Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

ZASADY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI 2012 WARSZAWA

ZASADY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI 2012 WARSZAWA Sciagnij ZASADY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI 2012 WARSZAWA: Link do pliku ZASADY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI 2012 WARSZAWA: ZASADY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI 2012 WARSZAWA !16791-

Re: przedszkola - nowe zasady rekrutacji 2012

tu link do zarządzenia prezydenta płocka z dnia 9 marca 2012 w spr. rekrutacji do przedszkoli wraz z załącznikiem nr 1 static-plock.nabory.pl/PLO/Zalaczniki/P/ZARZADZENIE_PLOCK_P.pdf a tu fragment mówiący o dzieciach już uczęszczających do przedszola: Paragraf 3 punt 7. Dziecko, które w

Re: rekrutacja do przedszkoli 2012

gorzej o miejsce jest w zlobkach :( -- ... ... . ... ..... ... .. .... ... .. .......... . .. ..... . .. .. .......

rekrutacja do przedszkoli 2012

czy wasze 3 latki dostaly sie do przedszkoli w katowicach? jakie sa wasze opinie o srejestracji internetowej?

Witam drogie Panie:) i jak po drugiej rekrutacji? czy Wasze pociechy znalazły miejsce w przedszkolach???

Re: Rekrutacja do przedszkoli 2011/2012

www.edukacja.warszawa.pl/index.php?wiad=3417 Zapisy na rok szkolny 2011/2012 do samorządowych przedszkoli oraz do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych dla sześciolatków w szkołach podstawowych rozpoczną się w marcu 2011 r. i będą prowadzone, jak w latach poprzednich, z wykorzystaniem

no dokladnie, u nas to samo, nie dostal sie do zadnego z wybranych przedszkoli. wiesz dlaczego? bo licza sie znajomosci to raz a dwa ludzie klamia wypisujac podania. ja chcialam byc uczciwa i wyjdzie na to ze synek sie nigdzie nie dostanie

To niestety prawda. Wynika z tego, że jak dziecko jest wychowywane w pełnej rodzinie, gdzie oboje rodzice pracują (czyt. opłacają podatki, składki itd.) nie ma szans na dostanie się do przedszkola. Niestety w naszej dzielnicy jest pełno fikcyjnych samotnych matek, które i tak nie pójdą do pracy

Re: rekrutacja do przedszkoli 2012/2013-protest

Promocyjne ceny na zapisy wprowadziło teraz przedszkole Mali odkrywcy Akademia Twórczego Rozwoju. Pierwszy msc kosztuje 490 zł, nie ma opłaty wpisowej. Miesięczne opłaty zawierają wszystkie dodatkowe zajęcia, czyli codziennie angielski, plastyka, informatyka, zajęcia muzyczno-ruchowe. Podsyłam

Zapisałam mojego synka do pięciu przedszkoli i w żadnym nie znalazło się dla nas miejsce. Po prostu SZOK! Synek w lipcu kończy 3 latka. Oboje z mężem pracujemy więc czas przebywania w przedszkolu wynosiłby 9 godzin- jednak mimo tego nie zostaliśmy przyjęci. Czekamy teraz na 18 maja i wykaz wolnych

przedszkola - nowe zasady rekrutacji 2012

Czy wiecie może coś więcej o nowych zasadach przyjmowania? Okazuje się, że muszą przyjąć wszystkie 5 i 6 latki. Mój maluch ma 4 lata i może się okazać, że od września nie pójdzie do przedszkola. Co można z tym zrobić?

Rekrutacja do przedszkola 2012/2013 Skandal

Ministerialne, a rozwiązanie: posyłanie rodzeństwa do dwóch przedszkoli, jesli mój młodszy synek do jakiegoś się dostanie w rekrutacji uzupełniającej. Rodzice dzieci w podobnej sytacji piszcie, coś trzeba z tym zrobić. Nie możemy pozwolić na to żeby komputer decydowal o tym do jakiego przedszkola pójdzie nasze

uczęszczjące do żadnego przedszkola zaliczyły rekrutację a moje dziecko nie. Rozmawiałam z dyrektorem przedszkola, kierownikiem wydziału edukacji i panią z ministerstwa edukacji. Wszyscy rozkałdają ręce i zwalają winę jeden na drugiego. Jedyne rozwiąznie jakie mi zaproponowali to żeby dzieci chodziły do dwóch

Witam, ja także jestem z Katowic i moje dziecko również nie dostało się do przedszkola (żadnego z pięciu wybranych). Oboje z mężem pracujemy i dziecko pozostawałoby w przedszkolu powyżej 6 godzin - niestety jak widać, to nie wystarczy. Dlaczego moje dziecko się nie dostało? Uzyskałam informację, że

dodam jeszcze, że winnych miastach jest kontynuacja, podzwoniłam to wiem! dlaczego w płocu tak jest?? pytam!!

W poprzednim roku : -zaświadczenie o zatrudnieniu z zakładu pracy -zaświadczenie z sądu -samotny rodzic -stopień nieoełnosprawności

paragraf 2 punt 5 załącznika mówi: Dzieci niebędące mieszkańcami Miasta Płocka mogą ubiegać się o przyjęcie do przedszkola w czasie trwania naboru uzupełniającego, pod warunkiem wolnych miejsc.

a skąd masz takie informacje?? moje dziecko również chodzi do przedszkola od września 2011 r. i nikt nie mówił że trzeba starać się na nowo o miejsce??

dziękuję za link do zarządzenia :-) co do rzucania się do logowania to ja dlatego poniedziałek 12/03 odpuszczam bo podobno w zeszłym roku były niezłe zawieszenia sysytemu i potem były problemy, tak mi doradzono w przedszkolu, więc na spokojnie jest czas do 26/03 nie ma ciśnienia kto pierwszy ten

faktycznie, u nas w przedszkolu również rekrutacja obowiązuje od początku... czyli nie ma kontynuacji :( no cieawe co z tego wyniknie:( szkoda słów na pomysły naszych włodarzy, oni naprawdę mają niepokolei w głowach!!

rekrutacja do przedszkoli 2012/2013-protest

podstawie aktu zgonu ojca lub postanowienia o odebraniu praw rodzicielskich. Tak załatwił to Wrocław -www.gazetawroclawska.pl/artykul/379747,wroclaw-oglosil-zasady-rekrutacji-do-przedszkoli,id,t.html?cookie=1. Ponadto proponuję dochodzić odszkodowania za koszty związane z opieką nad dzieckiem, które z braku

potwierdzam, też nic w zarządzeniu nie znalazłam o potwierdzeniu zameldowania na terenia miasta Płocka, czyżby robili furtkę do naciągania i udostępniania miejsc dla dzieci mieszkających poza granicami administracyjnymi miasta

Re: Łódź Rekrutacja do przedszkola 2012/2013

Martwi mnie ta sama sprawa, synek kontynuuje naukę w przedszkolu jako 4-latek i tez zadeklarowałam pobyt dziecka 8-15. I tak zastanawiamy się z mężem na zmianę godz. do 16 ;/ -- suwaczki.waszslub.pl/waszslub.php?d=2006070100400430 Szymon - 20.07.2008

oczywiście miało być "teraz" Do tej pory były "karty kontynuacji" a tera nie mam pewności, -- Krzyś 11.10.2007

a ja o tym, że na nowo trzeba starać o miejsce w przedszkolu dowiedziłam się z tzw plotek!! było zebranie w przedszkolu 13 lutego ale szanowana pani dyrektor nawet nie zająknęła się na ten temat!! to chyba niedopełnienie swoich obowiązów prawda?? a przedszkole o którym mówię to trójka na

ja również mówię o przedszkolu nr 3 nic nie wiedzą, dziś rozmawiałam i kazali składać dokumenty i czekać, w mojej grupie nie było żadnego zebrania informacyjnego w temacie rekrutacji, jakbym sama nie zapytała to pewnie czekałabym na krty kontynuacji; wiem że w innych przedszkolach były zebrania w

ciekawe ile z dzieci obecnie chodzących do przedszkoli publicznych nie znajdzie się na listach przyjętych? jak 5-latkowi wytłumaczyć że nie starczyło miejsc w przedszkolu i musi iść do zerówki w szkole?? kompletny bałagan i brak kompletnej informacji na stronie UMP napisali, że szczegóły 12

Nie wszystkie 3 letnie dzieci z miasta Płocka dostaną się do przedszkola, ponieważ miejsca zabierają: 1. WYPYCHANE na siłę do przedszkola przez rodziców, dzieci 2 letnie, 2. dzieci z poza PŁOCKA. Sposób jest jeden-zrobić z tym porządek. No i dodam-koniec z załatwianiem miejsc po znajomości.

ja już zgłosiłam dziecko, strona działa bez zarzutu, wszystko poszło sprawnie. Muszę tylko zanieść wydrukowany formularz do przedszkola. Ciekawe tylko co z potwierdzaniem adresu zameldowania?? Bo faktycznie w formlarzu nie ma miejsca na potwierdzenie przez urząd miasta... no cóż wszystko podobno

córkę będę deklarowała tak od 8:00 do 15:00, to chyba będzie dobrze ?? bo nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, że dziecko które idzie do I grupy (3-latków) miałoby pierwszeństwo przed moim, które już rok było w danym przedszkolu bo np. będzie od 8:00 do 16:00...

U nas w przedszkolu już po zebraniu.Nie ma już kart kontynuacji.Wszyscy on line wypełniamy kwestionariusze i czekamy czy się uda czy nie.Pierwszeństwo do przedszkola i te muszą zostać przyjęte mają sześciolatki i pięciolatki.W zależności ile będzie dzieci z tej grupy wiekowej tyle zostanie miejsc

Katowice - rekrutacja do przedszkola 2012/2013

witam. proszę o informację kiedy zaczyna się rekrutacja do przedszkola w tym roku w Katowicach. jak to wygląda? czy można gdzieś znaleźć zasady/regulamin? dziękuję za info

Do mamami : o tych wspaniałych newsach dowiedziałam się na zebraniu w przedszkolu i jeszcze tego, że w tym roku cała dokumentacja ma się opierać na zasadzie "oświadczeń" - czyli może być niezły wysyp "samotnych matek" = pierwszeństwo do przyjęcia dziecka (absolutnie nic nie mam

Moje dziecko chodzi do przedszkola już od września 2011 ale w tym roku nie jest powiedziane, że nadal będzie tam uczęszczać - muszę na nowo starć się o miejsce, tak jak bym zapisywała je pierwszy raz (w roku ubiegłym rodzice dzieci już "chodzących" składali tylko kartę kontynuacji

A ja zapraszam wszystkie dzieciaczki 5 i 6 letnie do oddziałów przedszkolnych działających przy szkołach (bardzo dobrą ofertę ma SP nr 17). Każdy maluszek mile widziany! Już trwają zapisy internetowe. Zapisy są do 30 marca, więc do dzieładrodzy rodzice :)

Re: Katowice - rekrutacja do przedszkola 2012/201

rekrutacja jak co roku zaczyna się od 1 kwietnia i jest od kilku lat przeprowadzana tylko i wyłącznie drogą elektroniczną. Nie trzeba się zatem szykować na stanie w kolejkach od rana. zgłoszenie składa się przez internet a potem trzeba je tylko wydrukować, podpisać i zanieść do przedszkola

Co roku to samo.Nowe pomysły, które w niczym nie pomagają tylko utrudniają życie rodzicom.Ciekawe co w tym roku trzeba będzie dołączyć do głównego formularza.Może w Płocku też wymyślą Pit jak na przykładzie Warszawy.

no własnie, a jak z zakłądu powiedziałam, że chcę tylko zaświadczenie o zatrudnieniu to mówiły, że jakiś dokument się z przedszkola przynosi do wypełnieina. Trzymam jednak się tego, ze kwestionariusz i zaświadczenie mi wystarczy. No to od poniedziałku strona będzie wisiała pewnie nie

na tej stronie nie ma wszystkich informacji, np. tej w jaki sposób zostanie zweryfikowany adres zameldowania dziecka - nie ma informacji o tym, że trzeba póść do urzędu miasta i powierdzić meldunek na terenie miasta płocka. Nie ma również informacji jakie dokumenty trzeba dostarczyć kiedy oboje rodz

dodam, że wg mnie jest to staszne zamieszanie, punkty preferencyje... bla bla bla... Pozatym jak się wszyscy rodzice 3, 4, 5, 6-latków rzucą w poniedziałek na stronę do naboru to wszystko padnie... jak zwykle :( w zeszłym roku internetowy formularz zgłoszeniowy miał błędy, ciekawe co za niespodzian

moje dziecko chodzi drugi rok do przedszkola i dziś zapytałam wychowawczynię z przedszkola o zasady rekrutacji na przyszły rok do grupy pięciolatków, co usłyszałam: "że wszystko wisi przy wejściu na tablicy ogłoszeń, ale się dowie i jutro odpowie na moje pytania" niestety na tablicy

a jak to było do tej pory? co poza kartą zgłoszenia trzeba dołączyć? ja jestem laik totalny a na stronie UM jest głównie do 5-6 latków info. Czy na tych kartach ma się zakład pracy podstemplować? czy to jakieś dodatkowe dokumenty? Zagubiłam się w gąszczu informacji:D -- Szymonek 20.08.2008 http:/

Łódź Rekrutacja do przedszkola 2012/2013

Zastanawiam się nad jedną rzeczą...córka dostała się do przedszkola w tamtym roku do 3-latków i oczywiście do niego chodziła i chodzi, teraz ponownie trzeba składać te wnioski. Czy może być taka sytuacja, że nie dostanie się teraz do 4-latków ??? Bo np. będzie dużo 5-6latków... i co wtedy ma

W zasadzie wszystko jest tak samo, różnica jaka może wynikać to taka że za zadeklarowaną liczbę godzin trzeba bedzie płacić czy dziecko chodzi czy nie. Ma wejść jakiś nowy system i pierwszeństwo mają mieć dzieci z zadeklarowanymi godzinami powyżej pieciu bezpłatnych. U mnie na zebraniu dyrektor powi

Rekrutacja do przedszkoli 2011/2012

Moje pytanie dotyczy rekrutacji do przedszkoli na nowy rok.Podobno miał być nabór elektroniczny i zmienione zasady przyjęć dzieci.W przedszkolach na dzień dzisiejszy nikt jeszcze nic nie wie. Może macie nowe informacje na ten temat ???

dzwonilam do przedszkoli i rekrutacja zasadnicza bedzie od 25marca a karty mozna pobierac o 28 marca

wszystko jest tu plock.gazeta.pl/plock/1,35681,9228919,Przedszkoli_beda_szukac_w_sieci__Nowe_zasady_naboru.html

Nabór do miejskich przedszkoli w Płocku na rok 2011/12 www.ump.pl/main.php?cid=skroty&&iid=przedszkola

Re: rekrutacja do przedszkoli na 2011/2012

Moja córka z lutego 2008 chodzi jeszcze do żłobka. Teraz będę ją zapisywać do przedszkola.

z tego co ja wiem to rekrutacja zaczyna się od marca. nadal będą elektroniczne zapisy. pozdrawiam

www.tp.com.pl/aktualnosci/gdzie-do-przedszkola.html teraz dobrze wkleiłam linka drugiego!

Rekrutacja do przedszkoli na rok 2011/2012

Wiadomo, że w Legionowie zaczyna się 1 kwietnia. Ale dlaczego nigdzie nie ma określonych kryteriów przyjęcia i aktualnych wniosków? -- Nataniel 25.08.2007

Mnie interesuje nabór do przedszkoli dla niepełnosprawnych a konkretnie z problemami kończyn dolnych.

Jestem w takiej sytuacji jak Ty, i ja składam podanie do żłobko-przedszkola, gdzie do pierwszej grupy przyjmują dzieci 2,5 letnie.

W ubiegłym roku nie było elektronicznych zapisów,trzeba było biegać z kartami od przedszkola do przedszkola. przedszkola-plock.pl/?file=start.html

We Wrocławiu są 3 żłobko-przedszkola. Zespół Żłobkowo - Przedszkolny nr 1 ul. Dźwirzyńska 3 54-320 Wrocław Zespół Żłobkowo - Przedszkolny nr 2 ul. Kwidzyńska 1 51-415 Wrocław Zespół Żłobkowo - Przedszkolny nr 3 ul. Wolska 9 54-076 Wrocław Szczegóły znajdziesz na stronach rekrutacji

rekrutacja do przedszkoli na 2011/2012

a co mają zrobić rodzice dzieci urodzonych w styczniu 2009? posłać prawie trzylatka do żłobka? macie pomysły co zrobić w takiej sytuacji?

Już od września 2011 roku rusza nowy punkt przedszkolny Góra Małych Smoków ul. Osiedlowa 1 os. Góry, 09-401 Płock Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat! www.goramalychsmokow.ugu.pl

Już od września 2011 roku rusza nowy punkt przedszkolny Góra Małych Smoków ul. Osiedlowa 1 os. Góry, 09-401 Płock Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat! www.goramalychsmokow.pl

witam, a gdzie są takie miejsca we wrocławiu, gdzie przyjmują najpierw 2,5. Ja złożyłam papiery do żłobka, bo z tego co wiem szansna dostaniesię do przedszkola byśmy nie mieli (04.2009). o żłobko-przedszkolach nie słyszałam

Gość portalu: mama napisał(a): > teraz dobrze wkleiłam linka drugiego! jestem z ciebie dumna!!! i pani basia sąsiadka też jest dumna, bo jej powiedziałam

przedszkola-plock.pl/?file=plac%C3%B3wki.htmlhttp://www.tp.com.pl/aktualnosci/gdzie-do-przedszkola.html tu udało mi się więćej informacji znależć są dla dzieci niepełnosprawnych również!

Re: Rekrutacja do przedszkoli na rok 2011/2012

Pierwszeństwo maja dzieci rodzicow niepelnosprawnych, samotnych i wcale nie pracujacych. Wystarczy poczytac zasady rekrutacji.

Wchodząc do przedszkola słyszałam jak mówiła do tego mężyczyzny - ty ze mną tam nie idz bo przecież nie żyey razem ?

to jest próba wygonienia starszaków z przedszkoli... jak dla mnie,tzn.rodzin wielodzietnych prawdopodobnie skutecznie... żenada...

chodziło mi o pierwszeństwo dzieci rodziców pracujących w stosunku do tych rodziców co siedzą z dzieckiem w domu, akurat temat dla mnie jak najbardziej na czasie więc zasady rekrutacji przeczytałam ;)

Nabór z tego co pamiętam trwa aż miesiąc (nie liczy się kolejność zgłoszeń) więc na pewno zdążysz :)

Moje dziecko nie dostało się do żadnego z wybranych przedszkoli. Absurdem jest to, iż byłam świadkiem pod jednym z przedszkoli do ktorych składałam gdy "pseuda samotna matka" przyszła po wyniki ze swoim partenrem do którego dziecko mówiło tatusiu więc nie był to jakis tam przyjaciel

a skąd wiesz ze tamta matka składała papiery jako samotna? -- http://www.suwaczki.com/tickers/0158roeqeq7xqthg.png http://www.suwaczki.com/tickers/1usai09kkdrq5458.png

Zapewne odwieczny problem co roku, czy składać wniosek do 1 czy kilku przedszkoli? Kiedy są większe szanse? Spotkałam sie z różnymi opiniami...

Jak masz pełną rodzinę, to marne szanse na miejsce w przedszkolu. Oczywiście jakaś szansa zawsze jest, ale mniej więcej taka, jak wybór na europosła.

Co roku we wniosku wpisywało się ilośc godzin. A wyrok dotyczący ilości godzin bezpłatnych z tego co pamiętam jest już od pewnego czasu...

w przedszkolu zapewniali mnie że mogę składać tylko do 1, ze oni weryfikują ilość wniosków. Pewnie dlatego się nie dostałam ;) bo złożyłam pokornie do 1 przedszkola. Ale dzieki odwołaniu młoda chodzi do fajnego przedszkola :)

To jest próba wygonienia wszystkich dzieci z przedszkola. Wielu rodziców nie może zadeklarować liczby godzin dziecka w przedszkolu Owszem przez większośc dni w tygodniu możemy odebrać dziecko w zadeklarowanych godzinach ale raz czy dwa razy w tygodniu muszę siedzieć w pracy dłużej Jak mam się

? . Zyją w konkubinacie bo tak wygodniej i właśnie to ich dzieci mają pierwszeństwo do przedszkola czy też żłobka. Jak dla mnie jest to krzywdzące i tyle. W czym dzieci z rodzin "pseudo nie pełnych" są lepsze od mojego ?

w tym roku trzeba będzie określić ilość godzin przebywania dziecka w przedszkolu, bowiem od tego zależeć będą opłaty w przedszkolu... wg nowych zasad bezpłatnie ma być do 13.00, a od 13.00 opłata za godzinę -- --------------------------------------------- pozdrawiam ciepło :)

ciekawe jak poradzą sobie rodziny, jeśli w wyniku zmian zamiast płacić 260 zł opłaty stałej za dwójkę dzieci w przedszkolu, będą musieli zapłacić 2 x ponad 200 zł... bo póki co brak ustawy o zniżkach na drugie i następne dziecko -- ----------------------------------------- CAFE Legionowo

ale przecież pierwszeństwo mają dzieci rodziców pracujących więc w czym problem? poza tym podejrzewam że chętniej będą przyjmowane te dzieci które będą miały być dłużej bo z nich będzie większa kasa ;)

możesz pisać na berdyczów - tak kiedyś mówiono to efekt zabiegów rodziców, którzy w różnych miastach zaskarżali do sądów starą "opłatę stałą" i w efekcie mamy naliczanie godzinowe - zgadzam się absurd całkowity, a na dodatek karzący tych, którzy rzeczywiście potrzebują przedszkola czyli

Tu caly czas jest problem z ustawa o ochronei danych osobowych. Bo tak to mozna by zazadac jako zalacznik do karty dowodu, ze rzeczywiscie ktos jest samotna matka (wyrok sadowy ustalajacy alimenty, akt zgonu ojca dziecka itp). Jesli takich dokumentow ktos nie przedstawi - sorki, nie bylby traktowany

Paranoją jest właśnie brak przejrzystych zasad. Niby na stronie miasta kiedyś widziałem odpowiedź, że nie ma zakazu składania do kilku przedszkoli, ale z drugiej strony w każdym przedszkolu powiedzą że jest wprost przeciwnie. Mimo, że oficjalnie każde przedszkole działa odrębnie. Legionowo jest już

w naszym ustawodawstwie podstawową jednostką budującym państwo jest rodzina, a należy to czytać jako małżeństwo plus ewentualnie dodatkowo potomstwo mniej czy bardziej liczne. a ja mam pytanie czy prawdziwa samotna matka na czas bytowania dziecka w przedszkolach (czyli te parę lat) musi jakiś

Bzdura, że nie było (ma?) kolejności zgłoszeń. W zeszłym roku, gdy zaniosłam wnioski ok. 20 kwietnia, zostałam poinformowana, że już nie ma szans na otrzymanie miejsca w przedszkolu. Wiadomo, kto był przyjmowany w pierwszej kolejności - bo były kryteria. Natomiast co do pozostałych dzieci "

google i życie to różne sprawy przewidywana stawka za godzinę w Legionowie 3 zł zamiast opłaty stałej samorządy zdecydują się na pobieranie opłat za pobyt po godzinie 13.00 w zależności od deklaracji godzin pobytu rodzice będą ponosić określone koszty prace nad zmianami organizacyjnymi trwają od t

prawie trzylatka (2,7) , a dyrektorka przedszkola twierdziła,że nie może mi przyjąć bo dziecko nie ma trzech lat... I pomimo,że w zasadach rekrutacji jest jak wół napisane,że m.in.w pierwszej kolejności jest przyjmowane rodzeństwo dzieci uczęszczających do przedszkola,że w wyjątkowych sytuacjach można

rekrutacja

kiedy zaczyna się rekrutacja do przedszkoli na rok 2011/2012?

Re: KARTA DUŻEJ RODZINY 3+, 4+

Dzień Dobry, W Regulaminie rekrutacji są już ujęte dodatkowe punkty. Więcej www.zopo.pl/images/stories/dokumenty/dokumenty/rekrutacja_przedszkola_2012_2013/Regulamin%20rekrutacji%20do%20przedszkola.pdf Pozdrawiam -- Marcin KANIA Radny Gminy Lesznowola

Re: Psie odchody a rekrutacja

Dla zainteresowanych tematem - dostałam telefon z Wydziału Edukacji z informacją, że może to być potwierdzenie rozliczenia podatku zarówno za 2011 jak i za 2012 jeżeli ktoś zdąży rozliczyć go do czasu złożenia karty w przedszkolu podczas trwania rekrutacji.

Re: Rekrutacja do przedszkoli zbliża się...

rekrutaca do przedszkoli zazwyczj odbywa się na początku kwietnia (tak było w roku szkolnym 2012/13; natomiast w poprzednim 2011/12 była pod koniec marca) Myślę, że telefon do przedszkola tak ok lutego/marca da Ci odpowiedź kiedy konkretnie odbędzie się rekrutacja 2013/14. pzdr

Re: obowiazek przedszkolny realizowany w domu

Pierwszy rok uczę w domu, mam pierwszoklasistę i zerówkowiczkę. Trzeba mieć opinię z PPP, zapisać dziecko do dowolnej szkoły lub przedszkola w czasie rekrutacji (nie musi być lokalnie, może być dowolna szkoła przyjazna ED w całym kraju) i do końca maja złożyć wniosek razem z opinią i zobowiązaniem

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - rekrutacja do przedszkola 2012