Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: wyższość roweru nad bieganiem...

porównywanie biegania i roweru jeśli celem jest utrata wagi to wielkie nieporozumienie - jak jadę rowerem to tętno mam na poziomie 110-120 a przy biegu 130-140

Re: częstoskurcz a poród

Ja brałam całą ciążę Trandate pod kątem trachykardii (do tego dopegyt na nadciśnienie przewlekłe) i 5 dni temu bez najmniejszego problemu urodziłam siłami natury bez żadnego monitowania mojego tętna (tylko ktg u dziecka). Czuję się świetnie, choć od 3 dni strasznie skacze mi ciśnienie (do 160/110

Re: odczarowujemy :)

Cynamon - wszystko jest ok!!! tętno płodu norma 110-150, choć też podają szersze widełki 100-160. W dolnej granicy, ale W NORMIE! Co do wielkości się nie wypowiadam, ale pewnie co USG to troszkę inny wynik, a to przecież tylko pół centymetra szczęścia! :) Pozdrawiam WAS cieplutko :)

Re: IN VITRO- program rządowy Poznań/polna (cz.2)

Hej dziewczyny ale miałam weekend :( w sobotę skoczyło mi ciśnienie 160/100 tak spanikowałam, że tętno miałam 110. Dobrze, że mam blisko internistę, który przyjmuje 24 h. Dowiedziałam się od prof , że kąpiel w wannie w żadnym wypadku :( Jak na razie się wyciszyłam ale jakiś lęk w środku jest. A to

Wyniki rezonansu i ANA

produkty, które wyjdą w tym teście. Od ostatnich 2 tygodni mam bóle żołądka i rozwolnienie :/ Dziś w nocy nie moglem spać, jak już zasnąłem było coś nie tak, jakbym nie mogl oddychac w snie, wybudzic sie itd. Obudzilem się z tętnem 110, cisnieniem 150/110, drżącymi rękoma. Byłem w takim stanie że

Re: wyniki, intepretacja

witam, byłam u swojej endo - popatrzyła na wyniki, pomierzyła tętno (coś koło 110), ciśnienie i kazała zmniejszyć dawkę. 88, ewentualnie 100 ale nie więcej. teraz mam dylemat... wrócić 100, zejść na 88? jak myślicie?

Re: straciłam pracę przez hcv c

wyskoczy - tętno miałam zawsze powyżej 110, a już na następny dzień po ostatniej rybawirynie poszłam biegać, bo tak rewelacyjnie się czułam i byłam pełna energii, a przecież niemożliwe, żeby wszystkie skutki uboczne minęły w 1 dzień ;-)

Re: Ponowne podejście :)

należy zgłosić lekarzowi. Miałem podobnie w trakcie terapii. Kołatanie serca, po niewielkim wysiłku wydawało się, że wyskoczy z piersi. Do tego niekiedy tętno spoczynkowe 110-115 uderzeń na minutę. Beta-bloker w minimalnej dawce unormował pracę serca. Pozdrawiam

Macie gpsy?

w oparciu o tętno i pewnie długo nie zacznę, jeśli w ogóle. Myślę o Garminie Forerunnerze 10 albo 110, choć skłaniam się ku 10, bo tańszy i przestaje mierzyć czas, jak się stanie. Macie takie urządzenia albo doświadczenia z nimi? Które funkcje, własności okazały się ważne i przydatne?

34 tc a moje tętno 100-110 - czy to norma

Witam Was wszystkie, czy może któraś ma tak samo i co z tym robić, czy w ciąży to normalne? Pozdrawiam

Re: znów nadczynność, a karmię - może akupunktura

,005 FT3 19,22 (norma 2-4,40) FT4 4,79 (norma 0,93 - 1,70) przeciwciała anty-TPO 98,55 (norma 0-34) anty-TG 110,60 (norma do 115) na traby czekam od 7 do 30 dni, więc jeszcze nie mam wyniku. od endo dostałam wczoraj receptę na Thyrosan w dawce 2x50 mg i propranolol z tym, że endo działała "w ciemno

Re: 34 tc a moje tętno 100-110 - czy to norma

Jak najbardziej norma. Jesteś w ciąży i twoja krew pompowana jest dla dwójki. Wiem co piszę bo moje tętno i ciśnienie miałam pod stałą kontrolą (z powodu małych problemów z ciśnieniem i oddechem) więc o te rzeczy szczegółowo pytałam mojego lekarza Pozdrawiam Agnieszka

tak to normalne, zdarza się w ciąży, nie trzeba tego leczyć, kontroluj tylko cisnienie żeby nie przekraczało 140/90 -- moja Joasia

Nie ma sie czym martwic ja tez mialam strasznie wysokie tetno tak jak ty a nawt momentami wyzsze ale lekasz powiedzial ze w naszym stanie jest to jak najbardziej normalne. Pozdrawiam

Znowu klapa....

W sobotę znów poczułem się fatalnie. Lodowate ręce, lodowate nogi i było mi strasznie zimno. Wieczorem po położeniu się do łóżka dostałem strasznych tachykardii. Tętno 140, ciśnienie 160/130, później 170/110. Stan psychiczny fatalny, znowu myślałem, że schodzę z tego świata. Serce waliło mi jak

Re: ?

miałam przyzwoite: 110-140/70-90, rzadko przekraczało górne granice. Po zmniejszeniu dawki Beto o połowę (a i tak brałam b. małą dawkę) ciśnienie ogólnie nieco podniosło się: 124-143/77-90, zdarzyło się dwa razy wyższe (zapisuję sobie pomiary). Wyraźnie za to podskoczyło tętno. A dlaczego pytałaś czy

Re: Aktualne wyniki badań trójcy

zimnych rąk i nóg - wręcz grzeją. Biorę potas, magnez, d3, wapno, b12, do tego rano euthyrox. W ciągu dnia mam nawet trochę siły, żeby czasem na spacer wyjść lub porobić to co potrzeba w domu. Jeszcze 2 miesiące temu miałem tętno 100-110 w spoczynku, wieczorem kładąc się do łózka również takie było. Teraz

Re: Bieganie-jak to jest z tym tętnem?

To niemożliwe że tętno masz wyższe idąc, niż biegnąc. Jest to po prostu nielogiczne - im szybciej idziesz, biegniesz - tym tętno jest wyższe. oczywiście różne o róznych osób. Więc te 110-130 tętno - to mówisz o swoim indywidulnym pozimie tętna. ja mam tętno max. 186, a mój dziadek - 150 - więc

Nadczynność polekowa i "Zapalenie tarczycy Hashimo

No i dupa, wpędziłam się w nadczynność. Tamte wyniki były ok, ale zapomniałam, że po zmianie dawki trzeba poczekać 8 tygodni na pełen efekt, więc jeśli po 4-rech było na granicy nadczynności, to trzeba było zmniejszyć dawkę. Cóż, człowiek uczy się całe życie. Moje objawy: tętno spoczynkowe 110

Re: Wysoki wynik t3

oprócz niskiego ciśnienia(110/60) i przyśpieszonego tętna z sercem ok. Na razie pani kardiolog przestawiła mnie na dietę i wysiłek fizyczny:))) co dla mnie osobiście jest śmieszne bo ja nie mam sił na nic a tu jeszcze bieganie aerobic masakra.

Re: Ciśnienie a bb

Tętno u mnie też szaleje, jest spokojnie a za chwilę potrafi być 100- 110, nie jest to miłe:(

Re: Kolejny atak paniki,lęku,bezradność

ja też u lekarza mam co najmniej 150 /110 w domu 110/70 w czasie ataku paniki nie wiem bo nie mierzę, jakbym zobaczyła tobym zawału dostała raz mi przypadkowo zmierzyli bo w czasei ekg mnie akurat strzelilo to miałam jakieś kosmiczne 180 na ileś tam i tętno 200 w stanie kompletnego nieby

czy moje tętno jest prawidłowe?

Moje ciśnienie jest prawidłowe czasem nawet niskie ( dzisiaj 100/65) a tętno bywa w granicach 100 - 110 czasem nawet powyżej 110. Oszczędzam się i dużo leżę bo od 25 tc grozi mi przedwczesny poród ale fenoterolu już nie biorę od ukończenia 34 tc. Obecnie zaczął mi się 36 tc , okropnie ciężko mi

Bieganie-jak to jest z tym tętnem?

No wlaśnie jak w temacie, podobno najlepsze spalanie jest wtedy gdy mamy tętno na poziomie 110-130, i teraz u mnie biegając w miarę szybko 9,5km/h mam tętno 86-90 natomiast idąc tzw.marszobieg 8 -8,5 km/h osiągam własnie 110-130, tzn. że efektywniej byloby szybciej iść niż biegać? I czy mając

Re: Tętno i ciśnienie u dwulatka

tętno w czasie czuwania 70-110, we śnie 60-90, co do ciśnienia to otrzymaną wartość nanosi się na siatki centylowe zależne też od wysokości ciała

Re: WDPD ćwiczy, czyli klub twardzieli

w tym miesiącu przeorbitkowałam już 110 km. Zasuwam bo 10, 15 lub 20 km ( czasem dorzucę jeszcze km lub dwa żeby się dobić). Też ciężko znaleźć czas zwłaszcza kiedy pracuje się po 12 godzin a wstaje po 4 :) Trenuję tak sobie od stycznia i czasem jak mam 4-5 dni przerwy to mnie aż nosi z braku

Znieczulenie ogólne i ból głowy po znieczuleniu

nasila się przy każdym nawet małym wzroście tętna i objawia się bólem w rytmie tętna a następnie pozostaje przez jakiś czas.Dodam ,że ciśnienie mam idealne (wzrost ciśnienia miałem tylko przed podaniem znieczulenia 180/110 i zaras po wybudzeniu które to w krótkim czasie spadło.)Lekarze z którymi miałem

dziewczyny bardzo ważne, pomóżcie

Hej, dzisiaj będąc w pracy dostałam strasznie, jak na moje warunki, wysokie go tętna (najpierw ponad 80, potem do 100), szalonego bicia serca, nie mogłam zaczerpnąć oddechu, byłam tak słaba że nie mogłam wstać z krzesła. Myślałam, że zemdleję, kręciło mi się w głowie, zaczęłam się trząść. Na

wzrost ft4 latem?

poranne lęki, bezsenność bez przyczyny, nerwowość, płacz, chandra. Czasami tętno 85 (jak na mnie dużo), ciśnienie 129/80 (norma to 110/70), bóle żołądka, raz wymioty, częste odbijanie. Doszły mi teraz duszności i nie mogę usiedzieć w miejscu jestem nadpobudliwa, ciągle muszę coś robić. Poszłam zbadać

Re: niskie cisnienie i wysoki puls!!! pomocy

Niestety mam to samo. Tętno ciągle około 100, ale za to ciśnienie troszkę wyższe bo ok. 110/70. Lekarz również dał mi skierowanie na EKG.

tętno a wysiłek fizyczny u 8 letniej dziewczynki

normalny poziom tętna u takiej dziewczynki? Kardiomonitor po założeniu wskazywał u córki tętno ok 100-110, a przy wysiłku tętno rosło do 177. Młoda ćiczyła przez 40 minut- czuła sie bardzo dobrze. Chciałam się dowiedzieć czy taki rodzaj wysiłku nie jest za bardzo wyczerpujący dla takiej dziewczynki? Jak

Re: Jakie ćwiczenia na uda, biodra i pas

A co do tętna na orbitku to trudno mi osiagnąć duże bo przeważnie waha sie w granicach 90-110 przy szybkim tempie, tak pokazuje mi na orbitku -- S.

Wysokie tętno

Cześć, proszą o informacje jaka może być przyczyna wysokiego tętna. Mam 40 lat, prowadzę zdrowy tryb życia, nie palę, pije okazjonalnie, stres w normie. Od dluższego czasu mam podwyzszone tetno - od 90 do 110 przy ciśnieniu w normie. W dniu wczorajszym miałam tętno 128 przez ok. 8 godzin

Re: Masaż szyjki macicy

Z dolegliwości najpoważniejszych to mam silne obrzęki nóg i rąk, żylaki + powierzchniowe zapalenie żył, tak że gin już wciskała mi skierowanie do szpitala, ale nie chciałam, bo mam w domu małe dziecko. Obrzęki nieco zeszły, ale i tak nie jest dobrze. Poza tym duszę się, dławię od serca, a tętno w

Re: Nawracające infekcje a hashimoto,można Femiva

Tutaj są moje: forum.gazeta.pl/forum/w,24776,122429516,129515326,Wyniki_05_10_2011.html Wiem, że ft3 mam niskie, ale próbowałam podwyższyć nieco dawkę (z ~68 na 75) i skończyło się wysokim tętnem wieczorem (100-110 przy normalnym ciśnieniu) i kołataniem serca, po kilku dniach zmieniłam dawkę na

Re: Zapalenie miesnia sercowego.

w ty wieku zakres częstości tętna mierzony przez panią to w czuwaniu 70-110, we śnie 60-90, oddechy odpowiednio 19-36,14-23, a pomiary cisnień nalezy nanosić na siatki centylowe, warto kupić ciśnieniomierz

Re: Bardzo pilnie prosze o pomoc

wszystko bardzo obrazowo ( te zastawkę trzymają takie "żyłki" które są szarpane przez nią bo ona się aż wywija do środka trochę). Z biegiem czasu się zużywają i mogą się pourywać a wtedy będzie bardzo źle. Moje tętno ( 90-110) nie pomaga sercu bo przez to jeszcze bardziej tam się wszystko szarpie

Re: tętno

ja w 21 tc tętno też mam powyżej 90 dzisiaj nawet 115 niezbyt dobrze się wtedy czuję zrobiłam sobie melisę i staram się o tym nie myśleć ciśnienie w normie 110/70

Re: Niskociśnieniowiec w ciąży.

Też mam takie cały czas90/60,tętno 110 ale w ciąży się podniosło do 110/70 {tętno spadło do 85}a czasem więcej.Jestem w 28tyg. ale teraz to dopiero głowa mnie boli.Niczym to nie grozi na szczęście.

Re: Postojowo - ale bez zniechęcenia

na dzień dzisiejszy już 80/min. No takie dziadostwo wysokie i przez to mam taki pułap na spalanie. A ciśnienie za to 90/60, w ciąży miałam jeszcze niższe, na oddziale siostry twierdziły, że prawie nie żyję:-D W ciąży tętno też miałam do 110/minutę, przez lek, który brałam. Może mi to zostało...

Problem z pulsem?

Witam Wczoraj tj. 24.09.2012r. o godzinie 21.22 urodził mi się synek. Antoś. 37tydzień ciąży, urodzony siłami natury, bez wspomagaczy. 52cm i 3100kg. Dziś rano 25.09.2012 synek był badany i Pani doktor używając słuchawek stwierdziła że tętno dziecka jest za niskie i wynosi 70. Zleciła podłączenie

Re: Kredyt we franku dusi?

państwo wzgl. bank centralny wzgl. instytucja typu nasza RPP, kształtując politykę pieniężną/ poziom stóp procentowych/ dostępność kredytu na rynku. W USA w minionej dekadzie kredyt hipoteczny dawano pod takim warunkiem, że potencjalny klient ma wyczuwalne tętno i oddycha :D (słynna kategoria klientów

Propranolol i tętno 55

Od wczoraj przyjmuję propranolol w dawce 3xdz.10mg. Co 3 dni mam zwiększać dawkę aż osiągnę 3xdz. 20mg. Czuję się po leku o dziwo świetnie, jakby mi ktoś dał kopa :-) Ale niepokoi mnie jedna rzecz. Rano mierzyłam ciśnienie i mam niższe niż zwykle bo 110/65 (normalnie mam 120-130/80-90) i tętno 55

tętno prawidłowe u ciężarnej

Witam, mam pytanie: jakie tętno powinna mieć ciężarna? Jestem w 35 tc i mierzę sobie często ciśnienie, gdyż biorę fenoterol oraz isoptin. Cisnienie mam w normie najczęściej 110/70, ale martwię się o puls, bo za każdym razem wychodzi od 90 do 110 uderzeń na minutę. Czy nie powinno być mniejsze

Re: wysokie tętno w ciąży

tętno u cieżarnej moze dochodzić do 100- 110 w stanie spoczynku. Jesli 130 masz w domu to koniecznie zrób sobie ekg i echo serca. Nie denrwuj się tylko, bo tachykardia wystęuję u wielu ciężarnych i przechodzi po ciąży:)

Re: prośba o interpretację wyników

zabieg miałam robiony 1 czerwca. Badania zostały zrobione 21 lipca przedwczoraj. Samopoczucie bez zmian. Tętno 100-110, gula w gardle, trzęsa mi się ręce, nie mogę zasnąć mam wrażenie że się zapadam i muszę otworzyć oczy i spać z otwartą buzią. Mam straszny trądzik itd. Objawy mogę wymieniać

prośba o zerknięcie na % FT4 oraz FT3

Witam serdecznie, mam 30 lat i od dłuższego czasu mam problemy z wysokim tętnem (przy jednocześnie raczej niskim ciśnieniu, które zawsze takie było, średnia ok 110/74), skoki zdarzają mi się wieczorami kiedy najmniej się tego spodziewam, ostatnio osiągnęło wartość prawie 130 uderzeń na minutę i

Pseudo nadciścienie

Witam . Bardzo proszę o radę . Byłem na badaniach kontrolnych u lekarza medycyny pracy . Ciśnienie wykazało 160/110 . Powiedziałem lekarzowi że nie mam nadciśnienia codziennie tylko jak się stresuję np. wizytą u lekarza i nie będę się leczył . Lekarz odpowiedział że nie dopuści mnie do pracy więc

Pseudo Nadciśnienie

Witam . Bardzo proszę o radę . Byłem na badaniach kontrolnych u lekarza medycyny pracy . Ciśnienie wykazało 160/110 . Powiedziałem lekarzowi że nie mam nadciśnienia codziennie tylko jak się stresuję np. wizytą u lekarza i nie będę się leczył . Lekarz odpowiedział że nie dopuści mnie do pracy więc

Tętno a laktacja

Moje Drogie czy to prawda, że podczas laktacji tętno szaleje. Moje szaleje - w spoczynku nawet 110- lekarz mówi, że tak może być.....hmm...żadna z moich koleżanek tak nie miała , a Wy spotkałyści się z czymś takim? Nie martwię się narazie, ale odczuwam czasem negatywne skutki takiego pulsu- np

Re: Borelioza i bartonella u 2-letniego dziecka.

mnie pewnie zaniepokoił, o tyle tętno u dziecka (domyślam się że ok. 2 letniego) ma normę właśnie do 110-140ud/minutę i nie jest to żadną anomalią. To samo udział % limfocytów, dziecko do 4 roku życia ma inne normy dla rozmazu, i wręcz porządane jest aby miało przewagę limfocytów nad granulocytami (tzw

widziałam bijące serduszko :-)

Wspaniałe uczucie! Pierwszy raz zobaczyłam malucha! Super :-) Ma 6 mm i tętno 110. A Wy już byłyście? I jak? :)

Odczyt KTG

Byłam dzisiaj na pierwszym KTG i od razu musiałam się zdenerwować. Na poczatku polozna nie mogła wyczuć tętna ( no mam dość tłuszczyku) w końcu jak załapała to musiałam dobrze dociskac do brzucha głowice żeby było słychać. Jak leżałam i dziecie sie nie ruszało było spokojne to wykres był tak

Chorowa Graves - Basedowa

mg po 1,5 tabl rano i Propranolol 3x1 tabl. Mierze ciśnienie od kilku dni i moje tętno spadło, niejest powyżej 110, a max 96 dochodzi, więc uważam, że jest znaczna poprawa. Chciałabym wrócić do karmieni. Poprosić go na następnej wizycie o zmniejszenie dawek lekarstw i możliwośći karmienia - załamie

Re: do Joggera

czy tętno ok 170 to juz spalanie węgli czy jeszcze tłuszcz, tzn z tego co wiem najlepsze tętno do spalania tłuszczu to 110-140 ale czy 170 to juz zbyt wysokie czy jeszcze w normie?

Re: jeszcze raz o prolaktynie

ja zaczełam brac od dziś :) tzn połknę pół tabletki przed położeniem się spaćtak mi kazał, bo mogą być zawroty głowy spadek ciśnienia i powiedział, że lepiej na noc, choć nie wiem jak ja na to zareaguję bo juz mam niskie ciśnienie 70/110 a tętno w spoczynku poniżej 60 uderzeń na minutę, wiec jak

Re: Dziwny zapis KTG -39 tydz. HELP

przeleżałam pod KTG 6 x dziennie po godzinie przez miesiąc (bliźniaki)i wg mnie wszystko jest ok. Moje bobasy miały tętno od 110 do 180, i dopóki nie ma ewidentnego "spadku" co widać doskonale na zapisie,a często i słychać, wszystko jest ok. na pewno nie puściliby Ciebie gdyby mieli

Re: BMI > 35 to kalectwo!

minutach organizm w ogóle zaczyna > spalać kalorie. > I że polecane dla mnie jest tętno w okolicach 110 - 120 (czyli mega zziajanie). Bardzo dziwne jest dla mnie to co mówisz. Jeżeli dla Ciebie tętno 120 to ziajanie, to jakie masz tętno spoczynkowe? Uogólniając trening opiera się na progach, które

Re: cichy zabójca

Ponad 40 lat miała niedociśnienie, teraz są tendencje do wysokich skoków, wiec biorę blokery . Nie wiedziałabym ale wyszło przy dociekaniu dlaczego tętno mam bardzo wysokie (120 przy spoczynku) Czy cichy zabojca?- u lekko podwyzszone cisnienie to alarmujacy bol głowy (nie muszę mierzyc, jak

Re: puls dzidzi 156

Przy poruszaniu się dziecka - jego tętno wzrasta. Takie tętno nie jest powodem do niepokoju - niekopoić się należy, gdy tętno jest za niskie - poniżej 110 uderzeń na minutę. Pozdrawiam, nie denerwuj się niepotrzebnie :)

Skok ciśnienia - czy to normalne?

. Kiedy chwilę poleżałam przy otwartym oknie, poczułam się lepiej, a ciśnienie i tętno się unormowały - 110/70. Czy miewacie takie objawy? Czy mam się martwić?

Re: Co się dzieje z ciśnieniem?

jestem po 2 kawach i 2 herbatach, serce mi wali jak szalone przy ciśnieniu 110/65 tętno 72 a oczy mam na zapałkach. -- Co za dzień...

pytanie o tętno

dziewczyny jak tam z waszym tętnem ,bo u mnie przeważnie około setki .Jestem w 26tc i zastanawiam czy to nie za dużo. Czy jest ktoś z podobnym tętnem. dodam że ciśnienie mam raczej niskie 110/70.

dobry wynik Tsh ,złe wyniki USG tarczycy Pomocy..

odstawieniu concor coru wciąz mam wysokie tętno ,częstoskurcze bardzo skąpe miesiączki jestem nerwowa czasami mam dziwne lęki ,jestem ciągle zmęczona mam suchą skórę i włosy ,ciągle chodzę głodna mimo częstego jedzenia mam niski choresterol całkowity 110 Tsh 1,6 POWTARZAŁAM DWA RAZY ft3 3,88 ft4 1

Niebezpieczne związki

kcal, a łyżka masła 60 kcal? W sumie to tylko 110 kcal. I tu się mylimy, bo w przypadku tego połączenia zwykła arytmetyka przestaje działać, a danie zamienia się w kaloryczną bombę. Otóż ziemniaki mają wysoki indeks glikemiczny, czyli powodują wzrost poziomu glukozy we krwi, a w konsekwencji wyrzut

Re: Poród przy nadciśnieniu

Ja jestem po dwóch porodach (2008 i 2010), w obu ciążach identyczna sytuacja - ciśnienie nawet do 160/110, skaczące jak u Ciebie, Dopegyt 4x dziennie, w końcu patologia ciąży w 39 tygodniu i wywoływanie po kilku dniach, gdy ciśnienie się unormowało. Oba porody wspaniałe, krótkie i bezbolesne

Re: Puls około 110

Tętno w ciąży może troszkę przyspieszyć- o 10-20 uderzeń w stosunku do tego, jakie było przed ciążą. Więc jeśli wcześniej miałaś tętno ok.90, to 110 będzie się mieściło w normie. Jeśli miałaś np. 60, to różnica jest znaczna i trzeba skontrolować, co się dzieje. Może pojawiła się niedokrwistość albo

Re: ECHO SERCA

Mnie postawiono diagnozę ze względu na tętno (miałam różnie - czasami 110 a czasami 160). Zatrzymano w szpitalu w sobotę wieczorem więc na badania ( w tym na echo serca) musiałam trochę czekać. Jeszcze przed badaniem lekarze mi mówili, że jeśli echo wykaże powiększoną prawą komorę serca to zator

Dlaczego tak reaguję na zmianę dawki?

drugi dzień udałam się do swojej internistki, która zasugerowała mi zrobienie sobie wyniku tsh. Międzyczasie zrobiłam sobie echo serca - prawidłowe, no i holtera - gdzie tętno w ciągu doby nawet podczas snu było powyżej 75 uderzeń na min. Zrobiłam badania: TSH - 4,730 ulU/ml (0,270 - 4,200) FT3 - 4

Re: Czy tak musi być?

Rostedo, nie odpowiadałam na Twoje pytanie przez kilka dni, ponieważ dopadł mnie jakiś wirus i źle się czułam. Pytasz jak się czuję na tej dawce. Na początku było kiepsko, tzn. ciśnienie i tętno były chyba za niskie (105/65, 110/68, tętno 58, 60, 62) za to dopadały mnie chwile silnego stresu bez

Sprzedam orbitrek cena 350zł

wzmacnia nogi, pośladki i biodra. Powiązany z pracą nóg trening górnych partii ciała dodatkowo wzmacnia ramiona, barki, klatkę piersiową i plecy. Czujnik pomiaru PULSU w kierownicy pozwala na stałą kontrolę tętna. Funkcje: opór: magnetyczny obciążenie: 8 stopni koło zamachowe: 5 kg

Re: miednica ścieśniona a poród

Szkoda, że dopiero dziś tu zajrzałam. Witaj nutka11_0, Ze mną to długa historia, no ale długi też wieczór. Jestem po 2 cc i obecnie w trzeciej ciąży. Mam dwóch synków: Wojtusia ur w 2004i Mateuszka ur w 2009 roku. Teraz czekamy na córeczkę. Pomiarów miednicy miałam rzekomo 3, choć przypominam sobie

Re: Sport podnosi sprawnosc intelektualna. Uprawi

tygodniu, 30 minutowy > ruch z tetnem ok 110. o to to, 3 razy w tygodniu, 2, 3 razy po 30-60 minut, z tętnem 140 .. i z wymianą płynów. -- The South will rise again

Wysoki poziom androgenów, TSH, glukoza, poronienie

75 g glukozy) 101 mg/dl norma: < 140 - Sód w surowicy 139 mM/l 135 — 145 - Potas w surowicy 4,5 mM/l 3,5 — 5,5 Cześć wyników z lutego 2014: - Czas protrombinowy INR 1,03 0,80 — 1,20 Wskaznik protrombinowy 97,0 % 80,0 — 120,0 Czas ­ 15,8 sek 11,0 — 13,0 - Czas

Nerwy???Podwyzszony puls?

Od jakiegoś czasu pulsuje mi często coś za lewym uchem.Nie wiem co to jest pierwszy raz mi się to zdarza a takie jakby pulsowanie pojawia się ostatnio coraz częściej.Nie wiem jak to określić jakby czuła przyspieszone tętno za uszami.Ciśnienie mam zawsze niskie 110/67, puls 81.

co zrobić z szybko bijącym sercem?!!!!!!!!!!!!!!!

Strasznie się męczę. Moje codzienne tętno to jakieś 100 uderzeń na minutę. Bardzo szybko się męczę. Dodam, że cisnienie mam raczej niskie około 90/60, czasem 110/70. Ale skąd może brać się takie tętno. Czy ktoś miał z tym problem? Będę wdzięczna za odpowiedzi

stare wyniki z thybonem

dawki- wtedy objawy menopauzy były juz nie do zniesienia- cała zimę biegałam w krótkich rękawkach i lekkiej kurtce i to nie pomagało bo ciagle się przeziębiałam - błędne koło. Poza tym serce też już nie dało rady- tętno cały czas 100. 110- czuła sie naprawdę źle > A ważniejsze od tego jakie były

Re: jakie macie tętno?

Mnie przyspiesza falami, przy czym śmiesznie jest, bo ciśnienie mierzone po południu, w sytuacji lekko stresującej (u lekarza), po dwóch kawach miałam 110/70. Ale serce potrafi mi walić jak głupie i tętno szaleć też. Mnie pomagają zwykłe krople nasercowe (tak się to po prostu nazywa). Tętno się

Wysoki poziom androgenów, tarczyca, poronienie

75 g glukozy) 101 mg/dl norma: < 140 - Sód w surowicy 139 mM/l 135 — 145 - Potas w surowicy 4,5 mM/l 3,5 — 5,5 Cześć wyników z lutego 2014: - Czas protrombinowy INR 1,03 0,80 — 1,20 Wskaznik protrombinowy 97,0 % 80,0 — 120,0 Czas ­ 15,8 sek 11,0 — 13,0 - Czas

Wysoki poziom androgenów, TSH, glukozy, poronienie

Re: Róźnica między tętnem a cisnieniem?

Wlasciwie czym się rózni? Czasem serce mi mało nie wyskoczy z klatki piersiowej, mierzę ciśnienie, mam np 120/70 ale za to tętno 110. Co od czego zależy i czym się rózni - tak z ciekawości pytam. Dzieki za odp.

Re: Tętno płodu

prawidłowe tętno plodu mieści sie w granicach 110-170,0ptymalne to jest 140-160 ale jak jest w w/w granicach każdy lekarz powie że jest prawidłowe bo jest to norma i nie ma sie czym martwić.u mnie 30tc ciągle jest powyżej 160.

Re: Rozpadam się :(

Jutro idę do rodzinnej prosić o badania w zw. z tym moim nieszczęsnym pulsem. W ciągu ostatnich 2 tygodni maksymalne tętno w chwili głębokiego wzburzenia miałam 82. Raz w pracy miałam 48 :/ Podejrzewałam swój aparat o jakieś hece, ale kto inny też go używał i wyniki były normalne. Ciśnienie

jak nie urok to...jelitówka 13tc...pilne

Dziewczyny, wczoraj złożyła mnie jelitówka, wymiotowałam cały dzień, biegunka tylko rano. Ciśnienie miałam tak niskie, że nie mogłam sama pójść do toalety (91/55 tętno 110). Wieczorem pojawiła się temperatura 38 którą zbijałam zgodnie z zaleceniem lekarza rodzinnego paracetamolem. Podczas wizyty

Re: ciśnienie w normie a tętno wciąż wysokie

Przed leczeniem oprócz skoków cisnienia miałam też bardzo wysokie tętno. Teraz cisnienie sie uspokoiło ale czasem nawet rano zaraz po przebudzeniu mam tetno 110-115. Są to te dni kiedy jest mi niesamowicie słabo i niekiedy po prostu mdleję. Niepokój też sie pojawia. Duszności może nie, ale pocę

Re: tętno dzeiecka - proszę o radę?

Ja czytalam, że tętno płodu powinno mieścić się w przedziale 110-150ud/min lub 120-160 ud/min. Podam Ci link do ciekawego artykułu na temat KTG: www.neoventa.se/Documents/1_CLD300201_48R1A.pdf Jeśli lekarz interpretujący badanie nie zwrócił uwagi na wzrot tętna nawet do 200 ud, to znaczy, że

Re: Jaki zapis KTG miałyście w 36 tc ????

Prawidłowe tętno dziecka mieści się w gr.120-160 ud/min. Przy ruchach/aktywności dziecka normalne sa akceleracje czyli przyspieszenie tętna nawet do 180 ud/min. A przy śnie dziecka moze tez być 110 ud/min. I to wszystko mieści się rownież w granicach normy. Pzdr.Gosia -- Maksio ma "

Re: Jeszcze raz o rowerach treningowych...pytania

Proponuję 45-60 minut co drugi dzień (zacząć od 15 minut i stopniowo zwiększać). Szybkość, dystans nie mają znaczenia. Obciążenie i tempo dobierz tak, żeby tętno było od 110 do - czyli lekka zadyszka i trochę potu.

Re: tętno w ciąży

witaj.ja jestem w 26tc i mam dokładnie to samo,właściwie od początku ciąży.ciśnienie w normie a tętno 100-110.jest to bardzo dokuczliwe,często robi mi się słabo,męczy mnie nawet oddychanie.w poniedziałek idę do kardiologa,zobaczę co on powie.pozdrawiam

Wysokie tętno spoczynkowe.

zmierzam - zawsze miałam ciśnienie w normie (110/70) - niskie ale w normie. Ale za to tętno - około 90 uderzeń na minutę. Po kilku minutach ćwiczeń na crosstrainerze moje tętno dochodzi do 180 uderzeń na minutę. Podobnie w czasie biegu. Czuję się dobrze, nie czuję żadnego dyskomfortu ale zaczyna mnie to

Re: Podary Dobrego Doktora

tętno 100-110. Jestem meteopatką i zastanawiam się, czy takie ciśnienie trzeba czymś zbijać, czy się nie przejmować. Nie mam problemu z ciśnieniem, tylko mi skacze przed burzą lub opadami.Nawet wieczorem,gdy sie położyłam a później zmierzyłam sobie ,to nadal było 140/97 i puls ok.setki.Nie miałam

Wysokie tętno a cc niedługo

Pani Doktor, lekarz stwierdził, że mam wysokie tętno, 110-120 uderzeń na minutę (cisnienie w normie, 120/80). Mam się obserwowac przez tydzień, natomiast w przyszły poniedziałek, jeśli pomiary nadal będą miały wysokie wartości, mam zaczac brac ConCor Cor 1,25- 2,5 g / 24 g. Natomiast w piątek

Wysokie tętno spoczynkowe.

czego zmierzam - zawsze miałam ciśnienie w normie (110/70) - niskie ale w normie. Ale za to tętno - około 90 uderzeń na minutę. Po kilku minutach ćwiczeń na crosstrainerze moje tętno dochodzi do 180 uderzeń na minutę. Podobnie w czasie biegu. Czuję się dobrze, nie czuję żadnego dyskomfortu ale zaczyna

czy to niedoczynność?

Witam Od kilku tygodni mam dość wysoki puls (zwykle około 90) przy ciśnieniu wahającym się między 90/50 a 110/65 i ataki w czasie, których robi mi się słabo, tętno wzrasta i mam zaciśnięte gardło. Lekarze mówią mi, że to przez nerwicę. Dostałam skierowanie na badania i wyszło, że mam lekko

Re: Actifed- slkutki uboczne?

mi też przepisała dla 2-latka lekarka ze szpitala na Litewskiej w W-wie. Dziecko po nim było bardzo rozdrażnione, więc odstawiłam. Sama teraz jestem chora i mam całe spektrum skutków ubocznych: -tętno 100-110 -płaczliwość, sama siebie nie poznaję -w nocy jak nigdy nie spałam do 4.30, przespałam się

Re: Marazm Bartka + o pewnej teorii w praktyce

Na basenie nie mam jak mierzyć tętna :) nie wiem czy mój czujnik pulsu jest wodo odporny - podejrzewam że nie. Natomiast na rowerze starałem się działać w zakresie cardio - w moim wypadku od 145 do 165. Wczoraj na siłce na koniec trener zapodał mi 15 minut roweru stacjonarnego - w te 15 minut

Re: Wysokie ciśnienie, kołatanie serca po operac

Nie odpowiedziałam Ci Rosteda dlaczego obaj lekarze zalecili odstawienie hormonu? Lekarz prywatny na podstawie wyniku TSH i kierując sie szybszym tętnem. Ciśnienie podczas wizyty było prawidłowe 110/70. Lakarz państwowy tylko na podstawie wyniku TSH. Nawet mnie nie zbadał, osłuchał, nie zapytał

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - tętno 110