Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Triumph Tiger 900/955i

Witam , poszukuje schematu rozrzadu do triumph955i pomożesz ???? Pozdrawiam

Re: Triumph Tiger 955i Szczera opinia użytkownika

Witam ! Wszyscy chwalą Tigerka i ja też sobie swojego 955i z 2005r chwalę ktoś kiedyś napisał że to fajne moto tylko ma wiele upierdliwych niedoróbek i 100% z kolegą się zgadzam. Koledzy tylko chwalicie a o usterkach cisza nasuwa mi się jeden wniosek albo tak mało śmigacie, albo nabieracie wody w

Triumph Daytona 955i 2000r

Witam wszystkich :). Mam takie pytanie czy warto zrezygnować z Yamahy R6(rocznik 2000) na TRIUMPH DAYTONA 955i 2000r. ? Czy ktoś jest może w stanie z własnego doświadczenia ocenić jak prowadzi się DAYTONA i czy jest to motocykl godny uwagi? Czy jednak R6 kładzie go na łopatki? Oczywiście różnice

Mam od prawie roku 955 i powiem szczerze, że nie widzę lepszego na rynku motocykla w tej klasie cenowej. Mucy to ma wystarczająco aby jechać w trasę z kolesiami na sportach, tyle tylko że oni potrzebują więcej postojów:) poza tym motocykl jest świetnie dopracowany, bdb zawieszenie, hamulce, w

Triumph Speed Triple 955i vs Moto Guzzi V11 Sport

w naszych egzotycznych warunkach co bedzie lepszym wyborem Triumph Speed Triple 955i rok 2002-03 Moto Guzzi V11 Sport rok 2002-2005 ceny podobne 4-5tys euro ktore z tych moto jest bardziej wymagajace serwisowo i co za tym idzie wiecej kosztuje w eksploatacji ? Guzzi ma naped kardanem wiec odpada

wielką, ogromną, żeby nie powiedzieć gigantyczną zaletą motocykla jest jego silnik i wygoda podróżowania. Musze również pochwalić serwis Liberty Motors w Warszawie - nie zdarli ze mnie. Nowe części są raczej droższe niż w bardziej popularnych japońcach. Jedyne wady jakie zaobserwowałem to: jak na ta

Triumph Daytona 955i - plusy minusy - wygoda ?

rozglądam sie za moto i wpadlem na Triumpha Daytona 955i interesuja mnie modele z lat 2002-2004 czy jest to w miare wygodne moto mam 190cm wzrostu a nie chjcialbym wygladac jak na psie teraz ujezdzam XJ600 i jest mi wygodnie ale to dwa rozne motocykle jako ze malo tego jest to nie bardzo mam od

Re: Triumph Daytona 955i - plusy minusy - wygoda

jezdze daytona 955i z 99r.uzytkuje ja od poczatku sezonu i uwazam iz moto jest naprawde godne polecenia a wzrozt nie przeszkadza.fajnie zbiera sie z niskich obrotow,i ma genialny gang silnika,tak bardzo odmienny od pokemonow.jezeli ktos szuka moto wyrozniajacego sie z masy maszyn na ulicy o fajnych

Re: Triumph Daytona 955i 2000r

Egzotyczny znaczy z Anglii :P. Niedaleko mojego miejsca zamieszkania jest serwis zajmujący się przede wszystkich Triumphami ;).

Egzotyczny znaczy marka w Polsce mniej popularna i przez to moze byc utrudniony dostep do kompetentnego serwisu. Ale widze, ze Tobie to nie grozi. /mr/

To zależy do czego ci ten motocykl. Moim zdaniem warto - zobacz przy jakich obrotach R6 osiąga te 120 KM a przy jakich obrotach Triumph swoje 135 KM. Porównaj sobie też wykresy momentu i jego dostępność. Silnika nie trzeba będzie kręcić pod czerwone pole żeby efekt był taki jak na R6. Według mnie

Czy posiada ktoś może serwisówkę do 955i? Pozdrawiam wszystkie Triumphy......i nie tylko

Re: Triumph Daytona 955i - plusy minusy - wygoda

Cześć, w ramach darmowego testowania ujeżdżałem 675 (i speed triple), i jeśli chodzi o wygodę, to nie ten kierunek. Jeśli te mopedy są pod tym względem choć trochę podobne, to porażka, za to reszta bardzo fajna. Co prawda taki test, to tylko godzina jazdy w grupie i to za przewodnikiem, ale najlepie

Triumph Tiger 900/955i

Proszę o opinie użytkowników tych modeli Triumpha. Wady, zalety - wszystko. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. M.

Czesc. Mam 955i z 04r. jeżdzę nim już 3-ci sezon.To bardzo miły i przyjemny w prowadzeniu motocykl,wybacza wiele blędów.Jeżeli zamieżasz posiadać Tigera musisz być przekonany do czego ma Ci tak naprawdę służyć.To jest typowe cieżkie turystyczne enduro/klasa Varadero czy Caponord/zapomnij o ciężkim

31 sierpnia - 2 wrzesień jest zlot Triumpha w Koninie, to sobie przyjedź i przepytaj gości. Triumph to rzeczywiście mało popularny w polsce motocykl, ale pewnie dla tego, ze przez wiele lat wogóle nie było przedstawicielstwa. więcej info na stronie: www.triumph.net.pl

Dzięki serdeczne. Szukam właśnie motocykla, który może wjechać w "teren" i jednocześnie szybko pojechać po asfalcie. Tak - "z nadmiarem mocy" :) Coraz bardziej się przekonuję. M.

może to nie są jakieś potworne liczby, ale w zeszłym roku na zlocie był ponad 60 Triumphów. Być moze nawet 2 z Konina

Gość portalu: potas napisał(a): > 31 sierpnia - 2 wrzesień jest zlot Triumpha w Koninie... widocznie dwóch z pięciu właścicieli triumphów jest z Konina. sam bym chętnie pojechał :-)

Śmigam TIGEREM 900 z 1996r od 2003r, zero awarii tylko zmiana płynów ustrojowych i lać paliwo, z częściami nie ma żadnego problemu no może troszkę dłużej się czeka. Na asfalcie zbiera się prawie jak sportowy motocykl, niestety w teren jest za ciężki(poprzednie moje motocykle, czyli 3* suzuki dr 800

Gość portalu: MANHATTAN napisał(a): > Nikt nie jeździ(ł) takim motocyklem czy nie ma o czym pisać? :) prawie nikt nie jeździł. w Polsce Triumph to egzotyka i dziwowisko - ludzie boją się (nie wiem, czy słusznie) kłopotów z serwisem i dostępnością części. na Zachodzie Tiger cieszy się dobrą

polecam serdecznie mam 900 od zeszłego sezonu i jestem super zadowolony . zjeżdziłem wszystkie rodzaje motocykli ale enduro bije wszystko na głowę jeśli chodzi o turystykę i jazdę po naszych drogach .powiem ci tyle że wsiadłem na niego po bemce 1100 gs i jestem super zadowolony bo tiger jest bard

Re: Triumph Speed Triple 955i vs Moto Guzzi V11 S

Triumph z tym moto jest praktycznie bezawaryjny.Mój Tiger pomyka bezawaryjnie już 55tk.

Tych motocykli w zasadzie wogóle nie powinno się porównywać, bo są do czego innego przeznaczone. Gutek to sportowiec a Triumph to streetfighter. Do miasta - bezwzglednie lepszy jest Triumph, w trasę - pewnie Gutek. Ale przyspieszenia, sterowalność, moc, wszystko na korzyść Triumpha. Równiez

sportem i nie narzekal: ani na serwis ani na awaryjnosc. Jezeli chodzi o wlasciwosci jezdne Gutka to sie nie wypowiem, natomiast moj Triumph prowadzi sie cudownie. Oczywiscie jest to maszyna przeznaczona raczej na krotsze odcinki, chociaz ostatnio jechalem nim na wybrzeze i z powrotem i nie odczulem

zależy co lubisz :) jak zależy ci na naprawdę oryginalnej włoszczyźnie do lansu i trasy :) bez szalonych prędkości :) to na pewno jeży idealnie :) a jak kwestia tylko obsługi serwisowej omijaj Gutka szerokim łukiem!!!! :)

Witam! Jestem szczęśliwym posiadaczem MG V11 Le Mans! Jezdzi pięknie! Winkle pokonuje pięknie (Ohlins)! Hamuje pięknie (Brembo seria Oro)! Wygląda cudnie!!!! Triumph i V11 raczej dwa różne światy! Speed myślę, że ma przyjaźniejszy silnik. Gutek jak to Vka nie lubi obrotów poniżej 3 tyś. Wydaje mi

Re: Czy zx9r ma jeszcze sens ?

dokładnie zainteresuj sie Triumph Daytona 955i szybki, dobry na winkle i w trase tez daje rade i ten gang silnika konkret

Re: R1, CBR, GSX-R...? Doradźcie przy wyborze!

tylko Triumph model do wyboru ale z silnikiem 955i

Re: zi-k

Myślę że wspomniany wcześniej Triumph Sprint 955i ST byłby naprawdę rozsądnym rozwiązaniem.Kasy starczy,i jak się myśli to z jego mocy da się bardzo bezpiecznie korzystać.Pozdrawiam i czekam na wiosnę.

Re: Cagiva Raptor

mam kilka ulubionych motocykli - Moto Guzzi V11 - Triumph Speed Triple 955i - Kawasaki ZXR 750L - i teraz juz V Raptor :) coz zobaczymy co wyjdzie jak upoluje to sie pochwale na forum :)

Re: Co macie w garażu i o czym realnie marzycie?

nie mam garazu mam Yamahe XJ600N z 98r a na celowniku Triumph Speed Triple 955i rok 2002-2004, Kawasaki Vulcan VN2000, Moto Guzzi V11 Sport, BMW z silnikiem bokser 1200 buda obojetna ale rocznik 2000 w gore i tyle by tego bylo aa samochod mam sluzbowy bo klimat mamy specyficzny

Re: zi-k

> Myślę że wspomniany wcześniej Triumph Sprint 955i ST byłby naprawdę rozsądnym > rozwiązaniem chyba Cie pozajączkowało. To nie jest moto dla poczatkujacego. duzy moment przy niskich obrotach. na mokrym bez problemu na zakrecie nawet na 6 biegu mozesz spowodowac, ze wyprzedzi Cie tylnie

Re: TRIUMPH

10 40 e-mail: triumph@intercars.com.pl Daytona 955i 49 200,00 zł Speed Triple 45 900,00 zł Daytona 650 41 100,00 zł Tiger 43 900,00 zł Sprint ST 48 900,00 zł Sprint ST ABS (dostępny od czerwca 2005) 51 900,00 zł Bonneville 32 300,00 zł Bonneville black 30 700,00 zł Bonneville T 100 35 100,00 zł

Re: Mam 6 Giga serwisówek do moto

Suzuki Intruder 1.4 (deu) 59 stron Suzuki SV 650 Manual+Micro-Fiches Triumph Daytona&Triple ab 2002 (deu) 344 strony Triumph Daytona 955i, T595, T509, Speed Triple (bis '01) (deu) 336 stron Yamaha_Fazer_1000 (N

Triumph silnik 955

Witam Zastanawiam się nad kupnem Triumpha Tigera z silnikiem 955i. Może ktoś coś wie na temat tego motocykla, bądź silnika, który jest stosowany również w innych Triumphah. jakie są przebiegi między wymianą oleju, sprawdzaniem zaworów oraz wtrysków? W jaki sposób są regulowane zawory (płytki

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - triumph 955i