Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Zamur 500 (Cefuroksym) a Hamonet :(

Zamur dostałam na zapalenie zatok na 10 dni, podczas jednoczesnego brania antybiotyku i Hamonetu (7 tabletka hamonetu i 6 dzień antybiotykoterapi) miałam stosunek, nie wystąpiły plamienia krwawienia czy wymioty podczas brania antybiotyku czuję się świetnie, czy są powody do obaw w czwartek wezmę

Antybiotyk Zamur 500 a Harmonet

Czy Cefuroksym wchodzący w skład Zamuru obniży skuteczność Harmonetu (6-7 tabletka Harmonetu), Zamur biorę na zapalenie zatok od 5 dni i czuję się świetnie, pytam bo słyszałam różne opinie internautów. Dziękuję za odpowiedzi.

Re: Zamur 500 (Cefuroksym) a Hamonet :(

przecież juz o to pytałaś - przeczytałaś obie ulotki? zabezpieczałaś się prezerwatywą? powinnam dostać okresu, litości!!!!!!

Re: Zamur-- proszę o pomoc -- wazne!

Pytanie trochę z innej beczki :) Od kilku dni biorę Zamur 500 2x1 tabletka, 30 minut przed jedzeniem. Ok. 2 godz. po antybiotyku pojawia się bardzo silny ból pod żebrami, sięga aż do wysokości pępka. Boli z lewej i prawej strony. Czy ktoś stosując Zamur bądź jakiś zamiennik np. Zinnat miał takie

Re: Antybiotyk Zamur 500 a Harmonet

Ale nie dostałam żadnego plamienia, wymiotów żadnych tez nie było, czuję się świetnie więc chyba Harmonet trzyma się na właściwym poziomie chroniącym.

Witaj! Ja niedawno bralam Zamur. To napewno Zamur 500mg i 2x2tabletki. Bynajmniej ja tak go bralam.

Re: sierpniowo/wrześniowe in vitro 2014

Cześć Dziewczyny mireleczke17 mnie okropnie bolał brzuch miałam wzdęty i takie kolkowe bóle mnie dopadały.Ja biorę dość sporo leków przepisanych przez Provite rano Duphaston 2 tabl 2 x dziennie,Encorton10mg,Estrofem 3x dziennie,Acard75mg Magnezin 500mg 3xdziennie,Femibion 1orz Fragmin 5 tyś do

www.doz.pl/apteka/p12053-Zamur_500_tabletki_powlekane_500_mg_10_szt

Re: Szybko ! co robić zaraz po ugryzieniu kleszcz

czy 200 mg tez wystarczy , bo lekarz dal tylko tyle na 10 dni (musiala prosic o antybiotyk, bo machneli reka). mam jeszcze duzo azytrymocyny, wiec jak bedzie brac 200mg doxy + 500mg azytro to tez ok ? czy konieczny jest tynidazol ? albo abx typu amoxycyklina cyz zamur?

Jak rozplanować taaaaaaki zestaw?

Ma ktoś pomysł? :) Żeby w miarę się wyspać :) Nie daję rady... Malarone 2x500 Unidox 2-200 Zamur 3x1 Resveratrol, Cats clow Nystatyna 2x1 Flukonazol co drugi dzień 100mg Probiotyki ( Biopron rano, Optima na noc) Essentiale (czy można zażywać od razu z abx?) Suplementy... Help!

Re: po dwuletnim leczeniu

Gdyby ktos był zainteresowany wymianą leków, podaję mój prywatny mail: jworoniecka@wp.pl. Posiadam następujące antybiotyki: Tetracyclinum-250, Zamur-500, Cipronex-500 oraz dodatkowo 1 op. Biseptolu.

Re: Amoxy skuteczna czy nie

Klabax-klarytromycyna, Zamur - cefuroksym ja stosowałam w pierwszym miesiacu 2x500 oba jednocześnie, teraz zamur 2x750 Pozdrawiam Magda

Okropny dół po Zamurze

Kochani proszę o wasze doswiadczenie w kwestii Zamuru. Po odstawieniu doxy miesiąc temu mam zamur 500 i cipronex, tini, probiotyki itd. Po miesiącu brania tego zetsawu jakby nic się nie działo, nie mam takich bóli wędrujących, jestem na chodzie jak dawno nie byłam, nie to że czuję się dobrze ale

Re: Leki

To antybiotyk niestety Zamur 500mg , potrzebne też tantum verde. -- Moje Promyczki kochane: ALICJA (15.03.2006) SZYMON (23.09.2008) Potrzebna pomoc!

Re: Neuroborelioza, bartonella ja + dziecko - dłu

Obecny Zestaw jakim się lecze od miesiąca to Zamur 500mg 2x2 Rulid 150mg Cipropol 2x1 w pulsach 7/7 (przy ciągłym stosowaniu siadały mi ścięgna) Metronidazol w pulsach 14/14 Koci Pazur 3x2 Zeńszeń syberyjski 3x1 Wit B12 Wit D Gasec 20 1x1 + probiotyki Na konkretnie tym zestawie ustąpiła jak to

Re: Wróciłam :) w środę drugie podejście do IVF

Kamila 500 Hej!!! Ja po punkcji też miałam zlecony lek na rozrzedzenie krwi zamur i wtedy się dziwiłam po co mi lek na grypę a teraz przy crio nic mi nie zapisali wiec sama biorę 1 x1 aspirynę. Z tego co wyczytałam to nacięcie otoczki ułatwia zagnieżdżenie i z jednego zarodka mogą być bliźniaki

Cyprest + antybiotyk -> bóle jajnika...?

dzień dobry... szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, gdyż wizytę u lekarza mam dopiero w sierpniu... Przyjmuję od 3 lat Cyprest. W 3 tygodniu pigułek rozchorowałam się i zaczęłam przyjmować antybiotyk Zamur 500 mg (cefalosporyny). Dość duża dawka, w pierwszej dobie 3x 500 mg, następnie 2x

Re: Nowa i początki boreliozy

Leczę się w Katowicach, mój zestaw na 1 miesiąc to Zamur 2 x 1, Klabax 2 x 1, Tinidazol 2 x 1 no i nystatyna i flucofast, 2 miesiąc to unidox, azitrox, tinidazol. Mój lekarz rodzinny do którego się udałam odmówił wypisania recepty na zniżkowe leki więc 1 miesiąc kuracji to bagatela 500 zł :/. Fakt

Re:wszystko wysoko-pomocy

Ja bym zmniejszyła zamur do 2 razy 500, tini na razie przez 2 tygodnie bym nie brala, odstawilabym tez klabax. Sam zamur 2 razy 500, hepatil 3 razy 2 tabl i za 2 tyg kontrola.

prosze o odpowiedz pilne

lecze sie na bolerioze 4mc bore leki;zamour500,tinidazolum500,tetracyklina i zaskoczylo mnie to ze jak biore zamur500 to pekaja mi hemoroidy i krwawie przerwalam na 2 dni zamur500 i przestalam krwawic czy tak moze byc?prosze podpowiedzcie mi jakim lekiem zastapic aby bylo dobrze,moze duomox

Leczę się niestandardowo

Mój zestaw ROLICYN 150 - 2X2 BISEPTOL 960 - 2X2 ZAMUR 500 - 2X2 TINIDAZOL 500 - 2X1 15 DNI Zestaw witaminowy,magnez,Omega3,wit B,3 probiotyki Dieta

Re: RZS czy Borelioza? Prośba o analizę przypadku

gardła i niesczesny obrzęk kolana. w lutym Borelka zdiagnozowana przy pomocy ELISy w obu klasach, PCR z krwi wyszła ujemna. WB nierobione. Koinfekcje nierobione. Jestem na ABXach 5 miesięcy, chyba bakteriobujcze - od początku marca (mój zestaw to Doxy 4x100 przez 3 miesiące, AzitoLEk 500 od początku

Karmienie piersia a antybiotyk ZAMUR

Witam Prosze poradzcie Moja córcia skonczyla własnie 4 tyg i karmie ja piersią,ale od 2 tygidni męcze sie ze strasznym przeziebieniem (katar kaszel bez gorączki). Dzis lekarz-Internista przepisał mi Zamur 500 czy ktos z Was brał ten antybiotyk , czy jest bezpieczny dla mojej córci? a jezeli

Re: Organizm walczy z grzybem?

Wydaje mi się,że wszyscy mamy mocne zestawy.Mój wygląda tak Tavanik 2x500 Zamur 2x1000 Minocyklina 2x100 no i nasz ulubiony tyni. Jeśli tak bardzo ci ciężko to chyba lepiej odstawić tyni bo on daje niezłego kopa.

Zamur-- proszę o pomoc -- wazne!

Witajcie , mam pytanie czy jest tu ktos kto leczy sie Zamurem jesli tak to w jakiej dawce bierzecie, lecze sie u dr. Beaty a niestety jest obecnie na urlopie, moja recepta zostala zrealizowana juz dawno bez zamuru, dzis ide do lekarza zeby wypisał mi reszte leków i nie wiem teraz czy Zamur mam

Re: minocyklina

I już koniec z moją super poprawą.Po włączeniu mino duże pogorszenie z moją szyją.Podobnie jak przy tavaniku po którym nic się nie zmienia na lepsze.Najlepiej jest na zamurze ale co mam robić z mino i tavanikiem.Sama już nie wiem co wymyśleć. Mój obecny zestaw Minocyklina 2x100 Zamur 2x1000

evra/zamur

Witam Was, czy czytałam dokłądnie ulotkę i przekopałam internet, ale nie znalazłam informacji, czy ZAMUR 500 -antybiotyk osłabia działanie EVRY. na ulotce tego leku jest napisane, że osłabia działanie doustej antykoncepcji ale ulotka była sporządzana dawno, może wtedy jeszcze nie było plastrów? na

Re: Zmniejszenie dawki antybiotyku

marzena098 napisała: > Proszę o porade!!!Obecnie biorę Zamur 500 2x (już od maja) i Rifampicynę 600 mg > .Zaczynałam od dawki 300 a od 18 lipca zwiększyłam.Rifampicynę biorę ok 13 po p > ołudniu a wieczorem zaczynam się żle czuc- zawroty głowy i sennośc, od dwóch dn > i drętwieją mi

Borelioza+Bartonella - moje leczenie i objawy

Witam, od niedawna zaczelem się leczyć i jako pierwszy zestaw poszedł w ruch: Zamur 3x500 + Cipronex 2x500 + Metronidazol 4/3 Objawy: Duszności- czasami Zawroty- pozostały lekkie Kołysania- czasami wsytąpią Pisk w uszach 24h- jest Głowa w imadle- jest Ból oczu- minęło Nadwrażliwość na dzwieki

pytanie o ból głowy

Mam pytanie We wtorek miałam punkcję Nie miałam po niej żadnych bóli głowy ani po zabiegu ani w środę gdy wychodziłam.W środę wiecxzorem zaczełam brać Zamur 500 a od czasy wzięcia tabletki w czwartek rano więc drugiej dawki mam okropny ból głowy , który wogóle nie przechodzi, tylko jest lepiej jak

Re:wszystko wysoko-pomocy

Kwiecie,dziekuję, cały czas ryczę, jestem przerażona klabax 2x500, zamur 2x750, tinidazol pulsy 7 dni na 7 dni ostatnio 3x1 ale 437?????? lecę zaraz po hepatil

Zmniejszenie dawki antybiotyku

Proszę o porade!!!Obecnie biorę Zamur 500 2x (już od maja) i Rifampicynę 600 mg.Zaczynałam od dawki 300 a od 18 lipca zwiększyłam.Rifampicynę biorę ok 13 po południu a wieczorem zaczynam się żle czuc- zawroty głowy i sennośc, od dwóch dni drętwieją mi nogi.Wczoraj miałam takie nudności że drugiej

Dawkowanie antybiotyków

Tak sobie oglądam jakie antybiotyki bierzecie i zastanawia mnie jedna rzecz...Leczę się u lekarza polecanego na forum, a dawki antybiotyków mam dużo dużo mniejsze niż większośc (a może i każdy )z Was. Mam chyba 9-letnią neuroboreliozę (wcześniej diagnoza SM).Obecnie biorę Zamur 500 1 tabl 2x

RTG zatok.Proszę o pomoc.

Witam. Zrobiłam dzisiaj rtg zatok.Laryngolog jeszcze przed obejrzenem zdięcia (po zaglądnięciu do nosa i gardła) przepisała mi antybiotyk Zamur 500.Generalnie nic mnie nie boli.Na rtg napisali "okrężnie pogrubiała błona śluzowa w obu zatokach szczękowych".Mam pytanie.Co to oznacza i

Problem z gardlem:(

mi az do ucha. Biore non stop ibuprom, zeby miec wogole mozliwosc przelykania. Do tego wszystkiego ropiejace oczy, i ropny katar. Dzis robilam wymaz z gardla, i zaczealm brac (po wymazie) Zamur 500, i czekam do pon. na wyniki wymazu. dodam ze jako dziecko mialam usuwany 3 migdal. Macie jakis pomysl

Re: Historia mojej choroby fibromialgii.

Tinidazol 500 mam co 7 dni i przerwa.Oprózcz tego Klabax 500 i Zamur500.- wszystkie 2x1 Virygyt i probiotyki 3 rodzaje Trilac i 2 dodatkowe. Ale po co chcesz wiedziec przecież nie jest to Ci jeszcze potrzebne.Dzisiaj jest 18 dzien leczenia.Pozdrawiam

koszmar powraca??

przeciw bolowych.Zestaw zamur500 2x2,tetracyklina 2x3,tavanic500 2x1 tini puls.Mam wrazenie ze ten zestaw mnie dobija,tavanic 3 miesiac.Chwilowo odstawilam,zeby oczyscic organizm,bo jest bardzo kiepsko.Od wielu miesiecy nie pochlanialam takiej ilosci przeciw bolowych lekow.Pozdrawiam wszystkich i zycze

Re: baiły nalot na migdałkach, powiększone migdał

Miałam to samo, jak te naloty zaczną pękać rzecz jest nie do wytrzymania. Lekarka najpierw myślała że to spora afta, ale przeszło dopiero po antybiotykach (zamur? tak to się chyba nazywało) zeszło dopiero 2 tygodniach stosowania najpierw 750 potem 500. (przepisany dopiero po badaniach krwi

Re: Trudne noce. tahykardia

potrwa... biorę tetracykline 6 tabl (3x2) zamur (2x500) rifampicynę (2x300) i

4 miesiące leczenia za mną

do 48kg pomimo że jem), bóle wędrujące albo zęby albo skroń albo coś innego na zmianę, bóle w klatce piersiowej, zaburzenia miesiączkowania doszły, mega psychiczne jazdy z paniką, szałem włącznie i codzienność ciężka codzienność. Po ostatniej wizycie 12 czerwca zmiana leków: zamiast doxy zamur 500 2

Re: badania

Witam. Ile kosztuje taki panel? Ja płaciłem 1000zł. Mam jeszcze pytanie jak już się tutaj znalazłem... Po wyjściu ze szpitala (gdzie podawano mi dożylnie antybiotyk) brałem Zamur 500 przez 21 dni. Po Jakichś 12 dniach zrobiłem ten panel badań za 1000zł gdzie wszystko wyszło negatywnie. I tutaj

Drugie życie - mój wątek.

960 2x2 Duomox 1g 2x2 Tinidazol 500 2x1 ( w pulsach 15/15) Obecnie zaczynam schemat: Tetracyklina 250 2x3 Klabax 500 2x1 Viregyt-K 100 1x1 Zamur 500 2x2 Tinidazol 2x1 (w pulsach 15/15)

Re: zestawy, prosze o pomoc

1) zinacef 3X2g 11 dni dożylnie, oframax 2X1g 10 dni dożylnie - o ile to mozna nazwać zestawem, ale to było leczenie szpitalne :/ 2) zinnat(zamur) 2X500 + tyni 2X500 w pulsach -przez miesiąc 3) zinnat 2X500 + klabax 2X500 + tyni 2X500 + viregyt - przez 3 mies. 4) zinnat 2X750 + klabax 2X750 + tyni

aktualnie: Duomox 2 x 2 g Rulid 2x300 Tinidazol 2 x 500 Viregyt 1 x wczesniej: 1. Rulid 2 x 150, Viregyt 1x,Tinidazol w pulsach 2 x500 2. Rulid 2 x300 ,Bactrim 2 x 2 tabl., Viregyt 1x dz. 3. Zamur 2x 500, Klabax, Tinidazol w pulsach 4. Cedax, Azitrox ,Tinidazol w pulsach 5. Doxycyklina 2 x 200 6

Re: świadoma

> - rolicyn 2x po 2 tabl. 150mg > - tinidazol 2x po 2 tabl. 500mg > - biseptol 2x po 2 tabl 960mg > - duomox 2x po 1000mg Podobny zestaw do mojego tylko ja zamiast Duomoxu mam Zamur.Dziwne z tym Twoim wynikiem.U mnie robiac proby miesiac temu 4 krotnie normy dopuszczalne byly

Piąty zestaw

Mój nowy zetaw: Zamur 500 2x2 Klabax 500 2x1 Viregyt K 1x1 Tinidazol 15/15 Nystatyna, probiotyki i suplementy, cortex betulae. Trochę podobny do mojego drugiego zestawu, tylko bez tetracykliny. Dostałam herxa już w pierwszym dniu przyjmowania leków po 13 - dniowej przewie. Osłabienie i sztywność

Jak nie zbankrutować czyli o zamiennikach

Gdyby ktoś nie wiedział: kupując leki w doz.pl nie musimy zamawiać dokładnie tego, co jest na recepcie. Można śmiało zamawiać zamienniki (pilnując oczywiście dawek). Z zestawów stachenkowych: ----------------- CEFUROKSYM ----------------- Zamur, Novocef, Bioracef, Zinnat... najtańszy jest

1 rocznica i mam nadzieje ze ostatnia

sprawdzic jak organizm sobie z nimi poradzi bez abaxow. Najbardziej mi zal ze sie nie upodle na Szczepana (jeli nie jestescie z Podkarpacia to chodzi mi o 2 dzien swiat B.Narodzeni:) Aktualny zestawik: 2x1g Zamur + 2x250mg Probenecid 2x150mg Rolicyn 1x400mg Avelox 1x600mg Rif 2x500mg Tyni 15/15 + suple

Antybiotyki

Czy każdy z Was "zjada" takie olbrzymie ilości antybiotyków co ja? Biorę zamur 500mg 2 x dz. po 2 tabl. tinidazol 2 x dz. po 1 tabl (tylko przez 15 dni), tetracyklinę 2 x dz. po 3 tabl., rifampicynę 150mg 2 x dz. po 1 tabl. przez 7 dni, po 7 dniach 2 x dz. po 2 tabl.+ probiotyki i

Re: Standard leczenia

na bolerioze 4mc bore leki;zamour500,tinidazolum500,tetracyklina i zaskoczylo mnie to ze jak biore zamur500 to pekaja mi hemoroidy i krwawie przerwalam na 2 dni zamur500 i przestalam krwawic czy tak moze byc?prosze podpowiedzcie mi jakim lekiem zastapic aby bylo dobrze,moze duomox? prosze

Re: poprawa

. Kilka razy miałam silny ból głowy z światłowstrętem i mdłościami, Kilka dni było całkiem dobrych, ale nie było takich całkiem bez bólowych i z pełną energią jak przy braniu biotraksonu z tinidazolem. Od dziś mam nowy zestaw: Zamur 2x1 500 mg, klabax 2x1 500 mg, tinidazol 2x1 500 mg, viregyt k 1x1

1.biotrakson 45kroplówek (2g codziennie) azitrox 1x250mg co 2 dzień tinidazol 2x500mg 10dni w miesiącu probiotyki 2.zamur 2x500mg, ale po tyg b wysokie próby wątrobowe, odstawiony azitrox 1x250mg co 2 dzień tinidazol 2x500mg 7dni, potem 7 dni przerwy viregyt K 1x1tabl (odstawiony-zawroty głowy

Powrót do leczenia...

Niestety... organizm daje mi w kość i czas wrocić do ABX. Poprzednio odstawiłam... bo wysło subkonto, długi urosły tak, że nie dałam rady dłużej. No i akurat wchodziłam na zestaw Zamur, Cipronex który mnie rozłożył i to w trzech podejściach.Nie udało mi się wejśc na pełne dawki... Przerwa trwała

Re: Dieta w czasie antybiotykow

Witam, mam pytanie do Was: Zacząłem leczenie od 28 maja. Przyjmuje takie leki: Viregyt K rano, Tinidazol 2x1, Zamur 2x2 500mg, Klabax 2x1 500mg. Od samego początku poszedłem na rygorystyczną dietę, pozwoliłem sobie tylko na pół kubka parzonej kawy rano(niesłodzonej) i dzisiaj plasterek pomidora

Re: Marcin, zaraziłeś mnie...

obserwowac go caly czas. Uwazac na mozliwe objawy i infekcje. Po prostu chodzi o to ze teraz w zaden sposob nie jestesmy w stanie monitorowac jakiegokolwiek leczenia. Kiedy powiedzialem jej, że mialem jakies przeblyski, pozwiekszala mi dawki i zamienila zinnat na zamur znow. Biore 3xdz. zamur i pulsy

Re: Angina ropna

sama zagladajac do gardla zobaczylam "ogien " i takie czopy ,nie wiem jak to nazwac .Wizyta byla o godz 13 ,a po 15 pojechala prywatnie no i angina ropna.Niestety z ta goraczka nie mogla isc do pracy ,nawet miala 40 .Teraz ma Antybiotyk Zamur

Re: czy to możliwe?

Tak sobie siedzę i myślę i nic nie mogę wymyślić... Biorę antybiotyki (już 3 tydz)wg nowego schematu : Klabax 2 x 500 Zamur 2 x 500 Viregyt - K 1 x 100 Tymidazol 2 x 500 (7 dni - 7 przerwy) Właściwie nie dzieje się nic nadzwyczajnego, ale nie mogę też powiedzieć, że nic się nie dzieję. Troszkę

Re: Historia mojej choroby

.Klabax500 2x1 i Zamur 2x1 + Tinidazol w innym zestawie brałam Duomox3x po 2 tabl=6 dziennie i Azitrox albo ostatnio Tetracyklina 3x2 więc jadłam tego nieporównalnie więcej.Do tego 3 probiotyki.Jak widzisz dawki konskie i długo a efekt mierny.Nie mam juz sił na zrobienie badan na koifekcje a tak duzo

Za wcześnie się cieszyłam....

,teraz się o mnie upominają muszę zastosować bardziej rygorystyczną dietę.Mam pytanie do Artura co otym myślisz dlaczego antyb wcześniej stosowane nie dawały takich herksów ?Obecnie jestem na tetracyklinie 2*500mg plus naprzemiennie 7 dni tinidazol 2*500 i 7 dni Zamur 2* 500mg.Szkoda że szybciej nie

Deweloper żąda od właścicielki mieszkania zamur...

Myślałem, że będę przeciw deweloperowi, ale po lekturze całości nie jestem! Uważam, że 30 tys. za utratę okna w kuchni to bardzo dobra oferta! Gdyby mi to ktoś zaproponował, od razu pojechałbym po cegły. Żądania kwoty 500 tys. za 1 okno, to PAZERNOŚĆ i IDIOTYZM. To równowartość 3 mieszkań w

Pazerność ludzka nie zna granic 500tyś za okno które ktoś samowolnie wybił w ścianie budynku ? W tej kwocie to można nabyć nowe mieszkanie lub domek .Na miejscu tego developera zaraz przy samej ścianie bym wybudował klatkę schodową dobrze prześwietloną a Tej pani piękny widok na nią mogła by

Re: Objawy boreliozy?

Czas na kolejny odcinek :) Skończyłem tydzień temu kurację dożylną biotraksonem - 45 dni. Aktualnie jestem na takim samym zestawie z włączonym zamurem za biotrakson: - zamur 2x 1g - azitrox 1x 500mg - tinidazol 2x750mg (pulsy 2tyg./2tyg.) - viregyt 1x 100mg Dodatkowo tak jak wcześniej probiotyki

Re: Watroba a antybiotyki

mialam zawroty glowy, generalnie chodzilam i czulam sie jak na powaznym kacu. Ale raczej nie sadze zeby to byl herx (chyba ze byl?), poza tym nic sie nie dzieje. Czy cieszyc sie, czy martwic? Troche sie obawiam, ze nie ide na antybiotyk, jem tylko Lekoklar 2x500mg - z uwagi na uczulenie na wszystko inne

Do Pani doktor: czy to choroba reumatoidalna!

Witam! Mam 31 lat miesiąc temu zaczął mnie boleć bark ale ból po 2-3 dniach minął, po tygodniu zaczęło boleć lewe kolano pojawił się płyn i kolano opuchło,miałam gorączkę poszłam do lekarza POZ a ten skierował mnie do chirurga,chirurg przepisał antybiotyk Zamur i ściągał płyn z kolana 4-krotnie

Wczesna borelioza i moje z nia problemy

i udalam sie do dr Beaty, ktora wydluzyla mi terapie do 6 tygodni i dodala Zamur. Niestety, godzine po zazyciu pierwszej tabletki Zamuru obsypala mnie wysypka. Wiec Zamur odstawilam. Teraz, 3,5 tygodnia, lecze sie tylko klarytromycyna (2x500mg) majac nadzieje na wyleczenie. Pojawil sie natomiast

Borelioza stawowa, bartonella (?), babesia (?)

Zinnat 2x500mg/dobę -14 dni • Bóle stawów nie ustępują – Suflasalzyn ok. 1,5 m-ca (przerwałem ze względu na ponowne abx); Pojawiają się bóle mięśni, okresowo głowy i karku; Dwie kolejne dodatnie ELISY nie wzruszają zakaźników. Wirusowe zapalenie wątroby – ujemne, czynnik

Re: Objawy boreliozy?

i trochę mi się w głowie namieszało, może ktoś mi podpowie: 1. Co można by dorzucić do tego zestawu? Widziałem, że niektórzy stosowali naprzemiennie z tini dodatkowo zamur 2x500mg. Co z makrolidami? Czytałem gdzieś jak Artur stwierdził, że nie ma sensu mieszać abx z grupy tetracyklin z makrolidami

Parę słów o moim przypadku

dawki antybiotyku były trochę przymałe. Oczywiście już nie wróciłem do tego lekarza, znalazłem nowego i zaczełem się leczyć Tetracykliną 2 x 750 mg + w cyklu 7 dniowym Tinidazol 2 x 500mg + Viregyt K + Priobiotyki + Essentials Forte. Dwa miesiące temu przerzuciłem się na Klabax 2 x 500mg + Zamur 2 x

Re: Choroba,ból,cierpienie,nadzieja i ...ja

względu dostałam Heviran 800 do brania przez 1 1/2 tygodnia. Po tym otrzymałam Sulfasalazin 500 który brałam do 06.2007r. Ponieważ dalej czułam się źle mimo że pani doktor uważała że jestem zdrowa. Abym się od niej odczepiła więc wysłała mnie na badania w kierunku osteoporozy, hormonalnym, zrobienie badań

nierwica-poddać się ?czuję sie gorzej

pół roku baaardzo silnymi dawkami antybiotyków dla przykłądu zestaw na miesiąc: unidox400 mg/doba + zamur500/1 tabl na dobe + duomox 4g/dobe itd......po leczeniu było super pół roku zero objawów, ale zaczeło wracac - opróćz tych napadowych zawrotów głowy, bo nie mialam ich przez dwa lata. W czerwcu i

Re: Napisz co uważasz

./doba przez cały czas co 12 h - Viregyt-K 100 mg 1x1 tabl./doba na noc przez cały czas - Tinidazol 500 mg 2x1 tabl./doba, dołączyć po 2 tyg. i co tydzień zamiennie z: - Zamur 500 mg 2x1 tabl./doba, dawkowanie j.w. Do tego oczywiście Trilac, Probacti 4 i Lactiup 30 minut przed abx i 30 minut po abx zgodnie z

Czary mary z PCRami :-)

wczesniejszej rocznej terapii)...Ciekawe, co na to powiedzieliby szanowni zakaźnicy od Rekomendacji... Co u mnie- zamiast cedaxu przeszłam na Zamur- skoro mam mykoplazmy, to leczenie pójdzie w lata, więc jeszcze zdążę z lepszymi lekami. Tini w pulsach,no i dalej azitrox 500 codziennie- jednak odstawiłam

Mój zestawik na jesień :)

Ze względu na utrzymujący się brain fog i brak postępów od wielu tygodni, podejrzana stała się bartonella- mimo negatywnych wyników z Lublina. Biorę więc unidox, rifampicyne i azitrox; miał być jeszcze Zamur, ale spasowałam chwilowo :) Zmiana tetry na unidox okazała się mało przyjemna- nudności

tyięcy!!! haha) albo nowe mieszkanie! Adwokat się ośmiesza, kuchnia tej pani nie jest warta 500 tysięcy złotych... Chyba że ma 50 mkw, ale w wtedy miałaby i więcej okien :) W Warszawie był taki przypadek - latami nie można było poprowadzić normalnie ulicy Powstańców Śląskich bo właściciel szacował

Dzięki wielkie :) Tez mi sie tak wydaje, bo gdyby było 2x250 to wystarczyło by 1x500 ps. załamała mnie cena 21 zł za 10 tabletek, nie znacie jakis zamienników?;)

tutaj zamienniki: * Ceroxim, tabletki powlekane, 500 mg, 10 szt * Novocef, tabletki powlekane, 500 mg, 10 szt * Xorimax 500, tabletki drażetki, 500 mg, 10 szt * Zinnat, tabletki powlekane, 500 mg, import, 10 szt * Bioracef, 500 mg, tabl.powl., 10 szt,bl(2x5

Moja historia - pedro_x

seronegatywny. Ale czy to bb to tego nie wiem. Lekarz u którego byłem przepisał mi abx Tetracyklina 1,5g na dzień, Zamur 1g ( Cefuroximum), do tego Tinidazolum 1g przez 5dni, i 100mg amantadyny Do tego dieta i suplementy na grzyba. Abx biore 8 dzien, Skończyłem tini 2dni temu. Nie doświadczyłem jak na razie

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - zamur 500