyrozumiałość.

Re: histeria, szał, bunt trzylatka??

Do przedszkola chodzi od lutego. Gdy pytam go co się dzieje nie potrafi mi odpowiedzieć przy czym codziennie przed wyjściem do przedszkola obiecuje że będzie grzeczny, będzie słuchał pani, nie będzie bił dzieci. Codziennie spokojnie mu tłumaczymy że tak nie wolno bo innym dzieciom jest przykro

histeria, szał, bunt trzylatka??

co robić. W poniedziałek mam psychologa, mam nadzieję że to pomoże. Jeżeli ktoś z was korzystał z takiej pomocy będę wdzięczna za rady. A i jeszcze jedno uwierzcie, że naprawdę jest mi bardzo ciężko gdy widzę te spojżenia mam w przedszkolu dlatego proszę o wyrozumiałość. kasia

I znowu te cholerne leżaki!!!!!

Dziewczyny trzymajcie mnie bo nie wytrzymam!! Znowy miałam trudną rozmowę z Panią na temat leżakowania mojego syna. Od początku. Zaczął chodzić w tym roku do przedszkola. Na początku od razu słyszałam sugestie pań, żeby go nie zostawiać na leżaki, bo płacze. Ok zrozumiałam. Faktycznie darł się

Tak, to wlasnie my, dokladnie, z Ania chodzilas do przedszkola, ona caly czas ma jakies zdjecia na ktorych Ty jestes, dlatego tak dobrze Cie pamietam. Z Twojej klasy moge dorzucic jeszcze Arka Nadworskiego :-) i byla jeszcze jakas Kasia C...???? od wczoraj sobie usiluje przypomniec jej nazwisko

Re: piszę o niesmiałosci, zbieram przykłady

reguły odpowiada "nie pamiętam" lub "zapomniałem"Tak jak by wracał z nikąd... Pani w przedszkolu mówi "jest nieśmiały, ale ma inne zalety.." Dobrze liczy, w pamięci dodaje lub odejmuje w granicach 20,coraz płynniej czyta.Jego ulubiona zabawa to składanie dość wymyślnych

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - przedszkole 292